1

Тема: Как найти родственников по линии отца

Подскажите друзья как найти живых родственников по линии отца. так сложилось что они не общались, но хочется с ними найти связь, времени прошло много, есть скудная информация только он, дед и баба

Share

2

Re: Как найти родственников по линии отца

Если хотите найти, так напишите всё, что Вам известно.
Может форумчане и подскажут.
А способов и БД есть много, вопрос в везении.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

3

Re: Как найти родственников по линии отца

Коваленко, ваша фамилия очень распространённая (если это она и Ваших родственников) - на пятом-шестом месте в Украине, поэтому необходимы конкретные "зацепки".

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

4

Re: Как найти родственников по линии отца

А що може бути легше. аніж найти "сучасних" носіїв якогось прізвища ?
Скористайтесь хоча б такими базами:
Майже сучасна Україна: Вся Украина, жители-  nomer-org.net/allukraina/
Радянська ВВВ: ОБД Меморіал- www.obd-memorial.ru/html/index.html
подвиг народа- www.podvignaroda.ru/
память народа- https://pamyat-naroda.ru/
Крім того є щє Однокласники та інші. соціальні мережі.

І день іде, і ніч іде ...

Пошук предків Євуг, Біловодськ, Старобільськ.
Search ancestors Yevsuh, Belovodsk, Starobelsk. Поиск предков Евсуг, Беловодск, Старобельск.
Thanks: Алена1

Share

5

Re: Как найти родственников по линии отца

yavsyuha Якщо прізвище дуже поширене, то такий пошук нічого не дасть. Якщо Коваленко, то й поготів. Треба застосовувати інші способи.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

6

Re: Как найти родственников по линии отца

Ярематойсамий пише:

yavsyuha Якщо прізвище дуже поширене, то такий пошук нічого не дасть. Якщо Коваленко, то й поготів. Треба застосовувати інші способи.

Лінивому не дасть, а шукаючий знайде.
Не таке знаходили.

І день іде, і ніч іде ...

Пошук предків Євуг, Біловодськ, Старобільськ.
Search ancestors Yevsuh, Belovodsk, Starobelsk. Поиск предков Евсуг, Беловодск, Старобельск.
Thanks: nfs79, DVK_Dmitriy2

Share

7

Re: Как найти родственников по линии отца

Знаходили, якщо у прізвища не більше сотні носіїв, а як за 50 тисяч, то, хоч голову розбий, а без інших даних не знайдеш. Моїх прадідів прізвище Шило. Знайдіть мені, звідки вони прибули на Кубань. Більше нічого не знаю / не скажу. Це я для прикладу.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

8

Re: Как найти родственников по линии отца

Ярематойсамий пише:

Знаходили, якщо у прізвища не більше сотні носіїв, а як за 50 тисяч, то, хоч голову розбий, а без інших даних не знайдеш. Моїх прадідів прізвище Шило. Знайдіть мені, звідки вони прибули на Кубань. Більше нічого не знаю / не скажу. Це я для прикладу.

А Ви що забули народну мудрість: Шила у мішку не приховаєш? wink


А якщо серьозно, то для таких випадків ще є ДНК-генеалогія,яку Ви пане Яреме чомусь не любите big_smile

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

9

Re: Как найти родственников по линии отца

пише:


А якщо серьозно, то для таких випадків ще є ДНК-генеалогія,яку Ви пане Яреме чомусь не любите big_smile

Ще аз реку для того, хто мене не зрозумів. ДНК-експертизу я визнаю і поважаю, але,  у моєму розумінні, вона потрібна для доказу батьківства, материнства, дідівства, коли у тому хтось має сумнів, припахує криміналом абощо. Я ж вірю, що Григорій мій дід, Іван - прадід, Венедикт - прапрадід. Якщо мені запендюриться зробити пробу і раптом вийде, що я не їхній? Я цього зовсім  не хочу. Документально й духовно я їхній нащадок і це мене по саму горлянку задовольняє. Якщо Ви хочете сказати, що треба мій геном порівняти з такими носіїв прізвища з різних куточків України, то я цього ніколи не стану робити. Тому, що десь за десять поколінь відбувається розрив прізвищної лінії та генетичної. Хтось десь "стрибнув у гречку", хтось усиновив хлопця, хтось виховав хрещеника й записав на себе. Моя версія - сьогодні більше половини носіїв того або іншого прізвища не є генетичними нащадками свого предка, який перший одержав це прізвище.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: ГіП, Алена2

Share

10

Re: Как найти родственников по линии отца

Коваленко пише:

Подскажите друзья как найти живых родственников по линии отца. так сложилось что они не общались, но хочется с ними найти связь, времени прошло много, есть скудная информация только он, дед и баба

Поскольку вопрос Вы задали очень общо, то и ответ можете получить в самых общих чертах.

1. Самый эффективный и простой способ  - опрос родственников. Мне, например, массу контактов дала моя тетя, которая поддерживала связь с большим количеством родни. В Вашем случае не подходит sad

2. Второй простой способ - это просмотр баз данных в Интернете, приставание к однофамильцам в соцсетях и т.п. Если ищете Коваленко, то тоже неэффективно: на одних "Одноклассниках" наверняка с полдюжины групп, не факт, что там есть нужные люди. Но лично я всегда заявляюсь во всех группах - ведь выиграть в лотерею можно, только купив билетик, даже если вероятность выигрыша не очень высока.

3. Это, собственно, подпункт предыдущего - создаете фамильную тему здесь, пишете все, что знаете о предках, и ждете "выигрыша". У меня такую тему по Ковалевым на ВГД увидели родственники. Произошло это не сразу, а через 2-3 года, но сработало. На ВГД, я думаю, шансов больше. Но если и там, и там, то, соответственно, еще чуть больше. Правда, тему надо поддерживать, т.е. постоянно в ней что-то писать, чтобы поисковики ее лучше "видели" и выдавали ближе к началу списка.

4. А это подпункт п. 1 - если предки жили в деревне, то нужно ехать / писать / звонить туда и искать концы там.

Если все это не про Вас, то нужно больше информации, чтобы придумывать специальный алгоритм под конкретный случай - в общем, все то, что Вам уже написали коллеги.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share