Список класних чинів Кременчуцької Міської Державної варти
Начальник Міської варти
Колезький асесор В’ячеслав Павлович Карпинський
Помічник Начальника варти
Губернський секретар Антон Матвійович Мошинський
Районні Начальники варти
1 району Титулярний радник Арсен Іванович Карелін
2 – без чину Микола Йосипович Альфредов
3 – Губернський секретар Володимир Матвійович Юсман
4 – Губернський секретар Павло Миколайович Фабрикант
5 – не маючий чину Микола Петрович Сахновський
6 – Підпоручик Роман Петрович Пруткой
Старші Приказні районних Начальників
1 району Капітан Борис Семенович Борзяков
2 – того ж чину Станіслав Станіславович Малярський
3 – Колезький секретар Яків Сулейманович Якубовський
4 – не маючий чину Казимир Андрійович Іваницький
5 – без чину Олексій Феофанович Онишко
6 – Леонтій Феодосійович Вищипан
Хорунжий Костянтин Терентійович Матвійчук-Ткачук / Завідуючий кінною вартою /
Молодші приказні
1 району, не маючий чину Олександр Євгенійович Даценко
- Станіслав Генріхович Гржегоржевський
- Павло Євгенійович Затурський
- Підпоручик Іван Іванович Заббело
- Колезький Секретар Володимир Данилович Соколовський
- Прапорщик Володимир Веніамінович Левітан, 6 району
2 району, Сергій Євгенійович Даценко
- Поручик Георгій Степанович Дембіцький
- не маючий чину Іван Йосипович Ченокалов
- Григорій Діонісійович Дудник
- Степан Сергійович Черниш
- Яків Євдокимович Нитка, 6 району
- Григорій Йосипович Яворський
3 району, Дмитро Іванович Салатов
4 (району – прим.) Феодот Онисимович Сук
- Іван Дмитрович Мартинов
- Феодосій Григорович Прісик
5 району, Іван Іванович Фарбітник
- Володимир Іванович Князєв
Доглядач арештантських приміщень
Капітан Михайло Кіндратович Ковальчук
Секретар, не маючий чину Іван Платонович Голуб
Столоначальники
1 столу, не маючий чину Микола Тихонович Бойко
2 – Платон Давидович Рева
3 – Петро Захарович Малина
Реєстратор / журналіст /, не маюча чину Софія Гаврилівна Іванова
Діловоди районних начальників варти
1 району, не маючий чину Трохим Павлович Кобилка
2 – Микола Іванович Павлов
3 – Іларіон Федорович Нестеров
4 – Василь Мойсейович Штепа
5 – Марк Діонісійович Огняний
6 – Максим Іванович Кондратець
Джерело:
1. ЦДАВО. – Ф. 2588. – Оп. 1. – Спр. 3. – Арк. 28-29.
Бичко-Токові (Новосанжарський р-н, селище Нові Санжари, Полтавська обл), Тельнюки (Олександрійський р-н, с. Дівоче Поле, Кіровоградська), Маковецькі (Олександрійський р-н, с. Дівоче Поле, Кіровоградська), Беженови (Олександрійський р-н, с. Дівоче Поле, Верхньодніпровський р-н, Дніпропетровська), Богомоли (с. Попове, с. Бечеве, Новосанжарський р-н, Полтавська), Перерви (Новосанжарський р-н, Полтавська), Чорні (Онуфріївський р-н, Кіровоградська)