141

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Возможно кто-то заказывал сканы следующих дел, прошу помощи (запрашивал в ГАХО год назад, но увы), ищу:
1)    ИР с. Белянского, Изюмского уезда за 1885 год (Ф-40, о. 110, д. 897);
2)    РС д. Семеновки, Белянской волости Изюмского уезда за 1858 год (Ф. 31, о. 141, д. 454/457).

Вдруг кто сможет помочь, буду очень благодарен!

Share

142

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

РК Семенівки 1858 року  і я шукаю... Був би вдячний.

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко
Thanks: litar Л1

Share

143 ( 28-12-2023 17:59:52 змінене oioioi )

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Доброго дня,

Підкажіть, будь ласка, досліджую с. Липці, Харківського повіту. Орієнтуюсь на цей вказівник
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … 1327242091.

Шукаю наступні справи (ОНОВЛЕНО):
ф. 31, о. 141:
• с. 291 –
є у фонді внутрішнього користування архіву, вони можуть надіслати цю справу якщо подати запит.
• с. 528 –
ця справа помилково зазначена, як така, де є Липці; їх там немає, натомість "государствєнниє крєстьянє" / "войсковиє обиватєлі" Липців є у справі 529 – вона так само є у фонді користування архіву (проте, на жаль, у цій справі відсутні перші 75 дворів..).
• с. 531 –
судячи з усього, ця справа є несканованою; залишається тільки чекати, коли архів почне обробляти запити.

Thanks: Алена1

Share

144 ( 29-10-2022 17:39:23 змінене mike.kilo )

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi, чуда не буде - вони не скановані.
Відскановані справи відмічені "ЦК" (цифрова копія) в описі ф.31 на сайті архіву.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

145

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Всім доброго дня ! Чи є в наявності (доступі)списки нових поступлень метричних книг, що не ввійшли в каталог. Цікавить с.Циркуни Харківського повіту за 1907 р. і 1911 р.. На сайті архіву не знайшов потрібної інформації.Метрику по Циркунах за 1902-1906р. бачив !!!!

Шукаю всіх вихідців з с.Почаєвичі (Почаевичи, Poczajowice) Дрогобицького р-ну Львівської обл. з прізвищами - Болонний, Середний, Кішко,Іванців,Хомич,Перхун,Мицан,Шманько,Павлюк,Коваленко,Левицький,Товчко,Дрозда і ін.
Thanks: oioioi1

Share

146

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

jakit пише:

Цікавить с.Циркуни Харківського повіту за 1907 р. і 1911 р..

Так,метрики за ці роки існують.
Але зараз вони недоступні.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

147

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

Цікавить с.Циркуни Харківського повіту за 1907 р. і 1911 р..

Так,метрики за ці роки існують.
Але зараз вони недоступні.

Дякую за відповідь. А причина недоступу яка, обстріли , реставрація чи інше ?  Запит в архів на отримання необхідної інформації не має сенсу ?

Шукаю всіх вихідців з с.Почаєвичі (Почаевичи, Poczajowice) Дрогобицького р-ну Львівської обл. з прізвищами - Болонний, Середний, Кішко,Іванців,Хомич,Перхун,Мицан,Шманько,Павлюк,Коваленко,Левицький,Товчко,Дрозда і ін.

Share

148

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

jakit пише:

А причина недоступу яка, обстріли , реставрація чи інше ? 

Неможливість працювати з цими документами.
https://www.facebook.com/groups/1431067 … 2/?__cft__

jakit пише:

  Запит в архів на отримання необхідної інформації не має сенсу ?

Має,але після перемоги.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!
Thanks: jakit1

Share

149

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

А причина недоступу яка, обстріли , реставрація чи інше ? 

Неможливість працювати з цими документами.
https://www.facebook.com/groups/1431067 … 2/?__cft__

 Запит в архів на отримання необхідної інформації не має сенсу ?

Має,але після перемоги.

Дякую. До перемоги , нажаль, не всі доживуть . Почитав FB (за Вашим посиланням) і дещо здивований позицією керівництва архіву по вирішенню проблем з доступом . Хоча б виставили все те , що вже оцифроване з метрик, сповідок ,ревізій. Та і дослідники пропонують допомогу , а архів не реагує.

Шукаю всіх вихідців з с.Почаєвичі (Почаевичи, Poczajowice) Дрогобицького р-ну Львівської обл. з прізвищами - Болонний, Середний, Кішко,Іванців,Хомич,Перхун,Мицан,Шманько,Павлюк,Коваленко,Левицький,Товчко,Дрозда і ін.
Thanks: oioioi, Kora2

Share

150

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

jakit пише:

пропонують допомогу , а архів не реагує.

Почніть з себе- приїжджайте і допомагайте. Хто ж заважає?

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

151

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

пропонують допомогу , а архів не реагує.

Почніть з себя- приїжджайте і допомагайте. Хто ж заважає?

Мені заважає мій вік і здоров'я. Це про себе ,любимого, згадав,що не всі доживуть до перемоги. Та і не про мене мова.

Шукаю всіх вихідців з с.Почаєвичі (Почаевичи, Poczajowice) Дрогобицького р-ну Львівської обл. з прізвищами - Болонний, Середний, Кішко,Іванців,Хомич,Перхун,Мицан,Шманько,Павлюк,Коваленко,Левицький,Товчко,Дрозда і ін.
Thanks: oioioi, Kora2

Share

152

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

jakit пише:

Це про себе ,любимого, згадав,що не всі доживуть до перемоги.

все буде добре.
Шукайте,,може хто має ці роки.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

153 ( 10-11-2022 18:31:22 змінене oioioi )

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

jakit пише:

пропонують допомогу , а архів не реагує.

Почніть з себя- приїжджайте і допомагайте. Хто ж заважає?

Мені заважає мій вік і здоров'я. Це про себе ,любимого, згадав,що не всі доживуть до перемоги. Та і не про мене мова.

З того, що я бачив у фейсбуці (декілька місяців тому), пан Хромов говорив, що процес евакуації ускладнюється тим, що архів – це декілька тон матеріалів, які якось треба перевезти та десь розмістити. Як би там не було, зима / вологість / нові обстріли нікуди не дінуться. І відповідальність за збереження архіву напевно лежить на керівництві архіву.

Thanks: Алена1

Share

154

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi пише:

пан Хромов говорив, що процес евакуації ускладнюється тим, що архів – це декілька тон матеріалів,

Ви навіть не являєте собі про що йде мова.
Чкщо декілька тон - нема проблем.
А якщо їх декілька сотень тон?

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!
Thanks: Ann1

Share

155

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Прошу помощи.
В РС 1811 д. Семеновки Белянской волости (недалеко от Краматорска) сделана запись "Переведены из Полтавской губернии Константиноградского повета из деревни Новониколаевки в 1809 году которые и причислены казеной палатой в 1810 году в деревню Семеновку".
Судя по списку населенных мест Полтавской губернии 1862 г это деревня на юг от Краснограда к Днепру (прикрепил на скрине, вроде ближайшее село с церковью это Натальино/Шаховка). Ныне это примерно село Отрадовка Харьковской области, недалеко от Днепропетровской.

Может ли кто-то подсказать к какому приходу относилось это село, и есть ли в гахо/цгиак/или еще где хоть что-то для поиска переведенных людей?

Post's attachments

Новониколаевка.jpg 359.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Алена1

Share

156

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Дорий день,


Шукаю наступні справи:  ф. 40. оп. 115, справи 43 та 49 - це метричні книги Миколаївської церкви с. Новий Бурлук (1897-1902 роки).


Чи є якась можливість виготовити копії чи може є в когось в наявності ці справи?

Маренич, Завалій, Плітньови, Мормуль - Харківська губернія, Вовчанський повіт

Share

157

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Доброго дня,

Підкажіть, будь ласка, чи немає в когось з добродіїв сканів наступних справ (СР):
Ф-40, оп. 105, сп. 212 (1875 р.)

Ф-40, оп. 110, сп. 917 (1900 р.)
?

Share

158

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi пише:

Доброго дня,

Підкажіть, будь ласка, чи немає в когось з добродіїв сканів наступних справ (СР):
Ф-40, оп. 105, сп. 212 (1875 р.)

Ф-40, оп. 110, сп. 917 (1900 р.)
?

який саме населений пункт цікавить?
Жихор??

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

159

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

який саме населений пункт цікавить?

СР по Хорошево та Безлюдівці

Share

160

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Доброго дня,
Підкажіть, будь ласка, де шукати інформацію про сиріт у Харкові початку 20 століття? Рік народження – 1905.

Share

161

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi пише:
Vitaly пише:

який саме населений пункт цікавить?

СР по Хорошево та Безлюдівці

Так,є обидві СР.
Можна працювати по пошуку сімей.
P.S.Крім того є деякі МК.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

162

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

який саме населений пункт цікавить?

СР по Хорошево та Безлюдівці

Так,є обидві СР.
Можна працювати по пошуку сімей.
P.S.Кпім того є деякі МК.

Можу запропонувати "обмін". Мені – ці СР по Хорошево та Безлюдівці. А я можу поділитися СР по Липцям за 18 століття, які я замовляв у ЦДІАК.

Share

163

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi пише:

можу поділитися СР по Липцям за 18 століття, які я замовляв у ЦДІАК.

є в наявності

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

164

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Vitaly пише:

можу поділитися СР по Липцям за 18 століття, які я замовляв у ЦДІАК.

є в наявності

Ну, мені більше нема що запропонувати. Може ви поділитися зі спільнотою, якщо у вас вже є ці справи? Враховуючи незрозумілу долю архіву та те, що зараз більшість людей витрачають свої вільні кошти на підтримку української армії. Я думаю багато кому ці джерела стали б у нагоді.

Share

165

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

oioioi пише:
Vitaly пише:

можу поділитися СР по Липцям за 18 століття, які я замовляв у ЦДІАК.

є в наявності

Ну, мені більше нема що запропонувати. Може ви поділитися зі спільнотою, якщо у вас вже є ці справи? Враховуючи незрозумілу долю архіву та те, що зараз більшість людей витрачають свої вільні кошти на підтримку української армії. Я думаю багато кому ці джерела стали б у нагоді.

З архівом все буде добре.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

166 ( 10-06-2023 15:49:52 змінене Никита )

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Кто знает по поводу, новых МЕТРИК в Гахо от 2015 года

Видел в этой теме, но так и не написали по сути:
Государственный архив Харьковской обл. завершил прием метрических книг, поступивших из архива ЗАГСА. Они охватывают период с 1869 по 1920-е годы. Уже доступны описи к метрическим книгам.


интересует слобода Святодмитриевка Старобельского уезда, село Дмитриевка Счастинского(Новоайдарского района) Луганской области  до 2022 подконтрольное Украине.


Интересует судьба документов из ЗАГСА Ново-Айдара, Луганской области. МК 1869-1915годов  в 90х годах говорят что видели там, на 2015-2016 Луганском архиве со слов моих соискателей, что их точно нет. 
 

Метрические книги Дмитриевки опубликованные:
1763-1799 МК в Киеве ЦДИАК
1801-1870 МК в Харькове ГАХО

1870-1920?????


Описи которые есть на сайте ГАХО, изданы от 2012 года. (так что понятно новых от 2015 там нет)



Есть ли новые описи официальные или в черновом варианте в ворд документе?



Они не описанные в Харькове или их в Северодонецк посылали, как это работало?


p.s. видел на фейсбуке в генеологической группе С.Фазульянова, он посылал запросы во все ЗАГСЫ о наличии у них Метрических Книг, все ответили в том числе по Луганской области, что согласно законодательству и у них только документы до 70 летней давности, эти запросы были в 2020-2021

слоб. Свято-Дмитриевка, Старобельский уезд;
г. Изюм (до 1763 г.)
Открыт к общению с соискателями по данным населенным пунктам
Thanks: oioioi1

Share

167

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Никита пише:

интересует слобода Святодмитриевка Старобельского уезда, село Дмитриевка
... 1870-1920?????

цих МК після 1870 р. у ДАХО немає

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

168

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Добрый день!

Скажите, пожалуйста, с чего начинать поиски, если про родных известна фамилия, имена, год рождения, но знаю только, что они родом из Изюмского уезда Харьковской губернии? Конкретное село, город или что-то еще не знаю. Как тогда начинать поиски?

Родственники:
Калмыков Григорий Петрович (? отчество под вопросом), 1870 г.р, крестьянин, православный, родился в Изюмском уезде Харьковской губернии
Калмыкова Пелагея Кузьминична, 1883 г.р., крестьянка, православная, родилась в Изюмском уезде Харьковской губернии
Предположительно, отсюда родом могут быть еще Петр Калмыков, отец Григория. Также у Петра были еще дети, как минимум еще один сын.

Share

169

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Carolane пише:

? Конкретное село, город или что-то еще не знаю. Как тогда начинать поиски?

Шукайте додаткові відомості з яких можна дізнатися місце проживання.
Без цього шукати можливо,але дуже довго.
В моїй БД є Калмикови з Мочебілове,але Дмитро Яковлєв та
Іоанн Євгенієв

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

170

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Доброго дня.
Підскажіть будь ласка, як дізнатися які справи є оцифровані з ф. 40, оп. 110, та оп. 105.
Шукаю записи з церкви Георгіївська, слоб. Голланівка (Галановка) Лебединського повіту, за період 1791 по 1875 рік.


Наприклад:
 ф. 40, оп. 105, спр. 1054; 
 ф. 40, оп. 105, спр. 1086;

Чернігівська область: Воропай, Козаріз, Костюк, Мажара, Трухан.
Сумська область: Вакула, Великодний, Зимогляд, Косенко, Ляшенко, Огієнко, Павленко, Підопригора.

Share

171

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

archives.kh.gov.ua/?page_id=17942
нужный документ 
Список оцифрованих справ та описів Державного архіву Харківської області станом на 27.06.2023 (файл у форматі xls – 206 Кб)


слоб. Свято-Дмитриевка, Старобельский уезд;
г. Изюм (до 1763 г.)
Открыт к общению с соискателями по данным населенным пунктам
Thanks: Kostyk1

Share

172 ( 06-07-2023 13:31:27 змінене nsk2008 )

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Carolane пише:

Добрый день!

Скажите, пожалуйста, с чего начинать поиски, если про родных известна фамилия, имена, год рождения, но знаю только, что они родом из Изюмского уезда Харьковской губернии? Конкретное село, город или что-то еще не знаю. Как тогда начинать поиски?

Родственники:
Калмыков Григорий Петрович (? отчество под вопросом), 1870 г.р, крестьянин, православный, родился в Изюмском уезде Харьковской губернии
Калмыкова Пелагея Кузьминична, 1883 г.р., крестьянка, православная, родилась в Изюмском уезде Харьковской губернии
Предположительно, отсюда родом могут быть еще Петр Калмыков, отец Григория. Также у Петра были еще дети, как минимум еще один сын.

https://www.familysearch.org/search/rec … 0%BE%D0%B2


https://gwar.mil.ru/heroes/?last_name=% … amp;page=1




Выбирайте населенные пункты, из которых эти Калмыковы, и далее ищите в МК и РС по каждому населенному пункту. Также не помешала бы информация о детях Григория Петровича или других Калмыковых, рожденных позже 1870 г.

Share

173

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

Шановні форумчани,
Не вдається знайти скани ревізської казки 1858 слободи Нижня Дуванка Куп'янського повіту (Ф.31, оп.141, спр.475). 
Буду дуже вдячний, якщо хтось зможе нею поділитися. 
Начебто вона була оцифрована FS.

Share

174

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

e675hon пише:

 
Начебто вона була оцифрована FS.

це не так

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

175

Re: ГАХО - общие вопросы : ДАХО - загальні питання

це не так

Ви маєте на увазі оцифрована не мормонами, а архівом?

Share