176

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

РГАДА Фонд 229 опись 1 дело 9 "Реестры мещан и казаков различных украинских городов. 1650-1654 год"

РГАДА Фонд 229 опись 2 дело 54 «Книга клятвенным обещаниям на принятие подданства Государю Императору Петру Великому гетмана, старшин всего войска Запорожского начальных и всяким чинам ратным людям».1682 год

https://dropmefiles.com.ua/ua/LVQv

Подяка досліднику за скани

Share

177

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Доброго дня,
Підкажіть, будь ласка, а ні в кого випадково немає сканів ф.229, оп.2, спр.121 ("Переписная наличная книга 7174 (1666) года Малороссийским городам как то: Батурину, Бахмехю, Конотопу, Новым Личинам и другим городам, приписанным к городу Батурину..")?

Share

178

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

oioioi пише:

Доброго дня,
Підкажіть, будь ласка, а ні в кого випадково немає сканів ф.229, оп.2, спр.121 ("Переписная наличная книга 7174 (1666) года Малороссийским городам как то: Батурину, Бахмехю, Конотопу, Новым Личинам и другим городам, приписанным к городу Батурину..")?

Ця справа була опублікована в книзі:

Переписні книги 1666 року / Приготував до друку і зредагував В. О.
Романовський. Всеукраїнська академія наук, Археографічна Комісія. – К.,
1933

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)
Thanks: oioioi1

Share

179

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Сенкевич пише:
oioioi пише:

Доброго дня,
Підкажіть, будь ласка, а ні в кого випадково немає сканів ф.229, оп.2, спр.121 ("Переписная наличная книга 7174 (1666) года Малороссийским городам как то: Батурину, Бахмехю, Конотопу, Новым Личинам и другим городам, приписанным к городу Батурину..")?

Ця справа була опублікована в книзі:

Переписні книги 1666 року / Приготував до друку і зредагував В. О. Романовський. Всеукраїнська академія наук, Археографічна Комісія. – К., 1933

Саму книжку можна подивитися тут https://chtyvo.org.ua/authors/Romanovsk … roku_1933/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

180 ( 17-01-2023 19:11:35 змінене oioioi )

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Можливо хтось знає, де можна знайти ще ось ці справи (очевидно, що вони є у рдада, але я туди звертатися у осяжній перспективі наміру не маю.. то ж питання про альтернативні варіанти):
- ф.350, оп.1, сп.9 (бачив у темі, що ніби воно є у вільному доступі, але я не знайшов)
- ф.229, оп.2, сп.54. «Книга клятвенным обещаниям на принятие
подданства Государю Императору Петру Великому гетмана, старшин всего
войска Запорожского начальных и всяким чинам ратным людям». 1682 год
(бачив посилання на файлообмінник у темі, але воно не працює; також бачив невеликий текст про козацьку старшину, де перепис 1682 року згадується, але самих списків там не опубліковано)

Thanks: Никита1

Share

181

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, у мене питання по РГАДА. Ф.210, Оп.22, д.56 (7199/1691 г.) Книга переписная населения Харьковского полка. В Інтернеті я знайшов перелік прізвищ з цього документу. Мене цікавить (може хтось бачив документ на власні очі), а там взагалі в оригінальному документі окрім прізвищ є імена, по-батькові, вік, місце проживання?
Дякую.

Share

182

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

oioioi пише:

Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка, у мене питання по РГАДА. Ф.210, Оп.22, д.56 (7199/1691 г.) Книга переписная населения Харьковского полка. В Інтернеті я знайшов перелік прізвищ з цього документу. Мене цікавить (може хтось бачив документ на власні очі), а там взагалі в оригінальному документі окрім прізвищ є імена, по-батькові, вік, місце проживання?
Дякую.

Не на власні очі, але там прізвище та ім'я тільки, якщо наявні діти то також їхні імена, якщо їх вік до періоду "в возрасте" то і кількість років, і місце проживання - так є, в межах сотні, місто або село або сільце і звісно там тільки чоловіче населення.

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)
Thanks: oioioi1

Share

183

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Алена пише:
AppS пише:
О.І. пише:

РДАДА Ф. 124, оп. 3. спр. 352 "Список разных чинов войска Запорожского, убитых или раненых по время Чигиринского похода 1678 год"

Опубліковано в ''Единорог''
Кочегаров К. А. Потери Войска Запорожского в Чигиринской кампании 1678 г

частково rusmilhist.blogspot.com/2013/04/1678.html

Повністю можна скачати тут https://www.academia.edu/80631370/%D0%9 … 678_%D0%B3

Поселення: Соснівка (Конотоп) - Хоменко, Гурман, Білик/Біличенко
Тиниця (Бахмач) - Гриценко, Рябченко

Share

184 ( 16-07-2023 04:19:47 змінене oioioi )

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

Оскільки я вичерпав усі (нібито) доступні варіанти, де можна було б знайти інформацію, спитаю тут.
Якщо у когось є наступні справи – будь ласка, поділіться:

Бахмацька сотня Ніжинського полку:
РГАДА, Ф.229, оп.2, д.42. Присяжні “хрестоцілувальні” книги 1676 р. (присяга царю Федору Олексійовичу).
РГАДА, Ф.140, оп.1, д.27, 36. Присяга 1718 р. різних полків.
РГАДА, Ф.229, оп.1, д.84. "Донесение Государю Царю и Великому князю Иоанну Алексеевичу и Петру Алексеевичу, обоим сторон Днепра Гетмана Ивана Мазепы о бывшем походе под Казы-Кирмень, о взятии той крепости, при чем приложена именная роспись воинским людям, которые были ранены и убиты в том сражении". 1696 р.

Липці, Хорошево та Безлюдівка Харківського полку:
РГАДА, Ф.210, Оп.22, д.56 (7199/1691 г.). Книга переписная населения Харьковского полка (по цій справі особлива інтрига, оскільки прізвище, яке я досліджую, Є у Липцях у цій справі, але невідомо імʼя або якісь інші деталі..).

Богородицьке (Маслівка), біля Чугуєва:
РГАДА, Ф.350, Оп.2, д.1919 (1722-27 гг.).

Богородицьке (Маслівка), Печеніги, Липці, Хорошево, Райгородок (біля Словʼянську):
РГАДА, Ф.210, Оп.7а, д.96 (7190/1682 г.). Крестоприводная книга гг. Цареву Борисову, Чугуеву, Харькову и городам Харьковскаго полка (лл.527-670).
РГАДА. Ф.350, Оп.1, д.684. Переписная книга новопоселенных помещичьих, монастырских, церковнослужителей крестьян и черкасс Изюмской, Болаклейского, Андреевой Лози, Змиевского, Печенеусского, Мартовского, Сенковского, Купянского, Царева-Борисовского, Бишкинского, Лиманского, Чугуевского, Каменского, Двуреченского, Болтовского, Волуйского, Острогожского уездов (лл. 527-683).
Табель итогов переписи по уездам (лл. 530-531). 1714-1715 р.
РГАДА. Ф.350, Оп.1, д.75. Сказки старост о Черкассах, живущих на помещичьих землях, сказки казаков и другого населения об отсутствии Черкасс и другого пришлого населения уездов: Андреевой Лозы, Бишкиной, Змеевской, Печенежской, Лиманской, Чугуевской, Купянской, Двуреченской, Каменской, Ольховской слободы, Острогожской, Маяцкой, Тарской, Изюмской, Сенковской. 1715 р.

Буду вдячний, якщо хтось чимось поділиться (або підкаже, де можна знайти у вільному доступі). Все ж таки до російських архівів навряд чи у когось зʼявиться доступ в осяжній перспективі.

Share

185

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

oioioi пише:

РГАДА, Ф.229, оп.2, д.42. Присяжні “хрестоцілувальні” книги 1676 р. (присяга царю Федору Олексійовичу).
РГАДА, Ф.229, оп.1, д.84. "Донесение Государю Царю и Великому князю Иоанну Алексеевичу и Петру Алексеевичу, обоим сторон Днепра Гетмана Ивана Мазепы о бывшем походе под Казы-Кирмень, о взятии той крепости, при чем приложена именная роспись воинским людям, которые были ранены и убиты в том сражении". 1696 р.

Ці справи +/- повні є у вільному доступі на гугл-дисках. Посилання от так "з колес" не знайшов, але воно точно є й на цьому форумі, й у групі Генеалогія UA на ФБ - принаймні, втрати під Кази-Керменом для "своїх" сотень я тут викладав.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)
Thanks: oioioi, mike.kilo2

Share

186

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

oioioi пише:

- ф.350, оп.1, сп.9

Есть у меня

Post's attachments

Screenshot 2024-01-07 at 14.26.46.png
Screenshot 2024-01-07 at 14.26.46.png 1.53 mb, 11 downloads since 2024-01-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

187

Re: Российский государственный архив древних актов (РГАДА)

oioioi пише:

Можливо хтось знає, де можна знайти ще ось ці справи (очевидно, що вони є у рдада, але я туди звертатися у осяжній перспективі наміру не маю.. то ж питання про альтернативні варіанти):
- ф.350, оп.1, сп.9 (бачив у темі, що ніби воно є у вільному доступі, але я не знайшов)
- ф.229, оп.2, сп.54. «Книга клятвенным обещаниям на принятие
подданства Государю Императору Петру Великому гетмана, старшин всего
войска Запорожского начальных и всяким чинам ратным людям». 1682 год
(бачив посилання на файлообмінник у темі, але воно не працює; також бачив невеликий текст про козацьку старшину, де перепис 1682 року згадується, але самих списків там не опубліковано)


https://disk.yandex.ru/d/yoXLQPKnisRtGg  - ф.350, оп.1, сп.9 

слоб. Свято-Дмитриевка, Старобельский уезд;
г. Изюм (до 1763 г.)
Открыт к общению с соискателями по данным населенным пунктам
Thanks: DmitroR-2, nfs792

Share