1,016

Re: Допоможіть прочитати

Може бути "І" - "Барилник" від "барило"....

Share

1,017

Oleksandrmivita пише:

Може бути "І" - "Барилник" від "барило"....

Дякую. Шукаю Барулника sad

Share

1,018

Польською барило буде baryła . Думаю, що можливий перехід в прізвищах Барильник - Барульник.

Share

1,019

Хоча буква у іноді писалась як грецька буква гамма, а буква р могла не закриватись. Тоді виходить Барульник

Share

1,020

kobccgn пише:

Хоча буква у іноді писалась як грецька буква гамма, а буква р могла не закриватись. Тоді виходить Барульник

Дякую! Дали надію!

Share

1,021 ( 20-06-2022 14:54:26 змінене О.І. )

Допоможіть, будь ласка, прочитати назву сотні. Дякую.

Сумского полку ..... сотни  подпомощник 1858 м году

Post's attachments

Снимок.png
Снимок.png 111.23 kb, 6 downloads since 2022-06-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

1,022

О.І., краснопільської?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

1,023 ( 20-06-2022 17:57:45 змінене О.І. )

Balakyn пише:

О.І., краснопільської?

Я прочитала Кра...совской. Але такої сотні не знайшла.

Є інформація - 1762 р. Понадкомплектна старшина Сумського полку
Полковий обозний Тимофій Красовский
Сотник Іван Красовський

А які там можуть бути села?

Share

1,024

О.І., подивіться тут: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2029 Там згадуються Красовські.

Share

1,025

Balakyn пише:

О.І., подивіться тут: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2029 Там згадуються Красовські.

Дякую

Share

1,026 ( 22-07-2022 22:47:36 змінене Богдан - Альбін )

Добрий день, допоможіть будь ласка прочитати прізвище на фото. Більска Воля Рівненська область. 1923 р. на Польській мові.

Post's attachments

.....jfif 117.9 kb, 5 downloads since 2022-07-22 

Share

1,027

Богдан - Альбін, перша літера незрозуміла, а далі ...ущик. Якщо знаєте назву села — можна здогадатися, що то за літера (назва села теж починається з неї). Успіхів вам у пошуках.

Post's attachments

jfif.jpg
jfif.jpg 66.15 kb, 2 downloads since 2022-07-23 

Share

1,028

Може то така буква H . Виходить Гущик

Share

1,029 ( 06-08-2022 11:50:41 змінене jurchello )

Допоможіть правильно прочитати деякі слова. Це біля теперішнього села Біловоди в Сумській обл.Із того, що я зрозумів, але не точно:1. Повтор...
2. Хлебо... (хлебопекарь?)
3. Ільнина
4. ?СелоЛужок ... таке як Беловод. Я думаю так, але не впевнений: село Лужок Біловодської сільради.
5. Беловод (я так розумію, раніше цей населений пункт називався Беловод, а не Беловоды?)

А ще питання, чомусь на фото в індексах написано, що це Харківська губернія, хоча де Суми а де Харків. Таке може бути? Там ще між ними Полтавська губернія має бути. Біловоди розташовані біля Сум, але аж ніяк не біля Харкова.

Post's attachments

3.jpg 493.36 kb, file has never been downloaded. 

Share

1,030 ( 06-08-2022 19:41:21 змінене Oleksandrmivita )

1. Повторну метрическую випись за номером 1438297 одержав /підпис/ 3/1/1939 року.2. Хлебопашец
3. Ільина
4. Села Лужок Біловодської с/р
5. Беловод

Share

1,031

jurchello пише:

...А ще питання, чомусь на фото в індексах написано, що це Харківська губернія, хоча де Суми а де Харків. Таке може бути? Там ще між ними Полтавська губернія має бути. Біловоди розташовані біля Сум, але аж ніяк не біля Харкова.

Село Біловод(Біловоди) входило до складу Сумського повіту Харківської губерніі.

Share

1,032 ( 06-08-2022 15:04:02 змінене jurchello )

Oleksandrmivita пише:

1. Повторну метрическую випись за номером 1438297 одержав /підпис/ 3/1/1939 року.2. Хлебопашец
3. Ільина
4. Села Лужок Біловодської с/р
5. Беловод

А що тут написано, як гадаєте? Тимофей {..щось..} и Анна. Найближче схоже на Михаилов. Але Перша буква схоже що все ж Т, а не М.

Post's attachments

2022-08-06_15-59-08.jpg 187.1 kb, file has never been downloaded. 

Share

1,033

"Тимофей Тихонов":
https://www.familysearch.org/search/rec … 1%80%D0%B0

Share

1,034

Вітаю! Тільки почав займатися дослідженням по римо-католицьким метрикам (до того займався лише православними), прошу допомоги прочитати запис.Він, я впевнений, є елементарним, але поки важко.Шукаю інформацію по шляхтичу Августину Добржавському та Анні Кобланській. Макарівський р-н, Київщина. Ось запис від 7 вересня 1798, а що на ньому написано, поки не розберу.Буду вдячний за допомогу

Post's attachments

ДАЖО_178-51-0116._1784-1825_роки._Метрична_книга_Макарівського_костелу.pdf.jpg
ДАЖО_178-51-0116._1784-1825_роки._Метрична_книга_Макарівського_костелу.pdf.jpg 268.16 kb, 1 downloads since 2022-08-09 

Share

1,035

Не звик до надто розлогих записів латиною. Але короткий зміст такий: 9 вересня 1798 в селі Фасова шлюб Августина Добржанського, вдівця по Агнесі з Ржепнєвських Добржанській і Анни з Кобланських Сташевської, вдови по Антонію Сташевському.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

1,036 ( 09-08-2022 18:08:49 змінене maxdoroshenkoo )

Balymba пише:

Не звик до надто розлогих записів латиною. Але короткий зміст такий: 9 вересня 1798 в селі Фасова шлюб Августина Добржанського, вдівця по Агнесі з Ржепнєвських Добржанській і Анни з Кобланських Сташевської, вдови по Антонію Сташевському.

Велике дякую! Правильно розумію, що їх батьки не вказані? А також вік?

Share

1,037

maxdoroshenkoo пише:

Велике дякую! Правильно розумію, що їх батьки не вказані? А також вік?

Вік не вказаний точно, а от щодо батьків... Згадується Іван Кобланський, але чи батько він Анни, я не впевнений...

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share