106 (06-11-2021 22:29:39 отредактировано Lysha)

Re: Єлизаветівка, Миколаївка, Петриківський р-н, Дніпропетровська обл.

Добрый день очень всё так написано  Я ношу фамилию Лыша очень хотел узнать про своих предков отец Иван Дед Пётр прадед Мефодий...интересно у Вас есть что про них  Зарание благодарен Все родились в селе Елизаветовке

Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

107

Lysha пишет:

Добрый день очень всё так написано  Я ношу фамилию Лыша очень хотел узнать про своих предков отец Иван Дед Пётр прадед Мефодий...интересно у Вас есть что про них  Зарание благодарен

Потрібно переглянути всю тему з самого початку.Прізвище ЛИША зустрічається в викупних справах  сіл Єлизаветівки, Курилівки, Миколаївки, Попівки (Балівки). Щоб щось знайти необхідно переглянути церковні метрики цих сіл, які є у відкритому доступі і визначитись, якщо поталанить, звідки походить рід Мефодія Лиші.

Цікавить:Лісовенко до 1879р.,ЛІСОВИЙ (Лесовой)- уродженці с.Миколаївка,Петриківського рай.,ВАТУЛЯ- уродженці с.Трубайці,Хорольського рай.
Спасибо сказали: kuks701

Поделиться

108

Lisovichok пишет:

Добрый день очень всё так написано  Я ношу фамилию Лыша очень хотел узнать про своих предков отец Иван Дед Пётр прадед Мефодий...интересно у Вас есть что про них  Зарание благодарен

Потрібно переглянути всю тему з самого початку.Прізвище ЛИША зустрічається в викупних справах  сіл Єлизаветівки, Курилівки, Миколаївки, Попівки (Балівки). Щоб щось знайти необхідно переглянути церковні метрики цих сіл, які є у відкритому доступі і визначитись, якщо поталанить, звідки походить рід Мефодія Лиші.

А чи відомі Вам викупні справи по сусідньому селу Кам'янка, що трохи південніше (сучасний АНД район) ? Бо метрики не зберіглись зовсім...

Поделиться

109

maxdoroshenkoo пишет:

Про викупні справи Каменки мені  невідомо. А чи й були вони?

Каменка, на скільки я розумію, була вільним козацьким поселенням. Єдине, що можу підказати, на форумі є тема по Каменці http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=43523

Цікавить:Лісовенко до 1879р.,ЛІСОВИЙ (Лесовой)- уродженці с.Миколаївка,Петриківського рай.,ВАТУЛЯ- уродженці с.Трубайці,Хорольського рай.

Поделиться

110

Lisovichok пишет:
maxdoroshenkoo пишет:

Про викупні справи Каменки мені  невідомо. А чи й були вони? Каменка, на скільки я розумію, була вільним козацьким поселенням. Єдине, що можу підказати, на форумі є тема по Каменці http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=43523

Дякую, бачив це..

Поделиться

111

А  Где найти эти церковные метрики Елизаветовки ?

Поделиться

112

Lysha пишет:

А  Где найти эти церковные метрики Елизаветовки ?

В цій стрічці повідомлення під номером 105, там є посилання.Тільки для того щоб їх переглядати потрібно зареєструватись на FamilySearch.

Спасибо сказали: Lysha, kuks702

Поделиться

113

Спасибо все пролистал но увы... а подскажите где ещё можно поискать

Поделиться

114

Lysha пишет:

Спасибо все пролистал но увы...

Що переглянули всі названі села? Щось швидко... Потрібно дивитись уважно всі прізвища, наприклад, і свідків при народженнях дітей, і тих, хто завіряв записи священника і т.п. Не може бути, щоб це прізвище не зустрічалось в метриках Єлизаветівки, Курилівки, Миколаївки чи Попівки. По Миколаївці,здається, попадається, та ще і в радянські часи були люди з таким прізвищем...
По Миколаївці ще є метрики, яких немає у відкритому доступі, але вони є в ДАДО.Там, якщо не помиляюсь, 1883-87роки.

Поделиться

115

oksana-sana77 пишет:

Решетняк в таромской церкви точно нет, я проверила все метрики

Оксана, прізвище Решетняк згадується в метриках с.Шульгівки за 1895 рік. Там Решетняки згадуються як жителі с.Шульгівки і х-в Гречаних. Є згадки про:   Якова Кіндратовича,Якова Кириловича,
Олену Онуфрієвну,Кирила Семеновича,Василя ІВАНОВИЧА,Йосипа Андрійовича,Іллю Семеновича,Мусія ІВАНОВИЧА Решетняків.

Спасибо сказали: kuks701

Поделиться