1

Тема: Шукаю коріння прадіда Черновол П.

Доброго дня!

Ніяк не можу знайти ніякої зачіпки, або бодай якусь інформацію про мого прадіда  - Черновол Петро (по-батькові невідомо), народився на Полтавщині (імовірно с. Гоголове, проте то може бути неточно  hmm ). Помер у 1944 році від поранень, в Луцьку. 
Єдине, що є його фотографія, яку він надсилав своїм батькам, на якій написано "під час перебування в рядах РККА в г. Новоград-Волинську, 8 березня 1941"
Може, десь можна дізнатись про службу? Є якісь записи, тощо?

Перепрошую, якщо мій запит некоректний) Гадки не маю де шукати і куди писати.

Дякую!

Share

2

Re: Шукаю коріння прадіда Черновол П.

www.teatrskazka.com/Raznoe/RVK/P … tskij.html
Якщо Гоголеве Шишацького району, то тут є Черновол Петр Данилович

Share

3

Черновол Петр Кузьмич. Орден Отечественной войны II степени https://pamyat-naroda.ru/heroes/podvig- … s%3D1&
__.__.1922 Украинская ССР, Полтавская обл., Кременчугский р-н, с. Белецковка. Юбилейная картотека

Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсонської губ.: записи про народження  Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова, селяни із с. Яново, Глинська вол., запис про народження Афанасьєва Афанасія Євдокимовича 1888-90 рр. і шлюб його батька і матері в 1880-1884 роках: Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною.

Share

4

kobccgn пише:

www.teatrskazka.com/Raznoe/RVK/P … tskij.html
Якщо Гоголеве Шишацького району, то тут є Черновол Петр Данилович

Цікаво, дуже вірогідно) бо бабуся казала, що дід їздив до рідні в сторону Миргорода. Дуже дякую!

Share

5

Ann пише:

Черновол Петр Кузьмич. Орден Отечественной войны II степени https://pamyat-naroda.ru/heroes/podvig- … s%3D1&
__.__.1922 Украинская ССР, Полтавская обл., Кременчугский р-н, с. Белецковка. Юбилейная картотека

Бачила не раз прізвище Черновол у цьому селі, коли шукала, хіба що може хто із дуже далеких предків виїхав туди. 
Дякую!

Share