1 ( 27-10-2014 13:47:05 змінене D_Viktor )

Тема: Вопросы по Хмельницкому архиву

Адреса:29000,    Україна, м. Хмельницький, вулиця Грушевського, 99 (корпус №1).
вул. Героїв Майдану, 4 (корпус №2) 

Тел.: (0382) 79-45-59 - стіл довідок, 76-47-39, 65-01-60, 79-55-52, 70-42-96

Факс:    (0382) 76-47-39

E-mail: inf_dahmo@dahmo.gov.ua
E-mail: inf_dahmo@hm.ukrtel.net
відділ використання інформації документів E-mail:   viddilinform@gmail.com (Для довідок та запитів)
відділ інформаційних технологій E-mail:  infteh@ukr.net

Транспорт:    тролейбус № 4, 10 (зуп. «Обласна бібліотека»), тролейбус № 7, 7а, 14 (зуп. «Філармонія»)

Час роботи: пн.-чт. 9:00-18:15; пт. 9:00-17:00

Директор:    Байдич Володимир Григорович

Путівник: www.archives.gov.ua/Publicat/Khm_putivnyk_1.php/

Читальний зал Хмельницького архіву працює тільки понеділок - четвер. З 9.00 по 17.00.
Обід с 13.00 по 14.00.
Вартість одного фото - 4 грн. Одне фото - один аркуш.

Метричні книги у фондах Державного архіву Хмельницької області 
Том 8, книга 1 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b1.pdf

Том 8, книга 2 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b2.pdf

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

37

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

завтра уточню у батька і дам відповідь

Share

38 ( 13-01-2015 08:49:02 змінене franchukoleg82 )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

AppS пише:

Теслею в селі? В колгоспі? в артілі?

теслею (столяром) в колгоспі в селі Гриженці

Share

39 ( 13-01-2015 09:08:32 змінене franchukoleg82 )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

franchukoleg82 пише:

Добрий вечір друзі. Я шукаю будь-які дані про свого діда Франчук Франко Олександрович 1918 року народження в с.Гриженці, Тиврівського району, Вінницької області, хрещений в римо-католицькій церкві орієнтовно в селі Ворошилівка Тиврівського району, Вінницької області . Я знаю що дід по національності поляк (мати полячка Михаліна), батько в дитинстві колись бачив в нього документи де було записано національність поляк. Дід помер 20 років тому в 1994 році, відповідно його паспорта УССР вже не має, він знищений, чи можливо по церковним архівам десь знайти інформацію про його національність??? Дуже буду вдячний за будь-яку допомогу.З повагою Олег.

Взнав ще деяку інформацію, хрещений дід був все таки в костелі імені святого Йосипа м.Гнівань, Тиврівського району, Вінницької області, який в 30-х роках закрили і почали його відновлювати вже під кінець 1990-х. Крім того, дідусь з бабусею були реприсовані до Германії в 1942 році, повернулися на Україну в 1945, проживали вони в місті альтикуштант (в назві можу помилитись - в точній вимові і написані) і працювали там на фарфоровій фабриці (портелянфабрік), в них там народився перший син в 1942 (1943) році Франчук Мар’ян Франкович (мій рідний дядько), який не так давно був оформлений в германії як диття війни, але він помер 2 роки тому.

Share

40 ( 13-01-2015 11:49:59 змінене AppS )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

franchukoleg82
Напишіть прямо, Вам це тільки для польської карти, тобто треба знайти саме національність? Тоді з'ясуйте, коли в нього народились діти і по їх записам про народження пройдіться, а також запис про шлюб.
Другий варіант, з'ясувати районну приналежність села в 1920-30х і продивитись фонди в Вінницькому архіві типу
Виконавчий комітет Тиврівської районної Ради наробних депутатів 1924-1992 рр.

Share

41

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

так, мені це треба для польської карти, а саме підтвердження польської національності діда, думаю в обласному архіві є дані, бо на дядька мого покійного там знаходили дані про те що він син поляка, що вони були репресовані і проживали в Германії в період 1942-1945рр

Share

42

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрый вечер! Возможно, кто-то уже работал по этому городку. Меня интересуют документы, номера фондов по м. Теофиполь Каменец- Подольской области.

Share

43

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрий день. Я пишу Вам, бо шукаю дані про свою бабцю Стук (Щенскевич) Елену Ивановну   1897 року народження  Сатанiвський район, Хмельницької області, хрещена в римо-католицькій церкві орієнтовно в  цьому ж селі, прожила життя в м. Сатанiв, Хмельницької області.
Я знаю, що батько ii Щенcкевич Iван Франковiч по національності поляк i мати  ii Щенcкевич Александра Iванiвна полячка, моя мати в дитинстві колись бачила в них документи, де було записано національність поляки. Бабця померла в 1983 році, відповідно паспорта вже не має чи можливо по церковним архівам десь знайти інформацію про ii національність?
Мені це треба для польської карти, для підтвердження польської національності.
Вибачайте, що прошу, я вже 30 рокiв мешкаю (i зараз) в м. Марiуполь, але в силу того, що зараз дуже складно виiхати до Вас, тому буду д
уже вдячна за будь-яку допомогу.
З повагою Неонiла Iваскевич.

Share

44

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Здравствуйте! Кто-нибудь может подсказать как долго исполняют запросы в Хмельницком архиве?Я в декабре отправил запрос о раскулачивании моих предков из села Бесовка (Квитневе) одновременно в 2 архива: Волынский и Хмельницкий. Из Волынского ответ (хоть и отрицательный) пришёл через несколько дней, а вот из Хмельницкого ответа нет до сих пор.

Ищу сведения о Тарадаевых (Тарадай), Андрюшиных, Малицких, Лысенко, Монзолевских, Кузнецовых.
Мой проект: https://ideavrabote.ru/

45

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Київський архів фактично не працював пів січня, так само міг не працювати й Хмельницький.

Thanks: taradaev1

Share

46

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

«Чорний четвер», або гуманітарна катастрофа європейського масштабу. В Хмельницькому обласному архіві 12-й рік поспіль відновлюють безцінні документи - залишки унікальних фондів Кам янець-Подільського архівосховища.


[]

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

47

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Біда. Тому потрібно активно цифрувати не втрачені документи і резервувати їх що б така біда не повторилась.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

48

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

D_Viktor пише:

Біда. Тому потрібно активно цифрувати не втрачені документи і резервувати їх що б така біда не повторилась.

Не тільки цифрувати, а ще до друку їх готувати. Ще люди потрібні. Але все буде добре...

Фирфир

Share

49

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

kameristyiy пише:

Біда. Тому потрібно активно цифрувати не втрачені документи і резервувати їх що б така біда не повторилась.

Не тільки цифрувати, а ще до друку їх готувати. Ще люди потрібні. Але все буде добре...

"Все добре" вже дуже багато років поки біда не гряне. Коли діяти почнуть? Он хто дасть гарантію що така біда не чекає Донецький і Луганський архіви?

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.
Thanks: О.І., Arxivist2

50

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

D_Viktor пише:

Біда. Тому потрібно активно цифрувати не втрачені документи і резервувати їх що б така біда не повторилась.

Не тільки цифрувати, а ще до друку їх готувати. Ще люди потрібні. Але все буде добре...

"Все добре" вже дуже багато років поки біда не гряне. Коли діяти почнуть? Он хто дасть гарантію що така біда не чекає Донецький і Луганський архіви?

В 90-тих вже в Незалежній Україні через чиновників архіви вже СБУ палились. А так, бракує фінансів на штат працівників (власне розширення).

Фирфир

Share

51

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

kameristyiy пише:

Біда. Тому потрібно активно цифрувати не втрачені документи і резервувати їх що б така біда не повторилась.

Не тільки цифрувати, а ще до друку їх готувати. Ще люди потрібні. Але все буде добре...

"Все добре" вже дуже багато років поки біда не гряне. Коли діяти почнуть? Он хто дасть гарантію що така біда не чекає Донецький і Луганський архіви?

В 90-тих вже в Незалежній Україні через чиновників архіви вже СБУ палились. А так, бракує фінансів на штат працівників (власне розширення).

Для того,щоб найти фінанси і працівників необхідно,на мій погляд,провести ревізію партійних архівів і значно скоротити їх,там масса документів,наприклад протоколів сборів,які випускались по різним причинам,починаючи від свят, до пленумів,причому всі за були, по всім парторганізаціям області,я не певен,що вони кому то будуть потрібні.А в приміщення партійних архівів можна було б перевести фонди основного архіву,в тих місцях де це необхідно,наприклад Архів Одеської обл.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

52

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Для того,щоб найти фінанси і працівників необхідно,на мій погляд,провести ревізію партійних архівів і значно скоротити їх,там масса документів,наприклад протоколів сборів,які випускались по різним причинам,починаючи від свят, до пленумів,причому всі за були, по всім парторганізаціям області,я не певен,що вони кому то будуть потрібні.А в приміщення партійних архівів можна було б перевести фонди основного архіву,в тих місцях де це необхідно,наприклад Архів Одеської обл.

Скільки тільки фондів дореволюційних завдяки отаким ініціативам було знищено.

Share

53

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Підскажіть, будь ласка, чи є в Хмельницькому Державному архіві метрика або свідоцтво про народження Наконечного Антона Федоровича (1932 р.н.) ? Батьки Шопська Розалія та Наконечний Федір. Проживав у сучасній Хмельницькій області, Новоушитський район, с. Мала стружка. Минула назва Ушицкій уезд- уєздний город – Нова Ушица - Стругская волость – с. Стружка.

Share

54

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Допоможіть, будь ласка, знайти дані моєї прабабусі, яка переїхала з Польші до України. ЇЇ звали Шопська Розалія. Проживала в Україні, Хмельницька область, Новоушитьський район, с. Мала Стружка (колишні назви Ушицкій уезд  Стругская
волость – с. Стружка 
). Була заміжня за Наконечного Федіра.

Share

55 ( 01-05-2015 10:54:42 змінене nfs79 )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

gasya-- пише:

Допоможіть, будь ласка, знайти дані моєї прабабусі, яка переїхала з Польші до України. ЇЇ звали Шопська Розалія. Проживала в Україні, Хмельницька область, Новоушитьський район, с. Мала Стружка (колишні назви Ушицкій уезд  Стругская
волость – с. Стружка 
). Була заміжня за Наконечного Федіра.

А про какой промежуток времени идёт речь?

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: gasya--1

Share

56 ( 01-05-2015 11:00:25 змінене nfs79 )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

1. Подільська губернія
2. Ушицький деканат
3. Струзький костьол, с. Струга
4. Села: Вільховець Калюської вол.; Івашківці Косиківської вол.; Балабанівка,
Струга, Стружка Струзької вол. Ушицького пов.
5. Народження: 1836: ф. 685, оп. 3, спр. 55; 1839: ф. 685, оп. 3, спр. 66, ф. 685,
оп. 6, спр. 2; 1841: ф. 685, оп. 2, спр. 1036, ф. 685, оп. 3, спр. 86; 1842: ф. 685, оп. 3,
спр. 95; 1866: ф. 685, оп. 6, спр. 8; 1867: ф. 685, оп. 2, спр. 1037; 1871: ф. 83, оп. 1,
спр. 13; 1872: ф. 83, оп. 1, спр. 14; 1873: ф. 83, оп. 1, спр. 15; : ф. 685, оп. 6, спр. 12;
1875: ф. 685, оп. 6, спр. 15; 1876: ф. 685, оп. 6, спр. 18; 1877: ф. 685, оп. 6, спр. 22;
1878: ф. 685, оп. 6, спр. 26; 1879: ф. 685, оп. 6, спр. 33; 1880: ф. 685, оп. 6, спр. 36
6. Шлюб:
1836: ф. 685, оп. 3, спр. 55;
1839: ф. 685, оп. 3, спр. 66, ф. 685, оп. 6,спр. 2;
1841: ф. 685, оп. 2, спр. 1036, ф. 685, оп. 3, спр. 86;
1842: ф. 685, оп. 3, спр. 95;
1866: ф. 685, оп. 6, спр. 8;
1867: ф. 685, оп. 2, спр. 1037;
1871: ф. 83, оп. 1, спр. 13;
1872: ф. 83, оп. 1, спр. 14;
1873: ф. 83, оп. 1, спр. 15;
1874: ф. 685, оп. 6, спр. 12;
1875:ф. 685, оп. 6, спр. 15;
1876: ф. 685, оп. 6, спр. 18;
1877: ф. 685, оп. 6, спр. 22;
1878:ф. 685, оп. 6, спр. 26;
1879: ф. 685, оп. 6, спр. 30;
1880: ф. 685, оп. 6, спр. 36

7. –
8. Смерть: 1836: ф. 685, оп. 3, спр. 55; 1839: ф. 685, оп. 3, спр. 66, ф. 685, оп. 6,
спр. 2; 1841: ф. 685, оп. 2, спр. 1036, ф. 685, оп. 3, спр. 86; 1842: ф. 685, оп. 3, спр. 95;
1866: ф. 685, оп. 6, спр. 8; 1867: ф. 685, оп. 2, спр. 1037; 1871: ф. 83, оп. 1, спр. 13;
1872: ф. 83, оп. 1, спр. 14; 1873: ф. 83, оп. 1, спр. 15; 1874: ф. 685, оп. 6, спр. 12; 1875:
ф. 685, оп. 6, спр. 15; 1876: ф. 685, оп. 6, спр. 18; 1877: ф. 685, оп. 6, спр. 22; 1878:
ф. 685, оп. 6, спр. 26; 1879: ф. 685, оп. 6, спр. 33; 1880: ф. 685, оп. 6, спр. 36
9. –
10. –

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

57

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

в цьому і проблема, що точних даних не знаю. Єдине, що розповідали родичі, що прабабуся (Шопська Розалія) разом рідними переїхала з Польщі до України через деякі воєнні події. У неї була рідна сестра Шопська Катерина. Мій дідусь родився у 1932 році в с. М. Стружка Новоушитського району Хмельницької області. Тому, думаю, що проміжок між 1920 - 1932 роками. Взагалі мені потрібні дані, які б могли підтвердити  точне походження / національність прабабусі, документи, що підтверджують одруження та народження мого дідуся Наконечного Антона Федоровича. Підскажіть будь ласка з якого архіву почати пошук.

Share

58 ( 01-05-2015 20:46:02 змінене Vlad S. )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

gasya-- пише:

в цьому і проблема, що точних даних не знаю. Єдине, що розповідали родичі, що прабабуся (Шопська Розалія) разом рідними переїхала з Польщі до України через деякі воєнні події. У неї була рідна сестра Шопська Катерина. Мій дідусь родився у 1932 році в с. М. Стружка Новоушитського району Хмельницької області. Тому, думаю, що проміжок між 1920 - 1932 роками. Взагалі мені потрібні дані, які б могли підтвердити  точне походження / національність прабабусі, документи, що підтверджують одруження та народження мого дідуся Наконечного Антона Федоровича. Підскажіть будь ласка з якого архіву почати пошук.

"переїхала з Польщі" - це нічого не дає ні вам ні нам, бо географія переселення величезна. Треба знати хоча б гміну, навіть по повіту пошук буде без кінця...

свідоцтва про народження дідуся немає?

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

59

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

в паперовому вигляді напевно вже давно не має (намагаюсь шукати по родичах). а в електронному реєстрі РАЦСу не знаходить. у вівторок спробую пошукати прабабцю по свідоцтві про смерть , все ж таки з таким прізвищем в Україні того часу мало людей було.

Share

60

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

gasya-- пише:

Допоможіть, будь ласка, знайти дані моєї прабабусі, яка переїхала з Польші до України. ЇЇ звали Шопська Розалія. Проживала в Україні, Хмельницька область, Новоушитьський район, с. Мала Стружка (колишні назви Ушицкій уезд  Стругская
волость – с. Стружка 
). Була заміжня за Наконечного Федіра.

Вам може бути корисна наша стаття: Як підтвердити польське походження для Карти Поляка? Також майте на увазі що навіть коли Ви знайдете підтвердження що прабабуся була полькою то цього недостатньо для отримання карти поляка, але це може бути докозом в суді для зміни національності діда чи бабусі через суд. Про це ось ця стаття: Як змінити національність через суд для Карти Поляка?

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.
Thanks: Алена1

61

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

alenka17_91 пише:

Здравствуйте! подскажите пожалуйста, есть ли у Вас книги записей актов гражданского состояния смт Смотрич Дунаевецкого р-н Хмельницкой обл.  за 1929 год. Мне нужно выписку о рождении и  национальности моего дедушки , прадедушки и прабабушки.

Горецкий Евгений Мефодиевич 8.03.1929 г 
Горецкий Мефодий Иванович
Горецкая Варвара Авксентиевна 


буду благодарна за любую информацию


skype: alenayartseva


моб.0933443513

Добрый день. Вы написали на форум а не в архив. Или напишите эту просьбу на почту архива или закажите такую услугу у меня либо другого исследователя.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

62

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, які документи потрібно докласти до заяви про надання архівної довідки та протягом якого часу буде відповідь?

Share

63

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Бажано надати весь ланцюжок документів що підтверджують родинні зв'язки з людиною яку Ви шукаєте(деякі архіви не вимагають). Мають виконати запит на протязі місяця з дня отримання(інколи довше через навантаження на архіви інколи виходить швидше).

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

64

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрий день! Підкажіть будь ласка де можна знайти дані по перепису населення с. Мала Стружка (Стружка) Хмельницької області Новоушитського району 1926 та 1937 років

Share

65 ( 31-01-2016 02:45:05 змінене Чай )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Може хтось знає,чи віпдповідає ДАХмО на запити електронною поштою?

З повагою,
Чай.
Thanks: Alexxander1

Share

66

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Так, відповідає. Від 10.2015 всі установи зобов'язані приймати запити електронною поштою.

67

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Фонд 315 Подольская духовная консистория

ukrfamily.com.ua/index.php/gosud … opis-1-t-1

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

68

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Вітаю! Скажіть будь ласка, яким чином можна  знайти документи мого прадіда Мединський Йосип, 1888 р.н. (приблизна дата народження) який мешкав в с. Гулівці, Ляховецького району( нині Білогірський), Кам"янець-Подільської області (нині Хмельницька)  дружина Мединська Юлія. а також їх доньки(моєї бабусі) Мединсько ї(Кереїя) Надії Йосипівни 1912 р.н.Остання  народилась в с.Жижниківці, Ляховецького району,Кам"янець-Подільської області.  Будь ласка допоможіть в пошуку. Дякую.

Share

69

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

nik.niko1976 пише:

Вітаю! Скажіть будь ласка, яким чином можна  знайти документи мого прадіда Мединський Йосип, 1888 р.н. (приблизна дата народження) який мешкав в с. Гулівці, Ляховецького району( нині Білогірський), Кам"янець-Подільської області (нині Хмельницька)  дружина Мединська Юлія. а також їх доньки(моєї бабусі) Мединсько ї(Кереїя) Надії Йосипівни 1912 р.н.Остання  народилась в с.Жижниківці, Ляховецького району,Кам"янець-Подільської області.  Будь ласка допоможіть в пошуку. Дякую.

Доброго дня, Можна звернутись до мене і я на комерційній основі допоможу все відшукати. Або поїхати самостійно в архів, і знайти все самому.
Або пробувати писати запити на архів.

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

70

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Где искать метрику  Тарнавская Елена Рафаиловна 1923-24 г.р Хмельницкая обл.Старосинявский район с.Паплинцы, нужны данные о национальности поляка

Share

71

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрый день!
Хотел бы понять, за какие годы в промежутке 1890-1900 гг. сохранились метрики по С[font=Calibri","sans-serif]в.-
Вознесенской церкви  с. Рабиевка Староконстантиновского уезда.  Т.к. вот эта ссылка неактивна уже:[/font]

Метричні книги у фондах Державного архіву Хмельницької області 
Том 8, книга 1 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b1.pdf

Том 8, книга 2 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b2.pdf


Если они есть за нужные годы, то хотел бы найти, к кому можно обратиться с просьбой по их просмотру на возмездной основе.

Share