1 ( 15-11-2015 22:54:26 змінене AppS )

Тема: FTDNA та приватність

З 2015 року FTDNA ввели нові правила приватності за замовчуванням. Тепер STR-маркери нових клієнтів лабораторії видні тільки учасникам груп, що унеможливлює публічний аналіз та обговорення результатів.

Щоб зробити їх видимими потрібно

залогінитись та зайти в персональний кабінет на FTDNA

далі по таким закладкам

-Manage Personal Information --
---Privacy & Sharing
------ Who can view my DNA results in group projects? 
змінити Make my mtDNA & Y-DNA data private. It will only be shown to people in my project.
на Make my mtDNA & Y-DNA data public.

Thanks: Kora1

Share

2

Re: FTDNA та приватність

Дякую за пояснення. Зробив. Кіт 405701.
Для мито за таким же принципом?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

3

Re: FTDNA та приватність

Для мтДНА кіт 405704.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

4

Re: FTDNA та приватність

Balymba
12маркерів? Ви плануєте апгрейд? В кінці місяця мають бути знижки. Минулого грудня виходило з 12 до 37 - 69 дол.

Share

5

Re: FTDNA та приватність

AppS пише:

Balymba
12маркерів? Ви плануєте апгрейд? В кінці місяця мають бути знижки. Минулого грудня виходило з 12 до 37 - 69 дол.

У роздумах. Потрібен якийсь стимул (оскільки лишніх коштів нема). От і шукаю якийсь результат (чи по прізвищу, чи по місцю поживання) з яким було б цікаво порівняти 37 маркерів.
А поки-що більше схиляюся за ці кошти зробити мито для батька.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

6

Re: FTDNA та приватність

тут ще є така річ, що значна частина не бере участі ні в яких проектах і їх може виявити хіба в списку matches. Другим аргументом, достатньо серйозним, може бути, що з 37 маркерів можна вже будувати дерева http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=3575

Про те, що Ваш результат, як ми виявили, чи не одинокий гуцульський теж варто згадати. Як свідчить життя якщо самому не зробити, то ніхто не зробить.

Міто ж для батька можете зробити й посеред року, а от знижки на апгрейд будуть один місяць, а потім знову 99 дол.

Thanks: Kora1

Share

7

Re: FTDNA та приватність

поменяла и у мамы и у свекра. Киты 380659 и 380660

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

8

Re: FTDNA та приватність

olyvd
380659 раджу приєднати ще до https://www.familytreedna.com/public/R1a

Share

9

Re: FTDNA та приватність

добре

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

10

Re: FTDNA та приватність

olyvd
Ви б до речі, вказали б прізвище найдавнішого предка та місце проживання (предка). Це спростило б розуміння Вашими днк-родичами їхніх результатів. Власне на цьому й базується головна користь тестів в комерційних лабораторіях.

Share

11

Re: FTDNA та приватність

у мамы 380659 указаны, у свекра Роскладок укажу (по матери), по отцу у них никто ничего не знает

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: Kora1

Share

12

Re: FTDNA та приватність

ну коли ніхто нічого не знає, то пише просто власне прізвище і де народився. Якщо зовсім не ясно, то прив'язування до столиці (Москва?)

Share

13

Re: FTDNA та приватність

На ФТДНА подан классовый иск. Некий товарищ с Аляски был возмущен тем, что обнаружил на RootsWeb обсуждение, где был указан его ID, имя и фамилия и адрес электронной почты (но это уже явный перебор от администраторов его проекта или совпаденцев).

https://www.facebook.com/groups/molgen/ … p_activity

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: borisovichi1

Share

14

Re: FTDNA та приватність

kbg_dnepr пише:

указан его ID, имя и фамилия и адрес электронной почты

Собственно в FTDNA ID, имя и емайл публичны, если я не ошибаюсь.
И про это мы подписываем бумажку при отправке пробирки в лабораторию.

Ко мне уже некоторые из моих совпаданцев писали на емайл - в том числе и из США.
Мне нужно на кого-то писать иск?

Thanks: FazU1

Share

15

Re: FTDNA та приватність

Давайте не забывать, что иск по сути можно подать на что угодно и на кого угодно - в США особенно.

Например, я считаю, что абсолютно правильно подавать иски на курильщиков в публичных местах, в том числе на соседей, которые гадят в воздух своих куревом на балконах - в США я бы этот иск выиграл, в Украине - меня никто не поймёт и даже скорее всего захотят побить.

Так что всё относительно, даже здравый смысл - это условность.

Share

16

Re: FTDNA та приватність

Что здравый смысл для каждого разный, я с Вами согласна. Я перепостила это сообщение с ФБ для того, чтобы обратить внимание на необходимость осторожности в обращении с чужими персональными данными.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

17 ( 17-01-2016 13:17:55 змінене Alexxander )

Re: FTDNA та приватність

kbg_dnepr пише:

Что здравый смысл для каждого разный, я с Вами согласна. Я перепостила это сообщение с ФБ для того, чтобы обратить внимание на необходимость осторожности в обращении с чужими персональными данными.

Я не возражаю.
Но можно ко мне в личные сообщения ФБ ссылку?
Хочу пронаблюдать smile

Share

18

Re: FTDNA та приватність

Так в моем посте ссылка и есть

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

19

Re: FTDNA та приватність

Вы имели в виду уже указанный в теме пост?
Ок

Share

20

Re: FTDNA та приватність

https://www.facebook.com/groups/molgen/ … p_activity

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

21 ( 17-01-2016 13:52:45 змінене Alexxander )

Re: FTDNA та приватність

Просто я думал, что уже начались даже какие-то цитирования именно меня где-то smile

Share

22

Re: FTDNA та приватність

Alexxander

Собственно в FTDNA ID, имя и емайл публичны, если я не ошибаюсь.
И про это мы подписываем бумажку при отправке пробирки в лабораторию.

Ко мне уже некоторые из моих совпаданцев писали на емайл - в том числе и из США.
Мне нужно на кого-то писать иск?

не публічні. За замовчуванням доступні тільки днк-родичам.
Будь-ласка, читайте повідомлення в темі, в якій пишете. Вона якраз про те, як добровільно зробити свої дані (тут маркери) видимими для подальшого публічного обговорення.

Share

23

Re: FTDNA та приватність

AppS пише:

Будь-ласка, читайте повідомлення в темі, в якій пишете. Вона якраз про те, як добровільно зробити свої дані (тут маркери) видимими для подальшого публічного обговорення.

Я абсолютно не возражаю, если Вы все сообщения про иск к FTDNA перенесёте в отдельную тему под названием, например, "Иск к FTDNA про приватность"

Share

24

Re: FTDNA та приватність

ФТДНА забороняє загружати свої дані на ГедМетч через недостатню приватність https://www.facebook.com/FamilyTreeDNA/ … 77?fref=nf

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

25

Re: FTDNA та приватність

це така забавна спроба позбутись конкурента.

Share

26 ( 18-03-2016 09:57:36 змінене kbg_dnepr )

Re: FTDNA та приватність

Якщо вони не домовляться, то буде дуже сумно, бо це ж можливість порівняння даних ФТДНА та 23ендМі.

Для людей на Заході (і особливо в Америці) приватність - то ДУЖЕ важлива річ, але при чому тут воно? Ті, хто переймається приватністю, не завантажують свої дані на ГМ

We regret we had to make the decision to stop accepting FTDNA DNA uploads. FTDNA has threatened to sue GEDmatch over claimed privacy issues. We have been asked not to discuss the details, because it would be to FTDNA's disadvantage. Suffice it to say that FTDNA's own site seems to currently violate these same issues.

We would prefer to work closely with FTDNA in solving this problem to everybody's benefit, but we have not received a response to any of our suggested compromise solutions. The technical obstacles to satisfying FTDNA current demands are significant. It appears that our only alternative may be to remove all FTDNA DNA match results from GEDmatch. The issues raised by FTDNA do not apply to kits from other testing companies.

We greatly appreaciate the overwhelming support our users have expressed on public forums.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

27

Re: FTDNA та приватність

Вот как вы можете загрузить свои FTDNA FamilyFinder необработанные данные в любом случае:
1. Загрузка первичных данных (сборка 36)
2. Распакуйте файлы
3. Скопировать все строки из файла х-хромосомы, за исключением первой строки в другой файл
4. Заменить все запятые на вкладке и сохранить
5. Упаковать в zip-файл
6. Загрузить как 23andme на GEDmatch.

Благодарим Тимми Бролин в шведской DNA генеалогия группе за это руководство.

Информация хочет быть свободной.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ozymka, iromko2

Share

28

Re: FTDNA та приватність

Підніму стару тему, бо здається вона найбільше підходить до моєї проблеми.

У мене з'явились сумніви чи не переплутав я два кіти... Тобто в "зеленому" папірці написав правильні дані, а коли активував профілі, то переплутав... Чи може таке бути? Додатковий аргумент - в Розділі "Account Settings", пункт "Adress Line 1" стоїть "с/о і ім'я прізвище людини з іншого кіта" В решту моїх кітів нічого подібного немає. Буду дуже вдячний за допомогу, бо надто багато питань виникає до документальної генеалогії.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: DmitroR-21

Share

29 ( 09-11-2020 18:42:19 змінене notizia )

Re: FTDNA та приватність

Пан Balymba, мені здається той зелений папірець взагалі для компанії тільки потрібен, як дозвіл на обробку даних. І у акаунті можна написати, що хочеш. Треба пам'ятати тільки свій Kit No. Тобто в яку пробірку ти ту свою паличку ватну поклав.

Thanks: DmitroR-2, Balymba2

Share

30

Re: FTDNA та приватність

2 Balymba

К сожалению, я еще пока не практик, но усиленно курю мануалы, литературу и форумы этак с полгода уже...

Данные по китам перепутаны или одинаковое инфо сделано на оба образца?
Если второе, то каков шанс, что сработала автозамена в браузере или какие-то еще подобные автокопиры?
Почему считаете, что ошибка маловероятна? Была тройная перепроверка, причем хотя бы одна из них - не вами, или сделано что-то подобное по контролю?

Если есть необходимость внести исправления в персоналии образца, то нужно списать с техподдержкой, пояснить ситуацию и попросить внести верные корректировки. Это делают без проблем.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797
Thanks: Balymba1

Share

31

Re: FTDNA та приватність

notizia пише:

Пан Balymba, мені здається той зелений папірець взагалі для компанії тільки потрібен, як дозвіл на обробку даних. І у акаунті можна написати, що хочеш. Треба пам'ятати тільки свій Kit No. Тобто в яку пробірку ти ту свою паличку ватну поклав.

Я це розумію. Але чи вносить ФТДНА із зеленого папірця? Звідки в акауті в пункті "Адрес 1" з'явилась інформація з іменем-прізвищем?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

32

Re: FTDNA та приватність

Пан Balymba, спитала у знайомій дівчинці, вони зразу три теста відправляла, каже, що по одному в акаунті були с зеленої картки дані.

Thanks: Balymba, Kora2

Share

33

Re: FTDNA та приватність

Balymba, з досвіду, інформацію з зеленого папірця вносять (вносили), на молгені дехто навіть так перевіряв чи той кіт отримала FTDNA (тобто в профілі кіта залишався, умовно, Балимба, а вже в Х'юстоні з папірця змінювали на, умовно, Жолоба чи Дудку). Але так було раніше і немає підтверджень, що обов'язково.

Thanks: Balymba, Kora2

Share

34

Re: FTDNA та приватність

По моїх тестах я б сказала, що переписують з зеленого папірця дані так, як там, якщо різняться

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: Kora, Balymba2

Share

35

Re: FTDNA та приватність

AppS пише:

Balymba, з досвіду, інформацію з зеленого папірця вносять (вносили), на молгені дехто навіть так перевіряв чи той кіт отримала FTDNA (тобто в профілі кіта залишався, умовно, Балимба, а вже в Х'юстоні з папірця змінювали на, умовно, Жолоба чи Дудку). Але так було раніше і немає підтверджень, що обов'язково.

Тобто в ФТДНА мали б поміняти основне ім'я в профілі? Підозра про помилку в мене виникла при отриманні результатів - справа в тому, що вносячи імена в профілі і зберігаючи паролі, я спочатку ввів кіт з прізвищем А, а потім через один - Б. Коли прийшли результати, то першим виявився кіт з прізвищем Б. Спочатку я подумав, що якийсь збій в системі доступу до ФТДНА. Але потім при замовленні апгрейдів разом з основним прізвищем А чи Б почало появлятися "с/о" з іншим прізвищем... Тепер б ще довідатися, що означає оте "с/о" в пункті "Адрес 1", може "через, чи за посередництвом?".

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: Kora1

Share