1,016

Re: Допоможіть прочитати

Oleksandrmivita пише:

Може бути "І" - "Барилник" від "барило"....


Дякую. Шукаю Барулника sad

Share

1,017

Re: Допоможіть прочитати

Польською барило буде baryła . Думаю, що можливий перехід в прізвищах Барильник - Барульник.

Thanks: О.І.1

Share

1,018

Re: Допоможіть прочитати

Хоча буква у іноді писалась як грецька буква гамма, а буква р могла не закриватись. Тоді виходить Барульник

Thanks: О.І., litar Л2

Share

1,019

Re: Допоможіть прочитати

kobccgn пише:

Хоча буква у іноді писалась як грецька буква гамма, а буква р могла не закриватись. Тоді виходить Барульник

Дякую! Дали надію!

Share

1,020 ( 20-06-2022 14:54:26 змінене О.І. )

Re: Допоможіть прочитати

Допоможіть, будь ласка, прочитати назву сотні. Дякую.

Сумского полку ..... сотни  подпомощник 1858 м году

Post's attachments

Снимок.png
Снимок.png 111.23 kb, 6 downloads since 2022-06-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

1,021

Re: Допоможіть прочитати

О.І., краснопільської?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

1,022 ( 20-06-2022 17:57:45 змінене О.І. )

Re: Допоможіть прочитати

Balakyn пише:

О.І., краснопільської?


Я прочитала Кра...совской. Але такої сотні не знайшла.

Є інформація - 1762 р. Понадкомплектна старшина Сумського полку
Полковий обозний Тимофій Красовский
Сотник Іван Красовський

А які там можуть бути села?

Share

1,023

Re: Допоможіть прочитати

О.І., подивіться тут: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2029 Там згадуються Красовські.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: О.І.1

Share

1,024

Re: Допоможіть прочитати

Balakyn пише:

О.І., подивіться тут: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2029 Там згадуються Красовські.

Дякую

Share

1,025 ( 22-07-2022 22:47:36 змінене Богдан - Альбін )

Re: Допоможіть прочитати

Добрий день, допоможіть будь ласка прочитати прізвище на фото. Більска Воля Рівненська область. 1923 р. на Польській мові.

Post's attachments

.....jfif 117.9 kb, 10 downloads since 2022-07-22 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

1,026

Re: Допоможіть прочитати

Богдан - Альбін, перша літера незрозуміла, а далі ...ущик. Якщо знаєте назву села — можна здогадатися, що то за літера (назва села теж починається з неї). Успіхів вам у пошуках.

Post's attachments

jfif.jpg
jfif.jpg 66.15 kb, 2 downloads since 2022-07-23 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

1,027

Re: Допоможіть прочитати

Може то така буква H . Виходить Гущик

Share

1,028 ( 06-08-2022 11:50:41 змінене jurchello )

Re: Допоможіть прочитати

Допоможіть правильно прочитати деякі слова. Це біля теперішнього села Біловоди в Сумській обл.Із того, що я зрозумів, але не точно:1. Повтор...
2. Хлебо... (хлебопекарь?)
3. Ільнина
4. ?СелоЛужок ... таке як Беловод. Я думаю так, але не впевнений: село Лужок Біловодської сільради.
5. Беловод (я так розумію, раніше цей населений пункт називався Беловод, а не Беловоды?)

А ще питання, чомусь на фото в індексах написано, що це Харківська губернія, хоча де Суми а де Харків. Таке може бути? Там ще між ними Полтавська губернія має бути. Біловоди розташовані біля Сум, але аж ніяк не біля Харкова.

Post's attachments

3.jpg 493.36 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
с. Кейбалівка, с. Мітченки: Мізько, Сергієнко. м. Пирятин: Черниш, Любимий, Любимов, Мізько, Ковейна. с. Сасинівка: Шевченко, Дубина, Дубінін, Мізько. с. Ковалівка: Черниш. с. Пирогів: Бичок. с. Красненьке: Лабунський. с. Рахни-Лісові: Пірус. с. Біловоди, с. Журавка: Андра, Кваша, Шевченко, Кочура, Удовенко, Грек. хут. Семенівка, хут. Богомазове: Андра, Грек.

Share

1,029 ( 06-08-2022 19:41:21 змінене Oleksandrmivita )

Re: Допоможіть прочитати

1. Повторну метрическую випись за номером 1438297 одержав /підпис/ 3/1/1939 року.2. Хлебопашец
3. Ільина
4. Села Лужок Біловодської с/р
5. Беловод

Share

1,030

Re: Допоможіть прочитати

jurchello пише:

...А ще питання, чомусь на фото в індексах написано, що це Харківська губернія, хоча де Суми а де Харків. Таке може бути? Там ще між ними Полтавська губернія має бути. Біловоди розташовані біля Сум, але аж ніяк не біля Харкова.

Село Біловод(Біловоди) входило до складу Сумського повіту Харківської губерніі.

Share

1,031 ( 06-08-2022 15:04:02 змінене jurchello )

Re: Допоможіть прочитати

Oleksandrmivita пише:

1. Повторну метрическую випись за номером 1438297 одержав /підпис/ 3/1/1939 року.2. Хлебопашец
3. Ільина
4. Села Лужок Біловодської с/р
5. Беловод

А що тут написано, як гадаєте? Тимофей {..щось..} и Анна. Найближче схоже на Михаилов. Але Перша буква схоже що все ж Т, а не М.

Post's attachments

2022-08-06_15-59-08.jpg 187.1 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
с. Кейбалівка, с. Мітченки: Мізько, Сергієнко. м. Пирятин: Черниш, Любимий, Любимов, Мізько, Ковейна. с. Сасинівка: Шевченко, Дубина, Дубінін, Мізько. с. Ковалівка: Черниш. с. Пирогів: Бичок. с. Красненьке: Лабунський. с. Рахни-Лісові: Пірус. с. Біловоди, с. Журавка: Андра, Кваша, Шевченко, Кочура, Удовенко, Грек. хут. Семенівка, хут. Богомазове: Андра, Грек.

Share

1,032

Re: Допоможіть прочитати

"Тимофей Тихонов":
https://www.familysearch.org/search/rec … 1%80%D0%B0

Share

1,033

Re: Допоможіть прочитати

Вітаю! Тільки почав займатися дослідженням по римо-католицьким метрикам (до того займався лише православними), прошу допомоги прочитати запис.Він, я впевнений, є елементарним, але поки важко.Шукаю інформацію по шляхтичу Августину Добржавському та Анні Кобланській. Макарівський р-н, Київщина. Ось запис від 7 вересня 1798, а що на ньому написано, поки не розберу.Буду вдячний за допомогу

Post's attachments

ДАЖО_178-51-0116._1784-1825_роки._Метрична_книга_Макарівського_костелу.pdf.jpg
ДАЖО_178-51-0116._1784-1825_роки._Метрична_книга_Макарівського_костелу.pdf.jpg 268.16 kb, 2 downloads since 2022-08-09 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: nfs791

Share

1,034

Re: Допоможіть прочитати

Не звик до надто розлогих записів латиною. Але короткий зміст такий: 9 вересня 1798 в селі Фасова шлюб Августина Добржанського, вдівця по Агнесі з Ржепнєвських Добржанській і Анни з Кобланських Сташевської, вдови по Антонію Сташевському.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

1,035 ( 09-08-2022 18:08:49 змінене maxdoroshenkoo )

Re: Допоможіть прочитати

Balymba пише:

Не звик до надто розлогих записів латиною. Але короткий зміст такий: 9 вересня 1798 в селі Фасова шлюб Августина Добржанського, вдівця по Агнесі з Ржепнєвських Добржанській і Анни з Кобланських Сташевської, вдови по Антонію Сташевському.

Велике дякую! Правильно розумію, що їх батьки не вказані? А також вік?

Thanks: О.І.1

Share

1,036

Re: Допоможіть прочитати

maxdoroshenkoo пише:

Не звик до надто розлогих записів латиною. Але короткий зміст такий: 9 вересня 1798 в селі Фасова шлюб Августина Добржанського, вдівця по Агнесі з Ржепнєвських Добржанській і Анни з Кобланських Сташевської, вдови по Антонію Сташевському.

Велике дякую! Правильно розумію, що їх батьки не вказані? А також вік?

Вік не вказаний точно, а от щодо батьків... Згадується Іван Кобланський, але чи батько він Анни, я не впевнений...

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

1,037

Re: Допоможіть прочитати

Колеги, потрібна підказка. Ніби 1926 рік і все вже має бути зрозуміло — але ступор: Маріна, Маріка, Миріка (МИР і Комунізм?)

Post's attachments

Миріка.jpg
Миріка.jpg 66.5 kb, 2 downloads since 2022-08-17 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: Алена1

Share

1,038

Re: Допоможіть прочитати

Дійсно Миріка. Навіть не чув таке імя.

Share

1,039

Re: Допоможіть прочитати

Добрий день! Не знаю, що це може бути за прізвище у хрещеного (солдатського сина) Іоанна Павлова  [...]оропатенко. Початку немає цього прізвища. Далі хрещених прочитати можу. Якщо звернулась не туди, то тоді перенесіть, будь ласка, у відповідну тему. Базу даних І і ІІ світових війн перевіряла - нічого дотичного.

Post's attachments

Screenshot (6)-min.png 376.87 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсон. губ.:
МЗН Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки його: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова із с. Яново, Глинська вол.;
вінчання Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною в 1880-1885 роках, МЗН їх доньки Олександри в 1909-11 рр.;
вінчання Афанасьєва Микити Івановича з Афанасією Дорофєєвою/Арєфьєвою, МЗН їх дітей: Михайло в 1885-1887 рр. і Наталі?

Share

1,040

Re: Допоможіть прочитати

Ann пише:

Добрий день! Не знаю, що це може бути за прізвище у хрещеного (солдатського сина) Іоанна Павлова  [...]оропатенко. Початку немає цього прізвища. Далі хрещених прочитати можу. Якщо звернулась не туди, то тоді перенесіть, будь ласка, у відповідну тему. Базу даних І і ІІ світових війн перевіряла - нічого дотичного.

Як варіант - Коропатенко.

Thanks: Ann, Алена2

Share

1,041

Re: Допоможіть прочитати

Смолоскипенко пише:
Ann пише:

Добрий день! Не знаю, що це може бути за прізвище у хрещеного (солдатського сина) Іоанна Павлова  [...]оропатенко. Початку немає цього прізвища. Далі хрещених прочитати можу. Якщо звернулась не туди, то тоді перенесіть, будь ласка, у відповідну тему. Базу даних І і ІІ світових війн перевіряла - нічого дотичного.

Як варіант - Коропатенко.

От і у мене такий варіан теж був.

Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсон. губ.:
МЗН Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки його: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова із с. Яново, Глинська вол.;
вінчання Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною в 1880-1885 роках, МЗН їх доньки Олександри в 1909-11 рр.;
вінчання Афанасьєва Микити Івановича з Афанасією Дорофєєвою/Арєфьєвою, МЗН їх дітей: Михайло в 1885-1887 рр. і Наталі?

Share

1,042 ( 02-09-2022 13:48:12 змінене eukhome )

Re: Допоможіть прочитати

Ann пише:

Добрий день! Не знаю, що це може бути за прізвище у хрещеного (солдатського сина) Іоанна Павлова  [...]оропатенко. Початку немає цього прізвища. Далі хрещених прочитати можу. Якщо звернулась не туди, то тоді перенесіть, будь ласка, у відповідну тему. Базу даних І і ІІ світових війн перевіряла - нічого дотичного.

Шукайте цього солдатського сина Іоанна Павлова ...оропатенко серед інших записів. Може, він ще десь буде серед хрещених або свідків на весіллях. Або буде хтось інший з цим прізвищем серед хрещених або свідків.

Поселення: Соснівка (Конотоп) - Хоменко, Гурман, Білик/Біличенко
Тиниця (Бахмач) - Гриценко, Рябченко

Share

1,043

Re: Допоможіть прочитати

eukhome пише:
Ann пише:

Добрий день! Не знаю, що це може бути за прізвище у хрещеного (солдатського сина) Іоанна Павлова  [...]оропатенко. Початку немає цього прізвища. Далі хрещених прочитати можу. Якщо звернулась не туди, то тоді перенесіть, будь ласка, у відповідну тему. Базу даних І і ІІ світових війн перевіряла - нічого дотичного.

Шукайте цього солдатського сина Іоанна Павлова ...оропатенко серед інших записів. Може, він ще десь буде серед хрещених або свідків на весіллях. Або буде хтось інший з цим прізвищем серед хрещених або свідків.

Уже знайшла.
http://forum.genoua.name/misc.php?actio … mp;preview
+ Коропка Павел Фокавич
болен, Место рождения: Херсонская губ., Александрийский уезд, Новостародубская вол., н.п. Абрамовка, Место службы: 4-й Заамурский полк, рядовой, Дата события: 05.12.1916
Картотека потерь

Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсон. губ.:
МЗН Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки його: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова із с. Яново, Глинська вол.;
вінчання Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною в 1880-1885 роках, МЗН їх доньки Олександри в 1909-11 рр.;
вінчання Афанасьєва Микити Івановича з Афанасією Дорофєєвою/Арєфьєвою, МЗН їх дітей: Михайло в 1885-1887 рр. і Наталі?

Share

1,044

Re: Допоможіть прочитати

Будь ласка, допоможіть. Моєї уяви не вистачає.
1818 р.
59. 209. Тимофей ... ?!

Post's attachments

1008.jpg
1008.jpg 60.7 kb, 2 downloads since 2022-09-11 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

1,045

Re: Допоможіть прочитати

litar Л пише:

Будь ласка, допоможіть. Моєї уяви не вистачає.
1818 р.
59. 209. Тимофей ... ?!

Тимофей Юръевъ сынъ

Поселення: Соснівка (Конотоп) - Хоменко, Гурман, Білик/Біличенко
Тиниця (Бахмач) - Гриценко, Рябченко

Share

1,046

Re: Допоможіть прочитати

eukhome,
Дякую, ніколи б не здогадалась

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: О.І.1

Share

1,047

Re: Допоможіть прочитати

Допоміжить прочитати прізвище

Post's attachments

Записати.JPG
Записати.JPG 95.7 kb, 3 downloads since 2022-09-25 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

1,048

Re: Допоможіть прочитати

О.І., можете трохи більший шматок тексту? Бо дуже розмито вийшло і не має як подивитися схожі літери.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: О.І.1

Share

1,049 ( 25-09-2022 15:44:53 змінене О.І. )

Re: Допоможіть прочитати

Якщо чимось допоможе

Post's attachments

22.JPG
22.JPG 71.9 kb, 1 downloads since 2022-09-25 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

1,050

Re: Допоможіть прочитати

О.І. пише:

Якщо чимось допоможе

Бородоченка

Населені пункти: Качкарівка, Кам'янка (Херсон. пов.), Нижня Сироватка, Гребенниківка, Васильківка (Сум. пов.), Мала Дівиця (Прилуц. пов.), Оленівка, Володимирівка, Ольгинка, Стила (Олександрів. пов.), Рубіжне (Вовчан. пов.), Боромля, Ясенок,  Жигайлівка, Охтирка (Охтир. пов.), Пищики, Вереміївка (Золотон. пов.), Говтва (Говт. пов.), Гомільша, Дудківка (Зміїв. пов.), В. Куськівці, Синівці (Кременец. пов.), Собичин, Біловіж, Сущани (Овруч. пов.)
Thanks: nfs79, О.І., litar Л3

Share