1 (28-06-2015 16:53:07 отредактировано alexkr8)

Тема: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

В наступних кількох повідомленнях приведений список шляхти Звенигородського повіту за даними ревізії 1795 року в алфавітному порядку з вказанням населеного пункту. В цю ревізію попали: чиншова шляхта, неосідла шляхта, шляхта, яка знаходилася на службі у поміщиків і посесори та орендарі шляхетного походження, які не мали нерухомого майна.

Дані не повні, для простоти:
- вказані тільки голови сімейств;
- якщо було кілька сімей з одним прізвищем в одному населеному пункті, вказаний тільки один;
- в деяких прізвищах зроблені редагування;
- близько 1% прізвищ не вказані- погано читались перші букви прізвищ і в алфавітному вказівнику вони не мають ніякого змісту, будуть розміщені окремим списком в подальшому;
- ще близько 5% були записані без прізвища (частіше всього вдови, вихованці, одинаки на службі), в нижченаведених списках їх немає;
- для населених пунктів, які змінили назви або мають назви, які можуть ввести в оману- робив примітки. Але шість населених пунктів так і не зміг ідентифікувати, а саме: слободу Новий Стан, слободу Ігнатівку, села Щербаківку, Краснополе, Межирічки і Гуту Лисянську.


Всього в ревізії було переписано 4047 осіб обох статей, якщо щось когось зацікавить- з радістю поділюсь!

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, ww2, Julia_R14

Поделиться

2

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Аксан Петр Александров, Звенигородка
Андриевский Миколай Александров, Ріпки
Андриевский Тимофей Александров, Смільчинці
Андриевский Шимон Иванов, Кобиляки
Андриневич Анна Тимофеева, Лисича Балка
Андрошевич Францишек Михайлов, Шпола
Антошевский Андрей Антонов, Звенигородка
Арангель Иван Андреев, Шпола
Арвчинский Станислав Яковлев, Лисянка
Бабинский Павло Александров, Шпола
Багинский Варфоломий Севастианов, Гута Лисянська
Багинский Федор Петров, Ріпки
Баграновска Анастасия Григориева, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Баковский Максим Семенов, Водяники
Балашов Андрей Васильев, Шпола
Балицкий Александер Григориев, Товмач
Балицкий Иван Иванов, Витязеве
Балуцкий Павел Станиславов, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Барановский Игнат Юрьев, Товсті Роги
Бардецкий Мацей Людвиков, Кобиляки
Бартошевский Александр Иванов, Шубині Стави
Барцишевский Шимон Михайлов, Мизинівка
Баршевский Игнатий Кирилов, Дашуківка
Батовский [...] Филипов, Звенигородка
Беданский Василий Иванов, Соколівка (зараз, можливо, Червоний Брід)
Белецкий Базилий Станиславов, Вільхівець
Белецкий Петр Петров, Лисянка
Бередович Василий Максимов, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Березовский Антон Михайлов, Погибляк
Березовский Михайло Семенов, Попів Ріг (сучасне Гудзівка)
Бернацкий Иосиф Антонов, Шпола
Бетлиевский Фома Георгиев, Бродецьке
Бидловский Филип Игнатиев, Хижинці
Билецкий Гаврило Иванов, Погибляк
Билецкий Семен Антонов, Глиняна Балка
Билинг Антон Якимов, Петриківка
Билинский Вицентий Антонов, Княжа
Билинский Григорий Иванов, Мизинівка
Билинский Павло Кузьмин, Іскрене
Бильский Осиф Даниилов, Лисянка
Биниевский Тимофей Петров, Мизинівка
Битлиевский Яков Георгиев, Бродецьке
Бломинский Иван Андреев, Піщана
Богуслав Станислав Осипов, Звенигородка
Богуславский Юзеф Яковлев, Побережка (зараз Богуславський р-н)
Бойковский Михайло Иванов, Звенигородка
Бонелюк Тимофий Осипов, Погибляк
Борейко Лаврентий Иванов, Кобиляки
Борецка Мариянна Юрьева, Ріпки
Боржеховский Иван Альжбертов, Лисянка
Бочковский Иван Иванов, Рижанівка
Бражевский Антон Яковлев, Дашуківка
Бранецка Христина Дмитриева, Павлівка друга
Братковский Антоний Иванов, Ріпки
Брезовский Казимир Василиев, Веселий Кут (зараз Тальнівський р-н)
Будкевич Мартин Казимиров, Погибляк
Будорицкий Филон Иосифов, Кайтанівка
Бужинска Елена Иванова, Попів Ріг (сучасне Гудзівка)
Буздижан Федор Григориев, Катеринопіль
Буздихан Федор Тимофеев, Пальчик
Букоевский Гервазий Адамов, Кайтанівка
Букоевский Петр Иванов, Виноград
Бундош Андрей Матфеев, Шпола
Бураковска Улияна Григориева, Шпола
Бурдановский Федор Васильев, Босівка
Буцен Казимир Устинов, Товсті Роги
Вавольский Григорий Максимов, Чемериське
Вальминский Альберт Иванов, Лисянка
Варга Степан Стефанов, Шпола
Василевский Михаил Александров, Ріпки
Василевский Федор Василиев, Рижанівка
Васкевич Павел Иванов, Пальчик
Вашковский Иван Игнатов, Коротине
Велкоборский Гаврило Андреев, Любомирки (зараз Кайтанівка)
Венгер Иван Игорев, Потоки
Верецкий Михайло Ильин, Межирічка (можливо, зараз Нова Ярославка?)
Вержбицкий Григорий Антонов, Погибляк
Вержбовский Станислав Иванов, Лип’янка
Вернер Игнатий Николаев, Гута Лисянська
Верский Ян Янов, Лисянка
Вертецкий Францишек Иванов, Ріпки
Веселовский Антоний Иванов, Побережка (зараз Богуславський р-н)
Весоловский Станислав Адамов, Дашуківка
Вечеровский Тимофей Рафалов, Пальчик
Вечор Рафал Михайлов, Пальчик
Вешневский Викентий Степанов, Журжинці
Вивицкий  Александр, Звенигородка
Вигерский Матвей Иосифов, Шпола
Вилкосевич Андрей Лавринов, Виноград
Вильчевский Иван Федоров, Лозуватка
Винницкий Францишек Петров, Ріпки
Виноградский Димитрий Михайлов, Рижанівка
Винцлавский Иосип Петрович, Бродецьке
Вирзиховский Михаил Александров, Ріпки
Вирский Мартин Михайлов, Шпола
Висинский Симон Матвеев, Лисянка
Високонский Михайло Иосифов, Жаб’янка
Висоцкий Михайло Иванов, Товсті Роги
Височанский Григорий Васильев, Хижинці
Витвица? Анна Иванова, Звенигородка
Витвицкий Андржий Станиславов, Вільхівець
Витвицкий Войцех Федоров, Порадівка (приєднане до Боярки)
Витковский Иван Васильев, Виноград
Вишневска Ирина Иванова, Катеринопіль
Вишневский Андрей Францишков, Мурзинці
Вишневский Игнат Лавринов, Виноград
Вишневский Мартин Иванов, Катеринопіль
Вишницкий Ян Яковлев, Павлівка друга
Вишновска Устина Матвеева, Лисянка
Возницкий Антон Михайлов, Лисянка
Войткевич Карпо Станиславов, Глиняна Балка
Войцеховский Иван Иванов, Лисянка
Войцеховский Иван Иосипов, Дашуківка
Войцеховский Сидор Иванов, Верески (сучасне Хлипнівка)
Войцицкий Францишек Антонов, Пальчик
Волковинский Григорий Дмитриев, Петриківка
Волковский Онуфрей Иванов, Шпола
Вольский Адам Валентинов, Катеринопіль
Волянецкий Иосиф Григориев, Лисянка
Воюцкий Варфоломей Иванов, Виноград

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Александр Коновальчук2

Поделиться

3

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Врещ Иван Павлов, Маслове
Вроблевский Ян Станиславов, Лисянка
Гавизовский Иван Гаврилов, Кам’яний Брід
Гавлинский Игнатий Адамов, Ріпки
Гадинович Владислав Павлов, Виноград
Гадомский Казимир Васильев, Шпола
Гайгут  Антон, Глиняна Балка
Галецкий Иван Иванов, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Галецкий Станислав Юзефов, Звенигородка
Галицкий  Габриель, Вільхівець
Галкевич Иван Федоров, Виноград
Галкевич Мария Иванова, Кам’яний Брід
Галкевич Павел Михайлов, Виноград
Галузинска  Анна, Звенигородка
Гарасова Анастасия Григориева, Скотареве
Гарволинский Иван Лавринов, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Гардовска Елена Тимофеева, Лисянка
Гейкин Александр Францишков, Водяники
Геричановский Лукаш Юзефов, Кирилівка (сучасне Шевченкове)
Гиковский Иосиф Демянов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Гленбовский Иосиф Фтомин, Лозуватка
Гловацкий Леонтий Андреев, Гута Лисянська
Гловацкий Михайло Федоров, Виноград
Гнатковский Миколай Янов, Вільхівець
Гнатовский Иван Павлов, Рижанівка
Гнатовский Иван Шимонов, Ріпки
Годлевский Яско Иванов, Коротине
Гожинский Василь Иванов, Петриківка
Гозинска  Марина, Звенигородка
Гойдевский Альфонс Иосифов, Шпола
Голевский Стефан Матвеев, Лисянка
Голембиовский Мартин Яковлев, Лоташеве
Голембовский Антон Лаврентьев, Лисянка
Голецкий Михаил Андреев, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Голинский Григорей Михайлов, Шпола
Голковский Петр Адамов, Звенигородка
Голозуб Иван Петров, Васильків
Голошевский Войцех Юзефов, Катеринопіль
Голуб Петр Федоров, Лисянка
Гординский Максим Петров, Чижівка
Горецкий Иван Василиев, Звенигородка
Горецкий Иван Михайлов, Бродецьке
Горин Константин Семенов, Лоташеве
Горницкий Иван Григориев, Рижанівка
Горновска Ева Федорова, Виноград
Городецкий Ян Васильев, Вільхівець
Горол? Никита Иванов, Шпола
Горский Василь Иванов, Шпола
Горшковский Михайло Андреев, Шубині Стави
Гоцкий Людвик Иванов, Кам’яний Брід
Гошовский Станислав Федоров, Лоташеве
Грабовска Анна Казимирова, Шубині Стави
Грабовский  Станислав, Звенигородка
Грабовский Василий Стефанов, Лисянка
Грабовский Григорий Стефанов, Павлівка друга
Грабовский Павел Николаев, Звенигородка
Гранатович Матвий Семенов, Шпола
Гранковский Антон Васильев, Лисянка
Грановска Мария Михайлова, Звенигородка
Гренджевский Андрей Иванов, Погибляк
Гриневич Матвей Яковлев, Побережка (зараз Богуславський р-н)
Гриневич Яков Осипов, Чижівка
Грищецкий Михайло Иванов, Лисянка
Гродзицкая  Алиона, Вільхівець
Гроздецкий Иван Иосифов, Ганжалівка
Грохольский Семен Григориев, Лисянка
Грош Мартин Лавринов, Виноград
Грубен Петр Петров, Мурзинці
Грушевский Александр Иванов, Звенигородка
Грушецкий Адам Григориев, Гута Лисянська
Грушецкий Иван Осипов, Потоки
Грушецкий Климент Казимиров, Порадівка (приєднане до Боярки)
Грушецкий Матвий Михайлов, Бродецьке
Грушковский Виктор Демянов, Ярославка
Грушковский Степан Иванов, Виноград
Губский Микита Стефанов, Шпола
Гурецкий Андрей Антонов, Виноград
Гурковский Антон Яковлев, Антонівка (зараз Тальнівський р-н)
Гусаковский Каетан Даниелов, Вільхівець
Гусятин Петр Григориев, Жаб’янка
Гутковский Антон Станиславов, Ромейково
Гутковский Матвей Станиславов, Потоки
Гутовский  Павел, Звенигородка
Гутовский Иван Степанов, Ріпки
Дабежа Иван Осипов, Виноград
Дабижа Павел Тимофеев, Виноград
Дабошевский Осип Петров, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Даниловска Мария Игнатова, Лисянка
Даниловский Андрей Антонов, Будище
Дашевский  Леон, Ярославка
Дашковский Федор Якововов, Шпола
Дебчицкий Прокопий Мартинов, Пальчик
Дембровский Василь Андреев, Ярославка
Демский Федор Иванов, Шпола
Дергент Михал Войцехов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Держиент Осиф Войцехов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Дидковский Антоний Федоров, Вільхівець
Дишинская  Виктория, Петриківка
Длужевска  Мария, Кам’яний Брід
Добржанска Тереса Иванова, Ріпки
Добровольска  Мария, Стійкове
Добровольский  Ян, Павлівка друга
Добровольский Андрей Иванов, Хижинці
Добровольский Антон Михайлов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Добровольский Иван Климентиев, Шпола
Добровольский Константин Алексеев, Бродецьке
Добровольский Леонтий Петров, Бужанка
Добровольский Матвей Петров, Мурзинці
Добровольский Михайло Иванов, Топильна
Добровольский Павло Климов, Шпола
Добровольский Петр Петров, Мизинівка
Добровольский Семен Иванов, Погибляк
Добровольский Федор Леонтиев, Бужанка
Добрянска Александра Казимирова, Погибляк
Долиский Иван Иванов, Шпола
Доманецкий Николай Васильев, Колодисте
Доманский Григорий Петров, Верески (сучасне Хлипнівка)
Доманский Францишек Антонов, Гусакове
Домашевич Матвей Яковлев, Мизинівка

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Оленка2

Поделиться

4

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Домбровский Антон Матвеев, Лисянка
Домбровский Базилий Григориев, Кобиляки
Домерецкий Филимон Францишков, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Дорожинский  Иван, Товсті Роги
Доросевич Яков Михайлов, Шпола
Дребинский Францишек Мацеев, Чичиркозівка
Древицкий Антон Васильев, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Древицкий Иван Алексеев, Ховківка
Дроботковский Яков Петров, Будище
Дробязанска Анна Иванова, Товсті Роги
Дроздовский Яков Андреев, Босівка
Дубиковский Лукьян Иванов, Будище
Дудкевич Марья Иосифова, Шпола
Дудкевич Павел Васильев, Лисянка
Думский Степан Казимиров, Чичиркозівка
Дунаевский Войцех Михайлов, Чичиркозівка
Дунин Людвик Мартинов, Потоки
Дунин Петр Михайлов, Ганжалівка
Дурский Яцентий Михайлов, Чичиркозівка
Дутовский Тимофей Константинов, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Дучинский Иван Николаев, Будище
Душинковский Григорий Андреев, Павлівка друга
Душинский Яков Михайлов, Звенигородка
Едковский-Комарович  Антоний, Звенигородка
Езерска Антонина Демянова, Лисянка
Езерский Иван Петров, Босівка
Еленковский Михаил Антонов, Мурзинці
Ерлич  Давид, Вільхівець
Ерозалимский Яков Иванов, Лисянка
Ероцкий Андрей Иванов, Погибляк
Жданевич Фелициян Григориев, Рижанівка
Жданский Осипп Михайлов, Лип’янка
Жмигродский Иосиф Демянов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Жуковский Яков Тимофеев, Лисянка
Жучинский Иосиф Войцехов, Суха Калигірка
Забецкий Иван Павлов, Мизинівка
Заблоцкий Иван Федоров, Шпола
Заблоцкий Осиф Иванов, Соколівка (зараз, можливо, Червоний Брід)
Заборский Федор Павлов, Шпола
Заброцкий Матвей Михайлов, Лисянка
Завадска Аполония Антонова, Мурзинці
Завадский Александер Стефанов, слобода Ігнатівка
Завадский Иван Леонов, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Завадский Тимко Мартинов, Любомирки (зараз Кайтанівка)
Завацкий Роман Григориев, Звенигородка
Загорский Павел Яковлев, Товсті Роги
Загурский Алеша Васильев, Лисича Балка
Загурский Войцех Антонов, Романівка
Загурский Дионизий Антонов, Потоки
Задарновский Василий Герасимов, Дашуківка
Задурский Иван Павлов, Товсті Роги
Закревский Станислав Василиев, Ріпки
Закусило Григорий Андреев, Мизинівка
Залевский Моисей Карпов, Шпола
Залевский Феликс Симонов, Лисянка
Залеский Антон Иванов, Витязеве
Залеский Иван Иосифов, Грушківка
Залеский Яков Игнатов, Петриківка
Залиский Станислав Тимофеев, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Залубовский Михайло Альбертов, Лисянка
Заремба Артем Климов, Новоселиця
Заремба Василь Мусеев, Колодисте
Заремба Станислав Григориев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Заянковский Иван Иванов, Козацьке
Заячковский Андрей Александров, Гута Лисянська
Зеленский Иосиф Петров, Піщана
Зелинский Иван Константинов, Катеринопіль
Зелинский Иосиф Степанов, Водяники
Зелинский Каетан Иванов, Петриківка
Зелионка Игнат Станиславов, Лисянка
Зибровский Иван Васильев, Погибляк
Зилинска Мария Стефанова, Лисянка
Зилинский Василий Никифоров, Будище
Зинкевич Василь Яковлев, Петриківка
Зинкевич Петр Яковлев, Петриківка
Злотаревич Антон Иосипов, Чичиркозівка
Злотницкий Тимофей Васильев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Золочевский Филип Климов, Шпола
Зоранский Матвей Севастианов, Лисянка
Зорицкий Антон Янов, Лисянка
Иваницкий Осип Казимиров, Звенигородка
Иваницкий Яков Иванов, Шпола
Иванов Константин Иванов, Лип’янка
Иванович Марко Иванов, Водяники
Ивановский Сельвестр Иванов, Шпола
Ивачинский Григорий Павлов, Кобиляки
Игнатовский Мартин Яковлев, Павлівка друга
Ижикевич Антон Иванов, Суха Калигірка
Ильич Матвей Осипов, Виноград
Ильницкий Василий Степанов, Звенигородка
Имяницкий  Иосиф, Кам’яний Брід
Кадемска Розалия Иванова, Дашуківка
Каленский Павел Иванов, Лисянка
Калиновский Федор Ильин, Скотареве
Калусовский Василий Осипов, Чижівка
Каменский Михаил Иосифов, Ступичне
Каминская Уршуля Андреева, Ріпки
Каминский  Осип, Виноград
Каминский Альберт Альбертов, Мизинівка
Каминский Войцех Матфеев, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Каминский Гаврило Тимофеев, Мокра Калигірка
Каминский Иван Карпов, Коротине
Каминский Иосиф Мартинов, Шпола
Каминский Матеуш Яковлев, Павлівка друга
Каминский Станислав Альбертов, Лисянка
Карабинский Юзеф Дорофеев, Звенигородка
Карасенский Григорий Францев, Катеринопіль
Карлинский Дионисий Матвеев, Смільчинці
Карпенский Александр Янов, Лисянка
Картовский Филипп Андреев, Рижанівка
Катарский? Томаш Матфеев, Звенигородка
Качановский  Яков, Кам’яний Брід
Каштель Николай Николаев, Звенигородка
Квасневский Антон Осифов, Лисянка
Квицинска Катерина Франкова, Виноград
Квятковский Мартин Иванов, Гута Лисянська
Квятковский Ян Якубов, Вільхівець
Кензерский  Валентий, Вільхівець
Кензерский Михайло Петров, Шпола

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Оленка2

Поделиться

5

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Киселевская Анна Антонова, Вільхівець
Киселевский Демян Семенов, Ярославка
Киселевский Дмитро Яковлев, Капустине
Киселевский Маций Янов, Вільхівець
Киселевский Тимофтей Димитриев, Вікнине
Клищевский Андрей Николаев, Лоташеве
Кобилемска? Марина Андреева, Ярославка
Кобилинский Фабиян Павлов, Ріпки
Коблянский Томаш Александров, Мокра Калигірка
Кобцов Григорий Васильев, Єлизаветка
Ковальский Никифор Тимофеев, Лисянка
Ковальский Осип Михайлов, Товсті Роги
Ковальский Павел Николаев, Васильків
Ковальский Семен Семенов, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Ковальский Ян Казимиров, Лисянка
Ковач Григорий Андреев, Шпола
Козецкий Каспер Андреев, Лисянка
Козловска  Марина, Скотареве
Козловска  Францишка, Вільхівець
Козловский Павел Лаврентиев, Рижанівка
Колдевский Станислав Игнатов, Дашуківка
Комарницкий Василь Григориев, Ріпки
Комарович-Едковский  Антоний, Звенигородка
Комаровский Михаил Федоров, Босівка
Кондрацкий Иван Семенов, Лисянка
Кондрацкий Мартин Иосифов, Рижанівка
Копцевич Онофрей Василиев, Колодисте
Копцевич Стефан Францишков, Порадівка (приєднане до Боярки)
Копчинский Михаил Иванов, Кам’яний Брід
Корецкий Войцех Иванов, Мизинівка
Корецкий Иван Михайлов, Коротине
Корлецкий Казмир Димитров, Шпола
Коровицкий  Матвей, Звенигородка
Коровицкий Григорий Антонов, Катеринопіль
Коровицкий Станислав Францишков, Лисича Балка
Корчевский Юзеф Иванов, Звенигородка
Косинский  Иван, Потоки
Косовска? Францишка Иванова, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Косовский Войцех Рафалов, Коротине
Костецка Мария Антонова, Рижанівка
Костецка Юзефата Антонова, Ріпки
Котлянский  Григорей, Звенигородка
Коханский Фома Андреев, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Коцовский Стефан Иванов, Капустине
Коцубинский Онуфрей Иванов, Верески (сучасне Хлипнівка)
Кошевский Казимир Францишков, Шпола
Кошулька Францишек Михайлов, Тарасівка
Краевский Осиф Адрианов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Краснопольский Яков Стефанов, Лоташеве
Красуцкий Иван Антонов, Ганжалівка
Красуцкий Михал Иванов, Шпола
Креминский  Томаш, Звенигородка
Креминский  Ян, Звенигородка
Креминский Иван Иосипов, Дашуківка
Креницкий Андрей Михайлов, Звенигородка
Креповский Григорий Васильев, Петриківка
Кретчмер Андрей Иванов, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Кречмировский Казимир Петров, Шпола
Кржижановский Вавржиница Юзефов, Вільхівець
Кржиминский Андрей Васильев, Рижанівка
Крижановска Анастасия Тимофеева, Луківка
Крижановский  Иван, Кам’яний Брід
Крижановский  Тимофей, Стецівка
Крижановский Роман Федоров, Бужанка
Крижановский Симион Николаев, Лоташеве
Крижановский Симон Федоров, Лисянка
Криницкий Антоний Станиславов, Лисянка
Криницкий Иван Петров, Ромейково
Криштопоцеселкий  Вхранко, Любомирки (зараз Кайтанівка)
Кроковский Иосиф Васильев, Шпола
Кропивницкий Иван Михайлов, Чичиркозівка
Круликовский Юзей Мецеев, Ріпки
Крупска Катаржина Базилиева, Вільхівець
Крюковский Федор Григориев, Шубині Стави
Ксижлинский? Матфей Яковлев, Іскрене
Кубаевский Петр Никифоров, Скотареве
Кубицкий Францишек Иосипович, Бродецьке
Кублицкий  Ян, Вільхівець
Кудрашевский Гордей Иванов, Шпола
Кузьминский Николай Осифов, Лисянка
Кулаковский Петр Франков, Шпола
Кулганова  Тофилия, Звенигородка
Кульчицкий Антоний Антониев, Вільхівець
Кульчицкий Григорий Федоров, Ромейково
Кульчицкий Матфей Петров, Шпола
Кульчицкий Юзеф Алексеев, Ріпки
Кульшицкий Павло Андреев, Лип’янка
Куровский Иван Матвеев, Гута Лисянська
Куровский Томаш Иванов, Рижанівка
Кухаревич Мария Андреева, Шпола
Кухарский Матвий Антонов, Шпола
Лабенский Войцех Тимофеев, Рижанівка
Лаврентович Тимофей Яковлев, Мизинівка
Лаврентович Федор Яковлев, Мизинівка
Ладович Иван Григориев, Новоселиця
Лазовский Симон Петров, Мокра Калигірка
Лановский Григорий Николаев, Коротине
Лапинский Александр Иванов, Кобиляки
Лебачевска Катерина Иосифова, Петриківка
Лебедовский Иван Стефанов, Мурзинці
Левандовска Агафия Петрова, Звенигородка
Левандовский Иван Федоров, Ромейково
Левицка Марья Васильева, Мизинівка
Левицкий Иван Михайлов, Катеринопіль
Левицкий Павел Иванов, Шубині Стави
Левицкий Фома Францишков, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Легезевич Феликс Гаврилов, Потоки
Лемиевич Игнат Кристианов, Гута Лисянська
Лесневский Альберт Францишков, Лисянка
Летвиновский Ян Янов, Лисянка
Лещий? Лаврентий Тимофеев, Звенигородка
Лещинский Казимир Антонов, Лисянка
Ливинский Алексей Григориев, Кирилівка (сучасне Шевченкове)
Ливинский Лука Григориев, Кирилівка (сучасне Шевченкове)
Липецкий Павел Иванов, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Липецкий Степан Павлов, Ріпки
Липинский  Яков, Глиняна Балка
Липка Яков Тимофеев, Васильків
Лиренс Яков Осипов, Лисянка

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Оленка2

Поделиться

6

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Литинский Пантелеймон Иосифов, Піщана
Литославский Людвик Войцехов, Рижанівка
Личицкий Пантелеймон Павлов, Чемериське
Лобецкий Андрей Иванов, Шпола
Логовский Иван Андреев, Мизинівка
Лозинский Василий Афанасиев, Лип’янка
Лозинский Гавриил Александров, Потоки
Лозовский Павло Данилов, Ярославка
Лоренс Семен Осипов, Лисянка
Лубковский Матвей Станиславов, Мурзинці
Лукасовский  Николай, Звенигородка
Лукашевич Данило Тимофеев, Шпола
Луковский Иван Петров, Новоселиця
Лукомский Стефан Михайлов, Шпола
Лучинский Семеон Александров, Шпола
Лява Антон Петров, Катеринопіль
Лядецкий Василий Иванов, Катеринопіль
Лясковский Осип Мартинов, Любомирки (зараз Кайтанівка)
Лясоцкий Тимофей Мартинов, Стійкове
Лясоцкий Якуб Иванов, Ріпки
Ляцкоронский Николай Иосифов, Васильків
Магурский Павел Варфоломеев, Вільхівець
Маевский Войцех Петров, Пальчик
Маевский Иван Антонов, Єлизаветка
Маевский Иван Дмитров, Товмач
Маевский Павел Прокопиев, Журжинці
Макаревич Иосиф Антонов, Гусакове
Маковский Яков Алексеев, Петриківка
Макшицка Александра Иванова, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Малаховский Самуйла Григориев, Хижинці
Малиновский  Гаврило, Ямпіль
Малиновский Михайло Станиславов, Катеринопіль
Малиновский Тодор Михайлов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Малицкий Александр Иванов, Товсті Роги
Малицкий Лукаш Кузьмов, Кримки
Малицкий Стефан Семенов, Лозуватка
Малишевский Осип Иванов, Виноград
Маниевский Михайло Иванов, Лисянка
Манкевич Антоний Криштофоров, Лисянка
Маркевич Прокоп Иванов, Шпола
Марковский  Мартин, Коротине
Марковский Яков Лукьянов, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Маркушевский Михайло Павлов, Лисянка
Мартиновский Александр Юрьев, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Марчевска Анна Иванова, Виноград
Матковский  Войцех, Товсті Роги
Мацкевич Юзеф Фролиянов, Колодисте
Мачульский Севастьян Григориев, Кобиляки
Мединский Василий Иванов, Щербаківка
Межиевский Андрей Иванов, Дашуківка
Менжерский? Василий Варфоломеев, Шпола
Метельский Иосиф Иванов, Лисянка
Мизунский Тимофей Тимофеев, Хижинці
Милиневский Ксаверий Федоров, Виноград
Мирецкий Ян Михайлов, Чижівка
Митковский Казимирж Малхеров, Вільхівець
Михайлевский Юзеф Адамов, Кобиляки
Михайловский Николай Шимонов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Михайловский Осип Иванов, Шпола
Михайловский Павло Юзефов, Ріпки
Михалевич Войцех Матвеев, Гута Лисянська
Михалевский Иван Антонов, Шубині Стави
Михальский Ян Адамов, Кобиляки
Михлевский Войцех Павлов, Шпола
Михневич Иван Иванов, Виноград
Мишевский Петр Иванов, Шубині Стави
Могильницкий Гавриил Самойлов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Моглинский Андрей Антонов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Мокрицка Мария Васильева, Погибляк
Мокрицкий Василий Григориев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Молодецка Мария Павлова, Скотареве
Монастирский Венедикт Федоров, Петриківка
Монастирский Федор Василиев, Ромейково
Монастирский Ян Федоров, Побережка (зараз Богуславський р-н)
Мондржейовска Евдокия Михайлова, Мизинівка
Монзейова Тересса Антонова, Лисянка
Моравский Андрей Казимиров, Вільхівець
Моццъкий Федор Андреев, Звенигородка
Мошковский Иван Василиев, Дашуківка
Мушинский Михайло Александров, Лисянка
Надольска Реина Матвеева, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Надольский Матвей Николаев, Товсті Роги
Нарбут Кароль Михайлов, Катеринопіль
Нарбут Якуб Викторов, Катеринопіль
Нарицкий Войцех Константинов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Наруцкий Варфоломей Васильев, Порадівка (приєднане до Боярки)
Недельский Иван Иосифов, Капустине
Недельский Иван Назаров, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Недильницкий Тимофей Григориев, Розсохуватка
Нединский Франц Антонов, Катеринопіль
Нездненский Казимир Павлов, Гута Лисянська
Ниеловский? Семен Ильин, Лип’янка
Нижалковский Михайло Иванов, Щербаківка
Николаевский Игнатий Антонов, Жаб’янка
Никорский Иван Осипов, Мизинівка
Новаковский Михаил Иосопов, Мизинівка
Новицкий Данило Степанов, Бужанка
Новицкий Иван Иванов, Катеринопіль
Новицкий Иосиф Матвеев, Іскрене
Новицкий Леонтий Осипов, Виноград
Новицкий Николай Ильин, Краснополе
Новосельский Кирил Семенов, Рижанівка
Новосельский Яков Степанов, Щербаківка
Нодольский Тимофей Яковлев, Мизинівка
Норверт Валерий Иванов, Шпола
Носальский Аврам Иванов, Бужанка
Нустронский Иосиф Иванов, Водяники
Окуневский Левко Павлов, Колодисте
Олоневич Михайло Осипов, Звенигородка
Олшевска Аполония Осипова, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Ольшевский Андей Иванов, Кам’яний Брід
Опацкий Антон Станиславов, Стара Буда
Оржеховский  Ян, Вільхівець
Орловский Томаш Иванов, Рідкодуб (швидше за було об’єднане з Бояркою)
Орловский Яков Францов, Катеринопіль
Осецкий Григорий Петров, Виноград
Осинский Иван Харитонов, Кайтанівка
Оситкович Андрей Яковов, Ярославка
Осоский Петро Степанов, Лоташеве

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Оленка2

Поделиться

7

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Осташевский  Федор, Шпола
Островска Виктория Иванова, Порадівка (приєднане до Боярки)
Осятков Николай Иванов, Лозуватка
Павлинский Александр Лукиянов, Лоташеве
Павловский Иван Васильев, Рижанівка
Павловский Лавр Тимофеев, Луківка
Павлуцкий Тимофей Антонов, Катеринопіль
Падковский Андрей Андреев, Кобилянка
Пакош Михаил Иосифов, Мизинівка
Палубинский Шимон Тимофеев, Катеринопіль
Пашкевич Григорий Аниев, Кобилянка
Пенюажек Моисей Антонов, Мизинівка
Петровска Тересса Николаева, Лисянка
Петровска Феофила Иосифова, Бужанка
Петровский Варлаам Иосифов, Суха Калигірка
Петровский Михайл Васильев, Шпола
Петровский Павел Яковлев, Павлівка друга
Петровский Павло Андреев, Стецівка
Петровский Петр Васильев, Порадівка (приєднане до Боярки)
Пилявский Михайло Григориев, Вільхівець
Писецкий Петр Иванов, Вікнине
Питришевский Каспер Иванов, Ріпки
Пихницкий Андрей Иванов, Коротине
Пишевска Розалия Казимирова, Лисянка
Платковский Иван Андреев, Кам’яний Брід
Плескановский Игнатий Даниилов, Мизинівка
Плотницкий Иван Михайлов, Виноград
Площинский Андрей Иванов, Кобиляки
Плюта Казимир Касперов, Лисянка
Поварский? Казимир Осипов, Звенигородка
Погойский Николай Демянов, Розсохуватка
Погорецка Катерина Павлова, Лисянка
Погорецкий Францишек Мартинов, Петриківка
Подбильска Марианна Антонова, Мизинівка
Подгурский Василь Иванов, Виноград
Подлевский Мартин Романов, Лисянка
Пожаховский  Михайло, Лоташеве
Позирницкий Иван Францишков, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Покравницкий Иван Степанов, Кам’яний Брід
Полубинский  Томаш, Шостакове
Полуневич Василь Степанов, Шубині Стави
Помаранский Прокофий Иванов, Мурзинці
Понятовский Иосиф Иванов, Шпола
Потемский Лаврентий Михайлов, Майданівка
Потоцкий Андрей Пантелеймонов, Катеринопіль
Потпотовский Стефан Осифов, Лисянка
Пржемиский Николай Андреев, Лисянка
Прибиславска Теофиля Романова, Петриківка
Пришлякевич Иван Иванов, Витязеве
Псоловский?  Иван, Новоселиця
Пугачевский Мартин Яковлев, Лоташеве
Пухальский  Антон, Товсті Роги
Пухальский Юзеф Лукьянов, Соболівка
Пухлевич Семен Николаев, Лисянка
Пухтимский Доменик Иванов, Босівка
Пшенковский Иван Петров, Босівка
Пшестемский Иван Михайлов, Виноград
Пясецкий Иван Юрьев, Ріпки
Пятковский  Василь, Товсті Роги
Пятовский? Томаш Андреев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Равский Ян Григориев, Лисянка
Радонский Францишек Станиславов, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Раецкий Михайло Юрьев, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Развадовский Станислав Григориев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Разумовска Марьяна Янова, Лисянка
Раковский Григорий Иванов, Шпола
Ратниский Антон Осипов, Лип’янка
Ребеза Семен Александров, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Ревинска Марина Василиева, Новоселиця
Ремешевский Матвий Васильев, Бродецьке
Ремишевский Яков Антонов, Кам’яний Брід
Ремша Ян Альбертов, Лисянка
Репнинский Филип Иванов, Верески (сучасне Хлипнівка)
Рибицкий Феликс Михайлов, Ганжалівка
Ридванский Тадеуш Иосифов, Дашуківка
Рисинский Севастиян Тимофеев, Дашуківка
Рихарский Лаврентий Казимиров, Хижинці
Рогалевич Иван Иванов, Лисянка
Рогалевич Станислав Иванов, Смільчинці
Рогальский Иван Иванов, Лоташеве
Рогашовский Матфий Иванов, Ріпки
Рогульский Иван Осипов, Шубині Стави
Роецкий  Матвей, Вільхівець
Роинска Евва Карпова, Бужанка
Рокшицкий Яков Климентиев, Шпола
Ролинский Антоний Павлов, Смільчинці
Романовский Антон Михайлов, Маслове
Романовский Лука Антонов, Романівка
Романский Антон Михайлов, Кам’яний Брід
Ропский Петро Иванов, Скотареве
Роснель Криштоф Фридрихов, Гута Лисянська
Росохацкий Осип Францишков, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Ростовский Андрей Иванов, Чижівка
Рублевский Семион Антонов, Рижанівка
Руденский Игнатий Михайлов, Лисянка
Руповска Мария Федорова, Лисянка
Русецкий Иван Константинов, Скотареве
Руткевич Мартин Антонов, Шпола
Рутковский Александр Андреев, Товсті Роги
Руцинский Станислав Ильин, Дашуківка
Руцкий Осиф Николаев, Лисянка
Руцкой Гавриил Иосифов, Ганжалівка
Рущицка Катерина Андреева, Водяники
Саборский Иосиф Семенов, Межирічка (можливо, Нова Ярославка?)
Савронский? Иван Александров, Щербаківка
Садовский Ян Владиславов, Ріпки
Садурский Михайл Базилиев, Павлівка друга
Садурский Францишек Иосифов, Павлівка друга
Сасимовский Максим Войцехов, Ярославка
Сасимовский Михайло Игнатов, слобода Новий Стан
Сатановский? Варфоломей Матвеев, Кайтанівка
Саутенко Мартин Романов, Ромейково
Сведерска Марья Иванова, Михайлівка (зараз Звенигородського р-ну)
Свидзинский Фома Иосипов, Смільчинці
Свиридовский Томаш Демянов, Шпола
Седлецкий Федор Осифов, Лисянка
Семеновский Александр Семенов, Рижанівка
Сенкевич Яков Михайлов, Босівка
Сербиновский Мартин Королев, Виноград

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Петровский, Оленка3

Поделиться

8

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Серванский Антон Федоров, Шпола
Сидвицкий? Степан Степанов, Ромейково
Сикорский Прокопий Петров, Мизинівка
Сикорский Ян Валентиев, Лисянка
Синицкий Григорий Антониев, Дашуківка
Синицкий Шимон Аврамов, Мизинівка
Синкевич Адам Иванов, Босівка
Скалимовский Иосиф Августнинов, Вікнине
Скальский Казимир Тимофеев, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Скамянский? Михаил Иванов, Верески (сучасне Хлипнівка)
Скибицкий Иван Антонов, Шпола
Сковрунский Михайло Григориев, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Скорбинский Антон Григориев, Лисянка
Скординский Иван Демянов, Мурзинці
Скорупский Францишек Иванов, Водяники
Скринский Василий Петров, Лисянка
Скульский Павел Алексеев, Новоселиця
Скульский? Михайло Григориев, Шпола
Скупанский Игнат Матвеев, Звенигородка
Славинска  Магдалена, Порадівка (приєднане до Боярки)
Славинский Иван Францишков, Ріпки
Славинский Ян Антонов, Гусакове
Славка Ян Осипов, Бужанка
Слазинский? Федор Степанов, Лисича Балка
Слижевский Михайло Павлов, Виноград
Словицкий  Матфей, Грушківка
Сломинский Гаврило Стапанов, Рідкодуб (швидше за було об’єднане з Бояркою)
Слонский Семен Степанов, Товсті Роги
Слупский Даниил Андреев, Ганжалівка
Смогонецкий Станислав Иванов, Шубині Стави
Смогоржевский Петр Станиславов, Ріпки
Смоленский Иосиф Иванов, Чемериське
Смолинский Иван Иванов, Павлівка друга
Смолинский Иосиф Франков, Шпола
Смольковский Антон Мартинов, Шпола
Смульский Антон Юзефов, Катеринопіль
Соботович Игнат Василиев, Любомирки (зараз Кайтанівка)
Сова Алексей Стефанов, Соколівка (зараз, можливо, Червоний Брід)
Соколовский Андрей Иванов, Васильків
Соколовский Войцех Гаврилов, Шпола
Соколовский Иван Иванов, Звенигородка
Соколовский Иван Михайлов, Михайлівка (зараз Звенигородського р-ну)
Сокольницкий Алексей Матвеев, Коротине
Сорочинский Севастьян Иванов, Босівка
Соснецкий Иван Федоров, Лисянка
Сосницкий Николай Федоров, Товсті Роги
Сошинска Елена Филипова, Кобиляки
Спорадевич Александр Николаев, Павлівка друга
Ставска Наталия Григориева, Смільчинці
Станишевский Тимофей Иванов, Ступичне
Станишевский Францишек Леонтиев, Шубині Стави
Станишевский Хвадей Осипов, Лип’янка
Старжинска Мариянна Иванова, Ріпки
Старкевич Яков Лаврентиев, Маслове
Статкевич Михаил Янов, Лисянка
Стаховский Ян Васильев, Коротине
Стахурский Василь Григориев, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Степковский Войцех Иванов, Павлівка друга
Стецкий Доминик Григориев, Лисянка
Стобенский Николай Иванов, Попів Ріг (сучасне Гудзівка)
Стравинский Андрей Игнатиев, Мурзинці
Стрелецкий Нестор Станиславов, Лисянка
Стрижевский Михаил Андреев, Мизинівка
Струмило Александр Григориев, Босівка
Струмило Симон Александров, Рідкодуб (швидше за було об’єднане з Бояркою)
Струпчевский Игнатий Осипов, Вільхівець
Студзинский Мартин Казимиров, Ярошівка
Студинский Ян Гаврилов, Шпола
Стузинский Антон Михайлов, Лисянка
Сузанка Пантелеймон Степанов, Бужанка
Сузанский Григорий Федоров, Кобиляки
Сулимович Владислав Михайлов, Лисянка
Сулимский Григорий Андреев, Щербаківка
Сульский Андрей Андреев, Щербаківка
Суржинский Иван Андреев, Ганжалівка
Суржицкий Иван Францишков, Коротине
Сусловский Матфей Фтеодоров, Стара Буда
Сухловский Станислав Янов, Лисянка
Суходольский Антон Леонтов, Вільхівець
Суходольский Михайло Антонов, Чичиркозівка
Суходольский Роман Иванов, Кам’яний Брід
Сущинская Мария Антонова, Вільхівець
Танский Петро Стефанов, Кобилянка
Тарамович Анна Данилова, Лисянка
Тарнавский Казимир Михайлов, Дашуківка
Тарнавский Францишек Станиславов, Водяники
Тарновский Якуб Иванов, Ріпки
Телепкович Иван Осипов, Звенигородка
Терицкий Александер Александров, Грушківка
Терлецка Мария Антониева, Дашуківка
Терлецкий Константин Иосифов, Антонівка
Тернавский Григорий Федоров, Товсті Роги
Тернавский Францишек Михайлов, Босівка
Тиницкий Григорий Михайлов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Тихович Фома Петров, Лисянка
Тишковский Леонтий Осифов, Соколівка (зараз, можливо, Червоний Брід)
Товстановский Карп Михайлов, Рижанівка
Томашевский  Иван, Потоки
Томашевский Войцех Игнатиев, Дашуківка
Томашевский Иван Петров, Шубині Стави
Томашевский Иосиф Игнатов, Дашуківка
Томашевский Юзеф Бартоломиев, Вільхівець
Тотольницка Варвара Иванова, Ярошівка
Травинский Кирило Гаврилов, Ярошівка
Трилецкий Михаил Андреев, Бужанка
Трилецкий Михаил Андреев, Павлівка друга
Трипольский Григорий Яколвлев, Чичиркозівка
Трофенский Валентин Мартинов, Виноград
Трушевский Томаш Антонов, Вільхівець
Тумашевска  Фекла, Виноград
Туровский Стефан Матвеев, Ямпіль
Укрийнчук Михал Иванов, Шпола
Улашин Мартин Гаврилов, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Улварій? Иван Павлов, Шпола
Уленицкий Петр Самуйлов, Кам’яний Брід
Ульяно[вский]? [Иван] Григориев, Катеринопіль
Уляницкий Петр Михайлов, Рижанівка
Урбанский Феликс Антонов, Виноград
Фарений Василь Стефанов, Глиняна Балка
Фелинска Магдалина Костева, Потоки

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, ww2, Оленка3

Поделиться

9

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Филипецкий Иван Иванов, Ромейково
Филицкая Анастасия Васильева, Краснополе
Филянович Федор Федорович, Бродецьке
Фурманчук Павло Федоров, Лип’янка
Хажевский Войцех Андреев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Хайловский Яков Михайлов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Хелмовский Павло Андреев, Коротине
Химинчук Семен Степанов, Розсохуватка
Ходаковска Харитина Осипова, Виноград
Ходаковский Леонтий Матфеев, Смільчинці
Ходаковский Степан Иванов, Товсті Роги
Ходецкий Тимофей Иванов, Катеринопіль
Ходицкий Василий Афанасиев, Катеринопіль
Холодицкий Панко Назаров, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Хоментовский Осим Францишков, Лип’янка
Храновска Мария Михайлова, Звенигородка
Храновский Николай Антонов, Стара Буда
Цандер  Иван, Кам’яний Брід
Цвикаевский?  Никодим, Лоташеве
Цеборовский Ян Григориев, Лисянка
Церковный Тимофей Николаев, Соколівка (зараз, можливо, Червоний Брід)
Цибульский Андрей Антонов, Лисянка
Цихановский  Томаш, Вільхівець
Цишевский Яков Петров, Шпола
Чайковский Адам Михайлов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Чайковский Венедикт Федоров, Скотареве
Чайковский Иван Романов, Звенигородка
Чайковский Осиф Николаев, Лисянка
Чаплинский Гаврило Петров, Звенигородка
Чаплинский Иван Осипов, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Чаплинский Казимир Павлов, Шпола
Чаплицкий Вицентий Матвеев, Лисянка
Чаповский Михайло Дмитриев, Катеринопіль
Чарнолуцкий Иван Иванов, Кримки
Чарноцкий Базилий Антонов, Кобиляки
Чепилевский Яков Васильев, Шпола
Чеппушевский? Францишек Матвеев, Звенигородка
Черешинский Антон Казимиров, Лисянка
Чернега Федор Иванов, Лип’янка
Черницкий Мартин Андреев, Шпола
Чернявский Иван Андреев, Ганжалівка
Чечель Миколай Еремеев, Будище
Чигринский Тимофей Григориев, Лип’янка
Чижевска Анна Юзефова, Ріпки
Чижевский Иван Гаврилов, Ярославка
Чизанский Александр Фелициянов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Чирановский Иван Антонов, Петриківка
Чоловский Ян Васильев, Лисянка
Чоповский Леонтий Ильин, Вікнине
Чубинский Стефан Иванов, Кобиляки
Шадурский  Урбан, Глиняна Балка
Шадурский Стефан Василиев, Ямпіль
Шаланский Андрей Лукьянов, Виноград
Шалуха? Степан Алексеев, Верески (сучасне Хлипнівка)
Шаркевич Иван Николаев, Шпола
Шатило Роман Францишков, Петриківка
Швец Павло Гаврилов, Новоселиця
Шеленковский Яков Григориев, Дашуківка
Шереметов Тимофей Корнилиев, Капустине
Шидловский Ян Антонов, Лисянка
Шилинг Осип Михайлов, Шубині Стави
Шиманский Варфтоломей Иванов, Рижанівка
Шиманский Иван Фомин, Капустине
Шиманский Матей Антонов, Глиняна Балка
Шиманьский Иван Михайлов, Водяники
Шмигельска Марьяна Иванова, Лисянка
Шмит Ян Готлибов, Лисянка
Шопильский Яков Матвеев, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Шпаковский Александр Осипов, Босівка
Шпотаковский Василий Федоров, Катеринопіль
Шульц Иван Григориев, Виноград
Шульц Кароль Францишков, Лисянка
Шуманский Антон Иванов, Онопрієвка (зараз Тальнівський р-н)
Шумлянский Иван Васильев, Вільхівець
Шумовский Фелициян Осипов, Кам’яний Брід
Шушковский Адам Остапов, Бродецьке
Шушковский Яков Матвеев, Капустине
Шушкорша?  Марфа, Верески (сучасне Хлипнівка)
Щавинский Станислав Иванов, Дашуківка
Щигельский Францишек Иосифов, Піщана
Щиевский Гаврило Алексеев, Княжа
Юнга Юрий Иванов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Юфимович Федор Осифов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Юхневич Андрей Иванов, Виноград
Юшкевич Юзеф Антонов, Вільхівець
Яблонска Дария Семенова, Грушківка
Яблонский Станислав Янов, Вільхівець
Яблуновский Иван Михайлов, Ярославка
Яворска Евдокия Михайлова, Павлівка друга
Яворский Антоний Петров, Катеринопіль
Яворский Венедикт Франков, Шпола
Яворский Игнат Петров, Вербовець
Яворский Михайло Андреев, Краснополе
Яворский Стефан Павлов, Лисянка
Яворский Федор Константинов, Беринки (зараз Лісове Тальнівського р-ну)
Яворский Федор Константинов, Лисича Балка
Якубович Игнатий Францишков, Рижанівка
Якубовский Андрей Иванов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Якубовский Василий Игнатов, Лип’янка
Яндульский Осиф Григориев, Гута Лисянська
Яницкий Ян Тимофеев, Кобиляки
Янич Михайло Петров, Павлівка (зараз у Звенигородському р-ні)
Янишевска Анна Иванова, Ріпки
Янишевский Иван Осипов, Погибляк
Янковский Андржий Михалов, Вільхівець
Янковский Василий Иванов, Виноград
Янковский Осиф Стефанов, Лисянка
Янковский Ян Осифов, Лисянка
Яновска Мария Иосифова, Лоташеве
Яновский Александр Яковлев, Кам’яний Брід
Яржембовский Яков Лукьянов, Заліське (зараз Тальнівський р-н)
Ярмолинский Игнат Павлов, Товсті Роги
Яровецкий Станислав Григориев, Звенигородка
Яроцка Агнишка Михайлова, Товсті Роги
Яроцкий Степан Яковлев, Бужанка
Ярошевич Леонтий Андреев, Лисянка
Ярошевский Бартоломей Николаев, Лисянка
Ярошевский Иван Андреев, Лисянка
Ярчинский Гаврило Мийсеев, Ярошівка
Ясинский Антон Иванов, Павлівка (сучасний Жашківський район)
Ясинский Григорий Яковлев, Мурзинці
Ясинский Иван Петров, Петриківка
Ясинский Иосиф Каземиров, Верески (сучасне Хлипнівка)
Ясинский Лукаш Стефанов, Глиняна Балка
Ясипковский? Федор Мартинов, Михайлівка (зараз Звенигородського р-ну)
Ястрембский  Якуб, Рижанівка
Ястрембский Тимофей Иванов, Кобиляки

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, ww22

Поделиться

10

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Доповнення до попередніх повідомлень.
Список шляхти Звенигородського повіту за даними додаткової ревізії 1800 року (пропущених у ревізії 1795 року) в алфавітному порядку:

Арчинский Антоний Яковлев, Лисянка
Багинский Матвей Николаев, Лисянка
Балунский Осип Адамов, Бужанка
Балуцкий Александр Станиславов, Кобиляки
Батовский Иван Станиславов, Кобринове (зараз Тальнівський р-н)
Бедленский Макарий Диомидов, Лисянка
Бигановский Иван Францишков, Бужанка
Биньковский Ян Андреев, Ганжалівка
Бобровский  Осип, Виноград
Богдановский Иван Александров, Лисянка
Богинский Николай Андреев, Шпола
Богушевский Павел Станиславов, Беринки
Борецка Мария Федорова, Лисянка
Бросковский Юзеф Степанов, Бурти (зараз Шполняський р-н)
Буткевич Осип Мартинов, Погибляк
Бялоскурский Мельхер Осипов, Піщана
Ваврентович Григорий Федоров, Мизинівка
Вакулинский Диомид Павлов, Лисянка
Вашинский Иван Иванов, Лисянка
Венгер Иосиф Томашев, Лисянка
Виговский Иван Иванов, Рижанівка
Вигуровна  Александра, Хижинці
Висоцкий Матеуш Антонов, Мизинівка
Височанский Григорий Григориев, Новоселиця
Витвицкий Игнат Антонов, Красне Поле
Виткевич Михаил Антонов, Шпола
Вихровский Казимир Францишков, Лисянка
Вишинский Иосиф Андреев, Скотареве
Вишковска Иустина Мартинова, Лисянка
Вишневский Феликс Яковлев, Шпола
Водзинский Гуго Тимофеев, Погибляк
Войтковский Иван Иванов, Лисянка
Волошиновский Омельян Осипов, Кримки
Волошинский Петро Иванов, Босівка
Вольский Стефан Павлов, Шпола
Вроблевский Миколай Иванов, Рижанівка
Газовский Василий Петров, Стара Буда
Гарбулинский Осип Леонтиев, Павлівка (зараз Жашківський р-н)
Гибель Францишок Андреев, Ганжалівка
Годлевский Мартин Антонов, Красне Поле
Голонб Яков Васильев, Неморож
Горжковский Матвий Томашев, Гута Лисянська
Грабовский Осип Иванов, Красне Поле
Григоревич Иван Иванов, Шпола
Гриневич Павел Ефимов, Виноград
Гродзицкий Иван Иванов, Ганжалівка
Гронцовский Францишек Яковлев, Кримки
Грушковска  Христина, Лисянка
Гусаковский Роман Иванов, Піщана
Даниловский Ян Янов, Беринки
Дашковский Григорий Кондратов, Мизинівка
Дембицкий Петр Иванов, Кобиляки
Демчевский Дмитрий Андреев, Онопрієвка
Дзивульский Трофим Мартинов, Скотареве
Добржанска Мария Павлова, Лисянка
Добровольский  Антоний, Попівка
Добровольский  Демян, Вільхівець
Добровольский Стефан Иосифов, Будище
Домарецкий Василий Яковлев, Скотареве
Домницкий Герасим Степанов, Шпола
Древич Михайло Адамов, Шпола
Дубиневич Матвей Лаврентиев, Будище
Едлинский Варфоломей Иосифов, Лисянка
Ендржиевский Тимофей Адамов, Лисянка
Жоловский Мартин Андреев, Кобиляки
Жуковский Фадий Иванов, Бужанка
Заборский Павел Семенов, Межирічка
Загурская Ева Василиева, Лисянка
Закусило Анастасия Демянова, Лисянка
Заремба Михайло Алексеев, Кам’яний Брід
Зарицкий Николай Томашев, Водяники
Звиршховска Марьяна Михайлова, Лисянка
Зелинский Николай Павлов, Лисянка
Зелинский Ян Мартинов, Беринки
Зембович Вицентий Осипов, Шубині Стави
Ильницкий Филициян Иванов, Шостакове
Ирияшевский Герасим Григориев, Бурти (зараз Шполняський р-н)
Карлинский Михайло Андреев, Хижинці
Кашперский Буковентура Домиников, Погибляк
Квятковский Иосиф Войцехов, Лисянка
Квятковский Константий Георгиев, Кобринове (зараз Тальнівський р-н)
Коберницкий Игнат Антонов, Шпола
Ковальский Иван Андреев, Шпола
Конарский Иван Людвиков, Ганжалівка
Королецкий Петр Игнатиев, Шпола
Коруневский  Евтихий, Мизинівка
Косовска Марияна Войцехова, Гусакове
Костров Иван Павлов, Скотареве
Краковецкий Андрей Степанов, Шпола
Краковский Стефан Иванов, Кобиляки
Красаковский Василий Андреев, Вербовець
Красноденбский Иван Иосифов, Гусакове
Красуцкий Иван Иосифов, Мизинівка
Кречковский Илия Иванов, Гусакове
Кречмер Шимон Иосифов, Лисянка
Кривцов Андрей Яковлев, Катеринопіль
Крижановский  Иосиф, Мурзинці
Крижановский  Павел, Онопрієвка
Крижановский Кондрат Михайлов, Ганжалівка
Крижановский Ян Мартинов, Водяники
Крокглевич? Базилий Иванов, Товсті Роги
Крупа Андрей Мартинов, Босівка
Крушельницкий Иван Иванов, Кобиляки
Куликовский Францишек Антонов, Бужанка
Левкович Мартин Андреев, Лисянка
Либецкий Антон Данилов, Шпола
Лигоцкий Иван Антонов, Беринки
Линчевский Степан Гаврилов, Стебне
Лишковский Яков Антонов, Скотареве
Лукашевич Иван Иванов, Бужанка
Малинский Иван Яковлев, Гута Лисянська
Малчевский Степан Яковлев, Беринки
Марковский Матеуш Валентиев, Гута Лисянська
Марковский Павел Станиславов, Чемериське
Мартиновска Рейна Антонова, Мизинівка
Матвеевич Яким Иванов, Мизинівка
Мачкульский Мартин Антонов, Скотареве
Менгланевска Александра Андреева, Порадівка (приєднане до Боярки)
Метельский  Иосиф, Стара Буда
Милянивский Николай Дмитриев, Будище
Моргулевский Василий Иванов, Лисянка
Мрозович Петр Иосифов, Будище
Муравицка Магдалина Андреева, Хижинці
Надольский Афанасий Яковлев, Мизинівка
Недзельский Антон Иванов, Шпола
Немерицкий Герасим Базилиев, Беринки
Нестерович Михаил Фтеодоров, Дашуківка
Новаковская  Праксидина, Чемериське
Новаковский Петр Михайлов, Будище
Новицкий Ян Степанов, Новоселиця
Обертинский Степан Степанов, Бужанка
Олиарский Иван Иванов, Шпола
Ольховецкий Даниил Семенов, Шпола
Орловский Григорий Александров, Шпола
Осовский Антон Степанов, Верески
Осовский Матвей Осипов, Кримки
Павловский Матвий Каролев, Мурзинці
Павловский Яков Иосифов, Виноград
Палчинский Адам Станиславов, Шубині Стави
Папроцкий Иван Тадеушов, Побережки
Парипаш Иван Григориев, Шпола
Парушевский Павел Станиславов, Лисянка
Пархомович Сильвестр Иванов, Виноград
Пашковска Констанция Антонова, Босівка
Понтковский  Матеуш, Дашуківка
Поплавский Иван Александров, Лисянка
Поступальска Анна Станиславова, Бужанка
Проснер Иван Мартинов, Шпола
Протасевич Иван Федоров, Катеринопіль
Прус-Шамовский Ян-Непомуцей Антонов, Беринки
Пугарецкий Иван Михайлов, Гута Лисянська
Пюро Иван Людвиков, Павлівка друга
Радецкий Игнат Максимов, Єрки
Радзишевска Евдокия Матфеева, Шпола
Ражкевич Ян Александров, Шубині Стави
Рифер Дотфрид Иванов, Шпола
Ровинска  Мариянна, Хижинці
Ровинский Михаил Андреев, Дашуківка
Рубанский  Иван, Будище
Рудковский Бартоломей Войцехов, Порадівка (приєднане до Боярки)
Рутковский Николай Мартинов, Бужанка
Савицкий Стефан Андреев, Лисянка
Самулевич Яким Матвеев, Лисянка
Свинцицкий Федор Матвеев, Шпола
Сикорский Войцех Григориев, Гута Лисянська
Синкевич Яков Валериянов, Погибляк
Скржидловский Федор Стефанов, Мизинівка
Славинский Иван Шимонов, Лисянка
Соботович Иван Прокопиев, Лисянка
Соколовский Кондрат Иванов, Мизинівка
Сосновский Ян Якубов, Беринки
Сошицкий Иван Григориев, Красне Поле
Спаский Иван Федоров, Кам’яний Брід
Ставицкий Францишек Мартинов, Бужанка
Сташевский Николай Александров, Лисянка
Степанский Николай Игнатиев, Шпола
Стрелбицкий Леонтий Вицентиев, Стебне
Струдзинский Тимофей Гаврилов, Шпола
Субчинский Томаш Михайлов, Лисянка
Сухаржевский Лаврентий Войцехов, Лисянка
Тарнавский Матвей Иванов, Бродецьке
Терлецка  Марта, Дашуківка
Тржциньский Антоний Антониев, Мизинівка
Трибуховский Иван Иванов, Мизинівка
Тригубский Григорий Григориев, Мизинівка
Трушковский Войцех Янов, Павлівка друга
Федоровский Теодор Павлов, Дашуківка
Фридрик Иван Иванов, Лисянка
Хайновский Матейш Павлов, Гута Лисянська
Харжевский Михайло Фелициянов, Ганжалівка
Харчевский Василий Павлов, Шпола
Ходаковский Яков Иванов, Красне Поле
Храновский Яков Антонов, Шпола
Цибульский Кароль Игнатиев, Шпола
Цислицкий Андрей Станиславов, Лисянка
Чайковский Василий Павлов, Ганжалівка
Червинский Иосиф Станиславов, Лисянка
Чернивский Игнат Яковлев, Шпола
Черницкий Григорий Семенов, Попівка
Чижевска Марияна Яковлева, Кобринове (зараз Тальнівський р-н)
Швайковский Валентий Францишков, Лисянка
Шеметович Яков Иванов, Виноград
Шестакевич Осип Яковлев, Шпола
Шиманский Антоний Войцехов, Лисянка
Шушко Мавий Федоров, Лисянка
Шушковский Яков Францишков, Ріпки
Юркевич Иван Федоров, Мизинівка
Яворский Ксаверий Михайлов, Онопрієвка
Яниковский Антон Матвиев, Рижанівка
Янковский Андрей Федоров, Шпола
Ясинский Каетан Августинов, Журжинці
Ястренбский Войцех Андреев, Дашуківка

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: Алёна, Julia_R1, kbg_dnepr, Оленка4

Поделиться

11

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Список шляхти Звенигородського повіту, яка була включена в ревізьку казку селян 1795 року:

Витвицкий Иван Иванов, Бужанка
Гулевич Иосиф Иванов, Бужанка
Демский Мартин Франциков, Бужанка
Захаревич Тимофей Иосифов, Бужанка
Зелинский Фадий Иосифов, Бужанка
Идлинский Варфтоломей Иосифов, Бужанка
Краевский Антоний Яковлев, Бужанка
Кульчицкий Данило Васильев, Бужанка
Лисоцкий Францишек Андреев, Бужанка
Маркевский Николай Павлов, Бужанка
Тулчинский Стефан Васильев, Бужанка
Удала? Урала? Иван Григориев, Бужанка
Федорович Андрей Федоров, Бужанка
Фтодорович Григорий Иванов, Бужанка
Чайковский Павел Игнатов, Бужанка
Шкорута Михаил Тимофеев, Бужанка
Ярчинский Иван Станиславов, Бужанка

Список осіб, що не відносяться до стану селян, які були включені в ревізьку казку селян 1795 року без уточнення стану (міщани і шляхта):
Абрамович Давид Иосифов, Яблунівка
Баштанович Иосиф Иванов, Водяники
Бенашевский Григорий Иосифов, Водяники
Бузиньский Иван Иосифов, Дашуківка
Бутвиновска Фекла Михайлова, Чижівка
Василковский Францишек Иванов, Водяники
Веркановский? Казимир Иванов, Бужанка
Винницкий Радион Антонов, Яблунівка
Винярский Иван Иванов, Водяники
Войцеховский Григорий Осипов, Рижанівка
Воломиновский Леонтий Игнатиев, Мурзинці
Годиновский Григорий Васильев, Водяники
Горбулинска Варвара Иванова, Водяники
Домарацкий Кароль Казимиров, Чижівка
Домбровский Фридрих Георгиев, Яблунівка
Залевский Яков Станиславов, Яблунівка
Залеский Станислав Петров, Яблунівка
Захарский Григорий Леонтиев, Рижанівка
Змиевский Андрий Станиславов, Мурзинці
Каминска Александра Семенова, Рижанівка
Косовска Виктория Иванова, Чижівка
Лаханска Анна Степанова, Яблунівка
Лисецкий Семен Иванов, Рижанівка
Лоханский Миколай Степанов, Яблунівка
Лукановский Федор Даниилов, Чижівка
Любина Давид Лаврентиев, Бужанка
Лясевич София Иосифова, Яблунівка
Майковский Тимофей Войцехов, Чижівка
Монреевский Андрей Антонов, Яблунівка
Муравицкий Лука Иванов, Дашуківка
Орловский Николай Семенов, Смільчинці
Островский Иосиф Зигмонтов, Яблунівка
Островский Яков Михайлов, Яблунівка
Петрович Антон Симеонов, Яблунівка
Рогаля Домицеля Тимофеева, Бужанка
Росиян Иван Яковлев, Смільчинці
Ружицкий Игнатий Андреев, Яблунівка
Станкевич Бодисила? Федорова, Бужанка
Старинска Мария Андреева, Яблунівка
Стрилецка Францишка Станиславова, Бужанка
Тарнавска Фтеофилия Яковлева, Мурзинці
Трояновский Иосиф Антоно, Яблунівка
Тулинский Иосиф Владиславов, Яблунівка
Циплинска Фтекля Андреева, Яблунівка
Штанькевич Александр Леонтиев, Бужанка
Янковский Антон Тимофеев, Чижівка


Джерело: ДАКО, Ф280 Оп 2 Спр 9

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: DVK_Dmitriy, Vlad S., Алёна, Julia_R1, kbg_dnepr, Оленка6

Поделиться

12

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

Шановний пане alexkr8,

чи не могли б Ви допомогти пану отут http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 51#p59351, який думає, що вказаний Вами у повідомленні № 10 (03.07.2015) Куликовский Францишек Антонов, Бужанка може бути його предком, бо Бужанка зустрічається у родині?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: alexkr82

Поделиться

13

Re: Список шляхти Звенигородського повіту 1795

kbg_dnepr пишет:

чи не могли б Ви допомогти пану отут http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 51#p59351, який думає, що вказаний Вами у повідомленні № 10 (03.07.2015) Куликовский Францишек Антонов, Бужанка може бути його предком, бо Бужанка зустрічається у родині?

Дякую, що звернули увагу, можливо так воно і є. Відповідь дав в тій темі.

Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик, Петриківка), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Нова Прага, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве)
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться