1

Тема: Демографічні дива

Книга ЗАЦС с. Миколаївка Петриківського р-ну Дніпропетровської обл. (ДАДО 6508-13-8):

Народження:
14.5.1925 Андрій
батьки:
Судак Денис Кузьмич, 50; Марія Григорівна, 47

50 років для батька - звісно, не рекорд, а ось 47 років для матері... Хто бачив більше?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

2

Re: Демографічні дива

Та повно таких випадків. І з жінками, і з чоловіками. Причому підтверджених метриками. Мого діда якраз в 47 років прабабуся народила. Правда це була сім'я християн-євангелістів, без шкідливих для здоров'я звичок.

Share

3 ( 17-04-2014 13:08:02 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

А де (коли) це було?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

4

Re: Демографічні дива

Що було?

Share

5

Re: Демографічні дива

Народження діда

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

6 ( 17-04-2014 15:56:55 змінене AppS )

Re: Демографічні дива

В перш.пол 20ст. Він.обл. В діда по одній з ліній до всього є гілка, де різниця між батьком і сином по 50 р. декілька разів підряд. Тобто його прапрадід народився за 200 років до нього.

Share

7

Re: Демографічні дива

Хи))) Прапрадід мій 1866 року. Найменший син 1922. Для чоловіків не питання))) Щей татари)))) (Татарстан)

А по слов'янським лініям прапрабабця народила 14 дитину у віці 44 роки. (1931) (ОВД)

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"

8

Re: Демографічні дива

Петр Васильевич Кавалеридзе 1861–1959
Первый сын - Иван Петрович Кавалеридзе 1887–1978
Последний сын - Петр Петрович Кавалеридзе 1924–1991

BlackDolphin - Сергей Козлов
www.genealogia.name

9

Re: Демографічні дива

У Житомирській області померла найвища у світі людина
25.08.2014 17:05
У селі Подолянці Чуднівського району Житомирської області у неділю, 24 серпня, помер Леонід Стадник, визнаний найвищою людиною планети сьогодення.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на селищну раду Подолянців.

Поховання Стадника заплановане на 26 серпня. 43-річний чоловік, за інформацією місцевих журналістів, помер від крововиливу у мозок.

Зріст Стадника був 2 м 57 см.

ua.racurs.ua/news/33666-u-jytomy … iti-ludyna

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

10 ( 26-08-2014 00:21:45 змінене LuckyLuke )

Re: Демографічні дива

Моя родичка в Росії (м. Тюмень) в 39 років перехрестилася з старовірів в православ'я, одружилася та в 42 й 44 народила першу й другу дитину.

11

Re: Демографічні дива

У одного из моих предков (средина 19-го столетия) было 22-е детей. 12 от первой супруги и 10 от второй, а вот выжили только трое последних, которые родились когда их отцу было уже за 50 лет. Вот и думай, когда ребёнка творить... в 18 или 50.

Ищу информацию о фамилии Конограй любой местности
Thanks: Алена2

Share

12

Re: Демографічні дива

У пожилых отцов рождаются дети с высоким IQ, я читала.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

13

Re: Демографічні дива

У одного мого прапрадіда (26.07.1846 р.н.) народився мій прадід (17.11.1897 р.н.) у 51 рік. Всього було 13 дітей.

Share

14

Re: Демографічні дива

Моя прабабця по батьківській лінії народила мого діда у 50  роки, сама вона прожила більше 100 років.А от по лінії матері у прапрадіда було 2 дружини. Від першої народилося 7 дітей, від другої 13.

Скок, Кайдан, Гамалій, Кроль, Шевченко, Васюк, Музиченко (Чернігівська губ.)
Примо (Полтавськая губ.)
Горбов, Сергеєв (Орловськая губ.)
Thanks: kbg_dnepr2

Share

15 ( 24-12-2014 14:28:18 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

О восприятии возраста:

В 19-м веке средняя продолжительность жизни не превышала 50 лет, а для большинства 50-летний возраст считался глубокой старостью. Поэтому считалось, что в 20 лет человек уже должен чего-то добиться, а в 30 - быть примерным семьянином и иметь двух-трёх детей. В сорок некоторым уже доводилось стать бабушкой или дедушкой, а в 50 пора было и на покой. Такое отношение к возрасту не могло не отразиться в произведениях классиков тех времён:

Марья Гавриловна из "Метели" Пушкина была уже немолода: "Ей шел 20-й год".

Маме Джульетты на момент событий, описанных в пьесе, было 28 лет.
"Бальзаковский возраст" - 30 лет.
Ивану Сусанину на момент совершения подвига было 32 года (у него была 16-летняя дочь на выданье).
Старухе процентщице из романа Достоевского "Преступление и наказание" было 42 года.
Анне Карениной на момент гибели было 28 лет, Вронскому - 23 года, старику мужу Анны Карениной - 48 лет (в начале описанных в романе событий всем на 2 года меньше).
Старикану кардиналу Ришелье на момент описанной в "Трех мушкетерах" осады крепости Ла-Рошель было 42 года.
Из записок 16-летнего Пушкина: "В комнату вошел старик лет 30" (это был Карамзин).
У Тынянова: "Николай Михайлович Карамзин был старше всех собравшихся. Ему было тридцать четыре года - возраст угасания".

Поэму "Руслан и Людмила" Пушкин написал в 19 лет.


Источник: www.stevsky.ru/interesno/v-19-m- … -starostiu

Это, судя по всему, бродячая цитата. В ней есть неточности (напр., старухе-процентщице все же 60 лет, а 42 года матери Раскольникова, которая "до старости сохранила ясный ум"), но в принципе все верно: мне в пионерлагере наши вожатые (18-20 лет, наверное) казались взрослыми тетками, а сейчас 45-летние коллеги кажутся детьми...

Ну, и куча других гениев:
Лермонтов погиб в 27 лет - т.е. все, включая и "Героя нашего времени", написал раньше

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

16

Re: Демографічні дива

У мене сусіда через річку народила нормальну (не першу) дитину два місяці тому у 48 років. Чув, що одна бабка завагітніла у 72 р. У нас одна бабця (добре пам'ятаю її) з 1919 по 41 рр. народила 7 дітей і 6 вижило (це для тих часів багато) і 4 зараз живі! Найстаршому - 95 років, ще 2 роки тому "бігав" мало не щодня 4 км туди-сюди в станицю. Меншу дочку та бабця народила в 47 років. Моя сусідка 73 р. вже давно прабаба.  Сваха мого вітчима з 20 до 43 років народила 16 дітей, 14 з них вижило до повноліття і в які роки - з 1904 по 1927!!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

17

Re: Демографічні дива

Наші часи:
Народилися доношені діти:
- 08.01.2009 року - Назарій
- 08.01.2009 року - Мар'ян
- 16.11.2009 року - Михайло.

Комусь відомо про коротший період між народженнями дітей?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

18

Re: Демографічні дива

Balymba, вот это да! smile

Счастливые родители...

Thanks: Balymba1

Share

19

Re: Демографічні дива

А це хоч і не в нас, та все ж таки теж диво:

В Кении из тюрьмы освободили 100-летнюю женщину

Старушка попала за решетку из-за неуплаченного штрафа

Из кенийской тюрьмы освободили женщину в возрасте 100 лет. Маргарет Нгима попала на три месяца в тюрьму города Эмбу из-за неуплаченного штрафа в 100 тысяч кенийских шиллингов (около 1000 долларов). К штрафу ее приговорили за неуважение к суду, где слушалось дело о земельной тяжбе.

Дело Нгимы вызвало широкий общественный резонанс в Кении. После одной недели в тюрьме штраф за нее заплатил местный сенатор Майк Сонко. Он также отправил "спасательную команду", чтобы убедиться, что старушку действительно выпустили из тюрьмы.

www.segodnya.ua/world/v-kenii-iz … 01557.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

20 ( 09-05-2015 20:24:30 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

В США женщина родила близнецов от двух разных мужчин
09 мая 2015, 21:01168

    mirror.co.uk

Курьезный случай произошел в американском штате Нью-Джерси: мать двух дочерей-близнецов попыталась через суд заставить своего бывшего партнера выплачивать алименты на их содержание. Однако после проведения генетической экспертизы суд обязал мужчину платить только за одну из девочек.

Об этом сообщает швейцарская газета Tagesanzeiger, передает Инопресса.

Дело в том, что ДНК-экспертиза выявила: "Указанный мужчина с большой вероятностью является отцом только одного из детей". "Другой ребенок был зачат от другого мужчины", - говорится в вердикте судьи округа Пассейик (штат Нью-Джерси) Сохаила Мохаммеда.

Рождение детей-близнецов от разных отцов - крайне редкое явление, отмечает издание. Подобное может произойти лишь в том случае, если "женщина имеет сексуальные отношения с двумя партнерами во время одного и того же менструального цикла и две яйцеклетки оплодотворяются независимо друг от друга". По словам судьи, за все время этой тяжбы ему удалось найти информацию только о двух аналогичных случаях в США.

Редкость, но именно так произошло с матерью близняшек, и на судебном заседании ей пришлось признать, что в течение одной недели она имела сексуальные отношения с двумя мужчинами.

health.obozrevatel.com/medical/3 … zhchin.htm

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: LuckyLuke1

Share

21

Re: Демографічні дива

Ярематойсамий пише:

  Сваха мого вітчима з 20 до 43 років народила 16 дітей, 14 з них вижило до повноліття і в які роки - з 1904 по 1927!!

Еге, і забув сказати, що ця баба Черешничка (Чере'шник) прожила 104 роки!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: ГіП, Алена2

Share

22 ( 09-05-2015 21:11:46 змінене Ярематойсамий )

Re: Демографічні дива

Уже в "нове врем'я" (років 50 тому) в сусідній станиці сталася така пригода. Було дві молоді сімейні пари, які дружили між собою і в яких довго не було дітей. Потім щось на них найшло помінятися, після чого діти пішли і в тих, і в цих. Це так люди кажуть. Я ж по своїй розбещеності та невірі пояснюю так. Хтось там з них, будучи впевненим, що ніяких наслідків не буде, "помінявшись", стрибнув у гречку. А наслідки візьми та й вискочили, з тієї ж гречки. smile Ця "гречана" пара повідомила свої законні половинки, і всі вони полюбовно вирішили обмінятися. Несподівано добро прийшло і до "негречаної" пари. Вони й далі кумалися.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

23

Re: Демографічні дива

Или это в "Просто анекдот"?

65-летняя немка родила четверню: теперь у нее 17 детей
Сегодня, 17:26 580

Чтоб забеременеть она ездила в Украину

Аннегрет Рауниг, 65-летняя многодетная жительница Германии, родила четверню — трех мальчиков и девочку. Дети появились на свет на 26-й неделе беременности и находятся в специальных инкубаторах. К этому моменту у Рауниг уже было 13 детей – им сейчас от девяти до 40 лет. Как сообщается, она стала самой пожилой женщиной в мире, родившей четверню. Аннегрет Рауниг ездила в Украину для проведения необходимых для беременности медицинских процедур. По словам роженицы, она решилась на еще одну беременность, поскольку ее младшая дочь, которой девять лет, попросила брата или сестру. Несмотря на то что дети родились недоношенными, медики считают, что у них есть все шансы выжить.

nr2.com.ua/health/65-letnyaya-ne … 97418.html
© HP2

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

24

Re: Демографічні дива

Еще о том же

искусственное оплодотворение (ЭКО) женщина сделала не где-нибудь, а в Украине. У нас, в отличие от многих стран ЕС, нет ограничения возраста для таких мам. В Германии, например, запрещено донорство яйцеклетки, а процедура ЭКО разрешена только для замужних женщин, мужья которых страдают бесплодием.

vesti-ukr.com/strana/96361-inost … -v-ukrainu

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

25

Re: Демографічні дива

А это более вдохновляющее меня достижение:

Жительница Германии в 102 года защитила кандидатскую диссертацию

Инф. «ФАКТОВ» 10.06.2015

В ходе торжественной церемонии в университете Гамбурга 102-летняя Ингеборг Силм-Рапопорт получила документ, подтверждающий ее научную степень. Детский врач по профессии, она теперь является старейшим кандидатом наук в мире.

Диссертацию, в которой речь идет о дифтерии, Ингеборг Силм, в ту пору еще 25-летняя ассистентка врача в одной из гамбургских больниц, написала в 1938 году. К устной защите ее, однако, не допустили нацистские власти, поскольку мать девушки, пианистка Мария Силм, была еврейкой. После этого Ингеборг иммигрировала в США, вышла там замуж за медика и биохимика Самюэля Рапопорта и продолжила медицинскую карьеру. Супруги были убежденными коммунистами и в начале 50-х годов уехали из США в ГДР. Ингеборг Силм-Рапопорт долгие годы работала в крупнейшей берлинской клинике «Шарите».

Когда декан медицинского факультета университета в Гамбурге, профессор Уве Кох-Громус, узнал о судьбе этой женщины, он распорядился о проведении устной защиты диссертации. Ингеборг с блеском, как подчеркивают члены комиссии, справилась с задачей.

fakty.ua/201106-zhitelnica-germa … ssertaciyu

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

26

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr пише:

А это более вдохновляющее меня достижение:

Жительница Германии в 102 года защитила кандидатскую диссертацию

Навряд я стільки проживу, але тоже готовий на щось подібне. Свого часу мене після 5-го курсу сільгоспін-ту відправили в армію "за те й за се". Там між іншого писав кільком офіцерам, студентам-заочникам Харківського ДУ "шпори". Але після армії не зміг поступити на заочне (укр. мова), бо голова приймальної комісії сказав, що в Казахстані українська мова ні до чого, а ті 5 років я, може, сидів на зоні (а з зони мене взяли в армію). Коли вертався з Харкова через Лозову, Донецьк, то хотів повіситься в Донецькі на високій вербі на березі Кальміуса. Але у нас в роду не було вішальників, і я ним не став.
Поклявся, що одержу диплом, скільки б мені не було. Коли Україна усамостійнилася, я не бачив жодної можливості і таких розпростертих рук, як для вечно страдающих русских  з боку Росії. Ніжинський педун-т ім. Гоголя, при якому було створено Центр співпраці з діаспорою, запропонував за 3000 р. (15 років тому) стати їхнім заочником. Але я й таких грошей не мав. Весь час вірив, що в Україні все поміняється, і що вона нарешті зрозуміє, що українці в усіх колишніх республіках (особливо україномовні) то щось інше, як "угнетаемие русские" і брати з них гроші за науку, яку вони не мали мможливості одержати, недобре й нечесно. Я й досі вірю й сподіваюся, що фортуна повернеться до мене обличчям.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

27 ( 12-06-2015 09:04:07 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Хорошего человека должно быть много!

29-летняя Ольга Давыдко в 2002-м с золотой медалью окончила школу, а спустя шесть лет выиграла золото на чемпионате мира по сумо

В борьбу пришла, как в сказке

Рядом с Олей чувствуешь себя пигмеем. Еще бы! Редкая девушка может похвастать ростом 184 сантиметра и весом 130 килограммов. Точно сам Илья Муромец сошел со знаменитой картины Васнецова, но почему-то в женском облике. Без сомнения, Ольга рождена для спорта, как птица для полета. Кажется, что с раннего детства физике она предпочитала физкультуру.

gazeta.dp.ua/8172/%D1%85%D0%BE%D … 0%B3%D0%BE


Если мне не изменяет мой склероз, то какой-то очень знаменитый сумоист тоже был украинцем

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

28 ( 04-11-2015 22:11:50 змінене Мариненко )

Re: Демографічні дива

батько:
Сидір Климів Саєнко
мати:
Соломія Демидіва
дитина:
Семен, 01.01.1871 р.н.

і за рік:
батько:
Сидір Климів Саєнко
мати:
Соломія Демидіва
дитина:
Семен, 01.01.1872 р.н.

Share

29 ( 13-06-2015 14:03:23 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Може, це помилка? Бо як правда, то дійсно диво!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

30 ( 13-06-2015 14:05:41 змінене Мариненко )

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr, передивлявся дві різні метрики, за 1871 та 1872 роки. Якби в одній книзі то подумав би що помилка, а так різні книги.
Двоюрідний прапрапрадіб був ювіелір smile))

Share

31

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr пише:

А це хоч і не в нас, та все ж таки теж диво:

В Кении из тюрьмы освободили 100-летнюю женщину

После одной недели в тюрьме штраф за нее заплатил местный сенатор Майк Сонко. Он также отправил "спасательную команду...

www.segodnya.ua/world/v-kenii-iz … 01557.html

Чи не наш Микола Сонко, бува? smile smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

32

Re: Демографічні дива

Ярематойсамий, дуже чорнявий для нашого smile
[video]

Share

33

Re: Демографічні дива

Сонко на їхньому сленгу означає багата людина, босс smile
Mbuvi Gidion Kioko Mike Sonko commonly known as Mike Sonko or simply Sonko (Sheng for "rich person" or "boss")
https://en.wikipedia.org/wiki/Mike_Sonko

Share

34

Re: Демографічні дива

Це суахільський сленг' чи англокенійський?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

35 ( 13-06-2015 15:50:13 змінене Мариненко )

Re: Демографічні дива

Ярематойсамий, Основа-суахілі.  Sheng= Swahili and English.

Share