Список дітей хрещених в Преображенській церкві в 1874 році, всього 162 імені.
Є декілька записів для жителів Полтавских сіл, Калузької губернії, сіл Крайцова, Ногайська, Куркулак, Скелевате, Лозовате, Камянське, Верхньодніпровська, і Єкатеринослава.
на плівці пропущені дві сторінки з записами №
1874R-0-10-11 пропущена страница
1874R-0-23-24 пропущена страница
1874R-0-33-34 пропущена страница
1874R-0-49-51 пропущена страница
Для мене персонально є дуже важливим запис № 101-65 для народження Колисниченко Диомида Стефанова (Стефан Василиев и Иулитта Гаврилова, 15/16 августа 1874 года ). Я маю сумніви про правильність запису прізвища - є велика ймовірність що йдеться про Денисенко Демида Степановича, мого прадіда. Згідно запису про шлюб з його першою дружиною, Демиду було 19 років в 1894. Треба перевіряти цю версію.
Формат запису: Номер, в якому останні одна або дві цифри після дефісу відповідають номеру запису в книзі, ім'я народженої дитини, з якої місцевості були батьки (інколи імена батьків). Прізвище вказане як в книзі, в більшості випадків в чоловічому роді.
1874R-69-29 Авраменко Акилина Иванова Преображенки
1874R-5-4 Антипов Стефан Андреев Егоровки
1874R-124-57 Барабаш Надежда Григорьева Омельника
1874R-16-13 Баран Пётр Артемиев Преображенки
1874R-130-77 Баран Яков Алексеев (Алексий Артемов, Александра Александрова) Преображенки
1874R-94-60 Бахтиаров Елеазар - мать проживающая в деревне Егоровка солдатка Агрипина Яковлева Бахтиарова православная Егоровки
1874R-74-31 Белогуб Агрипина Василиева Омельника
1874R-87-55 Белогуб Симеон Зотиков Омельника
1874R-75-32 Белогуб Феврония Федотова Омельника
1874R-20-14 Белокурый Максим Исаев деревни Егоровки
1874R-9-8 Билогуб Василий Трофимов Преображенки
1874R-145-68 Бинковский Екатерина Аникеева Преображенки
1874R-10-2 Бондаренко Мелания Пименова дочь рядового солдата
1874R-131-63 Борисенко Пелагея Васильева (Василий Адреев, Стефанида Иосифова) Омельника
1874R-27-20 Борисенко Фёдор Гаврилов Омельника
1874R-46-33 Боярский Симеон Фёдоров Преображенки
1874R-41-29 Бублик Гавриил Лукьянов Преображенки
1874R-100-45 Булава Мария Яковлева Преображенки
1874R-97-63 Бутовицкий Матвей Назариев Омельника
1874R-39-28 Быков Филипп Григорьев Преображенки
1874R-13-3 Ваган Анна Максимова Преображенки
1874R-157-91 Величко Павел Иванов Преображенки
1874R-102-66 Высота Василий Андреев - сын священника Андрея Иванова Высота Преображенки
1874R-61-22 Галутва Александра Григорьевна Преображенки
1874R-7-6 Гараничь Иван Георгиев Егоровки
1874R-8-7 Голобородько Стефан Иосифов Преображенки
1874R-92-58 Головченко Никанор незаконнорожденный - мать вдова Домникия Трофимова Преображенки
1874R-37-27 Гольный Яков Ульянов Васиновки
1874R-127-60 Гонтарь Евфросинии Петрова Преображенки
1874R-128-61 Горбач Устина Фёдорова Преображенки
1874R-4-1 Горбачёв Мелания Иванова, дочь унтер офицера Ивана Матфеева Преображенки
1874R-112-70 Гордиевский Моисей Павлов деревня :-) Омельника
1874R-78-36 Горошко Феврония Арьянова? Омельника
1874R-118-74 Грабко Димитрий Кузьмин Преображенки
1874R-28-8 Гречкина Евдокия незаконнорожденная - мать девица Мария Андреева Гречкина, государственная крестьянка Полтавской губернии
1874R-11-9 Гриценко Савва Гаврилов Преображенки
1874R-59-21 Гурин Александра Калинникова Преображенки
1874R-123-76 Д(неразб)ый Кондрат Стефанов Васиновки
1874R-153-74 Денисенко Варвара Евфимова (отец Евфимий Васильев, мать Устина Семёнова) Преображенки
1874R-136-65 Денисов Параскева Лаврентьева (Лаврентий Тимофеев, Евдокия Зиновьева) Омельника
1874R-79-52 Дьяченко Давид Герасимов Преображенки
1874R-88-42 Евфименко Христина Давыдова Омельника
1874R-111-51 Емелианенко Марфа Ивановна Преображенки
1874R-146-69 Емельяненко Екатерина Иванова Преображенки
1874R-115-53 Ерко Елизавета Трофимова Преображенки
1874R-160-77 Ефименко Юлиания Антонова Омельника
1874R-64-24 Журавлёв Александра Анисимова Егоровки
1874R-137-81 Зарицкий Яков Борисов Омельника
1874R-86-41 Захарченко Марина Пантелеймонова Преображенки
1874R-36-26 Иванченко Алексей Максимов Омельника
1874R-82-53 Иванченко Павел Стефанов Омельника
1874R-51-18 Изотов Александра Стефанова (близнец) Калужской губернии деревни Сляднивой государственный крестьянин
1874R-50-37 Изотов, Фёдор Стефанов (близнец) Калужской губернии деревни Сляднивой государственный крестьянин
1874R-24-18 Казачок Алексей Родионов Преображенки
1874R-31-9 Калюжный Евдокия Стефанова Омельника
1874R-30-22 Качан Василий Яковлев Преображенки
1874R-6-5 Качан Стефан Александров Преображенки
1874R-45-32 Клименко Иван Иванов Омельника
1874R-19-6 Клищенко Ефимия Федорова Преображенки
1874R-129-62 Козарь Устина Лазарева (Лазарь Ефимов. Гликерия Иванова) Преображенки
1874R-93-59 Козык Елизар Емелиянов Омельника
1874R-125-58 Козык Фекла Фёдорова Омельника
1874R-101-65 Колисниченко Диомид Стефанов (Стефан Василиев и Иулитта Гаврилова, 15/16 августа 1874 года ) Преображенки
1874R-49-36 Коляда Фёдор Григорьев Омельника
1874R-149-88 Костенко Андрей Сидоров Преображенки
1874R-2-2 Котляренко Василий Кондратов Омельника
1874R-55-20 Краснощок Александра Петрова Преображенки
1874R-80-37 Крячков Феврония Иовова деревни Крейцовой
1874R-152-73 Кугот Варвара Иванова Преображенки
1874R-162-94 Кушнир Ефимий Иванов Васиновки
1874R-109-49 Кушнир Наталья Семёнова Васиновки
1874R-89-43 Кушниренко Анна Иванова Васиновки
1874R-57-41 Кушниренко Иоанн Георгиев Васиновки
1874R-158-76 Лазоренко Лукия Космина Преображенки
1874R-60-43 Лега Кирилл Карпов Васиновки
1874R-3-3 Лепетя Василий Афанасьев Преображенки
1874R-148-87 Лысота Климент Тимофеев Преображенки
1874R-90-56 Лявданский Пантелеймон Александров Преображенки
1874R-114-52 Мазененко Елизавета Калинникова Егоровки
1874R-77-35 Майстренко Агриппина Онуфриева Преображенки
1874R-140-83 Максименко Аникей Борисов Преображенки
1874R-105-47 Максюта Васса Петрова Преображенки
1874R-138-82 Мандрыка Маркиан незаконнорожденный - мать девица Агафия Иванова Мандрыка Преображенки
1874R-65-25 Мирошниченко Елена Ильина Преображенки
1874R-132-78 Мирошниченко Филипп Фёдоров Преображенки
1874R-98-44 Михайленко Евдокия Тимофеева Преображенки
1874R-76-48 Монец Тихон Семионов, (Семён Евтихиев и жена его Мелания Евтихиева) Преображенки
1874R-40-16 Мохнырыло Евдокия Тихонова Омельника
1874R-43-31 Мыкытченко Иван Андреев Преображенки
1874R-108-69 Мягкоход Андриан Димитриев Преображенки
1874R-1-1 Назаренко Василий Корнеев Преображенки
1874R-70-46 Новак Митрофан Авксентиев Преображенки
1874R-133-79 Носок Андрей Александров Преображенки
1874R-120-54 Носок Евфимия незаконно рождённая - мать девица Афанасия Иванова Носок Преображенки
1874R-47-34 Онищенко Иван Петров Омельника
1874R-81-38 Орина Ефросинья Андреева Омельника
1874R-33-13 Палубинский Дарья Кузьмина Преображенки
1874R-85-40 Панасенко Мария Мартынова Преображенки
1874R-106-68 Панченко Евтихий Аникиев (отец Аникий Петров, мать Татьяна Никитова) Преображенки
1874R-54-19 Панченко Елисавета Васильева (близнец) (отец Василий Онисимов, мать (пропуск) Федорова) Преображенки
1874R-134-64 Панченко Параскева Ивановна (отец Иван Григорьев мать Агриппина Калинникова) Преображенки
1874R-53-39 Панченко Стефан Васи Васильев (близнец) (отец Василий Онисимов, мать (пропуск) Федорова) Преображенки
1874R-48-35 Паук Иоанн Гаврилов Преображенки
1874R-84-39 Письменная Макрина незаконнорожденная - мать Матрона Максимова вдова Васиновки
1874R-143-67 Письменный Степанида Аникеева Васиновки
1874R-116-72 Порохня Иоаким Ильин Таврической губернии Бердянского уезда села Скелюватого
1874R-62-44 Постернак Симон Яковлев Преображенки
1874R-83-54 Проскурат Афанасий Илиин Омельника
1874R-103-67 Ратушный Андрей Григорьев Преображенки
1874R-22-16 Ревуцкий Симеон Савин деревни Васиновки
1874R-72-31 Руденко Акилина Романова Васиновки
1874R-67-27 Руденко Феодосия Титова Васиновки
1874R-21-15 Саенко Максим Федоров Преображенки
1874R-14-11 Семенець Пётр Афанасиев Преображенки
1874R-18-5 Семерик Мария Васильева Преображенки
1874R-135-80 Семченко Артемий Онуфриев Преображенки
1874R-151-72 Семченко Варвара Никитова Преображенки
1874R-142-85 Семченко Григорий Демидов Преображенки
1874R-35-14 Семченко Дарья Иванова Преображенки
1874R-23-17 Семченко Лука Максимов Преображенки
1874R-12-10 Семченко Тимофей Петров Преображенки
1874R-66-45 Семченко Устин Данилов Преображенки
1874R-144-86 Сидоренко Филимон Фёдоров Преображенки
1874R-107-48 Силкин Наталия Владимировна Егоровки
1874R-150-71 Сиротенко Варвара Емелианова Омельника
1874R-147-70 Сиротенко Екатерина Афанасьева Омельника
1874R-117-73 Сиротенко Йосеф Яковлев Омельника
1874R-110-50 Сиротенко Наталия Ивановна Омельника
1874R-119-75 Сиротенко Никита Терентиев Омельника
1874R-68-28 Скидан Феодосия Григорьева Преображенки
1874R-29-21 Сологуб Тарас Василиев Преображенки
1874R-56-40 Стариченко Иван Фёдоров Егоровки
1874R-25-7 Стариченко Мария Никифоровна Егоровки
1874R-159-92 Стецюк Игнатий Григорьев Преображенки
1874R-34-25 Стецюк Никифор Евстратий Преображенки
1874R-122-56 Стрелец Вера Корнеевна (отец - Корней Максимов. Матрона Василиева) Егоровки
1874R-155-90 Тараненко Аксентий Петров (близнец) Преображенки
1874R-156-75 Тараненко Лукерья Петрова (близнец) Преображенки
1874R-17-4 Тельбух Мария Аврамова Преображенки
1874R-15-12 Тельбух Пётр Елисеев Преображенки
1874R-139-66 Ткаченко Анастасия Фотиева Преображенки
1874R-42-30 Ткаченко Марк Тихонов Преображенки
1874R-96-62 Трипольский Евсигний Николаев Омельника
1874R-32-12 Тряпишка Дарья Авксентиева Преображенки
1874R-161-93 Тылык Пётр Григорьев Омельника
1874R-126-59 Тяглый Ефросинья Фёдорова Омельника
1874R-113-71 Устименко Захарий Захарьев (отец Захарий Емельянов Устыменко и мать Лукия Никифорова) Полтавской губернии Бородаевской волости и селения государственный крестьянин
1874R-99-64 Федан Лаврентий Архипов Таврической губернии Бердянского уезда села Куркулак
1874R-141-84 Филипп Афанасьев Глущенко Васиновки
1874R-26-19 Филоненко Фёдор Георгиев Преображенки
1874R-52-38 Хистенко Георгий незаконнорожденный - мать девица Ксения Алексеева Омельника
1874R-44-17 Хистенко Мария Гаврилова Омельника
1874R-154-89 Хистенко Фирс Алексеев Омельника
1874R-63-23 Хмельницкий Елена Митрофанова - дочь священника Митрофана Федорова Хмельницкого Верхнеднепровского уезда села Лозоватки
1874R-91-57 Цыкал Прохор Никифоров Преображенки
1874R-58-42 Чиж Иоанн Назариев? Преображенки
1874R-121-55 Чиж София Давыдова Преображенки
1874R-104-46 Шарко Васса Павлова Омельника
1874R-95-61 Шенберко Антоний Михайлов Васиновки
1874R-38-15 Шимберко Дарья Андреева Омельника
1874R-73-47 Шкапа Онуфрий Влассов? Преображенки
1874R-71-30 Шкварцов Акелина Сидорова Преображенки
Деякі вибрані імена хресних батьків. Номер паред іменем відповідає номеру в вищенаведеному списку.
Воспреемники
1874R-90-56 Авсикевичева Васса Борисова Верхнеднепровская мещанка
1874R-70-46 Авсюк Мария Тарасова Преображенки
1874R-85-40 Антоненко Харитон Николаев Орехова
1874R-26-19 Афанасенкова Анастасия Павлова
1874R-130-77 Баран Федор Ефимов Преображенки
1874R-28-8 Баранова Александра Александрова Преображенки
1874R-130-77 Баранова Евдокия Артемова Преображенки
1874R-54-19 Баранова Епистимия Стефанова Преображенки
1874R-63-23 Белосветов Григорий Иванов священник Свято-Духовной церкви Екатеринослава
1874R-131-63 Борисенко Евдокия Петрова Омельника
1874R-82-53 Борысенко Гавриил Андреев Омельника
1874R-66-45 Боярский Деомид Преображенки
1874R-90-56 Боярский Федор Антипов Преображенки
1874R-29-21 Василенко Евфрем Георгиев Преображенки
1874R-96-62 Василенко Трофим Егоров Омельника
1874R-43-31 Витренкова Мария Иванова Преображенки
1874R-66-45 Власенко Мелания Акимова девица Преображенки
1874R-8-7 воспреемница - Данильченко Мелания Никифорова Полтавской губернии дочь козака
1874R-28-8 Высокий Тимофей Антониев Преображенки
1874R-106-68 Головачев Савва Никитов
1874R-122-56 Гордивская Гликерия Омельника
1874R-122-56 Гордивский Конон Омельника
1874R-11-9 Денисенко Евфим Василиев гос. Крестьянин
1874R-48-35 Денисенко Устиния Семенова жена государственного крестьянина Преображенки
1874R-30-22 Ермоленко Прокофий Дмитриев
1874R-51-18 Капуста Василий Кирилов Преображенки
1874R-129-62 Козарь Емилиан Денисов Преображенки
1874R-50-37 Козачок Дарья Михайлова Преображенки
1874R-99-64 Корзунова Мария Тимофеева Таврической губернии Бердянского уезда села Куркулак
1874R-84-39 Кушнар Федот Львов Васиновки
1874R-89-43 Кушниренко Павел Петров Васиновки
1874R-71-30 Леванець Петр Иванов Преображенки
1874R-50-37 Лысенко Кодрат Павлов Преображенки
1874R-106-68 Майстренкова (неразб) Фомина
1874R-54-19 Максименко Василий Федоров Преображенки
1874R-53-39 Максименко Марфа Яковлева Преображенки
1874R-29-21 Маринченкова София Прокофиева Преображенки
1874R-60-43 Меньшов Федор Иванов Ногайска
1874R-89-43 Меньшова Александра Иванова Ногайска Мелитопольского уезда
1874R-51-18 Меткалева Мария Василиева жена пономаря
1874R-113-71 Молчанов Леонтий Тимофиев Екатеринославской губ и уезда села Камянского крестьянин
1874R-116-72 Овсюк Семен Афанасиев Преображенки
1874R-103-67 Панченко Анастасия Василиева
1874R-21-15 Панченко Евгений Григориев
1874R-53-39 Панченко Прокопий Григориев Преображенки
1874R-112-70 Петренко Яков Андреев Омельника
1874R-101-65 Петрова Евфросиния Матвеева Преображенки
1874R-70-46 Порохня Илия Васильев Таврической губ. Селения Скемъватого
1874R-116-72 Порохня Мария Василиева Скелеватого крестьянка
1874R-113-71 Ревуцкая Параскева Андреева Васиновки
1874R-60-43 Ревуцкая София Васиновки
1874R-48-35 Сапко Федот Димитриев Преображенки
1874R-85-40 Удовиченко Евфросиния Данилова Орехова
1874R-68-28 Фоменко Федот Герасимов Орехова
1874R-63-23 Хмельницкая Анна Федорова дочь священника
1874R-129-62 Чиж Варвара Иванова Преображенки
1874R-152-73 Чиж Марк Иванов Преображенки
1874R-101-65 Чиж Назарий Иванов Преображенки
1874R-152-73 Шевчук Мария Иванова Преображенки
1874R-99-64 Шкуропиль Евфимий Иванов Таврической губернии Бердянского уезда села Куркулак
Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний