1

Тема: ДНК родичі форуму

Якщо Ви  робили ДНК аналіз, та не соромитесь розказати  деталі, you are wellcome to цієї теми. Не знаю, що з цього вийде, але бачу, що є потреба.

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: mavra3, notizia2

Share

2

Re: ДНК родичі форуму

FindMyRoots пише:

Может не туда, но куда-то мне хочется написать smile
Вот смотрю на наш форум и на подсознании понимаю, что мы все друг другу братья и сестры с разной степенью отдаленности smile
Немногие из нас сюда выкладывают фамилии своих ДНК совпаденцев, но судя по ветке Полтавщины, за которой я слежу, я могу сделать вывод, что как минимум Balymba, Borisovichi и я уже как-то связаны.

Интересно, сможем ли мы связать всех тех, кто сдал тест FamilyFinder на этом форуме? smile Или это мне нечего делать? smile
Вдруг кому-то станет интересно.
Мои наборы в FTDNA
Iryna Churkina  Kit 531578
Galyna Marchuk / Churkina  Kit 531579
Anatoliy Churkin  Kit 531580
Ivan Symonenko Kit 560940
Gennadiy Krivoy  Kit 567267
Vera Starchenko  Kit 574396
Vladimir Lubensky Kit 574397
Anna Kulyk / Danilova  Kit 666439

Правильний крок, добре було б взагалі мати окрему тему, щоб можна було зрозуміти до кого звертатися по допомогу, чи кому потрібна та чи інша інформація.
По ФФ у мене поки-що єдиний кіт: Vasyl Popovych 405701 GEDmatch T457571

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

3 ( 26-06-2018 07:55:34 змінене FindMyRoots )

Re: ДНК родичі форуму

Может не туда, но куда-то мне хочется написать smile
Вот смотрю на наш форум и на подсознании понимаю, что мы все друг другу братья и сестры с разной степенью отдаленности smile
Немногие из нас сюда выкладывают фамилии своих ДНК совпаденцев, но судя по ветке Полтавщины, за которой я слежу, я могу сделать вывод, что как минимум Balymba, Borisovichi и я уже как-то связаны.

Интересно, сможем ли мы связать всех тех, кто сдал тест FamilyFinder на этом форуме? smile Или это мне нечего делать? smile
Вдруг кому-то станет интересно.
Мои наборы в FTDNA
Iryna Churkina  Kit 531578
Galyna Marchuk / Churkina  Kit 531579
Anatoliy Churkin  Kit 531580
Ivan Symonenko Kit 560940
Gennadiy Krivoy  Kit 567267
Vera Starchenko  Kit 574396
Vladimir Lubensky Kit 574397
Anna Kulyk / Danilova  Kit 666439

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

4

Re: ДНК родичі форуму

Все ДНК=тесты заказывала в ФТДНА.
Их №№ в GEDmatch с кратким описанием географии известных предков:
T047936  отец - потомок курских однодворцев, у матери - отец крымский болгарин, мать - русская, предки которой из Кунгурского уезда Пермской губернии;
T099999 родители - крымские болгары;
T217801 отец - крымский болгарин, у матери - отец украинец, известный ранний предок поселянин д. Ново-Николаевки Симферопольского уезда Иван Васильев Кузьменко, мать - болгарка из того же нас.пункта;
T326095 отец - потомок курских однодворцев, у матери - отец крымский болгарин, мать - русская, предки которой из Кунгурского уезда Пермской губернии;
T379031 отец - потомок курских однодворцев, у матери о предках  отца нет информации кроме фамилии Тронников, мать - потомок курских однодворцев;
T437048 родители - потомки курских однодворцев;
T453139 отец - потомок курских однодворцев, о предках матери ничего не известно кроме фамилии Литвинова;
T525564 по отцу самый ранний предок - побилетний солдат Ступак Конон Климович из с. Сосновка Пятковской волости (ныне село Сосновка Житомирского района ), по матери - однодворцы Воронежской губернии;
T582505  предки -черносошные крестьяне Кунгурского уезда Пермской губернии;
T677348 по отцу -потомки курских однодворцев, по матери - известный ранний предок Марк Андреев Шегеда, умерший в 1847 году в возрасте 82 лет, о чем свидетельствует запись в МК  Царе-Константиновская церкви села Шарки Васильковского уезда Киевской губернии;

Share

5

Re: ДНК родичі форуму

Продолжу список своих №№ в GEDmatch:
T781666 отец - крымский немец, мать - крымская болгарка, предки которой по отцу переселились в Крым около 1800 года, а предки матери переселились около 1804 года сначала в Бессарабию, в 1862 году - в Приазовье, в 1884 году - в Крым;
T836228 предки -черносошные крестьяне Кунгурского уезда Пермской губернии
T866933 отец - крымский болгарин, мать-русская, предки которой из Кунгурского уезда Пермской губернии;
T938154 родители -крымские болгары;
T940853 отец -украинец, известные ранние предки Гук Иван Андреев сын, около 1760 г.р. и Глеевый Терентий Саввин сын около 1802 г.р.. оба из с. Обуховичи Радомысльского уезда Киевской губернии, мать - крымская болгарка,  предки которой по отцу переселились в Крым около 1800 года, а предки матери переселились около 1804 года сначала в Бессарабию, в 1862 году - в Приазовье, в 1884 году - в Крым;

Share

6

Re: ДНК родичі форуму

Comparing Kit T582505 (*Aleksandra Torsunova) and T571663 (Anatolij Churkin мой папа)
Largest segment = 7.4 cM
Total of segments > 7 cM = 7.4 cM
1 matching segments
Estimated number of generations to MRCA = 7.5

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: mavra31

Share

7

Re: ДНК родичі форуму

Мои
Iryna Minaieva Kit 577611, T004006
Предки -  Николаевская обл., Курская обл. (Воронежская губерния), Курганская обл. - это те, что знаю точно, остальные - в поиске.
Vladyslav Lysyi Kit 687646, T137799
Предки - Светловодский р-н, Кировоградская обл., Рогатинский р-н Ивано-Франковская обл.

Share

8

Re: ДНК родичі форуму

Irina Stupak T047936 и Viktor Khm. T326095 - у них  обоих ФФ в совпаденцах показывает Mariya Bas (соответсвенно 5th Cousin - Remote Cousin 29  8  X-Match  и   4th Cousin - Remote Cousin  37  10   X-Match).  Mariya Bas  близко связана с форумчанином Volodymyr H Bodnar Ph.D., который также есть в совпаденцах у Irina Stupak - 5th Cousin - Remote Cousin  36  8
  У родителей Ирины и Виктора в совпаденцах нет ни Mariya Bas. ни Volodymyr H Bodnar Ph.D. Но зато у их двоюродной бабушки T217801  Tatiana Serbinova тоже есть в совпаденцах уважаемый Volodymyr H Bodnar Ph.D. 5th Cousin - Remote Cousin 47  9. Я было подумала, что родство у  Tatiana Serbinova с  Volodymyr H Bodnar Ph.D идет по линии её деда с материнской стороны -украинца Кузьменко, но наличие совпадения с Volodymyr H Bodnar Ph.D и Maria Bas  у Irina Stupak  и Viktor Khm. предполагает, что родство идет по болгарской линии, общей для всех троих. Кроме того, для всех троих есть еще один общий совпаденец - не форумчанин Kazimierz Sasinowski de Zareby-Krzteki (Paternal:Dąbki-Łętownica). Родство, конечно же, очень дальнее, но интересна география: Болгария -Бессарабия-Украина-Польша

Thanks: FindMyRoots1

Share

9

Re: ДНК родичі форуму

notizia пише:

Мои
Iryna Minaieva Kit 577611, T004006
Предки -  Николаевская обл., Курская обл. (Воронежская губерния), Курганская обл. - это те, что знаю точно, остальные - в поиске.

Сегодня случайно на myheritage.com увидела совпадение:

Проверила GEDmatch.Com:


Возможно дальнее родство идет по родственникам из Курской обл. (Воронежская губерния).

Thanks: notizia, luvi2

Share

10

Re: ДНК родичі форуму

Здесь http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=701&p=38 я писала о совпадении курируемой мною родственницы с тремя представителями фамилии Ochkas:

mavra3 пише:

У курируемой мною Валентины Хмелевской, отец которой потомок курских однодворцев, а мать -Шегеда из с. Шарки Васильковского уезда Киевской губернии, Гедматч в совпаденцах показывает     Vasily Ochkas (14,2/8,8/6,2),  Nikolay Ochkas (Nvmk) (8,8/8,8/6,6) и  Alexey Ochkasov (8,7/8,7/6,6)...

И вот новое совпадение, теперь уже у меня с представителем этой фамилии:
Sergey Ochkas  5th Cousin - Remote Cousin  40  8  X-Match.
У моей мамы нет этого совпадения. и логично было бы предположить, что оно идет по линии моего отца, предки которого с 1800 года жили в Бессарабии и Приазовье, а ранее на территории Болгарии, Румынии, Молдовы.  Общих совпаденцев между мной и Sergey Ochkas  всего 3 человека, в т.ч. два из  них -из Финляндии, а оставшаяся - двоюродная тетя моей мамы- 5th Cousin - Remote Cousin  40  8. Её предки  и по отцу, и по матери - черносошные крестьяне Кунгурского уезда. Кунгурский уезд стал активно колонизироваться в конце 16 века русскими из северо - западных регионов Московии, ранее эту территорию заселяли  финно-угорские племена. Мое родство с  Sergey Ochkas идет по 10 хромосоме:  on chromosome 10 from position 112921635 to 117867783 for a total of 7.8 cM. У тети родство с ним тоже по 10 хромосоме, но на другом отрезке:  on chromosome 10 from position 1990068 to 5307870 for a total of 8.43 cM.
 
И еще: у меня ФТДНА показывает совпадение X-Match, и это вроде бы означает, что совпадение у Sergey Ochkas должно быть со стороны его матери, но у тёти нет с ним совпадения X-Match. Значит ли это, что совпадение Sergey Ochkas с тётей идет не со стороны его матери?

Share

11

Re: ДНК родичі форуму

Самое интересное - откуда появилось родство у людей, проживающих на таких удаленных друг от друга территориях?

ochkas пише:

...Vasily Ochkas это троюродный брат моего деда.
Живёт на Кубани, в роду казаки Полтавской и Черниговской губерний переселившиеся сюда в 1808-1825 годах.

Эта цитата с "Форума уральской генеалогии":
RODGER пишет:

Черниговские переселенцы массово переселялись на Урал в 1820-х гг.


Может они переселялись и раньше?

Share

12 ( 23-08-2018 09:06:49 змінене FindMyRoots )

Re: ДНК родичі форуму

На myheritage заметила у своего дальнего родственника александр иванович Копейкин в совпаденцах  Sergey Ochkas (H) Качество совпадения ДНК - 0,1% (8,5 cM). У Копейкина знаю только одну предковую фамилию - Столяров. Известные предки из с. Сухая Елань, Балашовский район, Саратовская область, но там все село говорит по хохляцки (как говорят сами жители)

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: ArturVer1

Share

13

Re: ДНК родичі форуму

Мои
Iryna Minaieva Kit 577611, T004006
Vladyslav Lysyi Kit 687646, T137799

Share

14

Re: ДНК родичі форуму

Співпадінь є більше. От з паном iromko у нас співпадіння і по Ігреку і по ФФ. В мене в селі навіть були носії його прізвища в першій половині 18 століття.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

15

Re: ДНК родичі форуму

У мене є співпадіння з чоловіком пані notizia
У мами та мене є співпадіння з паном АМАКС_Ъ, причому у мене цифри вищі ніж у мами
Мій свекр перетинається з паном Borisovichi

Леонід Мильніков - 380359
Олена Каченовська - 380360
Ольга Дорошенко - 468300
Юрій Роскладка - 575066
Дмитро Курбановський - MI13542

трохи згодом буде щє 4 кіти

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: notizia, luvi6

Share

16

Re: ДНК родичі форуму

olyvd, щойно вбачила серед своїх матчів Вашого Jurij Roskladka   5th Cousin - Remote Cousin. Більш ні в кого з моїх родичів його нема. Звичайно, це дуже далека спорідненість, але будемо мати на увазі smile

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: notizia, olyvd2

Share

17 ( 05-09-2018 13:19:32 змінене eavik31 )

Re: ДНК родичі форуму

Мої тести:

FTDNA Elena Galchenko Kit IN34597
GEDmatch   T585715

Share

18 ( 05-09-2018 13:22:13 змінене eavik31 )

Re: ДНК родичі форуму

підкажіть будь ласка, як дивитись збіги?

на GEDmatch у мене першим йде пан ВладимирБоднар ))

Post's attachments

Vladimir Bodnar.JPG
Vladimir Bodnar.JPG 58.35 kb, 2 downloads since 2018-09-05 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

19 ( 05-09-2018 15:11:38 змінене FindMyRoots )

Re: ДНК родичі форуму

eavik31, нічого собі урвали родича!
А Ви які саме збіги хочете побачити?
Якщо з паном Володимиром, то вибираете "People who match one
or both of 2 kits Updated"

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

20 ( 06-09-2018 00:17:20 змінене eavik31 )

Re: ДНК родичі форуму

Дякую !   Це виявився трохи не він, а з паном Володимиром теж є збіги, але значно менші )))

Share

21

Re: ДНК родичі форуму

eavik31
Раджу звернути увагу на ВІктор Андрійчук (T079447), якого курує Михайло Темош (Mich Glitch)

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

22 ( 06-09-2018 12:50:24 змінене eavik31 )

Re: ДНК родичі форуму

Дякую, ми з ним десь рідня ))

Post's attachments

Viktor Andr.JPG 37.03 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

23

Re: ДНК родичі форуму

eavik31 пише:

Дякую, ми з ним десь рідня ))

Я до того, що у Темоша величезна база даних і "породичавшись" є великі можливості щодо пошуку.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

24

Re: ДНК родичі форуму

У моего дяди есть совпадения с  ВладимирБоднар, самое большое в 11сМ. А вообще по нескольким моим китам есть совпадение с кем то кого курирует ВладимирБоднар.

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка
Thanks: eavik311

Share

25 ( 16-12-2018 19:23:37 змінене Balymba )

Re: ДНК родичі форуму

Додам кіт моєї мами на Гедматч - T336518

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

26

Re: ДНК родичі форуму

ArturVer,

Пане Артуре, Ви управляєте набором представника роду Мазурових і Прусакових, який співпав з Супруном з Полтави
Підкажіть будь ласка, з огляду на такі цікаві прізвища, чи відомо звідки переселилися до Слободи Чернятинської старообрядці? І з якого часу вони там оселилися? Чи не з Литви чи Прусії?

Запитую тому що гаплотип Супруна балтський (R1a-YP4078)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

27

Re: ДНК родичі форуму

borisovichi пише:

... Чи не з Литви чи Прусії?

Запитую тому що гаплотип Супруна балтський (R1a-YP4078)

Доброго дня! Є усні дані, що з Курської області десь... але то усні лише дані. І не відомо який саме рід звідки...

А чому Ви вирішили, що R1a-YP4078 це балтський СНІП?

1. Згідно Yfull, в Супруна також є такі SNP: R-Z282, R-Z280, R-S24902, R-YP561, R-YP4094.

Мої мають спільний SNP лише R-Z280. А він сформувався 4800 років тому.

2. Якщо подивитися на карту у доданку, то Ваш Супрун не до балтів відноситься, а до якоїсь гілки Центральної чи Східної Європи. (Така зелено-салатова гілка нижче R-Z280 ліворуч).

Вірна в мене логіка?

Post's attachments

r1a.jpg 943.4 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: borisovichi1

Share

28

Re: ДНК родичі форуму

ArturVer,

Дякую Вам за відповідь.

Щодо походження Супруна в мене наступна логіка.
Предки Супруна з'явилися на Полтавщині вірогідно десь в сер. 17 сторіччя, принаймні якась їх частина, в тому числі батьківська. Всі ми у кого предки переселилися з якогось попереднього невідомого місця намагаємося застосовувати разом результати всіх видів тестів, переважно це аутосоми і Y-DNA. Звісно назва кластеру співпадінців по Y-DNA Супруна умовна. Це може бути "балтська", "прусько-ятвяжська", "мазурівська" чи будь яка інша. Нас цікавить період трохи раніше 17 століття, тому маючи термінальний сніп по BigY немає сенсу заглиблюватися в корінь гілки типу R-Z280 з віком кілька тисяч років тому.

Отже, найближчий кластер куди входить Супрун представлений поляками, естонцем, західними білорусами зі складною як правило польскої самоідентифікації (або навпаки). Місця походження їх предків, наближені до балтійського регіону дають підстави вважити цей кластер умовно "балтський". Дехто з представників цього кластеру вважають ареал сніпу R1a-YP4085 який маркує цей кластер "прусько-ятвяжським".

Є декілька програм яки математично моделють міграції за розповсюдженням сніпів з останніх версій YFull. Наприклад,
scaledinnovation.com/gg/snpTracker.html
https://phylogeographer.com/mygrations/ … e=R-YP4085

В обох випадках ареал виходить на заході Білорусі ближче до кордону з Польщею


Що стосується схеми яку Ви навели, то вона 2016 року, в той час не так багато було зразків BigY, тому напевно вона дещо застаріла. Тим більше що обмежується вона сніпом R-YP561 віком більше 4 тис. років. про що писав вище.
Спільноти не були гомогенними, а перемішувалися і мігрували.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

29

Re: ДНК родичі форуму

borisovichi пише:

Що стосується схеми яку Ви навели, то вона 2016 року, в той час не так багато було зразків BigY, тому напевно вона дещо застаріла. Тим більше що обмежується вона сніпом R-YP561 віком більше 4 тис. років. про що писав вище.
Спільноти не були гомогенними, а перемішувалися і мігрували.

Так, нажаль це "найсвіжіша" по R1a, яку мені вдалося добути на просторах інтернету. Якщо маєте щось подібне з оновленими сніпами, думаю, багато форумчан і я в тому числі Вам подякуємо:)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

30

Re: ДНК родичі форуму

ArturVer пише:

Так, нажаль це "найсвіжіша" по R1a, яку мені вдалося добути на просторах інтернету. Якщо маєте щось подібне з оновленими сніпами, думаю, багато форумчан і я в тому числі Вам подякуємо:)

Напевно зараз намалювати подібну карту буде дуже важко
Я користуюся сервісами на YFull, там і дерево і карти і ще багато чого )

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share