1 ( 06-05-2023 12:21:20 змінене irina.k210572 )

Тема: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Шукаю любу інформацію про свою бабусю  Пуме Ольгу Людвигівну (бельгійку за походженням), яка народилася у Нижній Сироватці в 1880 році

Share

2 ( 06-05-2023 11:36:48 змінене Vitaly )

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

irina.k210572 пише:

(бельгійку за походженням)

це спорне питання

irina.k210572 пише:

Шукаю любу інформацію про свою бабусю  Пуме Ольгу Людвигівну (бельгійку за походженням), яка народилася у Нижній Сироватці в 1881 році

Шукайте самостійно на FS

Post's attachments

Пуме.jpg
Пуме.jpg 97.31 kb, 9 downloads since 2023-05-06 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!
Thanks: irina.k210572, Ann2

Share

3

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

irina.k210572 пише:

Шукаю любу інформацію про свою бабусю  Пуме Ольгу Людвигівну (бельгійку за походженням), яка народилася у Нижній Сироватці в 1881 році

Ольга Людвигівна народилась у 1880 році:
https://www.familysearch.org/ark:/61903 … cc=3511744

Share

4

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Я Вам дякую, але всю інформацію, яка розміщена на FamilySearch я вивчила. Хотіла би більше знайти інформації про прабабусю, а також про прапрадіда. Цікавить інформація, яким чином мій прапрадід-бельгиєць потрапив у Нижню чи Верхню Сироватку і коли. Де знайти більше информації про прабабусю, яка, до речі, була вчителькою?

Share

5

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Дякую, але ця інформація в мене вже є

Share

6

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Vitaly, а чому Ви вважаєте спорним те, що прабабуся була бельгійкою за походженням?

Share

7

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

irina.k210572 пише:

Я Вам дякую, але всю інформацію, яка розміщена на FamilySearch я вивчила. Хотіла би більше знайти інформації про прабабусю, а також про прапрадіда. Цікавить інформація, яким чином мій прапрадід-бельгиєць потрапив у Нижню чи Верхню Сироватку і коли. Де знайти більше информації про прабабусю, яка, до речі, була вчителькою?

Навряд чи хтось безпосередньо досліджував біографію Вашої бабусі, тому в першу чергу ознайомтесь з путівником, описами фондів та потім документами в архіві Сумської та Харківської областей та ймовірно ви знайдете, що шукаєте, успіхів (FS - це тільки метричні книги, сповідні та ревізькі сказки загалом, все інше не оцифровано, за не великим виключенням).

Її племінник -

ПУМЕ Костянтин Дмитрович
, 1906 р.н., с.Нижня Сироватка Сумського району, проживав у м.Суми, українець, освіта середня, завідуючий школою по ліквідації неписьменності при машинобудівному заводі ім.Фрунзе. Арешт 22.06.1938, звинувачення за ст.ст.54-2, 54-11 КК УРСР. Управлінням НКВС по Сумській області 17.06.1939 справа закрита. (ДА УСБУ в СО, спр. П-3325).

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)

Share

8

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Тут можна ще пошукати Pumé, зареєструйтесь https://search.arch.be/en/zoeken-naar-p … ode_geen=0

Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсон. губ.:
МЗН Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки його: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова із с. Яново, Глинська вол.;
вінчання Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною в 1880-1885 роках, МЗН їх доньки Олександри в 1909-11 рр.;
вінчання Афанасьєва Микити Івановича з Афанасією Дорофєєвою/Арєфьєвою, МЗН їх дітей: Михайло в 1885-1887 рр. і Наталі?

Share

9

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

Сенкевич, Я Вам дуже вдячна за надану інформацію. Підкажіть, будь ласка, чи можу я десь прочитати цю информацію у відкритому доступі?

Share

10 ( 06-05-2023 19:30:20 змінене Сенкевич )

Re: Бельгійці в Сумській області в 19ст(Харьковская губерния Сумской уезд)

irina.k210572 пише:

Сенкевич, Я Вам дуже вдячна за надану інформацію. Підкажіть, будь ласка, чи можу я десь прочитати цю информацію у відкритому доступі?

Вона і є у відкритому доступі, але не онлайн.

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)

Share