1 ( 09-09-2017 10:34:24 змінене Balakyn )

Тема: Гаргал, Гаргала, Гаргалі / Гаргали

Гаргал Георгій Дмитрович, 1898 року народження, с. Сартана Маріупольського району Донецької області, грек, грамотний, безпартійний. Проживав: м. Слов’янськ Донецької області, вул. Реконструкції, буд. № 6. Помічник завідуючого базою «Славторгу». Заарештований 17 грудня 1937 року. Засуджений трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу. Реабілітований у 1957 році.

Гаргала Георгій Дмитрович, 1907 року народження, с. Македонівка Маріупольського району Донецької області, грек, освіта нижча, безпартійний. Проживав: м. Маріуполь Донецької області, сел. Нове життя, буд. № 23, кв. 8. Слюсар артілі “Промкомбінату”. Заарештований 19 вересня 1937 року. Засуджений трійкою УНКВС по Донецькій області на 10 років ВТТ. Реабілітований у 1959 році.

Гаргала Павло Христофорович, 1899 року народження, с. Македонівка Маріупольського району Донецької області, грек, освіта середня, безпартійний. Проживав: м. Маріуполь Сталінської (Донецької) області. Експедитор заводу ім. Ілліча. Заарештований 12 вересня 1941 року.  Даних про вирок немає. Реабілітований у 1949 році.

Гаргалі Дмитро Антонович, 1877 року народження, с. Сартана Маріупольського району Донецької області, грек, освіта нижча, безпартійний. Проживав: м. Слов’янськ Донецької області, вул. Реконструкції, буд. № 6. Вагар базару. Заарештований 19 грудня 1937 року.  Засуджений рішенням НКВС та Прокурора СРСР до розстрілу. Даних про приведення вироку до виконання немає. Реабілітований у 1989 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга третя.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: Алена1

Share

2 ( 19-04-2022 17:28:08 змінене tangerina )

Re: Гаргал, Гаргала, Гаргалі / Гаргали

Гаргала - одне з моїх сімейних прізвищ. Усі представники мого роду з прізвищем Гаргала - з Сартани. Моя бабуся - Катерина Матвіївна Гаргала, її батько Матвій (1892р.н.) мав братів та сестер (з відомих мені: Харлампій, Марія, Савва). Дід Катерини - Федір Яковлєв Гаргала - найстарший представник роду, до якого вдалося дослідити (точної дати народження не маю, але це десь ~1850 рр.). Серед прізвищ у бокових гілках маю також Альбермах, Богадиця, Махсма, Данно, Толмач, Карида, Скудар, Каци, Сагіров - частина цих людей родом з Чермалика).Я маю письмові спогади бабусі, деякі з адресами людей, описами хатин, також згадуються її однокласники з грецької школи. Якщо я комусь можу допомогти цією інформацією, напишіть мені особисте повідомлення. Особливо якщо одне з вищенаведених прізвищ є у вашому родоводі.

Share