Міжнародний генеалогічний форум * International Genealogical Forum |
Ви не ввійшли . Будь ласка , увійдіть або зареєструйтесь .
Сторінки 1
Щоб відправити відповідь , ви повинні $ s або $ s
(1649-1782 pp.)
===============================
Утворена після Зборівської угоди наприкінці 1649 р. як військовий підрозділ Чернігівського полку. У 1654 р., за рішенням Переяславської угоди з Москвою, увійшла до Ніжинського полку. Включала місто Стародуб і село Старе Городище. У 1663 р. стала основою новоствореного Стародубського полку, в якому перебувала до скасування полково-сотенного устрою Лівобережжя у 1782 році. Територія ліквідованої сотні увійшла до Новгород-Сіверського намісництва.
Сотенний центр: місто Стародуб, нині - райцентр Брянської області Російської Федерації.
Сотники: Слухановський-Полулях (1650). Веремієнко Гаврило (1654). Пободайло Василь (1660). Руданський Леонтій (1664). Грамченко Павло (1668-1669). Рубець Михайло (1669). Мархаленко Михайло (1671). Дашкевич Кузьма (1672). Мархаленко Михайло (1675). Журман Дмитро (1676). Гудович Павло (1680). Мархаленко Михайло (1682-1685). Пушкаренко Давид Трохимович (1687). Чорнолуцький Микола Маркович (1687-1693). Силенко Прокіп (1693-1706). Єлінський Осип (1708). Чорнолуцький Іван Маркович (1707-1723). Данченко Пилип (1723). Борозна Іван Лаврентійович (1723-1725). Судієнко Іван (1724, н.). Галецький Семен Якович (1725-1734). Янченко Радіон (1727). Данченко Пилип (1733). Галецький Петро Семенович (1734-1738). Волинський Василь (1734, н.). Косович Степан (1735). Якимович Яків Степанович (1739-1758). Соболевський Володимир (1758). Гром Василь Євдокимович (1770-1782).
Населені пункти на середину XVIII ст.: Аннушине, село; Артюшків, село; Болдівка, хутір; Беликине, село; Берновичі, село; Білий Колодязь, село; Бобрик, село; Бородинка, село; Борознине, село; Буда Крута, село; Велюхани, село; Вепринська гута; Вепринська рудня; Високе, село; Вистриків, село; Вищий Млин, хутір; Водвинка, село; Воронець, село; Газуки, село; Галенське, село; Галибисів, село; Гарців, село; Гасків, хутір; Гастонка, слобода; Горислав, село; Гринівка, село; Гудів, село; Долматів, село; Дробашів, село; Дубровськ, село; Єленеьк, село; Зарухівська буда; Ілбів, село; Істрівський хутір; Козенка, село; Камінь, село; Картушине, село; Києвичі, село; Кобиленка, село; Кокоти, село; Колодізьне, село; Коробоничі, село; Кривошиї, село; Кропивна, село; Круків, село; Кустичі, село; Курковичі, село; Лизогубівка, село; Лісна, слобода; Логовате, село; Лужки, село; Лучковичі, село; Макарівський хутір; Меженки, село; Митничі, село; Мохонівка, село; Невзорів, село; Невструїв, село; Нижнє, село; Нове, село; Обухівка, село; Олехвин, село; Осколків, село; Остроглядів, село; Пантусів, село; Папурівка, село; Пестрикове [Пестригове] село; Платків, село; Плотнівка, слобода; Покослів, село; Понурівський хутір; Посудичі, село; Прокопівський хутір; Пучківка, село; Пучківський хутір; П'ятівське, село; Решітки, село; Рожни, село; Розсуський хутір; Розсуха, село; Рохманів, село; Рябців, село; Семешкове, село; Сергіївське, село; Сита Буда, село; Солове, село; Сопичі, село; Старе Задубення, село; Стародуб, місто; Сумарський хутір; Суховерхів, село; Труханів, село; Ущерпи, село; Халієвська стара рудня; Хомківський хутір; Чауси, село; Черемушка, слобода; Чернетщина, слобідка; Чубковичі, село; Шкрябине, село; Шкрябинський хутір; Ярців, село; Яцковичі, село.
Підкреслені поселення відсутні за сотнею у 1765-1769 pp. Навзамін за нею числяться такі населені пункти: Вертіївка, В'яцковичі, Галкове, Дем'янки, Дронівка, Зарцеве, Летівське, Лупеки, Лутівка, Митівка, Миронівка, Могиленці, М'ятничі, Пашківка, Пихторівці, Рудове, Чайків, Черноводове, Ярославич і Ярцівська слобода.
Ю.Мицик. "Присяжні книги 1654 р. Білоцерківський та Ніжинський полки"
Стародубская сотня
Еремиев Гаврила – сотник
Богданов Александр –писарь
Дмитриев Филипп - есаул
Дмитриев Гаврила – хорунжий
Семенов Андрий – войсковой судья
КОЗАКИ:
Акинфеев Иван
Акинфеев Никита
Алабенак Остафей
Алексеев Гаврила
Алексеев Степан
Алексеев Тимофей
Алексеев Федор
Андреев Афонасей
Андреев Григорей
Андреев Денис
Андреев Захарей
Андреев Иван
Андреев Иван
Андреев Кузьма
Андреев Моисей
Андреев Никита
Андреев Павел
Андреев Прохор
Андреев Тимофей
Андреев Федор
Андреев Федор
Андросьев Яков
Аникиев Лука
Антонов Тихон
Артемьев Лукьян
Афонасьев Фрол
Байло Чехр
Баксак Ларион
Балцырев Кузма
Батрин Анофрей
Белогурин Павел
Беляев Андрос
Берозоров Василей
Бетременок Федор
Билль Трофим
Биник Прокопей
Боранов Андрий
Борисов Андрос – атоман
Борисов Давыд
Босмов Стефан
Бочатка Тихон – атаман
Бряславец Иван
Будник Михаил
Бутрименок Стефан
Быковец Иван
Бычонок Евсевей
Васильев Алексей
Васильев Андрос – атоман
Васильев Григорей
Васильев Григорей
Васильев Давыд
Васильев Данило
Васильев Данило
Васильев Данило – атоман
Васильев Демид
Васильев Еким
Васильев Иван
Васильев Кляга
Васильев Костентин
Васильев Ларион сын Маслючеников
Васильев Марко
Васильев Наум
Васильев Никифор
Васильев Никифор
Васильев Савва
Васильев Салтан
Васильев Стефан
Васильев Филон
Васильков Илья
Васков Демид
Вашин Федор
Власов Василей
Воевода Федор
Волохов Степан
Вршиненок Михайло – атоман
Гаврилов Мокий
Гаврилов Федор
Гарасим Порфом
Гончар Григорей
Гончаров Демид
Горасимов Иван
Горбачов Евсевей
Горбачонок Борис
Городов Степан
Григорьев Алексей
Григорьев Анофрей
Григорьев Артем
Григорьев Большой
Григорьев Григорей
Григорьев Ермола
Григорьев Ерофей
Григорьев Максим
Григорьев Нестер
Григорьев Офонасей
Григорьев Родион
Григорьев Савва
Григорьев Стефан
Григорьев Федор
Григорьев Фома
Давыдов Игнатей
Давыдов Кирсан
Давыдов Федор
Данилов Антон
Данилов Калина
Данилов Кузьма
Данилов Моисей
Данилов Мокарей
Демидов Ермола
Демидов Никита
Демьянов Иван
Денисов Демид
Денисов Костентин
Денисов Сила
Дехтяр Созон
Диханов Афанасей
Дмитриев Иев
Дмитриев Брехун
Дмитриев Василей
Дмитриев Никифор
Дмитриев Семен
Дубинчин Мартын
Дутский Корней
Душенченок Федор
Евсевьев Иван
Евсевьев Никифорко
Евсевьев Пофом
Евтихов Никифор
Емельянов Алексий
Емельянов Горасим
Емельянов Иван
Емельянов Михаил
Еремеев Анофрей
Еремеев Марын
Ерепеев Кирей
Ерофеев Иван
Ерофеев Илья
Ефремов Иван
Жадков Савелей
Жадравый Анофрей
Жданов Дмитрей
Жданов Платон
Жданов Софрон
Захарев Михаил
Захарьев Яков
Зиновьев Андрей
Зиновьев Афонасей
Зубцов Михаил
Иванов Аврам
Иванов Андрей
Иванов Афонасей
Иванов Василей
Иванов Василей
Иванов Григорей
Иванов Григорей – атоман
Иванов Евсевей
Иванов Евтих
Иванов Ермола
Иванов Захарей
Иванов Иван
Иванов Иван
Иванов Игнатей
Иванов Иев
Иванов Козма
Иванов Костентин
Иванов Ларион
Иванов Левонтей
Иванов Лука
Иванов Лукьян
Иванов Моисей
Иванов Наум
Иванов Осип
Иванов Остафей – атоман
Иванов Савелей
Иванов Своронд
Иванов Семен
Иванов Сидор – атоман
Иванов Сила
Иванов Сила
Иванов Стефан
Иванов Стефан
Иванов Тихон
Иванов Федор
Иванов Федор
Иванов Федор
Игнатьев Григорей
Игнатьев Данило
Игнатьев Иван
Игнатьев Стефан
Ильин Василей
Ильин Григорей
Ильин Никита
Исаев Федор
Казан Терентей
Казитейлов Кузьма
Калинин Тихон
Карпов Иван
Карпов Молафей
Квачов Григорей
Киреев Андрей
Кирилов Иван
Климов Пофом
Климов Федор
Клябин Савелей
Ковалев Остафей
Коваль Роман
Коваль Тимофей
Коваль Яков
Коверченко Роман
Козаков Василей
Козаков Огапей
Козаков Павел
Козачонок Яков
Козлов Елфим
Козлов Левонтей
Колинников Горасим
Коломной Иван
Кондратьев Артемей – атоман
Кондратьев Тимофей
Кононов Богдан
Кононов Елистрат
Кононов Ерофей
Конопля Моисей
Косач Михаил
Косматцкий Степан
Кривоносый Максим
Кубин Фома
Кузьмин Яков
Купреянов Иван
Купреянов Матвей
Купреянов Михаил
Кутреянов Семен
Лаврентьев Иван
Лаврентьев Тит
Лавринов Андрей
Ладычин Елфим
Лазорев Левонтей
Лайтенак Мартин
Лапшин Корней
Ларионов Василей
Ларионов Иван
Ларионов Петр – атаман
Лебедяв Иван
Левонтев Григорей
Левонтьев Ананя
Левонтьев Данило
Левонтьев Данило
Левонтьев Игнатей
Левонтьев Михайла
Левонтьев Моисей
Левонтьев Офанасей
Левонтьев Федор
Левонтьев Федор
Ледянов Лазор
Летяжанак Яков
Лизун Федор
Лобычонок Федор
Лобышов Ефрим
Логинов Исаак
Логинов Осип
Ломакин Осип
Ломачанка Мартин – атоман
Лукин Иван
Лукьянов Андрей
Лукьянов Василий
Лукьянов Остафей
Лукьянов Павел
Лукьянов Петр
Лукьянов Сергей
Мазуров Никифор
Максимов Евсевей
Максимов Михаил
Максимов Федор – атоман
Мануйлов Михаил
Мартинов Гаврила – атаман
Мартинов Кондратей
Мартынов Иван
Мартынов Кузма
Марцов Федор
Маслюченков Иван – атоман
Матвеев Андрей
Матвеев Богдан
Матвеев Василей
Матвеев Климонт
Матвеев Кузма
Мезкав Стефан
Мелехов Арефа
Минин Емельян
Минин Фотий
Миронов Богдан
Миронов Мелентей
Миронов Яков
Михайлов Андрос
Михайлов Анисим
Михайлов Гаврила
Михайлов Карп
Михайлов Кирей
Михайлов Молафей
Михайлов Огофон
Михайлов Окула
Михайлов Павел
Михайлов Роман
Михайлов Сергей
Михайлов Шпигор
Михайлов Яков
Мовченок Фома
Моисеев Иван
Моисеев Никита
Моисеев Павел
Молявка Корний
Мохначев Павел
Мурашка Ермола
Мякатин Андрей
Нестеров Данило
Нехорошого Данило
Никитин Андрей
Никитин Гаврила
Никитин Михаил
Никитин Моисей
Никитин Петр
Никитин Прокопей
Никитин Федор
Никитин Юрья сын Мокарьев
Никифоров Григорей
Никифоров Сава
Никонов Яков
Овдеев Афонасей
Овдеев Степан – атоман
Оверкеев Яким
Огофонов Дмитрей
Озерский Стефан
Оксенов Потап
Олейник Горасим
Олферьев Максим
Онисимов Кирей
Онтонов Андрей
Ортемьев Кондратей
Ортемьев Павел
Ортемьев Трофим
Ортемьев Яким
Осипов Петр
Остафьев Офонасей
Остафьев Тимофей
Офанасьев Андрей
Офанасьев Иван
Офанасьев Степан
Офонасьев Борис
Офонасьев Евлан – атоман
Офонасьев Иван
Офонасьев Левонтей
Офонасьев Сергей
Офонасьев Устин
Офонасьев Юрья
Павлов Кузьма
Павлов Лука
Павлов Михайла
Павлов Федор
Павлов Федор
Павлов Федор
Петров Аверкей
Петров Василей
Петров Гаврила
Петров Иван
Петров Левонтей
Петров Наум
Петров Семен
Петров Стефан
Петров Трофим
Подалякин Григорей
Полулях Савелий – атоман
Понкратьев Артем
Понтелеев Левонтей – атоман
Понтилеев Сила
Порфенев Никита
Порфенев Селиван
Поченкин Яков
Правило Андрей
Прибита Остафей
Прибыток Федор
Прокофьев Яков
Прокофьев Яков сын Михайлов
Псяхобанод Антон
Пустошенок Евсевий – атоман
Ратков Иван
Ратладевский Афонасей
Решетник Олфер
Рогов Юрья – атаман
Родионов Иван
Родионов Юрья
Романов Михаил
Росада Иван
Рыжего Огофон
Савельев Мартын
Савельев Трофим
Савин Василей
Савин Григорей
Савин Кондратей
Савин Ларион
Савин Михайло
Савин Родион
Савин Семен
Савостьянов Трифон
Салдат Тихон
Самойлов Антон
Самонов Гаврила
Самсонов Григорей
Самсонов Стефан
Сафронов Елфим
Свиридов Илья
Свиридов Матвей
Селиванов Лука
Семенов Василей
Семенов Захарей
Семенов Иван
Семенов Иван
Семенов Иван
Семенов Иван – атоман
Семенов Илья
Семенов Костентин
Семенов Павел
Сергеев Иван
Сергеев Левонтей
Сергеев Окула
Сергиев Иван
Сидоров Андрей
Сидоров Миколай
Сидоров Михаил – атоман
Силин Игнатей
Силин Мелентий
Симонов Моисей
Софонов Иван
Сплин Аникей
Степанов Авдей
Степанов Василей
Степанов Иван
Степанов Игнатей
Степанов Федор
Стефанов Андрос
Стефанов Михайло
Схочо Василей
Таранов Софрон
Терентьев Мартын
Терентьев Семен
Терентьев Яков
Тимофеев Гаврила
Тимофеев Ждан – атоман
Тимофеев Иван
Тимофеев Михаил
Тимофеев Терентий
Тимофеев Тимофей
Титов Анофрей
Тихонов Софон
Тихонов Федор
Толкач Данила
Торасов Гаврила
Торасьев Антон
Торасьев Стефан
Тотарин Иван
Тошков Еким
Трофимов Иван
Трофимов Степан
Трофимов Фома
Уланов Наум
Умоньцов Исаак
Федоров Антон
Федоров Борис
Федоров Василей
Федоров Гаврила
Федоров Григорей
Федоров Ермола
Федоров Игнатей
Федоров Илья – атаман
Федоров Кондратей
Федоров Михайла
Федоров Нестер
Федоров Никита
Федоров Никита
Федоров Никифор
Федоров Осип
Федоров Петр
Федоров Петр
Федоров Петр
Федоров Торас
Федоров Тур
Федоров Фома
Федяев Иван
Филимонов Трофим
Филиппов Роман – атоман
Филиппов Ширяй
Филонов Роман
Фодеев Петр
Фомин Гаврила
Фомин Онанья
Фомин Стефан
Фролов Иван
Хоритонов Еким
Хоритонов Павел
Хорланов Никита
Хохлов Матвей
Хруль Павел
Цырулин Сила
Чеботар Федор
Чейпелин Савелей
Чемкав Алексий
Чичиров Марко
Чорной Андрий
Чорной Гаврила
Шамков Григорей
Шаповал Дмитрей
Швец Савелей
Шепель Герасим
Шкарый Василей
Шпанов Мартин
Шумовский Федор
Шурабабар Федор
Щербина Осип
Щуренок Григорей
Юрьев Василей
Юрьев Евсевий
Юрьев Ерофей
Юрьев Корней
Юрьев Ортем
Якимов Акинша
Якимов Демид
Якимов Иван
Якимов Исак – атоман
Якимов Павел
Якимов Петр
Якимов Торас – атоман
Яковлев Андрый
Яковлев Климонт
Яковлев Никита
Яковлев Семен
Гарців, село
ІР
ф1 спр 59546 (1од, 2л, 1749р) Реестр неимущих подданых бунч.тов. Ильи
Журмана в с.Гарцеве с указанием, сколько в каждом дворе состоит мужчин и
женщин.
1732 год
Сотня Полковая Стародубовская
Сотник полковий Семен Галецкий
Хоружий сотенний Василий Вилецкий
Асаул Яков Песоцкий
Писар Никита Пушний
Рядовое товариство
Филип Янченко
Захарий Федоров
Николай Янченко
Дмитро Ярмолаев
Андрей Отцевич
Иван Лойко
Самуйло Усов
Михайло Гриневич
Петро Отцевич
Иван Отцевич
Стефан Лощов
Иван Ворона
Леонтий Григориевич
Яков Николаев
Иван Опанасов
Борис Фомин
Иван Циганков
Алексей Гриневич
Евхим Харков
Карп Иванов
Федор Янченко
Никита Кондратов
Григорий Дождевский
Григорий Клименок
Антон Митрофановский
Федор Гапонов
Василь Бояновский
Афанас Никифоров
Алексей Кумец
Павел Гороховский
Наумец Кумец
Трофим Иванов
Трофим Рудомина
Гаврило Хохол
Тимофей Лисовский
Петро Дурдола
Федор колчевский
Иван Евсеев
Федор Данченко
Улас Данченко
Федор Карпекин
Лукян Мурацов
Петро Данченко
Захарий Хромцов
Леон Данченок
Василь Данченок
Данило Короткий
Овсей Короткий
Алексей Мудрацов
Ярмола Осначов
Василь Рощина
Исак Рощина
Роман Сапонов
Радко Храмцов
Федор Рабий
Спирид Храмец
Григорий Залеский
Семен Кострубенко
Иван Писменний
Андрей Кондратов
Иван Шелипеха
Осип Горбачонок
Иван Костюченок
Стефан Кузменок
Кирей Романов
Андрей Зенченко
Федор Помай
Василь Ицен
Иван Мищенок
Осип Вишневский
Иван Руденок
Марко Горленко
Осип Левченок
Яков Гойдученок
Ларко Ковалев
Мирон Сердюков
Степан Колядченок
Григорий Романов
Отрок Василев
Андрей Прохоров
Костя Веремеев
Николай Мартинов
Михайло Палчиков
Яков Алексеев
Борис Редченок
Иван Василлев
Дмитро Тимохов
Семен Максимов
Герасим Андреев
Мирон Федков
Яким Дмитров
Илия Редков
Мойсей Блошка
Яким Подлога
Дорох Горленок
Федий Жигунов
Иван Панкратов
Петро Уюк
Игнат Широкий
Петро Григориев
Мина Можджереев
Федор Кузмицкий
Иван Кузмицкий
Фома Кузмицкий
Леон Остапенок
Максим Остапенок
Кирей Остапенок
Роман Кузмицкий
Степан Козол
Игнат Нешков
Петро Нешков
Гапон Простак
Радко Маташенок
Конон Борздий
Максим Белоножка
Карп Палзуй
Прокоп Довгий
Кондрат Васекин
Самус Циганов
Степан Дадикин
Яким Дюндиков
Федор Драновского
Максим Савцов
Семен Уласов
Лаврен Уласов
Яков Михеев
Павло Савостен
Тишко Подоляка
Яков Подоляка
Павло Шикурин
Яким Макиевич
Василь Хоменок
Пилип Евтухов
Иван Озаренок
Хлор Войтехов
Иван Морозов
Денис Барановский
Леон Маталигин
Ониско Данилин
Сергей Михалев
Лаврен Васекин
Данило Уласов
Никипор Купреев
Опанас Данилин
Козма Онопреев
Яким Овдеев
Григорий Денисов
Роман Подин
Яков Иванов
Федор Короваев
Данило Короваев
Мойсей Цикунов
Карп Дроздов
Созон Дроздов
Иван Чепелин
Клим Чепелин
Карп Смолского
Ониско Смолского
Гапей Никеев
Акенша Дейнекин
Кузма Подолного
Олистрат Подолного
Лагота Лекунов
Корней Глотов
Василь Глотов
Семен леонов
Оникей Сивец
Степан Цибулскаго
Алексей Попригин
Дорофей Попригин
Михал Поплавского
Опанас Куденанин
Дмитро Кулага
Василь Журкин
Борис Лушашов
Анис Денисов
Андрей Мазуев
Корней Глот
Николай Корнеев
Отрох Подолного
Иван Пецка
Евсей Семенов
Никита Бурлай
Степан Будаев
Тимох Скаченок
Илия Сердюков
Андрей Семененок
Данило Мартинов
Василь Капелянов
Федор Мелехов
Савка Кондратов
Осип Андреев
Степан Иванов
Степан Климов
Пархом Подлегаев
Павло Пархомов
Карп Федоров
Гаврило Гришков
Петро Лузкий
Павло Коваль
Федор Прохоров
Гришка Максимов
Осип Копилник
Илия Лисого
Михал Криченок
Илия Добродеев
Тарас Созонов
Давид Кононов
Григорий Кукарекин
Давид Волевач
Иван Кислий
Овдей Дасенков
Козма Драний
Фома Дубаев
Данило Иванов
Денис Иванов
Клим Кожемякин
Иван Прилепенок
Афанас Довгий
Василь Кнороз
Никита Рабченок
Роман Постарнок
Данило Шруб
Тарас Жир
Никита Швец
Яков Громика
Самус Яковлев
Леон Калинков
Осип Костюченок
Евдоким Федосов
Макар Омелянов
Гришка Осипов
Нестер Петелнин
Данило Кнороз
Корней Прохоров
Степан Кнорозов
Павло Кнорозов
Корней Бокунов
Герасим Денисов
Николай Панкратов
Иван Евдокимов
Алексей Гусак
Яков Гусак
Захаря Генусов
Яким Генусов
Кондрат Генусов
Апанас Привал
Тимох Масол
Кондрат Гавриченок
Пархом Омеляков
Сидор Василев
Лазар Терехов
Артем Игнатов
Дорох Демидов
Мойсей Мелешков
Федор Романов
Алексей Юдин
Прохор Алексеев
Нестер Никитин
Тишко Гавриков
Осип Петраков
Василь Лазарев
Карп Чупиков
Пилип Головнов
Василь Сердюков
Григорий Клопотов
Иван Самусев
Иван Савкин
Яков Пархомов
Хлор Иванов
Лукян Климов
Мойсей Артюхов
Леон Лихого
Лукян Омелянов
Матвей Костеров
Панкрат Олистратов
Яков Сагожин
Лукян Савкин
Герасим Иванов
Василь Онисимов
Карп Сердюков
Игнат Пузанов
Никита Романов
Дмитро Омелянов
Лукян Евхимов
Иван Матвеев
Яким Фесков
Кирей Дмитров
Володко Якимов
Марка Лукянов
Андрей Сердюков
Феско Андросов
Евсей Скрабунов
Игнат Парфенов
Иван Шахов
Евтух Андреев
Кирей Баканов
Юрка Ляхов
Иван Попченок
Демян Макотин
Андрей Остапекин
Андрей Самусев
Денис Иванов
Лукян Самусев
Иван Сидорев
Матвей Герасимов
Григорий Иванов
Савка Игнатов
Омелян Бобилев
Василь Никитин
Осип Гришков
Илия Пилипов
Феско Тимохов
Тимох Андреев
Никон Леонов
Дорох Колтов
Никита Леонов
Тарас Лукянов
Карп Петров
Евтух Кондратов
Игнат Василев
Степан Матвеев
Евтух Никитин
Терех Степанов
Евмен Пилипов
Тимофей Веребей
Григорий Матвеев
Кондрат Захарев
Савка Семенов
Остап Василев
Василь Кондратов
Данило Евменов
Наум Янков
Ярох Василев
Степан Парфенов
Никон Евменов
Петро Черняк
Алексей Спатикай
Исак Иванов
Тимофей Карпов
Сидор Уласов
Яков Косович
Антип Асауленок
Филимон Недосеков
Агий Федоров
Степан Акулин
Карб Карбанов
Прохор Яковин
Антон Сирого
Антон Буйного
Василь Буйного
Сидор Копил
Иван Евутхов
Никита Хрупов
Андрей Шинченок
Демян Никипоров
Николай Федоров
Семен Володимеров
Савка Тимошихин
Корней Болного
Кузма Карпов
Алексей Литвинов
Никипор Климов
Андрей Пауков
Федор Ярмолин
Тарас Гатченок
Михал Корхов
Ларко Будников
Мойсей Шикин
Василь Бурий
Павло Якименок
Иван Демянов
Савка Куриленок
Остап Куриленок
Алексей Симанчик
Марко Шатаненок
Евхим Картавенок
Филип Тарасов
Алексей Рубанов
Антон Пискунов
Никита Радков
Андрей Михайлов
Савка Иосипов
Илия Тарасов
Ахрем Данилин
Аврам Козакевич
Лаврен Яковлев
Мирон Никитин
Осип Баранов
Артем Баранов
Антон Богомаз
Василь Федоров
Никипор Шишкунов
Карп Гарсунов
Яков Борадуля
Кирей Баранов
Кришка Перник
Савка Халепин
Андрей Косачов
Афанас Иванов
Гаврило Иванов
Федор Лазарев
Гришка Степанов
Афанас Мялин
Карп Мялин
Юрко Мялин
Лазар Копис
Данило Новик
Иван Мординок
Василь Мординок
Федор Гришков
Петро Лисого
Прохор Клюев
Исак Скопечов
Петро Колина
Лукян Жадин
Сидор Семерков
Пантюх Семерков
Сидор Гарбачов
Феско Гарбачов
Стефан Кругликов
Гаврило Жиденок
Кондрат Кочухай
Овдей Якименок
Леон Семерков
Степан Семерков
Игнат Калина
Матвей Куль
Исак Сухоцкого
Алексей Опанасов
Данило Василев
Иван Иванов
Иван Симонов
Исак Лукянов
Яким Пархомов
Андрей Аврамов
Иван Харков
Семен Марков
Фома Иванов
Павло Хомин
Козма Алексеев
Омелян Иванов
Силка Марков
Федор Федоров
Мойсей Попович
Игнат Балабан
Матвей Титов
Никита Ивкин
Наум Иванов
Корней Романов
Иван Никитин
Козма Федоров
Федор Максимов
Матвей Артемов
Иван Иванов
Степан Козмин
Андрей Рухлядко
Филимон Иванов
Мартин Петров
Андрей Игнатов
Петро Ананнин
Тимофей Коновалов
Семен Рябченок
Павло Яковин
Савко Симонов
Иван Прокопов
Гришка Потупенок
Демян Трепишка
Петро Кривоносов
Андей Мовчанов
Яким Иванов
Михал Тарасов
Андрей Шариков
Парфен Баша
Федко Стокопний
Лаврен Полетичин
Марка Гапеев
Василь Бураков
Гришка Кузменок
Михайло Камозин
Степан Карнаух
Дмитро Петрущенок
Отрох Исаев
Никипор Скороходов
Яков Козижин
Анрей Шматов
Ярмола Акулин
Степан Кистен
Иван Шила
Василь Тарантай
Семен Саломка
Иван Голий
Иван Баранов
Яков Маринин
Семен Храмченок
Федор Ярмолин
Иван Сенков
Василь Школенок
Федор Пилков
Петро Пилков
Никита Пилков
Николай Козлов
Кузма Заец
Алексей Щипка
Алексей Мартинов
Василь Артюхов
Роман Горбачов
Илия Карнаухов
Алексей Плющов
Данило Плющ
Игнат Артюшенок
Прокоп Евдокимов
Федор Тарапон
Яков Пицкого
Авсей Хмелювский
Демян Михайлов
Федор Пецов
Мирон Леонов
Максим Демянов
Лазар Михайлов
Иван Василев
Иван Яковлев
Андрей Королев
Андрей Евхимов
Иван Куклин
Омелян Федоров
Ерко Василенок
Федор Федоров
Никита Яковлев
Павло Парфенов
Максим Демидов
Яков Подаляка
Нестер Титов
Купрей Матвеев
Апанас Калина
Никипор Калина
Иван Омелянов
Иван Хомутов
Алексей Шикен
Герасим Балванов
Иван Громов
Герасим Кривуля
Алексей Кривицкий
Марко Михайлов
Петро Мишуков
Василь Горбачов
Семен Буцаков
Марко Хвенов
Иван Овсяников
Захаря Квасов
Якуш Бугаев
Савко Симонов
Василь Друсов
Петро Жигунов
Гришко Уласов
Кирей Зайцов
Гаврило Ярмаков
Козма Титов
Гришка Подолякин
Никипор Клишка
Махал Рутченок
Василь Пронченок
Максим Плющенок
Иван Халепенов
Гришка Стуколенок
Кирило Макеенок
Илия Чернешов
Козма Лисков
Осип Лазгунов
Семен Петруненок
Иван Рубайлин
Михайло Мизенок
Прокоп Осипов
Яков Харитонов
Иван Карпов
Василь Ломакин
Андрей Артюхов
Апанас Секунов
Парфен Киреев
Максим Рогунов
Свирид Рогунов
Леон Нимиченок
Сидор Климов
Михайло Жмака
Ерофий Борисов
Антон Давиденок
Никипор Рубайло
Иван Чернешов
Данило Мизенок
Прокоп Кляченок
Игнат Артюхов
Сидор Бобров
Михей Рубайлин
Павел Андреев
Федор Демянов
Кирей Сидоров
Захаря Шкулишин
Иван Лушков
Федор Мишков
Матвей Федосов
Степан Матвеев
Оникий Павлов
Сергий Михайлов
Максим Пархомов
Василь Евдокимов
Иван Окулишкин
Михайло Окулин
Василь Безик
Леон Лубского
Андрей Лисенок
Яков Лисонок
Лукян Митусов
Давид Жмурин
Федор Юрин
Павло Буренок
Роман Гаврилов
Антип Василев
Мирон Степанов
Михал Копил
Андрей Куренков
Кондрат Мамонов
Федор Рижиков
Денис Олейник
Михал Бурдиков
Гришка Рижиков
Иван Рижиков
Петро Кошель
Леон Михайлов
Иван Михайлов
Федор Жмурин
Мойсей Мишин
Филимон Дедовский
Алексей Лушков
Василь Лушков
Герасим Иванов
Алексей Василев
Василь Прокопенок
Города Стародуба
Мещане
Бурмистр Андрей Демянович
Бурмистр Иван Середа
Бурмистр Иосиф Самусенок
Бурмистр Антон Коменок
Бурмистр Исак Яковлевыч
Писар Павел Исаевич
Райца Иван Малахович
Райца Василь Савелев
Райца Богдан Ерофеев
Райца Ива
Райца Карп Египец
Лавник Фома Иовлев
Лавник Семен Тихонов
Лавник Александра Федоров
Лавник Иван Василиев
Лавник Мойсей Черняк
Лавник Григорий Алексеев
Городничий Иван Масютенко
Подписок Иван Симонович
Подписок Иван Симонович
Подписок Леон Бороделя
Посполитие
Федор Кунчкевич
Алексей Кункевич
Матвей зборщики злотников
Григорий Кривонужка
Стефан Черняченов
Яким Лялега
Федор Постарнак
Герасим Иванов
Иосиф Члика
Евмен Ноздра
Иван Семенков
Дмитро Якимов
Павел Бобоша
Трофим Кгой
Мартин Самсоненок
Симон Санченок
Войт волости Ропской Петро Розшва
Писар Ропский Иван Фомин
Войт волости Шептаковской Иван Блажевич
Писар Шептаковский Иван Словенский
Семен Купреев
Михайло Словенский
Федор Клищенок
Герасим Лазарев
Данило Иванов
Иван Спасибенок
Степан Федоров
Евстафий Емелянов
Стефан Мелетиев
Яков Василиев
Федор Евтихиев
Стефан Андреев
Василь Рижок
Прокофей Матюшов
Мелешко Матюшов
Прокоп Семенов
Денис Силкин
Никифор Антропов
Иван Кривоножка
Семен Яковлев
Прокофей Коновал
Мина Ткач
Логвин Ярмаков
Василь Панпушка
Антон Точенок
Иван Цалабан
Павел Купреенок
Терех Олейник
Апанас Карначов
Евфим Яковлев
Иван Григориев
Фома Фомин
Яков Пилипов
Казимир Андреев
Самойла Семенов
Петро Качан
Тимох Афанасов
Тимох Верещака
Евфим Иванов
Петро Пузик
Кондрат Иванов
Семен Василков
Яков Покотило
Кондрат Белаев
Андрей Голубец
Алексей Михайлов
Василь Тимофеев
Савка Коваль
Алисей Антонов
Федор Брезкунов
Иван Филимон
Иван Нестер
Василь Показацкий
Иван Иосифов
Дмитро Григориев
Аврам Степанов
Омелян Николаев
Николай Семенов
Демян Моцепанов
Юско Окремов
Кондрат Хведоров
Никита Иванов
Тимофей Онисимов
Кузма Лукянов
Иван Силин
Василь Яковлев
Максим Коновал
Григорий Хлоров
Яков Юрев
Федор Тишченок
Карп Тишченок
Николай Мочоний
Кирей Иллин
Асип Максимов
Евтух Дядко
Леон Николаев
Семен Фирсин
Павлюк Голубионок
Григорий Максимов
Иван Герасимов
Левон Лазарев
Отрох Бондаров
Василь Федоров
Лаврентий Бутовский
Афанас Стефанов
Василь Вербицкий
Петро Федоров
Григорий Карпов
Костя Кгрек
Иван Николаев
Марка Антонов
Иван Довлет
Евхим Григориев
Яков Ткач
Максим Шляхта
Захарий Павлов
Мойсей Тишков
Леон Матюшов
Василь Петров
Петро Лях
Отрохим Страшенок
Иосиф Коробойник
Тимох Швец
Лаврен Игнатов
Василей Спасибенок
Ерий Грек
Никита Сергиев
Семен Поламаров
Алексей Булавка
Федор Боцанов
Прокоп Семенов
Ермола Цилурик
Денис Кожемяка
Иван Семенов
Михайло Семянин
Семен Веркин
Семен Германихин
Грицко Якицкий
Яков Крамор
Онисим Леонтиевич
Тимофей Богданов
Иван Качан
Матвей Парфенов
Трохим Ерофеев
Карп Иосипов
Андрей Самусенко
Василь Самусенок
Николай Федоров
Андрей Павлов
Филип Петров
Василь Григориев
Яким Алистратов
Иван Ларков
Демян Олихверов
Иван Ясков
Опанас Евтухов
Артем Нестеров
Федор Борисов
Борис Данков
Федор Страшненок
Никипор Гаврилов
Карп Савелиев
Ониско Семенов
Михайло Лазарев
Мартин Иванов
Прохор Семенов
Андрей Тарасов
Григорий Корнеев
Савка Лукянов
Федос Федоров
Петро Филимонов
Герасим Брезкун
Данило Семенов
Титок Петров
Иван Рапута
Мойсей Рапута
Наум Рапута
Аврам Василев
Никита Максимов
Борис Коваль
Феско Ананниченок
Семен Левшинка
Григорий Ананниченок
Григорий Апанасов
Тарас Кузмин
Никита Рапутин
Андрос Герасимов
Петро Попаденок
Федор Лебедь
Кузма Пикуликов
Алексей Богданов
Ярмола Яковин
Халимон Елиферов
Авдаким Аврамов
Фома Леонов
Иван Яковлев
Иван Кондратов
Отрох Алексеев
Леон Лукянов
Иван Тимохов
Федор Степанов
Иван Михайлов
Никифор Григориев
Петро Заваруха
Иван Василев
Харитон Степанов
Василь Федоров
Никита Романов
Семен Хромий
Логвин Харитонов
Максим Василев
Алексей Аникеев
Степан Карнеев
Федор Машира
Илля Павлов
Демян Оникеев
Федор Опанасов
Демян Герасимов
Яким Василиев
Петро Хвилонов
Роман Нестеров
Остап Радков
Тит Мартинов
Иван Григориев
Мойсей Кононов
Карп Артемов
Кондрат Степанов
Федор Михайлов
Ларко Гапеев
Сафрон Анисков
Степан Исаков
Петро Кузмин
Астап Тимофеев
Иван Олуферов
Игнат Евхимов
Алексей Мойсеев
Омелян Иванов
Терех Иванов
Дмитро Семенов
Данило Пилипов
Александра Василев
Исак Алексеев
Афанас Иванов
Василь Данилов
Яков Мартинов
Халимон Уласов
Афанас Герасимов
Максим Булавка
Фома Артемов
Иван Павлов
Артем Свинский
Михайло Федоров
Федор Алексеев
Яков Петров
Герасим Григориев
Антон Соболев
Карп Шага
Яков Иллющенок
Игнат Лазарев
Андрей Тишков
Гришка Шуп
Федор Семенов
Прокоп Иллин
Василь Левонов
Тимох Иванов
Григорий Самуйлов
Иван Кунжевич
Нестер Пигарев
Юрко Худина
Федор Процков
Иван Когол
Герасим Пигарев
Федор Лешедка
Яким Повстяний
Ярмола Дегтяр
Иван Скабартинов
Федор Василиев
Федор Василиев
Федор Иванов
Андрей Жабка
Евхим Федерник
Иван Халимонов
Павло Рудихин
Гришка Мартинов
Максим Прокопов
Иван Григориев
Мина Григориев
Василь Иванов
Алексей Розгоненок
Силка Карпов
Яков Кашелев
Иван Иллин
Григорий Кузмин
Яков Карпович
Пилип Тимофеев
Яков Карнющенок
Тимофей Яковлев
Василь Злотковский
Леон Григориев
Ярмола Леонов
Хома Карпов
Хока Николаев
Петро Свириденок
Никипор Василиев
Иосиф Лавренов
Яким Адамкович
Василь Давиденок
Андрей Ярмолов
Пархом Петров
Федор Ямполцов
Иван Нескоромного
Корней Сидоров
Герасим Омелянов
Федор Юсков
Лаврен Кушнер
Тимох Казимеров
Кирей Андреев
Петро Кривецкий
Иосиф Григориев
Федор Типка
Михайло Гаврилов
Федор Иванов
Григорий Степанов
Петро Григориев
Самуйло Малахов
Никита Григориев
Сава Семенов
Кузма Ушивцов
Павло Мачжукин
Евфим Алексеев
Антон Павлов
Герасим Семенов
Григорий Матвеев
Кирей Алексеев
Василь Романов
Стефан Римар
Петро Кириев
Пилип Полтарацкий
Кондрат Чурак
Кузма Андреев
Пилип Романов
Денис Самуйлов
Иван Бусак
Иван Исаков
Кирей Турков
Герасим Куличонок
Алексей Крутик
Иван Гамзул
Григорий Пикулик
Иван Чорний
Гришко Шебедин
Григорий Вертяка
Дмитро Асауленок
Сила Кончанский
Корней Алексеенок
Клим Давбел
Апанас Бегункин
Григорий Алексеев
Федор Коломийченок
Василь Типка
Трохим Василиев
Самуйло Крутинский
Иван Василиев
Василь Гамзул
Иван Простак
Мартин Василиев
Иван Пивовар
Тимох Трус
Сидор Бондар
Тимох Орешкин
Прокоп Бондар
Гришка Бондар
Омелян Бондар
Иван Купреев
Григорий Лабухин
Пилип Сережан
Никита Сулжонок
Григорий Багданов
Прокоп Шморгун
Яков Иванов
Антон Буяненок
Герасим Василионков
Павел Чаречкин
Силка Злотник
Аврам Жук
Никита Исаков
Игнат Исаков
Григорий Иванов
Никита Иванов
Павел Авдакимов
Евхим Дейнекин
Илля Жуков
Иван Михайлов
Тимофей Шкарий
Яков Ктитор
Лукян Бабарика
Роман Котляр
Исак Лисенок
Иван Короткого
Иван Богдан
Овхим Биховцов
Леон Мелник
Марка Олейников
Пилип Ситников
Улас Тимофеев
Иля Василиев
Игнат Толочин
Иосиф Столярев
Халимон Денисов
Яков Опанасов
Федор Никинов
Федор Чупковец
Иван Пилник
Яков Яцков
Терентий Воскобойников
Григорий Кожемяка
Михайло Кирилов
Семен Василев
Иосиф Прокопов
Федор Прокопов
Иван Михайлов
Петро Фомин
Тогож города Стародуба
Посадские
Григорий Иванов Золотарев
Никита Федоров
Иван Фалеев
Михайло Носов
Семен Матвеев
Денис Григориев
Федор Потапов
Самойло Иванов
Петро Иванов
Лука Федоров Вовк
Расколники и отписних слобод
Бурмистр Омелян Тепляков
Виборний Иван Карамов
Коммисар Никита Коренев
Иван Василев
Борис Тимофеев
Войт слободи Воронка
Игнат Игнатов
Марка Омелянов
Радион Кузмин
Григорий Краков
Войт слободы Ямонки
Иван Степанов
Федор Дмитров
Григорий Иванов
Василий Михайлов
Савелий Михайлов
Иван Подтружников
Войт слободы Зибкой
Павел Биков
Войт слободи Лужка
Михайло Соловей
Василий Ерофеев
Михайло Иванов
Войт слободы Чуровой
Артем Медведев
Михайло Приходний
Войт слободи Митковки
Антон Заболоткий
Войт слободи Климовки
Парфен Позняков
Войт слободи Шоломов
Яков Омелянов
Войт слободи Свецкой
Иван Хлоров
Войт слободы Клинцов
Иван Кокора
Иван Крачиников
Законники
Дворца Архиерейского Стародубовского и монастира Рябцовского
Намесник дворца Стародубовского иеромонах Иезекиил
Наместник монастиря Рябцовского Арсений иеромонах
Уставник иеромонах Никодим
Иеромонах Харлампий Угорилов
Иеродиякон Гавриил Гавриилов
Иеродиякон Иосиф Левецкий
Монах Митрофан Мармизка
Монах Акиндим Гам
Монах Дорофей Паржанов
Монах Гервасий Исаков
Монах Герман Шибицкий
Иеромонах Серафион Величковский
Монах Иофилакт Калеников
Монах Паисий Иванов
Монах Антип Послушник
Иеромонах Еразма духовник Лищицкий
Иеродиякон Лищицкий протоирей Костенецкий
Иеродиякон Гимнасий Демяненко
Монах Корнилий
Монах Долмат
Монах Дада
Монах Протит Пилник
Иеромонах Генадий Григориев
Монах Нафан Яковлев
Священици Стародубовские
Протопопии Стародубовской
Намесник Игнатий Стриковский церкви Рождественской Соборной
Алексей Халкидонский и Феодосий Алексеев Преображенской церкви
Василий Тарасов церкви Старониколской
Силуян Рублиовский церкви Новониколской
Василий Булавка церкви Рождества Богородици
Иоан Подолский церкви Св. Духа
Нестер Афанасов и Стефан Нестеров церкви Афанасовской
Иоан Климентий церкви Михайловской
Петр Василиев церкви Богоявленской
Тимофей Перепечка церкви Покровской
Исакий Конарский церкви Успенской
Стефан Помаранский церкви Богоявленской
Лукян Прилуцкий церкви Симеоновской
Иоан Барановский церкви Петро Паловской
Каленик Иванов и Павел зят его церкви Вознесенской
Иоан Климонок церкви Предотечевой
Викарии Стародубовские градские
Филимон викарий церкви Соборной
Иоан Викарий Пречиский
Даниил Духовский
Стефан Иванов
Петро Павловский
Кузма Брезинский безместний
Диякони градские
Тимофей Соборной церкви
Павел Духовский
Стефан Цалабанов Старониколский
Иоан Ремешик безместний
Священицы
Селские тоей же протопопии
Федор Семенов и Григорий Федоров Нижневские Пречиские
Григорий Антониев Иоан Григориев Нижневские Покровские
Андрей Парфенов и Марка Григориев Велико Топалские
Демян Иосифов и Матфей Демянов Мало Топалские
Стефан Бардовский Туросновский
Иоан Аршук Кривецкий
Иоан Мартинов Ситобудлянский
Мартин Иосифов Риловский
Сава Бардовский Замишевский
Демян Симеонов Манюковский
Матфей Иосифов Белоколодязкий
Федор Игнатиев Ущерпенский
Павел Бекаревич Синоколодязкий
Афанасий Мартиновский Людковский
Авдей Бартовский Засуский
Симеон Никонов Картушинский
Иоан Лопчинский Соловский
Иоан Балановский Чупковский
Лука Рублевский Курозновский
Григорий Сороколет Истобский
Фома Герасимов Брахловский
Василь Пригара Лобановский
Стефан Пригара Сачковский
Петро Григориев Шатик Стародубовский
Иван Василиев Куршоновский
Симеон Иванов Чолховский
Симеон Неженец Хвоевский
Иоан Климентиев и Семион Иванов Щербиневские
Иван Еланский Дионисковский
Павел Наумов Ширабенский
Иоан Богданович Логоватовский
Марка Дейша Медведовский
Алексей Пирожок Гарчаковский
Яков Богданович Киваговский
Максим Иосифов Дионисовы Дешкинские
Матвей Игнатиев Литовдянские
Василий Пригара Халеевич Заполских
Василий Никитич Халеевич Старих
Василий Амросиев и Федор Григориев Дареевские
Федор Василиев Кропивлянский
Яков Семенов Сергиевский
Григорий Григориев Кустинский
Василий Иванов Кулазкий
Григорий Висоцкий Казарицкий
Захарий Григориев Жовнецкий
Петр Василиев Удобнянский
Семен Пригара Лотоковский
Иван Алексеев Левенский
Федор Трохимов Басихинский
Стефан Федоров Десятовский
Иван Мороз Пантусовский
Василий Иеремеев церкви Пречистой Яцковской
Иван Иеремеев Николской церкви Яцковской же
Демян Гапонов Лучковский
Федор Курилов Новоселский
Федор Иванов Висоцкий
Самуил Тихонов Семешковский
Григорий Яковлев Кустицкий
Лукян Иванов Рховский
Демян Антонов Накстоповский
Данило Тихонов Пятовский
Иван Староселский Осколковский
Диякон селский Мартин Симеонов Кривецкий
Священици тоейже протопопии Стародубовской наместницства Симионовского
Лукян Каменецкий цркви Николской Симеоновской
Василий Янжул и Григорий Пруский цркви Покровской Симеоновской
Димитрий Зборовский и Федор Максимов цркви Михайловской Симеоновской
Диякон Иванов Зборовский цркви Михайловской Симеоновской
Местечка Ропска
Василий Пригаровский и Тимофей Пригаровский цркви Николской
Владимер Шакула цркви Глеба Бориской
Священницы селские намесницства Симеоновского
Петро Чирка Стративский
Федор Воротовский Железного моста
Иван Мойсеев Курковский
Прохор Озаровский
Ермолай Иванов Понуровский
Петро Иванов хуторца Понуровского
Андрей Данилов Горский
Яков Гараим Карповский
Трохим Чирка и Андрей Чирка ж Тимоновские
Григорий Тернавский Хреновский
Семен Гардицкий Клюсовский
Василий Прокофиев Соловковский
Артем Слепий Демянковский
Иван Кондратов Любечанский
Федор Евхимов Хотеевский
Игнат Игнатиев Янджуловский
Евстафий Белимович Топалиовский
Дяки градские Стародубовские
Демян Данилов Горский Соборний
Леон Василиев Старониколский
Тимофей Матвеев Преображенский
Иван Ионикиев Михайловский
Тихон Иванов Предитечевский
Иван Григориев Симеоновский
Василий Никитов Духовский
Федор Семионов Вознесенский
Яков Прокопиев Рождества Бци
Апанас Иванов Богословский
Михайло Герасимов Успенский
Стефан Тимофеев Новониколский
Петро Иосифов Афанасовский
Григорий Яковлев Петропавловский
Дмитрий Федоров Покровский
Дяки селские протопопии Стародубовской
Марка Федосович Залеский
Григорий Давидович Дедовский
Василий Мартинов Дохновский
Михайло Иосипов Семешковский
Павел Яковлев Курковский
Иван Алексеев Чолховский
Яков Онуфреевич Басихинский
Афанас Ларков Старохалеевский
Яков Григориев Дареевский
Павел Романов Железного мосту
Василий Романов Пятовский
Василь Захарев Соловский
Иван Иванов Понуровский
Иван Прокопов Демяновский
Яков Висоцкий Шкрабинский
Иосип Матвеев Нижнивский
Евфим Зеленский Пантусовский
Семен Григориев Десятовский
Иван Банник Логоватовский
Леон Максимов Великотопалский
Иван Домиканов Медведовский
Федор Дорогунский Мохоновский
Григорий Букуровский Кустицкий
Яков Самонов Сергиевский
Филип Михайлов Курозновский
Михайло Василев Веленский
Яков Федоров Сасковский
Самуйло Николаев Нижневский же
Тит Василев Горчаковский
Федор Иванов Картушинский
Иван Уласов Литовский же
Федор Григориев Заполонский
Евсевий Конович Чупковский
Иван Самуйлов Маняковский
Василий Григориев Собановский
Гавриил Земаковский Риловский
Павел Герасимов Гудовский
Иван Федоров Лотоковский
Яков Григориев Козарицкий
Евхим Уласов Негулюбский
Аврам Петров Кажановский
Карп Закгревский Ропский
Григорий Алексен Симеоновский
Василий Григориев Новобобовицкий
Артем Евхимов Вашковский
Григорий Василев Верещаковский
Нестер Николаев Яловский
Сава Андреев Старобобовский
Карп Лукянов Бобовицкий же
Григорий Ярмолаев Попогорский
Иван Петров Летяховский
Афанасий Иллен Куршоновский
Клим Наджиленок Хотеевский
Леонтий Долинский Семионовский
Федор Леонтиев Малотопалский
Матвей Семенов Шишковский
Петро Григориев Жовнецкий
Яков Гриневич Киваиовский
Андрей Барвинович Семионовский
Петро Мойсеев Лучковский
Стефан Побожеев Стративский
Омелян Иванов Горский
Улас Игнатиев Топалиовский
Михайло Чарнолузкий Карповский
Семен Василев Понуровский
Гаврило Янжул Шпетаковский
Евсей Иванов Денисковский
Василь Долгий Еременский
Никита Белоцерковский Осколковский
Фома Григориев Руковский
Евхим Иванов Кривецкий
Евмен Бардовский Замишевский
Кондрат Бардовский Засуский
Иван Еменов Бардовский Людковский
Андрей Гаврилов Ситобудлянский
Поламари градские Стародубовские
Петро Иллин син Соборний
Яким Антонов Успенский
Левон Иванов Духовский
Григорий Петров Николский
Иван Федоров Богоявленский
Сахон Шевцов Покровский
Антон Тимофеев Михайловский
Семен Самойлов Богословский
Петро Якимов Пречистинский
Самуйло Левонов Преображенский
Афанас Сергеев Предитечевский
Иван Матвеев Семионовский
Илия Иванов Старониколский
Илия Федоров Петропавловский
Семен Петров Вознесенский
Паламари селские тойже протопопии
Дмитро Коммисаренко Кропивянский
Филип Карпв Медведовский
Евтух Павлов Басихинский
Максим Петров
Петро Савелев Сачковский
Даниил Корнелиев Пантусовский
Никита Минович Кивайковский
Василий Федоров Душкинский
Семен Иванов Висоцкий
Лазар Федоров Литовлянский
Гаврило Степанов Чупковский
Иван Дулский Дедовский
Михайло Петров Манюковский
Афанас Пилипов Баликинский
Данило Григориев Найтоповский
Петро Кирилов Челховский
Евхим Семенов Демянковский
Петро Корнеев Железного мосту
Сава Лавренов Пятовский
Мирон Степанов Лучковский
Иван Камлачов Нижневский
Гаврило Ивченков Карповский
Иван Короткий Соловювский
Семен Симонов Понуровский
Никита Михайлов Руховский
Денис Симонов Осколковский
Михайло Иванов Хреновский
Демян Павлов Понуровский же
Григорий Степанов Щербинский
Лукян Марков Замишевский
Иван Бардовский Засуский
Пархом Бардовский Людковский
Никита Иванов Кустинский
Федор Штих Любечанский
Василь Петров Ситобудлянский
Федор Гаврилов Новобобовицкий
Яким Пода Яловсковский
Тимох Корхов Вишковский
Иосиф Степанов Лешковский
Роман Кирилов Неслюбовский
Пилип Андреев Симеоновский
Григорий Антонов Семионовский же
© Hugin (Роман Москаленко)
Папурiвка ,село-це Понурiвка?
Думаю так и есть
До речі, мене також дуже цікавить Понурівка. Вона належала Міклашевським і напочатку XIX століття значна кількість його селян переселилася до 3 його інших сіл на південь - Біленьке, Мар’ївка, Розумівка (Біленська волость Катериновського повіту, тепер Запорізька область), звідки походять мої предки.
Якщо хтось її вже досліджував або збирається, можна скооперуватися і досліджувати разом... У мормонів досить багато документів по ній - ще від середини XVIII століття.
Доброго дня!Мене цiкавлять Кашуби с.Понурiвка.А ще бiльше Кашуби д.Буди Понурiвськоi до 1800р.
СОТНИКИ
ДЖЕРЕЛА
Старшина сотне полковой Стародубовской.
Семен Gалецкий сотник,
Филип Данченко хоружий,
Григорий Белокопит асаул,
Писара нет.
Личный состав малороссийской козацкой старшины в 1725 году // Киевская старина, № 7-8. 1904
1721 р., січня 31. – Грамота російського імператора Петра І вдові бунчукового товариша Василя Валкевича Катерині з синами:
знатним військовим товаришем Семеном Валкевичем і знатним військовим канцеляристом Петром Валкевичем
на підтвердження права власності на сс. Меженків і Пантусів Стародубського полку.
ЦДІАК України, ф. 57, оп. 1, спр. 78, арк. 340, 343 і зв. Копія XVIII ст.
cdiak.archives.gov.ua/images/vys … _343zv.jpg
Деревня Крапивно сотни Чернолискойказацкие дворы
1 Андрон Васильев Васякин
2 Иван Василев Васякин
3 Лавренитий Васильев Васякин
4 Самуйло Андреев Циган
5 Сидор Мартинов Циган
6 Сидор Тиханов Дедика
7 Пантелей Тиханов Дедика
8 Антон Тиханов Дедика
9 Антон Яковлев Дороновский
10 Афонасий Тиханов Дедика
11 Федор Яковлев Дороновский
12 Сила Яковлев Дороновский
13 Яким Афонасиев Долгой
14 Омельян Яковлев Дороновский
15 Максим Григорьев Савченок
16 Семен Устимов Ботра
17 Иван Семенов Сальцов
18 Матвей Иванов Власов
19 Афонасией Григорьев Долгой
20 Иван Афонасиев Долгой
21 Данило Иванов Власов
крестьянские дворы
22 Нестер Семенов Циганов
23 Леонтей Емельянов Король
24 Иван Михайлов Сергеев
25 Данило Ерохов Сергеенок
26 Микита Василев Кривоносенок
27 Яков Василев Кривоносенок
28 Кузьма Данилов Сергеенок
29 Борис Терентьев Ларин
30 Григорий Никифоров Пронченок
31 Семон Никифоров Пронченок
32 Михайло Аггеев Леонов
33 Мартин Григорьев Зуйка
34 Клим Никифоров Пронченок
35 Арефий Григорьев Лученок
36 Григорей Лукин Лученок
бобыльские дворы
37 Иван Власов Нахаба
38 Моисей Антонов Лученок
39 Андрей Дементев Лучаенок
40 Иван Ильин Лучаенок
41 Емельян Иванов Ярохович
42 вдова Марья Древеская жена Хруленкова
подсуседок
43 Тарас Дементиев Гришаенок
мелники
44 Фома Макаров Герченок
Степан Макаров Герченок
мельницы 2 каменных 2 вална 1 и онога мелницы старосты ялманского Романа Кременеского
Село Мохановка
1 священик Федор Васильев Мохановский
2 дьяк Захар Васильев Патря
3 пономарь Дмитрий Кирилов Камисаров
казацские дворы
4 Андрей Григорьев Исаченок
5 Иван Исаков Исаченок
6 Василий Савастянов Савастянов
7 Осип Иванов Михеенок
8 Кузма Иванов Климов
9 Данило Климов Долгий
10 Куприян Павлов Асауленок
11 Данила Михайлов Михеенок
12 Моисей Михеев Микикитин
13 Фрол Михеев Микитин
крестьянские дворы
14 Яким Федоров Нехаенок
15 Михайло Андреев Лавринов
16 в том же селе Мохановке казака Федора Данчонка двор Его
бобыли Ево
17 Артем Максимов Адаменок
18 Клим Афонасиев Алферов
19 Иван Федоров Нехаенок
20 Павел Силин Костеченок
21 Тимофей Лукянов Лукашенок
22 Захар Адамов Грудина
23 Павел Иванов Климов
подсуседки
24 Борис Матфеев Ратка
25 Данило Михайлов Климов
Деревня Мытничи сотни Чернолеской
казатские дворы
1 Федосей Григорьев Миляченок
2 Сава Осипов Миляченок
3 Гаврило Андреев Миляченок
4 Иван Мартинов Миляка
5 Яков Гаврилов Мартяников
6 Микита Андреев Подоляка
7 Сидор Федосов Левчонок
8 Родион Климов Лисовченок
9 Алексей Иванов Лисовченок
10 Агафон Иванов Лисовченок
11 Яким Григорьев Лисовченок
12 Илья Григорьев Подоляченок
13 Тихон Григорьев Подоляка
14 Ярофей Григорьев Подоляка
крестьянские дворы
15 Тарас Семенов Плиска
16 Афонасей Иванов Матсяшин
бобыльские дворы
17 Харитон Иванов Дяченок
18 Свирид Афонасиев Лисовченок
19 Микифор Родионов Дедюра
20 Давид Мартинов Лисовченок
21 того села Михайло Харитонов Снешков
22 в той же деревне Митничах казака Павла Куровского хутор
в нем живет Терентеи Гаврилов Мартяненок
23 мелник Иван Степанов Кривои
мелница 1 камен 1 а оная мелница мещанина Стародубского Григория Григорьева Золотникова
Сторінки 1
Щоб відправити відповідь , ви повинні $ s або $ s
Форум працює на PunBB , за підтримки Informer Technologies, Inc span >