1

Тема: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Поделитесь, пожалуйста, опытом отправки из Украины в США готового теста.
В обычном отделении у меня вскрыли конверт и отправили в Министерство Здравоохранения yikes
DHL тоже отказались взять пакет ссылаясь на то, что там биоматериалы...

Кто отправлял, дайте совет как лучше отправить и что говорить на почте/курьеру

Заранее огромное спасибо!

Thanks: kelme1

Share

2

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Хм. Речь о ФТДНА конвертиках?
Я отправил с Киева больше двух десятков и таких проблем вообще нет. Последнее на прошлой неделе. Просто пойдите в другое соседнее отделение. Предварительно, заклеив скотчем конверт.

Share

3

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

Хм. Речь о ФТДНА конвертиках?
Я отправил с Киева больше двух десятков и таких проблем вообще нет. Последнее на прошлой неделе. Просто пойдите в другое соседнее отделение. Предварительно, заклеив скотчем конверт.

Да, о них. Можно Вас попросить поподробнее рассказать как отправляли?
Может просто я что-то не так сделала...Я пошла в отделение где отправляют посылки/бандерольки. Или можно отправить обычным письмом? Они просто пощупали конверт и вскрыли из-за того, что внутри были пробирки.
Что им лучше сказать при отправке?
Заранее спасибо за ликбез)))

Thanks: kelme1

Share

4

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Вот что сказал один креативный коллега: вот, прислали рекламные материалы - мне не нужны, отправляю обратно.

Вложите в конверт две картонки, чтобы пробирки не прощупывались.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

5 ( 29-04-2015 14:30:35 змінене Bragida )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Формально вони мають приймати відправлення у відкритому вигляді ще з серпня 2014 року www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/ … th=08&

21.08.2014
Укрпошта
посилює безпеку пересилання посилок та бандеролей у зв’язку з почастішанням випадків провокацій, незаконного втручання в роботу операторів поштового зв’язку та пересилання заборонених відправлень як на території Луганської та Донецької областей, так і по Україні в цілому. Зокрема, наявні випадки відправлення через інших поштових операторів у посилках і бандеролях зброї, боєприпасів, вибухових речовин тощо.

Укрпошта оперативно вживає заходи щодо дотримання безпеки поштових відправлень з метою недопущення пересилання у посилках і бандеролях заборонених та небезпечних для життя людей відправлень. 
Відтепер усі бандеролі та посилки прийматимуться Укрпоштою у відкритому вигляді. Зміст посилок та бандеролей оглядатиметься працівником об’єкту поштового зв’язку з подальшим запечатуванням відправлень. Догляд вкладень проводитиметься в присутності відправника.

Тому треба дослідним шляхом шукати "пофігістичне" відділення, або настільки завантажене роботою, щоб не було часу на огляд.
І бажано картоном чи іншим упаковочним матеріалом все ж приховувати реальні габарити вкладення.

Р.S. конкретно тести не висилав, але доводилося морочитись з дрібними сувенірами.

Брагіда (Брагида, Брегид, Брегида, Брегіда, Брегидин(а), Бригида, Брігіда, Брыгида, Бригидин(а), Брегеда, Бригеда)
Курач, Дедок (Дідок, Дєдок), Нехай (Україна, Чернігівська обл.)

There's none so blind as those who will not see

Share

6

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

А может AppS сдаст  номер и адрес "пофигистического" киевского отделения почты ? wink

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

7

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Да, о них. Можно Вас попросить поподробнее рассказать как отправляли?
Может просто я что-то не так сделала...Я пошла в отделение где отправляют посылки/бандерольки. Или можно отправить обычным письмом? Они просто пощупали конверт и вскрыли из-за того, что внутри были пробирки.
Что им лучше сказать при отправке?
Заранее спасибо за ликбез)))

Прихожу с запакованым конвертом. Даю им. Говорю авиапочта, США.
Дальше прошу заклеить мой конверт ихним скотчем.
Плачу гривни, забираю квитанцию.

Раз посили заполнить декларацию - написал папери, пластикові тюбики, вата.
Еще в одном отделении около ЦДІАКа попалась работница, которая просто не знала что делать с посылкой зарубеж.  (предлагала подождать более опытную). Я пошел в другое.

Отделенй в Киеве сотни, найдите два-три других ближайших к дому\работе.

Ну и улыбайтесь людям.

Share

8

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Ще порада: попросіть допомогти вам симпатичного чоловіка - може, жіночки з пошти будуть менше прискіпуватись wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

9

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

... Они просто пощупали конверт и вскрыли из-за того, что внутри были пробирки.
Что им лучше сказать при отправке?
Заранее спасибо за ликбез)))

Раз посили заполнить декларацию - написал папери, пластикові тюбики, вата.

Ну и улыбайтесь людям.

А почему нельза декларировать что это образец для анализа ДНК (слюна), что тут незаконного ?  Если такие образцы должны быть упакованы по другому, чтобы дополнительно обезопасить работников украинской почты - почта должна сказать как smile

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний

Share

10

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Последние несколько раз в конце 2014 уже заполнял декларации (синяя "налипка" на которой плохо пишет шариковая ручка).
Так как отправлял уже несколько раз в этом почтовом отделении, то по ситуации старался "помогать" оператору, если он изображал удивление и спрашивал "что это?". Говорил что "я уже отправлял недавно с вашего отделения", "вы мне давали заполнить декларацию", "это тестовый набор ФТДНА, отправляю назад".
Специально брал оригинальный полиэтиленовый пакет ФТДНА с ихней (американской) декларацией. Показывал им что там нет ничего опасного для здоровья (на английском языке)
Один раз мне даже показалось что девочки-операторы увидев содержимое изобразили лицо будто бы в курсе что это за набор.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

11

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Деякі працівники української пошти перестраховуються, навіть, якщо немає жодних заборон на відправку матеріалів. Тому при відправці рекомендується, якщо запитують, давати правдиві, але щонайменші за обсягом відомості про вміст конверта. Чим детальніше пояснення, тим більше нових запитань може виникнути.  І, як справедливо зазначали дописувачі раніше, завжди можна пошукати інше поштове відділення.

У кожному жарті є частка жарту.
-------------------------------------
Боднар - Красій - Гринишин - Герасимов - Воловодюк - Поліщук - Бас - Романовський - Денисевич - Троїцький
R-YP591|HV1a2 - Проект "Українська ДНК"

Сайт VHB

Share

12

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Вчора зранку відправив кіт зі звичайного київського поштового відділення. Перед цим удома вклав конверт ФТДНА у більший конверт теж із внутрішнім пом'якшувачем, обклавши його з обох боків товстим картоном, щоб пробірки не прощупувалися. Обидва конверти вдома ж і заклеїв.

Поштарка запитала, що всередині. Як тут рекомендували, відповів, що рекламні матеріали, які повертаю назад, і відразу, щоб уникнути подальших питань, перевів розмову на іншу тему (як правильно заповнювати адресу на конвертах). Все пройшло добре.

Це вперше відправляв з України. Всі попередні рази робив це через знайомих, які їхали за кордон, бо мене насторожував мій перший досвід отримання ДНК-набору. Вперше я його замовив (у National Geographic) навесні 2010 року, а отримав на руки аж восени. Три місяці бандероль лежала в київському UPS, бо її не видавали через міністерські заборони, пов'язані з оголошеною тоді Тимошенко епідемією. Мене направили в державні органи для експертизи. Довелося писати пояснювальні листи (з яких вони потім дослівно списували свій "експертний висновок"), платити за експертизу, безкінечно набридати чиновникам, які явно хотіли хабара. Вся ця тяганина зайняла три місяці і коштувала мені майже стільки ж, як і сам набір для аналізу.

Проблема з користуванням поштою хронічна і аж ніяк не викликана підвищеною терористичною загрозою.

Share

13

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

останній пакет: відправив 23.04., доставлено 6.05.2015, менше двох тижнів.

Thanks: nfs79, Алена2

Share

14

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Укрпошта - це взагалі суцільна проблема :::(((

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

15 ( 07-05-2015 20:48:43 змінене enskada )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

останній пакет: відправив 23.04., доставлено 6.05.2015, менше двох тижнів.

схожа історія і навіть швидше: відправив 30.04 в 11:48:10, прибуло в FTDNA 06.05.2015. Шість днів!

Співпраця Укрпошти з USPS міцніє wink

Thanks: nfs791

Share

16

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

enskada,  а сколько стоила пересылка?

Share

17 ( 07-05-2015 21:12:09 змінене AppS )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

до 3 доларів туди.

Share

18

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Алёна пише:

enskada,  а сколько стоила пересылка?

75 грн. Це було 30-го квітня. Поштарка сказала, що з 1 травня ціни піднімаються.

Thanks: Алена1

Share

19

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Це залежить ще від того, що туди напихали. Зайва картонка-може зайві 10 грн. коштувати.
Я заплатив за масу 0,020 кг 60 грн. 86 коп.

Thanks: Алена1

Share

20

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

Це залежить ще від того, що туди напихали. Зайва картонка-може зайві 10 грн. коштувати.
Я заплатив за масу 0,020 кг 60 грн. 86 коп.

та ясно. Я конверт ФТДНА вклав у більший товстий конверт і обіклав його двома картонками. Але з 1 травня мало все подорожчати

Thanks: Алена1

Share

21

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Хочу відправляти нарешті тести, тому тема для мене актуальна. З відправкою з поштового відділення проблем не буде - колись сам працював на пошті, то залишились старі знайомі.
Цікавить чи не було у когось проблем на етапах пересилання відправлення? Чи успішне прийняття відправлення у поштовому відділенні мінімізує проблеми в майбутньому. Розумію, що відправлення можуть просто пропасти, як у мене було з тестовими наборами із США, але все-таки хотілося б почути тих хто має досвід.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

22

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Відправляв/отримував в/із США 5 та 6 наборів відповідно.
Тьфу-тьфу-тьфу проблем не було. 2 тижні туди/сюди. Ще максимум 2 тижні після вдалої пересилки і тест ставлять в обробку.
Тобто якщо без проволочок іде місяць з моменту заказу / отримання / передавання / і постановки на обробку

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

23

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

головне відправте авіапоштою

Share

24

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Останній - 18.05. зранку віддав, 20.05. в обід вже в небі.

Share

25 ( 03-06-2015 20:06:54 змінене AppS )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

Останній - 18.05. зранку віддав, 20.05. в обід вже в небі.

сьогодні 3/06/ вже у FTDNA

Share

26

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Можно отправить несколько тестов (маленьких конвертов) вместе, одной бандеролью, в одной упаковке?
Будет ли это дешевле?

Share

27 ( 02-07-2015 19:03:15 змінене AppS )

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Разве вынете кулечки и запакуете в один большой конверт. А так дороже - добавится вес большого пакета.
+ учитывайте, что большому пакету больше внимание на таможнях

Thanks: Т.В., Алена2

Share

28

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

Разве вынете кулечки и запакуете в один большой конверт....

Так и планирую сделать.

Share

29

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

А сколько у Вас их?

Share

30

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

AppS пише:

А сколько у Вас их?

Три.

Share

31

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Добрый вечер! Оплатил три теста на FTNDA 17 июня. Пока наборов нет. Скажите, как долго они идут из Америки? Не рано ли я разволновался?

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

32

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

vikgeneo пише:

Добрый вечер! Оплатил три теста на FTNDA 17 июня. Пока наборов нет. Скажите, как долго они идут из Америки? Не рано ли я разволновался?

Я ждала более месяца, не переживайте.

Thanks: vikgeneo1

Share

33

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

в Киев от 2 до 7 недель

Share

34

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

enskada пише:
Алёна пише:

enskada,  а сколько стоила пересылка?

75 грн. Це було 30-го квітня. Поштарка сказала, що з 1 травня ціни піднімаються.

Отправила в одном большом конверте 3 теста - получилось экономно, уложилась в 98грн + 5 грн большой конверт.

Share

35

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Отправил 7 июля 2 набора. Получилось 72-00 гривны. АВИА.

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко
Thanks: nfs791

Share