71

Re: Іслам і Україна

В общем Азиатов минимум процентов 27, а скорее всего + ещё 2/3 из этих "других стран". Т.е. процентов 35-40 из ПМЖшников-азиаты.
Не радостно.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

72

Re: Іслам і Україна

Конечно определённый процент нужно скинуть на славянских реэмигрантов из этих стран.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

73

Re: Іслам і Україна

Мариненко пише:

DmitroR-2, ось більш детально за той же 2011 рік:
254x8001x1

К сожалению, почему-то картинка не раскрывается.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

74

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2, зараз спробую збільшити.

Share

75 ( 18-07-2015 20:50:52 змінене Мариненко )

Re: Іслам і Україна

i.piccy.info/i9/9eed65ad74657946 … 5/2011.jpg

Thanks: DmitroR-21

Share

76

Re: Іслам і Україна



Share

77

Re: Іслам і Україна

Отлично, большое спасибо!

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

78

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2, та будь-ласка smile
якщо вирахуєте відсотки нових українців з європи, азії, америк, поділіться smile самому цікаво хто до нас їде.

Share

79

Re: Іслам і Україна

Мариненко пише:

DmitroR-2, та будь-ласка smile
якщо вирахуєте відсотки нових українців з європи, азії, америк, поділіться smile самому цікаво хто до нас їде.

Постараюсь, но уже точно не сегодня. У меня уже 1-00 ночи.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

80

Re: Іслам і Україна

доречі, навіть у 2014 році, з тих хто переїхав на ПМП в Україну-32% з росії smile

Share

81 ( 18-07-2015 21:09:19 змінене DmitroR-2 )

Re: Іслам і Україна

Мариненко пише:

доречі, навіть у 2014 році, з тих хто переїхав на ПМП в Україну-32% з росії smile

Я тоже слышал что едут. В основном бизнесмены, либералы, националисты-если так субъективно обрисовать этот поток, но честно говоря не думал что они составляют такой процент среди новых граждан. К слову сам последнее время уже думаю может уехать к чёрту из России. С этим агитпропом уже нервы шалить стали, и седые начали появляться. А народ всё "хавает":((((

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

82

Re: Іслам і Україна

Мариненко пише:

DmitroR-2, не повірете-з росії smile на першому місці по кількості емігрантів в Україну!

Це визнається і в Росії. Я, коли довідався про це, вельми здивувався. Чому? Мабуть, тому, що й мене пропаганда не минула. По своїх знайомих скажу, що в Україну їдуть переважно українсько-російські подружжя, а українсько-кубанські - в першу чергу. І що цікаво, "кубанські половинки" частіше більше "націоналістичні" за українські.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

83

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2, ласкаво просимо smile

Thanks: DmitroR-21

Share

84 ( 18-07-2015 21:23:35 змінене Мариненко )

Re: Іслам і Україна

Ярематойсамий пише:
Мариненко пише:

DmitroR-2, не повірете-з росії smile на першому місці по кількості емігрантів в Україну!

Це визнається і в Росії. Я, коли довідався про це, вельми здивувався. Чому? Мабуть, тому, що й мене пропаганда не минула. По своїх знайомих скажу, що в Україну їдуть переважно українсько-російські подружжя, а українсько-кубанські - в першу чергу. І що цікаво, "кубанські половинки" частіше більше "націоналістичні" за українські.

у вас приховується та не афішується, що в Україну більше переїзджає від вас, ніж з України в росію, бо скрєпи луснуть smile
наприклад у 2010 році з україни в росію виїхало 5934, а з росії в україну-13920!
і так останні +-15 років!

Thanks: Vlad S.1

Share

85

Re: Іслам і Україна

доречі, була (і зараз є) у вас така програма-пєрєсєлєніє саатєчіствєнікав. за планом, з України мали переселити сотні тисяч за декілька років, а як результат лише 4500!!! за п'ять років! smile))

Share

86

Re: Іслам і Україна

Мариненко Ну, так щоб план не згорів, саатечествеников разом з Кримом переселили. Там у рядку "Білорусь", мабуть, остання -8- подвоєна, бо виходить над 2 млн.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

87 ( 18-07-2015 22:42:40 змінене Ярематойсамий )

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2 пише:

Что за чушь по азиатским странам-посмотрите ссылки по азии наоборот большой прирост населения, а у ВЫ пишите им минуса.

Мова при зниження числа росіян по цих країнах, наскільки я зрозумів. Останні 50-60 років ріст числа росіян головним чином ішов за рахунок асимиляції українців та інших. Як тільки цей процес припинився, маємо відомі наслідки. Серед так зв. росіян Казахстану щонайменше 40% - українці етнічні. За ці роки дуже багато показували себе саме як українці, тому таке сильне зниження кількості росіян.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: litar Л1

Share

88

Re: Іслам і Україна

Ярематойсамий пише:

Ну, так щоб план не згорів, саатечествеников разом з Кримом переселили.

ага, плани горіли smile

Ярематойсамий пише:

Там у рядку "Білорусь", мабуть, остання -8- подвоєна, бо виходить над 2 млн.

ні, все вірно, просто дехто не один раз відвідував Україну.

Share

89

Re: Іслам і Україна

Ярематойсамий пише:
DmitroR-2 пише:

Что за чушь по азиатским странам-посмотрите ссылки по азии наоборот большой прирост населения, а у ВЫ пишите им минуса.

Мова при зниження числа росіян по цих країнах, наскільки я зрозумів.

саме так.

Share

90

Re: Іслам і Україна

Vlad S. пише:

В Хмільнику залишилась будівля мечеті, зараз там музей)) Може колись знову навернуть в мусульманство і встановлять міхраб з мінбаром та побудують мінарет, який для чогось знесли. Могли б як пожежну вежу використовувати хоча б.

Також знаю, що в Камянець-Подільському залишився мінарет і мінбар.

В Ізмаїлі стоїть стара мечеть.

А  звідки у Хмільнику мечеть? А в Хотині нема? В Білгороді-Дністровському?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

91

Re: Іслам і Україна

Ярематойсамий пише:
Vlad S. пише:

В Хмільнику залишилась будівля мечеті, зараз там музей)) Може колись знову навернуть в мусульманство і встановлять міхраб з мінбаром та побудують мінарет, який для чогось знесли. Могли б як пожежну вежу використовувати хоча б.

Також знаю, що в Камянець-Подільському залишився мінарет і мінбар.

В Ізмаїлі стоїть стара мечеть.

А  звідки у Хмільнику мечеть? А в Хотині нема? В Білгороді-Дністровському?

Коли був у Хотинській фортеці, екскурсовод показував залишки мечеті на території фортеці.

Share

92

Re: Іслам і Україна

Мариненко пише:
Ярематойсамий пише:
Vlad S. пише:

В Хмільнику залишилась будівля мечеті, зараз там музей)) Може колись знову навернуть в мусульманство і встановлять міхраб з мінбаром та побудують мінарет, який для чогось знесли. Могли б як пожежну вежу використовувати хоча б.

Також знаю, що в Камянець-Подільському залишився мінарет і мінбар.

В Ізмаїлі стоїть стара мечеть.

А  звідки у Хмільнику мечеть? А в Хотині нема? В Білгороді-Дністровському?

Коли був у Хотинській фортеці, екскурсовод показував залишки мечеті на території фортеці.

Так, і в Аккермані теж тільки залишки...

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

93

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2 пише:
Vlad S. пише:

Ислам-это огромная угроза для Украины. Угроза не сегодняшнего дня, угроза будущего.
Какие-то европейские страны он уже начал пожирать. Меняется этнический и религиозный состав населения. Бывшие гастарбайтеры превращаются из тихих и забитых "работяг", благодарных за возможность прокормить себя и семью, в хозяев страны. Они считают, что имеют право, сидя на пособиях, указывать людям, которые их кормят, какие праздники им праздновать, в чём им можно ходить на улице, а в чём нет, какие нормы поведения использовать, а какие нет. Более того, они считают возможным думать, что имеют право решать какую точку зрения ты можешь публично высказывать, а какую-нет. Это меньшинство всё больше и больше радикализуется. И вполне возможно, что лет через 100-150 станет большинством, благодаря поддержке европейских леваков и ватников.
Так что через определённое количество лет у европейских стран, оставшихся белыми христианскими государствами, будет куча проблем с соседями. К примеру Россия имеет все шансы стать Путинской ордой, учитывая постоянные смягчения закона о гражданстве и прямое декларирование того, что "всем носителям русской культуры и языка", (куда попадают все граждане бывшего СССР (а судя по последним заявлениям список будет расширен до потомков жителей Р.И.), включая узбеков, киргизов, таджиков, казахов, туркменов, азербайджанцев, армян и прочих) будет упрощено получение гражданства РФ.
Будем надеяться, что в Украине таких строителей Украинской орды не найдётся и в будущем Украина останется белой европейской страной.
Лично я считаю, что любой, кто выступает за раздачу паспортов Украины различным азиатам(хоть мусульманам, хоть христианам)-либо прямой враг Украины и украинского народа, либо просто не особо далёкий человек.

Дмитро, ви трохи переплутали загрози. 1-ша загроза для України - це Московія з її вічними війнами, 2-га - це теж іновірці, але не мусульмани. Самі здогадайтесь хто

Вы живёте сегодняшним днём, а нужно смотреть в будущее. Сейчас войны европейских государств между собой-это локальные войны. Вести войны большого масштаба уже непозволительная роскошь-демографическая ситуация не та. Так что Донбасс в будущем-это вялотекущие перестрелки и вероятное замораживание конфликта с перманентными обострениями. Украина уже немного столкнулась с россиянизацией азиатов, которых из-за недостатка собственных ресурсов(славяне-контрактники уже стали бежать с полигонов, опасаясь не по своей воли отправиться на войну в Украину. В результате на них заводят уголовные дела.) использует путинский режим: чеченцы, буряты, осетины, абхазы и пр. Значительную часть боевой ваты уже утилизировали, план по набору "контрабасов" выполнить не удалось. Демография-с. А у азиатов с этим проблем нет. Отслужил-упрощённое получение гражданства. Вот вам и ресурс ведения войны. Это только один аспект-аспект превращения России в Россиянскую орду. И поверьте, если это превращение случиться, проблем у Украины будет на порядок больше чем сейчас.

Якщо відверто, то я не боюсь мусульман. Я боюсь інших людей, теж обрізаних.
А вам би радив хоча б трішки почитати історію. Хто і коли, яким чином на кого нападав.

Знаете, я историю знаю вполне нормально. Вы мне кстати так и не ответили сколько у Вас детей?

Четверо, а у вас?

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

94

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2 пише:
Мариненко пише:

доречі, навіть у 2014 році, з тих хто переїхав на ПМП в Україну-32% з росії smile

Я тоже слышал что едут. В основном бизнесмены, либералы, националисты-если так субъективно обрисовать этот поток, но честно говоря не думал что они составляют такой процент среди новых граждан. К слову сам последнее время уже думаю может уехать к чёрту из России. С этим агитпропом уже нервы шалить стали, и седые начали появляться. А народ всё "хавает":((((

Якщо є можливість поїхати, то чого чекати? У нормальних людей там немає майбутнього

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

95

Re: Іслам і Україна

DmitroR-2 пише:
Мариненко пише:

DmitroR-2, ну, ми з татарами раніше й москву палили smile і дружили час від часу, зараз знову час smile
тим паче це вони у друзі набиваються до нас.
вони Франківщину розоряли, а ми їхній Крим не раз спустошували, і терецькі береги зі Стамбулом брали! Час такий був...
А зараз спільний ворог у нас у всіх на півночі.

Вы считаете что ходить с татарами войной на соседний европейский народ-это повод для гордости? Русские у себя тоже могут найти таких эпизодов, в т.ч. и с Крымскими татарами. Однако я не разу от сознательных русских такого не слышал. Что же до "дружбы" это видимо в перерывах между постоянными походами татар на Украину. Или по сценарию Богдана-расплатиться с татарами возможностью пограбить украинские земли(считай карт-бланш на украинских рабов) за помощь хана против поляков. Это ли повод для гордости? Кроме того татары в современном мире никакой роли не играют, так осколок ордынской империи.

Вам якось вбили в голову, що проблема в мусульманах. Іншим, що проблема в українцях, бандерівцях, ще певній частині, що проблема в США... А проблема, в першу чергу, і у вас і у нас в тому, що ми, жителі в своїй країні не те, що не керуємо нею, містом чи селом, ми жити не можемо нормально... Нами керує горстка олігархів, які мають своїх людей всюди, свої ЗМІ, своїх депутатів тощо. У нас боролися два клани, то один перемагав, то інший. У вас один клан засів. І грабують нас, грабують. Роблять, що хочуть, ще і війну влаштували, на яку списати можна все. Але ми нащадки тих, хто ніколи нікому не корився і ми дамо собі раду рано чи пізно. А от в Росіі навряд чи. Занадто дурний народ. Дійсно, з часом будуть два шматки - китайський і мусульманський.

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share