1

Тема: Напрацювання

Спроба зібрати всі мої напрацювання,  зокрема індексації в одному місці.
Географія насамперед  схід України,але по різному.
Додаю хаотично, потім спробую  впорядкувати.

Thanks: Алёна1

Share

2

Re: Напрацювання

Переселенці зі сл.Велика Комишуваха Ізюмського повіту Харківської губернії

(вибірка на основі перепису 1918р)



Акименко
Белан
Бенько
Бовкун
Бойко
Боровик
Бурченко
Буряк
Верховый
Геращенко
Дмитренко
Дмитренко
Довгаль
Довгополый
Довженко
Довженко
Дунда
Завгородний
Завгородний
Иваненко
Иваненко
Ивахненко
Ивахненко
Калантаевский
Калениченко
Канцелярист
Карпенко
Коваль
Коломацкий
Коломийцов
Комисарь
Корниенко
Корниенко
Короговниченко
Кравцов
Кролевец
Кролевец
Крутий
Крутий
Крутий
Крывошей
Крят
Куденко
Кудий
Кудий
Кушниренко
Лантух
Лантух
Лантух
Линник
Литвинов
Маляр
Мельниченко(Мельник)
Момот
Негрый(Негрий)
Несын
Олефировский(Олиферовский)
Олефировский
Островский
Парко
Погорелый
Пономаренко
Попов
Резниченко
Ряснянский
Самойлов
Санжаровский
Семенченко
Сергиенко
Соловарь
Соловарь
Ставицкий
Супрун
Сыса
Таран
Таран
Таран
Темный
Тертышный
Топчий
Федорченко
Чайка
Чепурный
Чернобай
Шапошник
Шафорост
Шкребец
Шоста
Шпак
Шульц

Share

3 ( 18-04-2022 08:07:25 змінене sheva_alex )

Re: Напрацювання

Сповідний роспис м.Ізюм Харківської губернії за 1890 рік

*********(неизвестно)
***ервушин
*неизвестно*
*троценко
*ушков(Гушков?)
Абдула
Абдула
Абдула(Абдулин)
Абирликин
Абрамов
Абрамов
Абросимов
Авдеев
Авилов
Аврамов
Агафонов
Агафонов
Агейкин?
Адарюк(ов)
Акимов
Алексеев
Алексеенко
Алексеенко
Алимов
Алферов
Алферов
Алферов
Андреев
Андреев
Андриенко
Андронов
Андрусенко
Аникеев
Анисимов
Антонов
Апарин
Арзамаский
Архипов
Атаманов
Ашуркин
Бабаевский
Бабарикин
Бабенко
Бабич
Баглай
Баглай
Бадурин(Бабурин)
Балабанов
Балабанов(Балабан,Балабанкин)
Балобасов он же Чекимас
Барабашев
Баранник
Баранник
Баранник
Баранник
Баранник
Баранник
Баранник
Баранник
Баранников(Баранник)
Барикин
Барковский
Басов
Басов
Батурин
Бац
Башинский
Бедниченко
Бежанов
Безверхий
Безверхий
Безверхий(Безверхый)
Безкараванов
Безлущенко
Безпалый
Безпалько
Безпалько
Безпалько
Безпалько
Бекман
Белич
Белкин
Белкин
Белобокин
Беловол
Беловцев
Белогаев
Белогай
Белогай
Белогай (Белагай)
Белогорский
Белокопытов
Белоножка
Белоус
Белоусов
Белоусов
Беляев
Бербенцев
Бердников
Бердников
Бердников (Бердник)
Бережной (Бережный)
Бережной(Бережный)
Бережной(Бережный)
Бережной(Бережный)
Бережный
Бережный
Бережный(Бережной)
Бешкинский(Бишкинский)
Бидниченко
Биндусов
Бишкинский
Бишкинский
Бледенцов
Блезе
Блик
Бловченко
Блык
Бобрак?
Бобрицкий
Бобровский
Богданов
Богданов
Божанов
Бойко
Бойко
Бойко
Бойко
Бойко 
Бойков
Бойков
Бойков
Бойков
Бойков
Бойков
Болотин
Болотов
Болтунов
Бондарев
Бондарев
Бондарев
Бондарев
Бондаренко
Бондаренко
Бондаренко
Бондаренко
Бондаренко
Бондаренко(в)
Бордун
Боровой
Боровой
Боровой
Боровой
Боровский
Бородавка
Бородавка
Бородавка
Бородавка
Бородай
Бородай
Бородай
Бороденко
Борцов
Борчан
Борщов
Брага
Брага
Браженко
Браженко
Бражка
Бражка
Бражкин
Бражкин
Бражник
Бринь
Бровко
Бубирев
Бубирев(Бубарев?)
Бубленко
Бублик
Бублик
Бублик
Бугаенко
Бугачевский
Будылкин
Буковский
Буковский
Буковский
Буковский
Буковцов(Буковец)
Булавенко
Булавин
Буланов
Булах
Булах
Булах
Булдаков
Бульба
Бульба(Бульбин)
Бутко
Бутко
Бутко
Бутковский
Бутов
Бутовский
Быковцев
Быковцев
Бышенко
В**ликов
В**лов(Вислов?)
Ванин
Варваров
Варваров
Василенко
Васильев
Васильченко
Васильченко
Васильченко
Васюков
Ващенко
Вдовенко
Вебликов
Веленский
Вепрецкий
Вепрецкий
Вепрецкий
Вепрецкий
Верейкин
Верещака
Верещака
Верещака
Ветер (Ветров)
Ветренко
Ветров
Ветров
Ветряков
Ветряков
Ветухов
Ветчинкин
Ви***ер(ь)
Вильгельминин
Виник
Виноградский
Виноградский
Виноградский
Виноградский
Винокуров
Вичинкин
Власов
Водолажский
Водолажский
Водопьянов
Водорез
Водорез
Водорез
Водорезов
Водяник(ов)
Воевода
Войтенко
Волкодав
Володин
Волоконский
Волоконский
Волоконский
Волохов
Ворвулев
Ворвулев
Ворвулев
Воркунов
Ворона
Вороненко
Воронин
Воронин
Воронин
Воронов
Воротный
Воротный
Ворушило
Восковейников
Высоцкий
Высоцкий
Выставный
Га**ев(Гализев?)
Гавриленко
Гаврилов
Гаврилов
Гаврилюк
Гадицкий
Гадяцкий
Гадяцкий
Гадяцкий
Гайворонский
Гайворонский
Гайдадин
Гайдаров
Гайденко
Гайдуков
Галич
Галушка
Галушкин
Галушков
Гальченко
Гальченко
Ганзин
Гарагуля
Гарбуз
Гарбуз
Гарькавенко
Гарьковенко
Гарючкин
Гвардионов
Гвардионов
Геков
Герасименко
Герасимов
Герасьев
Геращенко
Гиринков
Глущенко
Глущенко
Гнечкин
Голобородько(кин)
Головащенко
Головенко(Головченко?)
Головко
Головко
Головков
Головченко
Голосной
Голосной
Голуб
Голубов
Голубовский
Гомоненко
Гомоненко
Гомонило
Гомонило
Гончаренко
Гончаренко
Гончаров
Гончаров
Горбатенко
Горбатенко
Горбачев
Гордиенко
Гордиенко
Горенков
Горобец
Городенский
Горохов
Грабовский
Грабовский
Гребеник
Гребенников
Гребенников
Греков
Греков
Грецай
Гречка
Гречка
Гречка
Гри*ин(Гридин?)
Грибенек
Грибенник
Грибенник
Грибников
Григоревич
Григоренко
Григоров
Гризодуб (Грызодуб)
Гриценко
Грищенко
Грищенко
Громицкий
Грынков
Губарь
Губарь
Гударь
Гуманенко
Гусак
Гусаков
Густавов
Густов
Гусьев
Гутков
Гутников
Гуцало
Гуцало
Гытман
Даневский
Данильченко
Данильченко
Данков
Данчич?
Дахневский
Двигубский
Дворников
Дворников
Дворниченко
Дворниченко
Дегтярев
Дегтярев
Дегтярев
Дегтярев
Дедков
Дедков
Дементьев
Демиденко
Демиденко(в)
Демченко
Демченко
Денежкин
Денисенко
Денисенко
Денисенко
Денисов
Деревянка
Деревянка
Деревянка
Деревянка
Деревянкин
Деревянкин
Дерюгин
Дерюгин
Дехтерев
Дехтерев
Дехтярев
Дехтяров
Дехтяров
Дзюба
Дзюбенко
Дзюбин
Дзюбин(Дзюба)
Дигтярев
Диденко
Дикарев
Димитриев
Дицкий
Дицкий
Дмитренко
Дмитриев
Дмитриев
До**ный(Доминый?)
Донец
Донец
Дороган
Дороганов
Дорогань
Дорожан
Дорошенко
Дорошенко
Дорошенко
Дриженко
Дробов
Дрогин
Дрогин
Дроник(Дронник)
Дубина
Дубинин
Дубинский
Дубровский
Дубына (Дубина)
Дуденко
Дудкин
Дудник
Дудник
Дудников
Дудченко
Дудченко
Духин
Дымарев
Дымченко
Дымченко
Дымченко
Дьяков
Дьяченко
Евгилевский
Евченко
Евченко
Егоров
Еженко
Езык
Езык
Езык
Ельчинов
Енохин
Еременко
Еременко
Еременко
Еременко
Ермаков
Ермаков
Ермаш
Ермаш?
Ермашев (Ермашов)
Ермолаев
Ермолаев
Ерошенко
Ершов
Ершов
Ершов
Ехало (Иехало)
Ехнич
Ехничев
Ехныч
Жадановский
Жевержеев
Жевержеев
Жевержеев
Жевержиев
Жерновой (Жерновый)
Жерновой(Жерновый)
Жерновый
Живолуп
Живолуп
Живолуп
Жидков
Жилин
Жилин
Житников
Жмирин
Жолтиков
Жорник
Жугин
Жужмин
Жук
Жуков
Жуков
Жуков
Жуков
Жуков
Жуков
Жуков
Жуков
Журба
Журба
Журотский?
Забашта
Забашта
Забаштин (Забашта)
Забиранник
Забиранник
Забиряников(Забиряник,Забиранник)
Забирянник
Заболотный
Забудько
Заводский
Загнойко
Загребелник
Задорожка
Задорожка
Зайцев
Закоринский
Залипиносов
Запорин
Запорожченко
Запорожченко
Запорожченко
Запорожченко
Запорожченко
Заприев
Заприев
Зарвирог
Зарембин
Заскалько
Заскалько
Затулин
Захаров
Захарченко
Зацепа
Зверев
Здыбель
Зеленский
Зернов
Зернов
Зин**вский(Зинзевский?)
Зиняков
Змиевский
Змиевский
Золотоверхий
Золотоверхий
Золотоверхий
Золотоверхов
Зорвироз?
Зорин
Зубков
Зубков
Зубков
Зубков
Зубков
Зубков
Зужаков
Зюба
Иваненко
Иваненко
Иваненко
Иваницкий
Иванов
Иванов
Иванов
Иванов
Иванченко
Ивахин
Иващенко
Ивченко
Ивченко
Ивченко
Игнатьев
Извеков
Извеков
Извеков
Ильин
Ильин
Ильинский
Ильченко
Имшенецкий
Иноземцев
Иноземцев
Исаев
Исиченко
Исиченко
Исиченко
Исиченко
Истомин
Ищенко
Ищенко
Ищенко
Кабанец
Кабаченко
Кавун
Каеров
Казюта?
Калганов
Калениченко
Калимбет
Калюжный
Калюжный
Калюжный
Калюжный
Калюжный
Калюжный
Каменский
Каменский(Калинский?)
Камянский
Камянский (Каменский)
Канота(Калюта?)
Канцималов
Капленко
Капленко
Капустин
Капустин
Капустин
Капустник
Капустнин
Капшуков
Каранда
Каранда
Карасев
Карачулин
Карелин
Кармазин
Кармазин
Кармазин
Кармазин
Карнаушенко
Карпенко
Карпенко
Карпов
Карпов
Кателевцев
Кахтенко
Кашуба
Кашуба
Келиников
Кириллов
Кириллов
Кириллов
Кирилов
Кирилов
Киристалев
Кириченко
Кириченко
Кириченко
Киркач
Киселев
Кисилев
Кисловский
Кислый
Китаев
Киченко
Киченко
Клеваный?
Климаш (Климашев)
Климашев
Климашев
Климашенко
Клименко
Клименко
Климов
Клочко
Клочко(Клочок)
Кобачков
Кобцев (Кобец)
Кобцев(Кобец)
Кобцов(Кобцев)
Ковалев
Ковалев
Ковалев
Ковалев
Ковалев 
Ковалев 
Ковалевский
Ковалевский
Ковалевский
Ковалевский
Коваленко
Коваленко
Коваленко
Коваленко
Ковальский
Ковтун
Ковтуновский
Козлов
Козорез
Козорез
Козырь
Козырь
Козютин
Колесник
Колесников
Колесников
Колесников
Колесников
Колесников (Калесников)
Колмыков
Коломиец
Коломийцев
Коломийцев
Коломийцев
Коломийцов
Коломийцов
Колонтаевский
Колосовский
Колосовский
Колосовский
Комликов
Кондрашев
Кондрашев
Коник
Конин
Конобкин
Коновал
Коноваленко
Коновалов
Коновалов
Кононов
Кононов
Коноплянников
Копыл (Копылов)
Копыл(Копыль)
Копычка
Копычка
Копычкин
Корж
Корж
Коризно
Коризно?
Корлюков(Кормоков?)
Коробка
Коробкин
Короваев
Коровай
Коровай
Коровай
Коровай
Королев
Королев
Король
Короткий
Косаткин
Косовский
Косовской
Косогуб
Косогубин
Костенко
Костенко
Костенко
Костенко
Костенко
Костенко
Костюков
Котелевский
Котенко
Котехов
Котляревский
Котляров
Котляров
Котляров
Котляров
Кошевой
Кошевой
Кравцов
Кравцов
Кравцов
Кравцов
Кравченко
Кравченко
Кравченко
Кравченко
Кравченко
Кравченко
Кравченко
Кравченцев
Крамаренко
Крамаренко
Краснощоков
Краснюков
Красюк
Красюк
Красюченко
Кратиров
Крачко(Крячко)
Кременский
Кременской
Кри**енко (Криусенко?)
Кривенко
Кривко
Криворучко
Криворучко
Криворучко
Криворучко
Криворучко
Кривусенко
Криусенко(Криженко?)
Кроленко
Кроль
Кроль
Круговой
Крупка
Крупка
Крупкин
Крутиев
Крутьев
Кувичинский
Кузнецов
Кузьменко
Кузьменко
Кузьменко
Кукорузьев(Кунорузьев?)
Кукуречка
Кулаков
Кулик(Куликов)
Кулик(ов)
Куликов
Куликов
Куликов
Куликов(Кулик)
Кулинич
Кулишов
Кульбицкий
Куньев
Купчинов
Купчинов
Кураченко
Курбат
Курбат
Курбатов
Курбатов
Курилло 
Куриллов
Курило
Курило 
Курило(Курилов)
Курилов
Курилов
Курипьятник?
Курочка
Курочка
Курхченко
Куценко
Куценко
Куценко
Куценко
Кучура
Кучура (Кочура)
Кушнарев
Кушнеренко
Лаврененко
Лаврентеев
Лаврик
Лавриненко
Лавриненко
Ладан
Ладанский
Ладоновский
Лазаревский
Лазаренко
Лазаркин
Лазуренко
Ландик
Ланшин
Лаптий
Лахно
Левенец
Левенец
Левенцев(Левенец)
Левенцов
Легутин
Лейба
Лейба(Лейбин)
Лелекин
Лембик
Лембик
Лембик
Леницкий
Лень
Леонов
Леонтиев
Леонтьев
Ликаренко
Ликаренко
Лиманский
Лиманский
Лиманский
Липенко
Липовой
Липовский
Липовский(Липовской)
Липовской(Липовский)
Липовый
Липовый
Лисагорский
Лисенко
Лисенковский
Лисницкий
Лисовенко(в)
Лисогорский
Литвиненко
Литвиненко
Литвиненко
Литвиненко
Литвиненко
Литвиненко
Литвинов
Литвинов
Литкевич(Литкевин?)
Литовчин
Лифинцев
Лихобаба
Лихопекин
Лиштованный
Лобода
Лобода
Лобода
Логота
Лозгачев
Лопатенко
Лопатка
Лосенко
Лотник (Лотников)
Лофецкий
Лохвицкий
Лошенко
Лубченко
Лубченко
Луговец
Луговец
Луговец
Луговец
Луговцов(Луговец)
Лукин
Лукьяненко
Лукьяненко
Лукьянчук
Лущенко
Лыгачев
Лысенко
Лысенко
Лысенко
Лысенко
Любарский
Любенко
Любицкий
Любицкий
Любицкий
Ляхов
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко
Ляшенко(в)
Ляшков
Маевский
Майба
Макаров
Макаров
Макаров
Макеев
Макеев
Маковецкий
Маковецкий
Максименко
Максименко
Максименко
Максименко(в)
Максимов
Макухин
Малий
Малик
Малик
Малик
Маликов
Малискоков
Малишев
Малыхин
Мальба
Малько?
Малюченко
Мамоченко
Мамрикин
Манчинко (в)
Мареник(ов) (Маршиков?)
Маринченко
Маринченко
Мартыненко
Марченко
Марченко
Марченко
Маршик
Маршик?
Масалитин
Маслачев
Маслиев(Маслий)
Маслов
Маслов
Матвеев
Матвиенко
Матвиенко
Матузков
Матфеев
Махотенко
Махотенко
Махотин
Мачулин
Медведев
Медведев
Медведьев
Медин
Мелеинец?
Мельников
Мельников
Месницкий
Мехеев
Мещанинов
Мещанинов
Милый
Милый
Милый
Милый
Милый
Мироненко
Мироненко
Миронов
Мирошниченко
Мирошниченко
Мирошниченко
Мирошниченко
Мишевский
Мищенко
Млинков
Млинковый(Млинков)
Могилевский
Модало
Мозгарев
Моисеенко
Моисеенко
Мокляк
Мокляк
Мокляк
Мокренский
Молдовский
Молдовский(Молдавский)
Молкоедов
Молодченко(в)
Мордашев
Мороз
Морозов
Морозов
Мостовый
Мотяж (Мотяш)
Му*енко(Мусенко?)
Муравьев
Мураховский
Мурмилов
Мусенко
Мусенко
Мусиенко
Мусиенко
Мухин
Набаров(Кабаров?)
Набоков
Нагорный
Назаренко
Назаренко
Назаров
Найденко
Найденко
Найденко
Наливайко
Наливайко
Нарижный
Нарожный
Наседкин
Науменко
Недбайло
Недбайло
Нелупа
Неменуща
Нерошев
Несмеян
Несмеянов
Несмиянов
Нестеренко
Нестеренко
Нестеренко
Нестеров(Нестерев)
Несторенко
Несторенко(Ниторенко?)
Несторов
Нехотин?
Никитенко
Никифоров
Николаев
Николаенко
Николаенко
Николаенко
Новиков
Новиков
Нога
Нога
Ноженко
Ноженко
Ноженко
Ноженко
Носик
Носик
Обейкин
Оберемок
Овчаренко
Огнев
Одесский
Одли*ин
Одринский
Озаров
Окраинцев
Оксентенко
Олейников
Олейников
Олейников
Олейников
Олендарев
Олендариев
Олизаренко
Олондарев
Олондарев
Оляков(Фляков)
Омельченко
Омельченко
Омельченко
Омельяненко
Онищенко
Оноприенко
Оноприенко
Оноприенко
Оноприенко (Анаприенко)
Орел
Орел
Орел
Орехов
Оринич
Орлов
Осадчий
Осетнященко
Оситнященко
Острогорский
Отрепьев
Охрименко
Павленко
Павленко
Павленко
Павленко
Павленко
Павленко
Павлов
Палагута
Палагута
Панасенко
Пантелеимонов
Панутин
Пар***ика
Партыненко
Партыненко
Парфилка
Парфилка?
Пастухов
Пашков
Певный
Педенко
Педченко
Пелипенко
Пелипенко
Пентаков
Пенчуков
Перевозник
Перевозник
Перевозник
Перевозник (ов)
Переметов
Песенко
Песеньков
Петренко
Петренко(в)
Петров
Петров
Петров
Петров
Петров
Петровский
Петрушенко
Петухов
Пивовар(ов)
Пивоваров
Пивоваров
Пидоренко
Пикунов
Пильган
Писаренко
Писаренко
Пихтирев
Плешан
Плещицер?
Плиска?
Плишан
Плишан(Плишань)
Плишань
Плишань
Плохой
Плюхин
Поборчий
Погорелов
Погребняк
Погребняк
Подгорный
Поддубный
Подколодный
Подлесный
Подлужный
Подлужный
Покойников
Поколодный
Покровский
Полещенко(Полешенко)
Половинка
Половинка
Полоусов
Поляков
Полянский
Полянский
Полянский
Помазан
Поминов
Понамаренко (Пономаренко)
Пономарев
Пономарев
Пономарев
Пономарев
Пономарев
Пономарев
Пономаренко
Пономаренко
Пономаренко
Попов
Попов
Попов
Попов
Попов
Попов
Поправка
Порожнета
Порожнета
Поросный
Поросный
Поросный?
Посунько
Посунько(в)
Посуньков
Потазанов?
Прарихин
Прасов
Пржокецкий?
Прибытко
Приймак
Приймак
Приймаков
Прихидько
Приходский
Приходько
Приходько
Приходько (Прихидько)
Приходьков
Прокопенко
Прокопенко
Прокофиев
Проценко
Проценко
Прощеев
Пугачев
Пугачев
Пушкарев
Пушкарев
Пушкарев
Пшенишный
Пшенишный
Пышненко
Пьянтаков
Пьянтаков
Пьянтаков
Пьятенко (Пьянтенко)
Пьятун
Пьятун
Пятун
Радионов
Радионов
Радомский?
Радченко
Радченко
Радченко
Раевский
Раенко
Раенко
Ражда
Ражков
Развилович?
Разнополов
Разночинцев
Разумный
Рашевский
Рашевский
Ревенко
Реготун
Редька
Резниченко
Резниченко
Рениш(Репиш?)
Решетник (ов)
Решетников
Решетников(Решетняков)
Решетняков
Решетняков
Решитняков
Ривеньков
Ро***евский(Рашевский?)
Рогалев
Розен
Рокитянский
Рокитянский
Рокитянский
Рокитянский
Романюк
Ромащенко
Ромащенко
Роме*ский(Роменский?)
Роменский
Роменский
Россгик
Рощин
Рубан
Рубан
Рубан
Рубинин
Рубинский
Руденко
Руденко
Руденко
Руденко
Руденко
Рудожанов
Рудой
Рыбалка
Рыбалка
Рыбалка
Рыбалка
Рыбалка
Рыбалченко
Рыбасов
Рышков
Рышков
Рышков
Рышков
Рябенко
Рябенко
Рябенко
Рябенький
Рябеньков
Рябина
Рябинин
Рябуха
Рябухин
Саввинов
Савельев
Савицкий
Савостьянов
Савраев
Савраев
Савченко
Саговский
Садовой
Саенко
Саенко
Саенко
Саенко
Саенко
Сайченко
Салагуб
Саленко
Салогубов
Салуев
Самойленко
Самохвалов
Санжаревский
Сафонов
Сачков
Свет
Светличный
Светличный
Свиридов
Селезнев
Селиванов
Семерников
Семидоцкий
Семикин?
Сенецкий
Сенецкин
Сенной
Сенной
Сенный
Сенный (Сенной)
Сенькин
Сенягин?
Сердюков
Сердюков
Середа
Сивоволенко
Сиволенко
Сидоренко
Сидоренко
Сидоренко
Сидоренко
Сидоренко(в)
Сидоров
Силюк?(Сипюк?)
Симоненко
Симоненко
Сиреченко
Сиритченко(Сириченко)
Ситьков
Сказка
Сказка
Сказка
Сказка
Скиб
Скибка
Скичко
Скичко
Скляров
Скляров
Скопин
Скорофат?
Скосыря
Скрипник
Скрыпник
Скрыпников
Скубенко
Славгородский
Славгородский
Славгородский
Славгородский
Слепцов
Слепцов
Слепченко
Слипченко
Слонев
Слюсарев
Слюсарев
Слюсарев
Слюсарев
Слюсарев
Слюсарев
Слята
Слята
Смагин
Смоляров?
Смульский
Смульской
Снежков
Совва
Совинский
Соколик
Соколовский
Соколовский
Соколовский
Сокольник(ов)
Соловьев
Солодов
Солодов
Солодов 
Солодовник
Солодовник(ов)
Солодовников
Солодовников
Солодовников
Соломка
Соломка
Соломка
Соломка
Соляник
Соляников
Соляников
Соников
Сорокин
Соседка
Сослер?
Сослуев
Сосновский
Сосновый
Сотников
Спасибухов
Спаский
Спевак
Срамков
Стадников
Старчевский
Старченко
Старченко
Старченко
Степаненко
Степаненко
Степченков
Стереблянский
Стефанов
Стеценко
Стипикин
Стовба
Стовба
Столяренко
Стороженко
Стрельник
Стрельник
Стрельников
Стрельников
Стрельцов
Стрельцов
Студ**нский
Субботин
Субботин
Судья
Судья
Сукачев?
Сумец
Сумец(Сумцов)
Сумец(Сумцов,Сумцев)
Сумский
Сумский
Сумской
Сумской
Сумской
Сумцов(Сумец)
Сундуков
Супрун
Сурков
Суров
Суршко
Суршко?
Сухан?
Сухно
Сухомлин
Сухомлин
Сухомлин
Сухомлин(ов)
Сухомлинов
Сухоребрый
Сущенко
Сущенко
Сущенко
Сядро
Т***кин
Табакин
Тагаев
Тагай
Тагай
Талавирка
Талавирька
Таловирка
Таран
Таран 
Тараненко
Тараненко
Таранов
Таранов
Таранов
Тарантий
Таранченко
Таранченко
Тарасенко
Тарасенко
Тарасов
Тарасов
Татаринов
Твердохлебов
Темляков
Теморовский
Тенетенко
Терентьев
Терещенко
Терещенко
Терещенко
Тертишников
Тертышников
Тертышников
Тещенко
Тещенко(в)
Тимофеев
Тимофеенко
Тимофеенко
Тимохин
Тимошенко
Тимошенко
Тимченко
Тисленко
Титаренко
Титов
Тихоненко
Тихоненко
Тихонов
Тищенко
Ткачев
Ткачев
Ткачев
Ткачев
Ткаченко
Ткаченко
Ткаченко
Ткачов
Ткачов
Ткачов
Тогуберов
Токарев
Токарев
Толкачев
Толкачев
Толкочов
Толмачев
Торбишев
Торишний
Торишний(Таришний)
Торяник
Торянник
Точилин
Третьяков
Третьяков
Третьяков
Трикоза
Трикоза
Трикоза
Трощиков
Трощилов
Труфманов
Тупало
Тупало (в)
Туренко
Туренко
Турок
Турок (Турков)
Турчанинов
Тушинский
Тыртышников(Тертышников)
Тютюник (ов)
Тютюнников
Тягниряднов
Удалой
Украинец
Улитин
Урогаев
Урозаев
Урозаев?
Урюкало(Урсокало?)
Усенко
Усиков
Ученко(Усенко?)
Фартушный
Федоренко
Федотов
Федотов
Фенин
Филатов
Филипенко
Фисенко
Фляков(Оляков)
Фоменко
Фоменко
Фоменко
Фомин
Фон-Юргилевский
Форов
Франин
Францов
Фрин-Криц
Фроленко
Харламов(Харлашов?)
Харунов
Харунов
Харченко
Харьченко
Хатченко
Хвостик
Хизский
Хизьский
Ходячий
Холодков
Холодкова
Хомичевский
Хомичевский
Хомичевский
Хомяков
Хорошило
Хорсов?
Хорунжий
Хорунжий
Хорунжий
Хотнянский
Хрущицкий
Хрущицкий
Хухрянский
Хухрянский
Цвиренко
Целовальников
Цеховский
Цеховской (Цеховский)
Цокота
Цокота
Цокуров
Цукаров
Цыганков
Чайка
Чайка
Чалый
Чалый
Часник
Часник
Часников
Чвалун
Чвалун
Чебанов
Чегринец
Чегринец
Чегринец
Чегринец
Чегринец (Чегринцев)
Чегринец(Чегринцев)
Чекимас он же Балобасов
Чемирес
Червонецкий
Червонный
Червоный
Червоный(Червонный)
Чередин
Чередник
Чередник
Чередниченко
Чередниченко
Чередниченко
Чередниченко
Черепков
Черепнов
Черепня
Черепня
Черепня
Черкасов
Черненко
Черницев
Чернобаев
Чернобайлов
Чернорицев (Чернориц)
Чернявский
Чернявский
Чернявский
Чернявский
Черняк
Черняк
Черняк
Чижевский
Чижов
Чикалин
Чиненной(Чиненный)
Чуб
Чуб
Чувпила(Чувпило)
Чувпилин
Чувпило
Чуденко
Чумаков
Чумаков
Чумаков
Чумаков
Чумаченко
Чумаченко
Чумаченко
Чумаченко
Чурилин
Шалаев
Шамраев
Шамраев
Шанников
Шаповал
Шаповал(ов)
Шаповалов
Шаповалов
Шаповалов
Шаповалов
Шапран (Шапрак?)
Шаркевский
Шарков
Шатский
Швачка
Швачка
Шведкий
Шведченко
Шведченко
Швец
Швыдкий
Швыдкий
Шевцев
Шевцов
Шевченко
Шевченко
Шевченко
Шевченко
Шевченко(в)
Шелкунов
Шепеленко
Шеремет
Шеремет
Шереметиев
Шереметьев
Шерокор
Шинкарев
Ширков
Широбоков
Широкий
Широкий
Широкоротов
Широкоротов
Широкоротов?
Широкуратов
Шишкин
Школьницкий
Шкурат
Шкурат
Шкуратов
Шляпников
Шокало
Шокало
Штанский?
Штанько
Штанько
Штанько
Штельмах
Штельмах
Штельмах
Шульга
Шумейко
Шумейко
Шустермиш?
Шустов
Шутенко
Щеглицов
Щербак
Щербак
Щербаков
Щербаков
Щербаков
Щербаков
Щербаков
Щербаков
Щербина
Щербина
Щеровский
Щибра
Щибра
Эксарев
Эндер*
Юрченко
Юткин
Юшка
Юшкин
Юшков
Яковенко
Яковенко
Яковлев
Якубенко
Ямпольский
Ямпольский
Ямпольский
Ямпольский
Ямпольский
Ямпольский
Яременко
Яровников
Яровой
Яропуд
Ясенков
Ясинов
Ястребенко
Яцевичев
Яценко
Яценко
Ященко

Share

4

Re: Напрацювання

Списки купців м.Їзюм Харківської губернії (з РС 1850 р)

Фамилия Имя Отчество статус год рождения
Александровский Яков Андреевич купцы 1796
Александровский Николай Андреевич купцы 1816
Андронов Григорий Алексеевич купцы 1812
Баранников Иван Макарович купцы 1794
Бойков Гаврило Иванович купцы 1789
Бындецов? Григорий Яковлевич купцы 1796
Варваров Гаврило Козьмич купцы 1814
Веприцкий Яков Яковлевич купцы 1796
Веприцкий Василий Михайлович купцы 1813
Веприцкий  Павел Яковлевич купцы 1799
Веселый Петр Евдокимович купцы 1821
Войтихов Иван Петрович купцы 1823
Гальченко Фелип Петрович купцы 1812
Гуськов Михайло Евстафьевич купцы 1808
Девин Савва Спиридонович купцы 1826
Дер***ин(Деригин?) Семен Иванович купцы 1770
Дехтярев Яков Иванович купцы 1798
Е**еленко(Ежеленко?) Фелип Андреевич купцы 1806
Заприев Тимофей Семенович купцы 1797
Извеков Лукьян Петрович купцы 1796
Извеков Илья Петрович купцы 1814
Извеков Иван Иванович купцы 1789
Климашов Иван Ефимович купцы 1793
Ковалевский Герасим Яковлевич купцы 1791
Ковалевский Василий Яковлевич купцы 1798
Ковтун Стефан Васильевич купцы 1801
Ковтун Николай Васильевич купцы 1824
Костенко Семен Трофимович купцы 1802
Кошелев Василий Кузьмич купцы 1809
Липовской Демьян Ведениктович купцы 1804
Месищев? Сергей Евп***вич купцы 1816
Митин Иван Максимович купцы 1810
Н(М)ихаевский? Иосиф Иванович купцы 1796
Павленков Афанасий Иванович купцы 1810
Рекотянский Иван Петрович купцы 1805
Сериков Алексей Емильянович купцы 1799
Сумской Павел Степанович купцы 1805

Share

5

Re: Напрацювання

Списки міщан м.Ізюм Харківської губернії (з РС 1850р ) в  двох частинах

ЧАСТИНА 1
Фамилия Имя Отчество статус год рождения
Абрамов Федор Иванович мещане 1843
Авилов(Овилов) Сергей Демьянович мещане 1819
Агарев Дмитрий Семенович мещане 1811
Балтунов Иван Терентьевич мещане 1794
Боровая Улита Григорьевна мещане 1786
Боровой Ев**** Андреевич мещане 1833
Бу**инский Дмитрий неизвестно мещане 1838
Веприцкий Терентий Васильевич мещане 1793
Ветров Антон Яковлевич мещане 1805
Даниленко Дмитрий Иванович мещане 1815
Данильченко Андрей Дмитриевич мещане 1839
Данильченков Василий Иванович мещане 1821
Диаконов(Дьяконов) Павел Иванович мещане 1850
Добронравный Михаило Яковлевич мещане 1836
Дьячьков Данила Александрович мещане 1831
Иванов Гаврило Лаврентиевич мещане 1798
Ивахин Евсей Сафонович мещане 1821
Карастель Епифан Яковлевич мещане 1809
Ковалев Игнат Осипович мещане 1818
Костенков Емельян Михайлович мещане 1825
Кувычинский? Иосиф Андреевич мещане 1834
Кузьмин Василий Романович мещане 1833
Логачев Иван Васильевич мещане 1820
Матюшенко Степан Ефимович мещане 1805
Мироненкова Ирина Самойловна мещане 1812
Назаренков Петр Иванович мещане 1824
Огон? Никифор Иванович мещане 1831
Петренко Никита Иванович мещане 1843
Пономарев Константин Маркович мещане 1829
Пономарева Ефросинья Алексеевна мещане 1835
Радионов Василий неизвестно мещане 1813
Роменский Федор Леонтьевич мещане 1820
Рудометов Алексей Павлович мещане 1844
Савченко Михаило Николаевич мещане 1833
Симирова Екатерина Петровна мещане 1826
Степанов Петр Алексеевич мещане 1837
Сухов Павел Афанасьевич мещане 1848
Тимашов(Тимахов) Ермолай Давидович мещане 1801
Ткаченкова Екатерина Васильевна мещане 1828
Толдин? Петр Ефимович мещане 1797
Торохава Анна Ивановна мещане 1809
Третьяков Иван Васильевич мещане 1801
Филипенко Степан Иванович мещане 1796
Фоменко Петр Григорьевич мещане 1811
Чайка Моисей Васильевич мещане 1814
Шабанов Корней Никифорович мещане 1831
Шестопалов Егор Петрович мещане 1787
Яцин(Ецин) Иван Григорьевич мещане 1822

ЧАСТИНА 2
Фамилия Имя Отчество статус год рождения
*еверфеев Василий Макарович мещане 1784
*зоров(Узоров,Озоров) Увар Евдокимович мещане 1830
*чниев(*гниев?) Василий Тимофеевич мещане 1804
Аврамов Федор Фомич мещане 1829
Алферов Павел Степанович мещане 1802
Алферов Семен *незаконнорожденный* мещане 1821
Андреив Алексей Иванович мещане 1776
Андреив Василий Андреевич мещане 1822
Балабасов Корнилий Иванович мещане 
Балабонкин Тимофей Васильевич мещане 1809
Барабаш Григорий Петрович мещане 1799
Барабашин Федор Николаевич мещане 1808
Барабашин Петр Николаевич мещане 1815
Баранкин(Бараннин) Григорий Васильевич мещане 1790
Баранкин(Бараннин) Григорий Захарьевич мещане 1790
Баранников Андрей Макарович мещане 1803
Бе*анов(Бежанов) Павел Васильевич мещане 1806
Белинков Василий Иванович мещане 1824
Белицкий Иван Семенович мещане 1794
Бишкинский Демьян Васильевич мещане 1800
Бледенцов Федор Васильевич мещане 1834
Богданов Григорий Матвеевич мещане 1799
Богушевский Николай Павлович мещане 1827
Боженков Федор Петрович мещане 1816
Боиков Василий Николаевич мещане 1794
Боиков Иосиф Николаевич мещане 1769
Бойков Павел Иванович мещане 1830
Болотенко Максим Иванович мещане 1830
Бондаренкова Пелагея Демьяновна мещане 1805
Борисенко Николай Иванович мещане 1834
Бородай Степан Данилович мещане 1798
Бородай Григорий Данилович мещане 1809
Борщ Павел Антонович мещане 1842
Брян(Брен,Бряк,Брек?) Иван Нестерович мещане 1821
Будянский Кондрат Иванович мещане 1826
Бындосов(Бындысов) Михаил Яковлевич мещане 1798
Бындосов(Бындысов) Андрей Яковлевич мещане 1814
Варваров Федор Иванович мещане 1793
Варваров Никифор Иванович мещане 1794
Василенко Яков Семенович  мещане 1797
Васильев Андрей Михайлович мещане 1830
Ве***ил(Верфил?) Савелий Иосифович мещане 1775
Веприцкий Александр Васильевич мещане 1780
Веприцкий Иван Александрович мещане 1800
Веприцкий Терентий Васильевич мещане 1794
Веприцкий Леонтий Михайлович мещане 1817
Веприцкий Василий Яковлевич мещане 1806
Веприцкий Лаврентий Михайлович цеховые 1801
Веревкин Петр Никифорович мещане 
Веселый Степан Евдокимович мещане 1814
Випритцкий Василий Михайлович цеховые 1816
Войтихов Андрей Иванович мещане 1764
Волков Алексей Иванович мещане 1818
Волоконский Яков Павлович мещане 1800
Волохоненко Ераст Андреевич мещане 1826
Волошенов Николай Иванович мещане 1780
Воронов Моисей *неизвестно* мещане 
Гадецкий Василий Алексеевич мещане 1809
Гадецкий Павел Алексеевич мещане 1799
Гальченко Алестрат Петрович мещане 
Гальченко Андрей Васильевич мещане 1804
Гандовский? Климентий Титович мещане 1776
Гарбунов Василий Петрович мещане 1792
Гнилицкий Трофим Федорович мещане 1794
Гнилицкий Константин Касьянович мещане 1795
Головенко Козма Васильевич мещане 1784
Голосной Андрей Андреевич мещане 1813
Голуб Петр Савельевич мещане 1812
Городей Иван Григорьевич мещане 1825
Горохов Михаил Петрович мещане 1792
Гребинщеков Павел Иванович мещане 1825
Грибиниченко Василий Григорьевич мещане 1825
Гриченко Петр Иванович мещане 1809
Гришко Антон Степанович цеховые 1778
Грунской Андрей Раманович мещане 1825
Гулашенко Павел Моисеевич мещане 1772
Гуслев Александр Петрович мещане 1809
Дараганский? Василий Васильевич мещане 1780
Двойников Евтей Ильич мещане 1810
Декарев Епифан Михаилович мещане 1810
Демченко Георгий Карпович мещане 1831
Деревянка Герасим Денисович мещане 1822
Деревянка Григорий Пиманович мещане 1800
Дехтерев Матвей Яковлевич мещане 1808
Дехтярев Андрей Васильевич мещане 1831
Дехтярев Иван Николаевич мещане 1776
Дикарев Михаил Васильевич мещане 1775
Дмитренко Андрей Емельянович мещане 1821
Дмитриев Иван Степанович мещане 1823
Дмитриев Алексей Степанович мещане 1833
Добров Давыд Федорович мещане 1805
Дроздин Лукьян *неизвестно* мещане 1809
Дроненко Максим Кондратьевич мещане 1808
Дубавин(Дубавик) Петр Алексеевич мещане 1821
Дьячков Данило Александрович мещане 1829
Дьячков Александр Маркович мещане 1810
Евсеив Алексей Петрович мещане 1772
Еременко Яков Петрович мещане 1791
Еременко Алексей Петрович цеховые 1803
Еременков Иван Никифорович мещане 1824
Ермолаев Иосиф Акимович мещане 1764
Ермолаев Петр  Иванович мещане 1817
Ермолаев Иосиф Радионович мещане 1765
Ермолаев Анисим? Родионович мещане 1817
Ермолаев Иван Никифорович мещане 1805
Жевакин Петр Яковлевич мещане 1768
Жеверсиев? Георгий Андреевич мещане 1797
Жуков Егор Яковлевич мещане 1796
Жуков Устим Яковлевич мещане 1798
Жуков Филип Тимофеевич мещане 
Журавлев Иван Ларивонович мещане 1797
Заднепровский Федор Ефимович мещане 1840
Заиц он же Сирой Петр Харитонович мещане 1785
Зайцов Антон Иванович мещане 1813
Заморуев Гаврило Алексеевич мещане 1798
Землянский Ефим Данилович мещане 1775
Зорин Козма Иванович мещане 
Зубков Захарий Ефремович мещане 1790
Зуева Прасковья Семеновна мещане 1813
Иваницкий Лукьян Григорьевич мещане 1792
Иваницкий Иван Яковлевич мещане 1802
Иванковский Василий Лукьянович мещане 1779
Иванковский Лукьян Григорьевич мещане 1787
Иванковский Кирьян Григорьевич мещане 1799
Иванов Василий Петрович мещане 1813
Иванов Никифор Иванович мещане 1803
Игнатьев Михаил Иванович мещане 1801
Извеков Андрей Степанович мещане 1793
Извеков Георгий Иванович мещане 1793
Извеков Василий Петрович мещане 1804
Интелигаторов Степан *неизвестно* мещане 1807
Исаев Евграф Андреевич мещане 1789
К*чура(Кучура?) Петр Иванович мещане 1776
Каранда Иван Иванович мещане 1838
Карпенко Иван Григорьевич мещане 1812
Карпенко Елесей Федорович мещане 1828
Кирилов Василий Васильевич мещане 1811
Кирилов Владимир Михайлович мещане 1824
Кирилов Яков Андреевич мещане 1799
Кириченков Андрей Иванович мещане 1814
Климашев Семен Дмитриевич мещане 1824
Климашов Антон Ефимович мещане 1802
Кобзарев Дмитрий *неизвестно* мещане 
Кобцов Ананий Степанович мещане 1799
Кобцов Данило Алексеевич мещане 1790
Кобцов Захарий Лукьянович мещане 1791
Кобцов Петр Тихонович мещане 1812
Ковалев Павел Калинич мещане 1798
Ковалев Константин Калинич мещане 1800
Ковалевский Яков Фрисантович? мещане 1819
Коваленко Карпей Васильевич мещане 1798
Ковтун Иван Васильевич мещане 1810
Ковтуновский Иван Иванович мещане 1821
Колесников Максим Николаевич мещане 1793
Колесников Иван Николаевич мещане 1798
Колесников Григорий Николаевич мещане 1811
Колесников Петр Петрович мещане 1781
Коломыйцов Григорий Андреевич мещане 1813
Коломыйцов Федор Яковлевич мещане 1784
Копцов Михайло Николаевич цеховые 1837
Корестилев Алексей Яковлевич мещане 1801
Корж Захарий Васильевич мещане 1811
Короваев Павел Максимович мещане 1810
Корчинов(Корчиков) Трофим Федорович мещане 1791
Котиков Николай Игнатьевич мещане 1820
Котилевский Данило Михайлович мещане 1840
Котилевцов Данила Кондратьевич мещане 1766
Котляревский Михаил Иванович мещане 1816
Котом*нков(Котоменков?) Александр Васильевич мещане 1836
Кравцов Андрей Васильевич мещане 1807
Кравченко(Кравченков) Кондрат Степанович мещане 1766
Кравченко(Кравченков) Степан Кондратьевич мещане 1809
Кравченко(Кравченков) Александр Павлович мещане 1806
Кравченкова Евдокия Ивановна мещане 1810
Краснокутский Алексей Иванович мещане 1820
Крещенко Емильян Иванович мещане 1811
Криворотинко Тимофей Григорьевич мещане 1814
Криворучко Алексей Кондратьевич мещане 1795
Кривченко Михаило Иванович мещане 1780
Кротевич Григорий Михайлович мещане 1817
Кувичинский Кирило Андреевич мещане 1806
Куликов Гардей Пантилимонович мещане 1785
Кулминский Иван Павлович мещане 1777
Кульбицкий Андрей Маркович мещане 1782
Курдиманов Николай Григорьевич мещане 1826
Курмазов Никита Петрович мещане 1823
Кучеров Иван Иванович мещане 1799
Кучеров Константин Васильевич цеховые 1780
Лазерев Иван Сергеевич мещане 1809
Левшин Иван *неизвестно* мещане 
Лежбин Назар Козьмич мещане 1827
Леснеков Григорий Васильевич мещане 1759
Липовской Савостьян Андреевич мещане 1817
Липовской Степан Васильевич мещане 1814
Липовской Семен Кирилович мещане 1802
Липовской Веденикт Демьянович мещане 1784
Липовской Яков Демьянович мещане 1796
Липовской Афанасий Ведениктович мещане 1824
Лисицин Никифор Данилович мещане 1813
Лихобаба Назар Герасимович мещане 1778
Лобода Максим Демьянович мещане 1793
Лукьяненко Тимофей Григорьевич мещане 1843
Лутаев Павел Евстафьевич мещане 1787
Луценко Степан Сидорович мещане 1791
Львов Константин Федорович мещане 1804
Любарский Андрей Иванович мещане 1821
Любицкий Федор Игнатьевич мещане 1812
Любицкий Казма Иванович мещане 1784
Любицкий Петр Федорович мещане 1823
Любый Иван Яковлевич мещане 1791
Маевский Петр *неизвестно* мещане 1830
Манчинский Петр Михайлович мещане 1817
Мартыненко Михайло Семенович мещане 1804
Матвеев Василий Иосипович мещане 
Матеркина Аграфена Моисеевна мещане 1827
Медветкин Иван Лаврентьевич мещане 1800
Мещенко Прокофий Сименович мещане 1830
Мещенко Гаврило Степанович цеховые 1800
Михаилов Иосиф Алексеевич мещане 1772
Морозов Авраам Ерофеевич мещане 1783
Морозов Иван Ерофеевич мещане 1792
Морозов Петр Николаевич мещане 1781
Мухин Андрей Федорович мещане 1795
Мухин Павел *неизвестно* мещане 
Нары*ный(Нарысный) Григорий Наумович мещане 1831
Нижиниров? Гаврило Демьянович мещане 1813
Новиков Кирило Никитович мещане 1804
Носик Захарий Михайлович мещане 1825
Огненков Михаил Федосиевич мещане 1812
Ольшаный Павел Степанович мещане 
Павленко Алексей Иванович мещане 1806
Павленков Петр Романович мещане 1769
Павленков Яков Романович мещане 1770
Павленков Павел Романович мещане 1774
Павленков Емельян Романович мещане 1787
Павленков Степан Васильевич мещане 1769
Павленков Федор Дмитриевич мещане 1809
Павленков Иван Васильевич мещане 1783
Павленков Трофим Никитович мещане 1812
Павловский Василий Павлович мещане 1815
Певный Матвей Иванович мещане 1796
Пелипенко Никита Антонович мещане 1806
Петраков Сергей Григорьевич мещане 1797
Петров Василий Петрович мещане 
Плоскоголовый Григорий Яковлевич мещане 1791
По***унко(Поминунко?) Никита Трофимович мещане 1764
Подольская Агафья *неизвестно* цеховые 1766
Поколодный Яков Федорович мещане 1829
Пол*тов(Полетов) Василий Дмитриевич мещане 1807
Понамарев Кирило Григорьевич мещане 1792
Понамарев Никита Яковлевич мещане 1795
Понамарев Трофим Семенович мещане 
Попов Иван Сидорович мещане 1785
Попов Антон Данилович мещане 1813
Попов Петр Антонович мещане 1802
Попов Герасим Иванович мещане 1820
Попов Федор Иванович мещане 1825
Поспихов Петр Васильевич мещане 1779
Проценко Трофим Васильевич мещане 1775
Пушкарев Василий Николаевич мещане 1780
Пятирублев Павел Иванович мещане 1811
Радионов Василий Григорьевич мещане 1809
Радионов(Родионов) Василий Лукьянович мещане 1791
Радионов(Родионов) Тимофей Лукьянович мещане 1801
Радионов(Родионов) Федор Лукьянович мещане 1806
Радионов(Родионов) Иван Григорьевич мещане 1803
Радионов(Родионов) Иван Лукьянович мещане 1789
Радьченко Антон Игнатьевич мещане 1774
Разночинцов Михаил Иванович мещане 1812
Романенко Семен Емельянович мещане 1789
Рослик(Рослин?) Тихон Михайлович мещане 1828
Руденко Александр Андреевич мещане 1781
Руденко Антон Андреевич мещане 1786
Рышков(Решков?) Василий Петрович мещане 1812
Савраев Григорий Яковлевич мещане 1801
Садовой Игнат Павлович мещане 1794
Свиридов Сергей Филипович мещане 1791
Свиридова Ксения Лионтиевна мещане 1808
Свистунов Петр Петрович мещане 1823
Селиванов Семен Семенович? мещане 1769
Сербин Федор Миронович мещане 1825
Середин Андрей Дмитриевич мещане 1823
Середин Федор Федорович мещане 1811
Серобаба Семен Данилович мещане 1799
Серобабин Василий Алексеевич мещане 1821
Сероштанов Конон Максимович мещане 1827
Сирой он же Заиц Петр Харитонович мещане 1785
Скиба Петр Миронович мещане 1830
Скотаренко Семен Гаврилович мещане 
Славгороцкий Степан Сидорович мещане 1802
Славотинский Сила Анисимович мещане 1832
Собин Дорофей Иванович мещане 1781
Соболенко Михайло Иванович мещане 1819
Сойников Иван Степанович мещане 1804
Спасенов? Антон Григорьевич мещане 1803
Спорник Петр Прокофьевич мещане 1815
Сте**енко Никифор Петрович мещане 
Степанов Алексей Иудович мещане 1755
Степанов Александр Яковлевич мещане 
Стребе*енко Николай Николаевич мещане 1809
Стрельцов Герасим Денисович мещане 1794
Суботин Василиск Кондратьевич мещане 1823
Суботин Лаврентий Андреевич мещане 1810
Суботин Константин Васильевич мещане 1787
Сумской Назар Степанович мещане 1796
Сумской Павел Степанович мещане 1805
Сумской Василий Васильевич мещане 1808
Сумской Николай Данилович мещане 1798
Сусщенко Кирило Федорович цеховые 1848
Тагай Василий Федорович мещане 1812
Твердохлебов Секунд Федорович мещане 1830
Темченко Семен Дмитриевич мещане 1810
Тенетенко Иван Федорович мещане 1804
Титов Герасим Титович мещане 1784
Токарев Лукьян Васильевич мещане 1805
Токарев Михаил Филипович мещане 1783
Токарев Яков Васильевич мещане 
Толмачев Павел Харитонович мещане 1810
Третьяченко Трофим Мартынович мещане 1779
Троян Федор Данилович мещане 1787
Троянов Федор Васильевич мещане 1779
Турок(Турон) Рафаиль Иванович мещане 1807
Турчанинов Григорий Иванович мещане 1813
Усиков Давыд Евтеевич? мещане 1794
Фальковский Василий Мартынович мещане 1808
Федотов Василий Федорович мещане 1771
Фесенков Яков Кондратьевич мещане 1818
Харунов Григорий Иванович мещане 1819
Харченко Иван Никитович мещане 1756
Цуканов Карп Авраамович мещане 
Червоннов Яков Иванович мещане 1799
Червоннов Данило Кирилович мещане 1802
Червонный Василий Иванович мещане 1769
Чернявский Иван Романович мещане 1774
Чернявский Михаило Павлович мещане 1836
Черторизский Данило Андреевич мещане 1791
Чуб Петр Дмитриевич мещане 1811
Шаповалов Роман Лукьянович мещане 1820
Шарапов Григорий Алексеевич мещане 1790
Шванин Николай Константинович мещане 1830
Шеповал Семен Григорьевич мещане 1835
Шинкарев Михаил Саввович мещане 1770
Шинкарев Иван Михайлович мещане 1796
Шинкарев Лаврентий Петрович мещане 1806
Широкорада? Семен Николаевич мещане 1779
Шпартаков(Шпартанов) Дмитрий Иванович мещане 1830
Штрихил? Михаило Карлович мещане 
Щербаков Ефим Семенович мещане 1815
Щербина Антон Никифорович мещане 1799
Щипин Алексей Прохорович цеховые 1826
Яструбинский Яков Петрович мещане 1806
Яцуба Иван Федорович мещане 1771
Ящинко Николай Алексеевич мещане 1812

Share

6

Re: Напрацювання

списки селян м.Ізюм Харківської губернії (з РС 1850 р)
Частина 1 (хутора та цигани)
Фамилия Имя Отчество  год рождения хутор проживания или примечание
Баглаенко Григорий Игнатьевич 1778 цыгане
Безверхий Семен Васильевич 1800 Бригадировка
Безрук Иван Алексеевич 1781 Подлужный
Безрук Нестор Алексеевич 1790 Подлужный
Безрук Петр Алексеевич 1805 Подлужный
Бойко Яков Никитович 1772 Донецкий
Бойко Онуфрий Алексеевич 1803 Донецкий
Бондаренко Фока Демьянович 1799 Бригадировка
Бондаренко Иван Денисович 1777 Бригадировка
Бондаренко Алексей Денисович 1782 Бригадировка
Бондаренко Андрей Пантелеймонович 1806 Бригадировка
Бородай Харитон Данилович 1775 Подлужный
Бублик Яков Семенович 1788 Донецкий
Бублик Самойло Терентьевич 1805 Донецкий
Бут(Бутч?) Федор Харитонович 1772 Бригадировка
Бутовский Степан Яковлевич 1776 Подлужный
Верещака Артем Иванович 1779 Бабенков
Водорез Сергей Яковлевич 1770 Бабенков
Водорез Иван Яковлевич 1778 Бабенков
Водорез Семен Яковлевич 1782 Бабенков
Водорез Иван Николаевич 1782 Бабенков
Водорез Лукьян Степанович 1781 Бабенков
Водорез Данило Степанович 1790 Бабенков
Водорез Прокофий Антонович 1789 Бабенков
Галушка Фонтий Пантелеймонович 1815 Донецкий
Галушка Мойсей Федорович 1792 Донецкий
Галушка Емельян Петрович 1823 Донецкий
Геращенко Алексей Григорьевич 1762 Донецкий
Гузий Василий Федорович 1786 Донецкий
Денисенко? Терентий Герасимович 1792 Бабенков
Димченко Гордей Андреевич 1772 Бабенков
Димченко Алексей Андреевич 1819 Бабенков
Димченко Иван Калинович 1804 Бабенков
Душенко(Думенко) Осип Самойлович 1814 Подлужный
Душенко(Рушенко?) Логвин Алексеевич 1764 Донецкий
Език Иван Лукьянович 1795 отставные чины
Забашта Данило Семенович 1811 Бригадировка
Забашта Александр Алексеевич 1775 Бригадировка
Забашта Федор Осипович 1772 Бригадировка
Забашта Иван Алексеевич 1787 Бригадировка
Забашта Лукьян Алексеевич 1780 Бабенков
Забашта Григорий Алексеевич 1778 Бабенков
Загрибельный Иван Михайлович 1791 Донецкий
Запорожченко Фома Гаврылович 1780 Подлужный
Капусник Роман Васильевич 1809 Подлужный
Кашуба Яков Дорофеевич 1786 Бригадировка
Клименко Прохор Петрович 1791 Подлужный
Клименко Гаврило Данилович 1801 Подлужный
Клименко Клим Данилович 1807 Подлужный
Коробка Иван Кузьмич 1767 Подлужный
Кравченко Иван Фомич 1776 Донецкий
Крамаренко Тимофей Семенович 1771 Бабенков
Крамаренко Павел Степанович 1813 Бабенков
Крамаренко Степан Кирилович? 1796 Бабенков
Крамаренко  Григорий Кирилович? 1796 Бабенков
Криворучко Мина Прокофьевич 1795 Бригадировка
Криворучко Тимофей Прокофьевич 1806 Бригадировка
Криворучко Данило Федорович 1765 Бригадировка
Криворучко Степан Минович 1818 отставные чины
Кулик Федор Константинович 1786 Бабенков
Левенец Никита Никифорович 1812 Подлужный
Левенец Терентий Иванович 1825 Подлужный
Лиманский Федор Тарасович 1794 цыгане
Липовый Дмитрий Данилович 1812 Донецкий
Лисенко Степан Павлович 1781 Бригадировка
Лисенко Михайло Павлович 1791 Бригадировка
Лисенко Харитон Павлович 1776 Бригадировка
Лисенко Яков Павлович 1779 Бригадировка
Лисенко Максым Алексеевич 1819 Бригадировка
Лисогорский Прокофий Кирилович 1792 Донецкий
Листопад Лаврентий Федорович 1794 Подлужный
Литвиненко Лукьян Васильевич 1802 Подлужный
Литвиненко Михайло Васильевич 1807 Подлужный
Литвиненко Олифир Гаврилович 1786 Подлужный
Литвиненко Лазарь Гаврылович 1795 Подлужный
Литвиненко Григорий Иванович 1815 Подлужный
Литвиненко Сыдор Григорьевич 1776 Донецкий
Ляшенко Петр Семенович 1820 Донецкий
Ляшенко Иван Осипович 1801 Донецкий
Ляшенко Ефрем Денисович 1778 Донецкий
Макляк Алексей Тимофеевич 1814 Бригадировка
Макляк Матвей Дмитриевич 1802 Бабенков
Маковецкий Василий Иванович 1781 Бригадировка
Маковецкий Демьян Сидорович 1802 Бригадировка
Маличенко Семен Акимович 1795 Бригадировка
Маличенко Гурий Ильич 1788 Подлужный
Маличенко Игнат Ильич 1795 Подлужный
Маличенко Кирыло Дмитриевич 1776 Подлужный
Мокляк Харитон Осипович 1796 Бригадировка
Мокляк Осип Федорович 1776 Бригадировка
Мороз Трофим Макарович 1805 Бабенков
Найденко Матвей Васильевич 1770 Донецкий
Найденко Алексей Никитович 1808 Донецкий
Найденко Афанасий Федорович 1826 Донецкий
Нестеренко Иван Игнатович 1810 Бригадировка
Носик Тихон Иванович 1777 Бабенков
Носик Никита Иванович 1771 Бабенков
Носик Иван Корнеевич 1796 Бабенков
Носик Михайло Евстафьевич 1812 Бабенков
Носик Федор Потапович 1809 Бабенков
Партаненко Федор  Иванович 1812 цыгане
Партаненко Иван Иванович 1812 цыгане
Партаненко Иван Мойсеевич 1789 цыгане
Партаненко Павел Григорьевич 1800 цыгане
Погрибняк Харитон Осипович 1769 Бригадировка
Поправка Архип Васильевич 1790 Донецкий
Поправка Игнат Васильевич 1803 Донецкий
Поправка Семен Харитонович 1810 Донецкий
Прокопенко Деомид Васильевич 1789 Бригадировка
Прокопенко Филипп Васильевич 1797 Бригадировка
Прокопенко Карп Васильевич 1806 Бригадировка
Прокопенко Федор Артемович 1797 Бригадировка
Прокопенко Иван Андреевич 1805 Бригадировка
Прокопенко Дмитрий Герасимович 1809 Бригадировка
Радченко Кирыло Михайлович 1794 Подлужный
Радченко Леонтий Михайлович 1818 Подлужный
Рогань Пимон Сыдорович 1789 Подлужный
Рябенький Федор Самсонович 1781 Подлужный
Свичкарь Михайло Никитович 1776 Бригадировка
Слепчак Василий Тарасович 1824 Подлужный
Соломка Василий Петрович 1794 Донецкий
Срепуд Федор Федорович 1775 Бригадировка
Сытный(Сытнык?) Ефим Иванович 1760 Подлужный
Табакин Ефим Данилович 1788 Подлужный
Табакин Семен Данилович 1800 Подлужный
Тагай Лаврентий Петрович 1809 Донецкий
Талавирька Петр Иванович 1792 Подлужный
Ткаченко Филипп Яковлевич 1807 Подлужный
Торяник Федор Дмитриевич 1797 Донецкий
Туренко Филипп Иванович 1781 Бабенков
Тюпало Андрей Еремеевич 1792 Донецкий
Тютюнник Евстафий Фомич 1815 Подлужный
Фатык? Захарий Антонович 1800 Донецкий
Хор? Тимофей Федорович 1796 Бригадировка
Хухрянский Тимофей Максимович 1794 Бригадировка
Цокота Федор Григорьевич 1775 Бригадировка
Цокота Михайло Григорьевич 1767 Бригадировка
Цокота Андрей Васильевич 1805 Бригадировка
Чегринец Иван Михайлович 1787 Бабенков
Шаповал Иван Петрович 1797 Подлужный
Шведченко Федор Никитович 1786 цыгане
Швидкий Константин Семенович 1777 Бабенков
Швидкий Павел Семенович 1788 Бабенков
Швидкий Степан Семенович 1799 Бабенков
Швидкий Данило Григорьевич 1809 Бабенков
Швидченко Матвей Степанович 1793 цыгане
Шевченко Филипп Иванович 1804 Бригадировка
Штельмах Влас Семенович 1791 Бабенков
Шумейко Яков Федорович 1797 Подлужный

Share

7

Re: Напрацювання

Сповідка м.Ізюм Харківської губернії 1775 рік
Исповедная роспись Преображенской церкви.
ЦГИАК ф.1989 д.563
Только главы семей 
Формат:
ФИО/год рождения/сословие,статус,примечание
*есевич (Лесевич) Петр Федорович 1738 секретарь
*тичинский Максим Семенович 1727 черкас
Абащенко Андрей Данилович 1754 ***
Азмин Иван Данилович 1749 работник
Алферов Петр *** 1740 рядовой
Андреев Петр *** 1716 рядовой
Андреев Семен *** 1716 рядовой
Арендарь Илья Семенович 1718 войсковой
Афоненков Михайло Иванович 1749 работник
Ахтировска Феодосия Петровна 1722 войсковая
Ачкасов Иван *** 1731 рядовой
Аш***ов Алексей *** 1718 фурьер
Багно Михайло Дмитриевич 1728 войсковой
Бакицкий Василь Осипович 1733 работник
Бараник Евдокия Ивановна 1708 войсковая
Баранцов Прокопий *** 1729 рядовой
Барвит Иван Васильевич 1713 войсковой
Басов Иван *** 1715 рядовой
Батишкаев Петр *** 1734 рядовой
Башинский Иван Яковлевич 1761 работник
Безрукова Настасия Лазаревна 1758 работница
Безрукова Ксения Лазаревна 1762 работница
Белоус Христина Семеновна 1700 войсковая
Белоус Аким Данилович 1744 войсковой
Бешинский Григорий Кодратович 1733 войсковой
Богданов Иван *** 1749 рядовой
Бойко Матрона Акимовна 1716 войсковая
Боландин Терентий *** 1718 рядовой
Бондарев Матвей *** 1737 рядовой
Бондарева Марина Никифоровна 1748 работница
Бородаенко Яков Степанович 1748 войсковой
Ботанов Андрей *** 1709 рядовой
Бочарев Иван Сисоевич 1744 посадской
Бочиха Соломонида Ефимовна 1723 войсковая
Бражник Трофим Федорович 1729 войсковой
Брюхан Иван Семенович 1757 работник
Бублик Микита Степанович 1731 войсковой
Будякова Агафья Семеновна 1714 посадская
Бужинский Александр Прокопиевич 1732 протопоп
Бужинский Михайло Прокопович 1745 отставной гусар
Бурдин Семен *** 1710 капрал
Бурлуцкий Савва Данилович 1748 войсковой
Бурмистров Прокоп *** 1727 рядовой
Бут  Иван Иванович 1728 войсковой
Бутенков Иван Сидорович 1723 войсковой
Буш*нев Иван Яковлевич 1720 прокурор
Вевчаренко Петр Григорьевич 1744 работник секретаря
Величковский Динис Иванович 1767 войсковой
Веприцка Евгения Ивановна 1754 работница
Веприцкий Петр Иовлевич 1713 войсковой
Верпека Тимофей Васильевич 1736 войсковой
Ветчилов Максим *** 1724 рядовой
Водорезов Михайло Федорович 1757 работник
Волкодав Остап Иванович 1760 работник
Гадяцкий Леонтий Иосифович 1761 работник
Гадяцкий Иван Федорович 1747 работник
Гайворонский Иван Федорович 1734 войсковой
Галкин Семен *** 1736 сержант батальонный
Галкин Павел Ларионович 1753 работник
Галлушкина Ксения Григорьевна 1715 работница
Гатманец Василий Григорьевич 1727 войсковой
Гатманцева Пелагея Семеновна 1760 работница
Герасимов Максим *** 1753 рядовой
Гладилов Карп *** 1717 рядовой
Гожев Андрей *** 1718 рядовой
Гойдевна Мария Федоровна 1758 работница
Головинский Григорий Кирилович 1731 войсковой
Головко Козьма Емельянович 1720 войсковой
Головцин Василий Иванович 1744 работник
Гончар Игнат Константинович 1740 черкас
Гончар  Григорий Макарович 1751 работник
Гончарев Ларион *** 1712 рядовой
Гончаренко Никифор Иванович 1735 войсковой
Горкуша Степан Максимович 1742 работник
Гороховатский Савва Максимович 1756 работник
Гребениченко Емельян Андреевич 1750 войсковой
Григорев Ефим *** 1720 рядовой
Григоренко Емельян Осипович 1686 войсковой
Гриценко Денис Иванович 1771 работник
Гуевский Василий Иванович 1745 войсковой
Гуман Григорий Степанович 1731 войсковой
Гусев Яков *** 1737 рядовой
Гущин Михайло *** 1715 рядовой
Давидов Игнат *** 1722 рядовой
Давидов Леонтий *** 1727 рядовой
Дегтярев Семен Григорьевич 1755 войсковой
Дегтярева Дарья Даниловна 1762 работница
Диченко Ирина Федоровна 1743 войсковая
Драган Иван Андреевич 1733 войсковой
Елешенков Семен Ильич 1713 войсковой
Епифанов Степан Иванович 1755 войсковой
Ермолаев Федор *** 1714 рядовой
Еснин Михайло *** 1714 рядовой
Ефемов (Ефремов) Ефим *** 1716 рядовой
Ехнич Сидор Степанович 1734 войсковой
Жариков Иван *** 1722 цирюльник?
Жевержий Константин Дмитриевич 1724 войсковой
Живолуп Яков Аввакумович 1733 войсковой
Жорновой Павел Моисеевич 1722 войсковой
Жуков Михей *** 1731 рядовой
Жуков Семен Федорович 1733 войсковой
Жулаев Филип *** 1726 рядовой
Жученко Иван Семенович 1760 работник
Жушма Филип Власович 1749 работник
Забаев Сафрон *** 1725 рядовой
Забираник Марко Кирилович 1737 войсковой
Задорожный Никита Михайлович 1770 работник
Заец Леонтий Петрович 1736 войсковой
Запорожченко Домникия Осиповна 1733 войсковая
Засорин Михайло Михайлович 1737 посадской
Захожа Матрона Алексеевна 1759 работница
Зосимов Никита *** 1749 флейтщик
Зубенко Кирило Федорович 1764 работник
Зубцов Петр Павлович 1749 инженер подпорутчик
Зюба Григорий Григорьевич 1729 войсковой
Иваненко Мария Максимовна 1722 войсковая
Иванов Сисой ? Иванович 1717 прапорщик
Иванов Михай  *** 1713 рядовой
Иванов Родион *** 1745 рядовой
Игнатев Елисей *** 1736 рядовой
Ипатов Трофим *** 1738 рядовой
Исаев Семен *** 1724 рядовой
Казмин Елисей *** 1730 рядовой
Калачник Григорий Васильевич 1748 регистратор?
Калачник Пантилимон Самойлович 1724 войсковой
Калениченко Иван Федорович 1744 работник
Калюжненко Иван Терентиевич 1764 работник
Калюжнина Устина Терентиевна 1763 работница
Камзалев Василий *** 1734 рядовой
Кандиба Иван Прокопиевич 1750 войсковой
Кармазина Татьяна Васильевна 1713 войсковая
Кармазиненко Аврам Федорович 1754 работник
Кийченко Максим Кондратьевич 1762 работник
Кирилов Степан Сергеевич 1711 капитан
Кирилов Максим *** 1722 рядовой
Кирилов Александр Дмитриевич 1756 канцелярист
Кириченко Иван Степанович 1738 войсковой
Кобец Аким Васильевич 1729 войсковой
Ковалевский Иван Алексеевич 1720 войсковой
Коваль Иван Акимович 1752 работник
Коваль Кирило Михайлович 1713 войсковой
Коваль Степан Петрович 1740 войсковой
Коваль Петр Тихонович 1713 войсковой
Колесник Ирина Осиповна 1747 работница
Колесников Петр Алексеевич 1733 войсковой
Колесников Семен Васильевич 1737 войсковой
Коломийцов Иван Федорович 1750 канцелярист
Коломийцов Игнат Назарович 1724 работник
Комарь Яков Петрович 1730 работник
Кондратьев  Матвей Васильевич 1737 порутчик
Кондратьева Агрипина Захаровна 1701 мать полковницы
Копаченко Яков Семенович 1758 работник
Коренев Филимон *** 1721 рядовой
Коренев Алексей *** 1759 рядовой
Коровай Григорий Данилович 1726 войсковой
Королков Борис Семенович 1738 порутчик
Костантинов Мартин *** 1749 барабанщик
Костенко Иван Григорьевич 1711 войсковой
Котлярова Матрона Романовна 1753 ***
Котлярова Екатерина Максимовна 1756 работница
Кочитова Евдокия Васильевна 1713 ***
Крамаренко Яков Трофимович 1759 работник
Крамаренко Петр Иванович 1764 работник
Кривопушкин Дмитрий Филипович 1757 работник
Криворог Герасим *** 1722 рядовой
Крупченко Василий Степанович 1747 работник
Кудаева *** Васильевна 1741 полковница
Кудко Филип Иванович 1725 войсковой
Кудко Макар Иванович 1743 черкас
Кудрицкий Иван Иосифович 1724 священник
Кузнецов Игнат *** 1719 капрал
Кузнецов Петр *** 1715 рядовой
Куличенко Константин Федорович 1754 работник
Купчинов Денис Кирилович 1713 отставной сотник
Курдюмов Андрей Иванович 1705 посадской
Курилин Платон *** 1727 рядовой
Курочка Климентий Макарович 1747 работник
Кутасов Григорий Антонович 1756 работник
Лазарев Иван *** 1716 капрал
Ланчиха Ефимия Даниловна 1738 войсковая
Ларионов Никифор *** 1735 рядовой
Лащилов Леонтий *** 1740 рядовой
Лейбенко Григорий Иванович 1749 войсковой
Лимаренко Мария Иосифовна 1755 ***
Линик Петр Григорьевич 1721 войсковой
Линник  Семен Федорович 1761 работник
Линникова Агафья Николаевна 1760 работница
Липовской Василий Иванович 1724 войсковой
Лисицин Андрей *** 1733 рядовой
Лисогерщенко Григорий Романович 1740 войсковой
Листопад Мария Степановна 1759 работница
Литвин Андрей Фомич 1746 работник
Литовка Наталия Максимовна 1761 работница
Лихобабенко  Иван Никитович 1715 войсковой
Лихобабенкова Евдокия Ивановна 1752 войсковая
Лободина Христина Павловна 1759 работница
Лопоносов Федор Иванович 1756 работник
Лукьянов Флор *** 1749 рядовой
Ляхевна Педагея Андреевна 1738 войсковая
Мазилов Захар *** 1717 рядовой
Макаренко Петр Исаевич 1756 работник
Макаренко Исай Макарович 1712 войсковой
Македонский Прокоп Иосифович 1737 диакон
Макеев Влас *** 1725 рядовой
Маковецкий Григорий Яковлевич 1753 канцелярист
Максимов Кодрат *** 1740 рядовой
Мальченко Иван Семенович 1756 работник секретаря
Малюк Зеновий Семенович 1694 войсковой
Манко Данило Семенович 1723 войсковой
Марин Алексей *** 1735 сержант батальонный
Мартиненкова Параскева Ивановна 1755 работница
Мартинов Илья *** 1731 рядовой
Маслов Василий *** 1751 барабанщик
Масляк Сергей Васильевич 1710 войсковой
Матвеев Терентий *** 1735 рядовой
Матяшев Николай *** 1712 рядовой
Мекланен ? Митрофан *** 1717 рядовой
Мелка Григорий Иванович 1711 работник
Мережчиха Анна Тарасовна 1714 войсковая
Мерочникова Ульяна Васильевна 1762 работница
Месеренко Артем Степанович 1761 работник
Мещанинов Марко Андреевич 1754 работник
Мещанинова Агафья Васильевна 1726 войсковая
Микитин Матвей *** 1745 рядовой
Миков Антон *** 1735 рядовой
Мирочниченко Иван Степанович 1737 войсковой
Мищенко Григорий Иванович 1745 регистратор
Мищенко Василий Михайлович 1751 регистратор?
Мо*ин Яков *** 1717 рядовой
Могила Захар Ефимович 1744 войсковой
Могилка Сергей Никифорович 1757 работник
Мокрилов Андрей Михайлович 1753 ***
Мостовенко Иван Федорович 1752 регистратор
Мураховска Акилина Ивановна 1764 работница
Мураховска Ефимия Артемовна 1763 работница
Набоков Григорий Ефимович 1744 войсковой
Назаренко Петр Васильевич 1761 работник
Назаренко Елена Яковлевна 1724 войсковая
Наракин Федор *** 1727 рядовой
Небогин Иван Данилович 1734 канцелярист
Неверов Савва *** 1721 рядовой
Немой Иван Федорович 1735 работник
Нечволод Никита Федорович 1735 войсковой
Нидлин Парфен *** 1731 рядовой
Низка Анна Кирилловна 1758 работница
Низкий Кирило Иванович 1733 войсковой
Нудга Андрей Иванович 1751 работник
Обертай Михайло Дмитриевич 1756 работник
Обоянцов Лукьян Радионович 1724 посадской
Огненко Тимофей Васильевич 1739 войсковой
Олейник Петр Иванович 1697 войсковой
Олшанский Василий Андреевич 1759 канцелярист
Омелченко Григорий Федорович 1732 войсковой
Паламаренко Мирон Леонтиевич 1755 войсковой
Палеков Павел *** 1722 рядовой
Палитов Евсей *** 1735 рядовой
Парфилка Моисей Пархомович 1723 войсковой
Парфилченко Наум Афанасьевич 1763 ***
Перевозниченко Федор Григорьевич 1756 работник
Переродин Василий Петрович 1725 посадской
Переясловец Федор Трофимович 1756 канцелярист
Печников Алексей Васильевич 1738 посадской
Печников Иван Васильевич 1740 посадской
Плаксин Антон *** 1713 рядовой
Платонов Григорий *** 1747 рядовой
Плеханов Клим *** 1718 рядовой
Плоскоголовый Кирило Иванович 1751 работник
Полугречка Евдокия Лукьяновна 1729 войсковая
Попов Роман Тимофеевич 1722 войсковой
Пораманов Афанасий *** 1737 рядовой
Потапов Александр *** 1728 рядовой
Потетутева Елена Андреевна 1755 работница
Походаев Яков *** 1709 рядовой
Прилуцка Татьяна Федоровна 1712 войсковая
Прилуцкий Симон Иванович 1748 войсковой
Прошин Мойсей *** 1725 рядовой
Прудиус Елена Яковлевна 1716 войсковая
Раскошный Мойсей Федорович 1755 работник
Реткин Филат *** 1748 рядовой
Романенко Афанасий *** 1713 рядовой
Романов Игнат *** 1715 рядовой
Руденко Андрей Григорьевич 1747 войсковой
Руденко Семен Филипович 1738 войсковой
Рыбаков Пимон *** 1738 рядовой
Савченко Алексей Дмитриевич 1760 работник
Севеников Ларион Силевестрович 1706 черкас
Северов Захар Демьянович 1745 ***
Седой Ларион *** 1738 рядовой
Семененко Игнат Иванович 1736 работник
Семенов Петр *** 1731 рядовой
Семенов Георгий *** 1740 рядовой
Семенов Евсей *** 1732 рядовой
Семенуха Семен Саввович 1723 войсковой
Сенченко Григорий Семенович 1750 работник
Середин Дмитрий Климентиевич 1749 канцелярист
Середин Косьма Климентиевич 1758 работник
Середина Васса Козьминична 1727 войсковая
Сидро Федор Васильевич 1744 войсковой
Силвесов Василий Прокопьевич 1767 работник
Ситниченко Яков Васильевич 1727 работник
Склярка (Склярова) Марина Константиновна 1715 войсковая
Скобелцин Александр *** 1722 рядовой
Скочков  Семен Степанович 1734 работник
Скочкова Татьяна Тимофеевна 1713 войсковая
Скрипник Степан Иванович 1708 войсковой
Скрипник Степан Данилович 1735 войсковой
Скрипниченко Емельян Степанович 1745 работник
Слюнкин Ипат *** 1703 рядовой
Смиченкова Мария Акимовна 1758 работница
Снигарев Андрей *** 1712 рядовой
Собина Матвей Сидорович 1716 черкас
Солодовник Параскева Кондратьевна 1762 работница
Солодовник Динис Захарович 1710 войсковой
Солодовник Фома Иванович 1760 работник
Солодовник Яков Дмитриевич 1730 войсковой
Соляниченко Семен Калинович 1727 войсковой
Соляниченко Григорий Григорьевич 1735 войсковой
Сорока Яков Моисеевич 1739 войсковой
Сорока Мойсей Иванович 1719 войсковой
Сорокособака Степан Иванович 1752 войсковой
Спевакевский Федор Иванович 1738 войсковой
Страхов Иван Иванович 1735 протопоп
Стрелец Динис Иванович 1753 работник
Стрелец Иван Никитович 1723 войсковой
Стрелов Александр *** 1726 рядовой
Стрельцова Евфросинья Трофимовна 1763 работница
Строгий Данило Иванович 1750 работник
Субачев Гаврило Прокопиевич 1757 работник
Суворов Григорий *** 1717 рядовой
Суканичка Анна Агаповна 1713 войсковая
Сулимкин Михайло Алексеевич 1753 войсковой
Сумской Иван Тарасович 1736 войсковой
Суспицин Андрей *** 1722 рядовой
Сухоручко Михайло Никифорович 1756 работник
Сучиха Феодосия Корниловна 1703 войсковая
Сучко Иван Николаевич 1739 войсковой
Сущенко Мария Васильевна 1756 работница
Тараненко Василий Максимович 1760 работник
Таранухин Антон Максимович 1740 капеист
Тасеев Василий *** 1733 рядовой
Татарский Дорофей Евстафиевич 1710 отставной сотник
Татарский Андрей Дорофеевич 1744 регистратор
Ташков Савва *** 1737 рядовой
Тварашков Гаврило *** 1731 рядовой
Тельников (Тельняков) Гаврило *** 1735 рядовой
Терентиев Павел *** 1726 рядовой
Тинникало Михайло Андреевич 1740 войсковой
Ткач Иван Яковлевич 1726 черкас
Ткачева Настасия Васильевна 1764 работница
Ткачева Ефимия Петровна 1759 работница
Ткачева Мария Васильевна 1761 работница
Ткачева Фекла Герасимовна 1762 работница
Ткаченко Федор Андреевич 1750 работник
Ткачиха Анна Федоровна 1713 войсковая
Товстопятый Гаврило *** 1740 рядовой
Торяник Тимофей Мартинович 1747 войсковой
Трафимов Лукьян *** 1737 рядовой
Тюков Иван *** 1723 рядовой
Узварова Пелагея Андреевна 1760 работница
Усенко Иван Данилович 1729 войсковой
Уткин Гаврило Тимофеевич 1714 войсковой
Фавстов Иван Димитриевич 1757 работник
Федорченко Василий Федорович 1720 войсковой
Фесенков Кодрат Григорьевич 1731 вахмистр
Ха*дога Мария Борисовна 1730 войсковая
Хандога Васса Ивановна 1757 ***
Харитонов Степан *** 1729 рядовой
Харк**вна Христина Петровна 1740 войсковая
Хлопцов Степан *** 1721 рядовой
Худояров Иван Маркович 1757 работник
Царевский Павел Никитович 1715 войсковой
Царевский Иван Васильевич 1759 работник
Цветников Антон *** 1718 рядовой
Цуриков Андрей *** 1720 рядовой
Цыганов Иван Петрович 1768 войсковой
Чеканов Григорий *** 1711 рядовой
Черна Матрона Яковлевна 1715 войсковая
Шаповал Иван Матвеевич 1710 войсковой
Шаповал Михайло Наумович 1733 войсковой
Шаповалова Ульяна Максимовна 1760 работница
Шарапов Евсей *** 1731 рядовой
Шарапов Семен Федорович 1739 посадской
Шахов Иван Алексеевич 1719 посадской
Шведов Василий Ананьевич 1748 провиант комисар
Шведов Ананий Федорович 1715 ***
Швецов Семен *** 1715 рядовой
Шевелев Яков *** 1702 рядовой
Шевченко Петр Михайлович 1759 работник
Шелест Григорий Самойлович 1740 войсковой
Шелехов Иван Иванович 1740 посадской
Шеметенко Федор Иванович 1759 работник
Шкурка Влас Никифорович 1739 войсковой
Шрамко Иван Кирилович 1758 работник
Штепенко Филип Григорьевич 1763 работник
Штироченко Николай Моисеевич 1753 работник
Щелкунов Никита *** 1715 рядовой
Щербак Пантилимон Иванович 1751 канцелярист
Щербак Парфений Иосифович 1719 войсковой
Щербаков Григорий Парфеньевич 1749 ***
Щербакова Наталья Акимовна 1766 работница
Щербакова Устинья Осиповна 1712 войсковая
Щипакин Семен *** 1725 рядовой
Юркова Ирина Яковлевна 1746 войсковая
Ямпольский Иван Иосифович 1743 войсковой
Ямпольский Дмитрий Иосипович 1729 войсковой
Яременко Иван Иванович 1734 войсковой

Share

8

Re: Напрацювання

Сповідка м.Ізюм Харківської губернії 1775 рік
Изюм 1775г.
Исповедная роспись Крестовоздвиженской (Воздвиженской) церкви.
ЦГИАК ф.1989 д.563
Только фамилии
Бойко
Бойченко
Бородай
Буденко
Булах
Веприцкий
Верховой
Воропай
Гончаренко
Грусь
Гусак
Дарниченко
Дегтярев
Деревянченко
Душенко
Емец
Зам***
Замешляк
Замешляченко
Ильяшинко?
Кармазин
Кириенко
Коваленко
Ковтун
Кононенко
Короткий
Костенко
Котляр
Кравец
Кремянский
Крывченко
Курбатов
Кучерев
Ленбичинко?
Литвиненко
Логвиненко
Лось
Могила
Могилка
Мухинский
Немой
Ни*алекий
Ничипоренко
Паламаренко
Пащенко
Перевезенко
Перекрестов
Плахотя
Попов
Резник
Решетняк
Романченко
Роменский
Руденко
Рыбалка
Садовниченко
Сказкин
Склярев
Солодовниченко
Соломка
Солонецкий
Стоян (Стояк)
Судейник(Судейнин)
Тертычников
Тимофеенко
Ткач 
Ткаченко
Томиленко
Томный?(Помный)
Христо*
Чепур
Чередник
Чуб
Шереметенко
Штепинко
Штурба

Share

9 ( 18-04-2022 08:46:01 змінене sheva_alex )

Re: Напрацювання

Сповідка м.Ізюм Харківської губернії 1775 рік
Изюм 1775г.
Исповедная роспись Николаевской церкви.
ЦГИАК ф.1989 д.563
Только фамилии
******
*илуненко
*ули*
Андреенко
Биковской
Бичок
Боблик (Боблин)
Бойко
Бондаренко
Бразка
Бу*би**
Бублик
Будянский
Бурховецкий
Бутенко
Бутков
В*роченко
Верещака
Веселый
Ворона
Галенко
Галушка
Гаркавой
Гетманенко
Гойденко
Голиков
Головаха
Головченко
Грицаенко
Гусак
Гусаров?
Гусаченко
Деревянка
Дудник
Душенко
Език
Ерченко (Юрченко,Ярченко)
Жуйборода
За**ленко
Забиряник
Забудко
Задорожненко
Запорожец
Запорожченко
Запорщенко
Зозуля
Золотоверхий
Зюба
Иваненко
Исиченко?
Кал**ненко
Калной?
Калюжный
Кириченко
Кишинский
Клюценко (Кляценко)
Коваленко
Коваль
Козменко
Колесниченко
Коломиченко
Комли***
Кононенко
Копил
Коробейник
Коровай?
Корчин?
Костюченко
Куличенко
Курбел**
Кучма
Кучура
Кушнер (Кушнеренко?)
Лапа
Лебчич
Левенко?
Легкий
Лете****
Линнык
Лисенко
Лисовиченко
Листопад
Литвин
Литвиненко
Лобода
Логивец
Логовец
Луганский
Лютый
Ма****
Мазняк?
Малик?
Малинский?
Манченко
Марченко
Мачул****
Милый
Миргородский
Мирошник
Мирошниченко
Моргунов
Мороз?
Москаленко
Мураховский
Мурдекаленко
Мурдекаленко
Найденко
Недбайло?
Недогор***
Нестеренко
Ноженко
Носатка
Овсеенко
Олейниченко
Орищенко
Орлов
Патока
Певень
Педаненко
Педгорный
Петл****
Петрашенко
Печенежский
Пивовар
Пивоваренко
Плешан
Под**ный
Поденежка?
Помазанов
Поцилуйко
При**цкий
Приходко
Просяниченко
Прохвитиленко
Радченко
Раченко
Резвый
Рикуненко
Рогаль
Рогач
Рубан
Руденко
Русаненко
Сагунов
Святе****
Семенченко?
Семерниченко
Серомаха
Сивоволенко
Сидорченко
Ситниченко
Скляренко
Скрекотн***
Скрипниченко
Соколовский
Спевак
Старец
Стрелец
Сулима (Сулимов)
Сумец
Сухомлинов
Сущенко
Талавирка?
Тараненко
Тесля
Ткаленко
Ткач
Токаренко
Усков
Цибулник
Чвалун
Черноризенко
Чернявский
Шваченко
Швец
Шкура
Шкурат
Шолудко
Штаненко
Шулженко
Явный?(Неразборчиво)
Ярков(Юрков,Ерков)

Share

10

Re: Напрацювання

Сповідка м.Ізюм Харківської губернії 1775 рік
Изюм 1775г.
Исповедная роспись Покровской церкви.
 Предзаключительная.
ЦГИАК ф.1989 д.563
Только фамилии
Абросимов
Арцибушев
Бабенко
Бавикин
Базалеев
Бакитцкий
Бараник
Баранниченко
Безрукавенко
Бекеша
Белан
Белонежко
Бережный
Бетенко
Богодуховский
Бондаренко
Бондарь
Бондарь
Бондарь
Бортиченко
Бортник
Боряк
Бражник
Бублик
Бугосов
Булба
Васильев
Величко
Венский
Веприцкий
Вербецкий
Верещака
Ветер
Власов
Воблинов
Воронко
Гадючка
Галаев
Галикин (Галинин)
Гладкий
Гладченко
Гонтаренко
Гончар
Гончар 
Гончаренко
Гонченко
Горбенко
Горбин?
Горобец
Греков
Гречка (Греков?)
Гриценко
Гурнев
Данильченко
Двигубский
Дегтяренко
Деденко
Демиченко
Демяненко
Деркач
Дранниченко
Дрига
Дудник 
Дудников
Дудниченко
Дяченко
Евцев
Завгородненко
Завгородний
Запорожец
Запорожченко
Зосимов
Зюба
Игнатенко
Кандиба
Карадшенко
Карнаушенко
Кашка
Кобаленко
Ковалевский
Коваленко
Коваль
Коваль
Козлов
Козменко 
Козменков
Колесниченко
Коломацкий
Коломийченко
Комарь
Комаш***
Комисарь
Коник
Конниченко
Копичка
Короленко
Костенко
Криворученко
Криворучко
Кротов?
Круков
Кузменко
Кузнецов
Кукса
Кулинский
Куличенко
Купчинов
Кучеренко
Кучура
Лень
Лесовый
Ликов?
Лисогоренко
Лисогорский
Литвиненко
Лищенко (Лященко)
Ломига
Лубенец
Луцков
Любашевский
Ляшенко
Майдаченко
Малий (Малый)
Малюга
Мартиненко
Метеленко
Мироненко
Моленко
Мораховский
Москаленко
Моцюеко
Найденко
Наконечный
Напрасник
Науменко
Наумов
Незнаем
Несторенко
Неч**тиков
Николенко
Ниченков
Онищенко
Острого**кий
Охременко
Па**денко
Палагут**ов
Палеев
Панд***
Паневаженко
Панченко
Пасечник
Пероженко
Подушка
Покандюк
Полянский
Поняков
Попович
Порожнета
Радченко
Ребченко(Рябченко)
Редченко
Рохманенко
Рыбалка
Рыбалченко
Саврасов
Саврасый
Савченко
Сидоренко
Скляренко
Скоченко
Скочко
Скрипник
Скубко
См**ск
Смирнов
Смолиненко
Соловьев
Солод***
Солонецкий
Софиенко
Старанный
Старченко
Стобиренко
Стругенко
Сумец
Сумской
Табилин?
Талувирка
Тарасенко
Тертичников
Тимошенко
Тихоцкий
Топчинский
Торечный
Третяченко
Трикоз
Тютюнник
Удинский
Узваров
Узденко? (Уз*енко)
Федоренко
Хандяк?
Хоменко
Хупавцов
Цибуленко
Цимбалист
Чвалун
Чуйко
Шамрай
Швец
Шевцов
Шевченко
Шендриков
Шокало
Щербаченко
Якименко
Ярещенко

Share

11

Re: Напрацювання

Сповідка м.Ізюм Харківської губернії 1775 рік
Изюм 1775г.
Исповедная роспись Вознесенской церкви.
Заключительная.
ЦГИАК ф.1989 д.563
Только фамилии
**осаренко
*енный
*озорез (Козорез?)
Акияк?
Безверхий
Белогай
Белый
Бердник
Бережной
Блик (Блин?)
Боженко
Бойко
Бондаренко
Бородавка
Вакуленков
Вдова
Вендонченко
Ветренко
Волоков
Вынник
Вынничков
Гайдамака
Гаращенко
Гаркавенко
Горбуленко
Гребеник
Григор 
Григоренко
Гризидуб
Грищенко
Губа
Дегтяренко
Динисенко
Донченко
Дубина
Дудниченко
Ерофеев
Забашта
Забираник
Завгородний
Задорожный
Запорожченко
Золотаренко
Золотовершенко
Иваненко
Ищенко
Кабака
Калюжный
Капустников
Кармазин
Кармазиненко
Кащенко
Кирилов
Кишинский
Кладченко?
Клименко
Кобец 
Кобец?
Коробка
Корочанский
Косенко
Кравченко
Крамаренко
Краснокутный
Крупка
Куделя (Кузеля?)
Курочка
Литвин
Лопатченко
Лотник
Лотниченко
Манченко
Марков?
Марченко
Матяш
Мацюця
Миндаренко
Миродоренко
Митниченко
Мокляк
Мор**ун
Мураховский
Недбайло
Ноженко
Орлов
Пе*ненко
Песоцкий
Плоскоголовый
Полуян
Прасоленко
Приемуша
Пушкаренко
Пшонка
Пятуненко
Резниченко
Рокитянский
Руденко
Рыбалка
Рябченко
Саенко
Сахно
Свечкаренко
Семенов
Сенный
Сеховский?
Слепцов?
Смещ****
Сова
Соловенко
Солодовниченко
Соляниченко
Старченко
Стовба
Тагай (Таган)
Терентьев
Тесля
Техоцкий
Ткаленко
Ткаченко
Товстин
Тупаленко
Туренко
Тюкало (Тякало)
Тютюнник
Тягнирядниненко
Фартушенко
Фесенко
Хинко
Цвелой
Цикаленко
Чегринец
Чегриниц
Чуприна
Швец
Шевченко
Штепа
Штофун
Шумейко
Щербаченко
Яременко
Ярмошенко
Яровенко
Яропуденко

Thanks: litar Л, Ann, nfs793

Share