1

Тема: Цима

Цима Василь Васильович, 1904 року народження, с. Цвітне Знаменського району Одеської області, українець, освіта початкова, безпартійний. Проживав: м. Горлівка Сталінської (Донецької) області. Бригадир шахти. Заарештований 1 серпня 1938 року. Засуджений трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу. Даних про виконання вироку немає. Реабілітований у 1963 році.

Цима Костянтин Гнатовнович, 1905 року народження, с. Цвітне Єлисаветградського району Миколаївської області, українець, освіта початкова, безпартійний. Проживав: м. Горлівка Сталінської (Донецької) області. Робітник шахти ім. Леніна. Заарештований 27 червня 1938 року. Засуджений трійкою УНКВС по Донецькій області до розстрілу з конфіскацією майна. Даних про виконання вироку немає. Реабілітований у 1960 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга восьма.

Спасибо сказали: kuks701

Поделиться

2

Re: Цима

Добрый  день.
Вы интересуетесь Цимами из Кировоградской обл.,?
Я так же. Я из рода Цим села Цветное.
Буду рада общению.
мой Вайбер 097 9сорок6- 67 44

Поделиться

3

stetsenkoalyona,

Цими Першої світової війни з Цвітнянської волості тут: https://gwar.mil.ru/heroes/?last_name=% … 0%BE%D0%BB

Цими Другої світової війни з с. Цветное тут: https://pamyat-naroda.ru/heroes/?static … 0%BE%D0%B5

Подивіться, можливо, знайдете своїх.

По можливості спілкуймося українською.

Бажаю успіхів у пошуках і міцного здоров'я!

Спасибо сказали: kuks70, mike.kilo2

Поделиться

4

База жертв Голодомору, Цими з с. Цвітне

Post's attachments

screenshot (11).png 490.99 Кб, файл не был скачан. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсонської губ.: записи про народження  Самойленко Григорія ~1885 р. н. і Артема Філіповичів ?-? р.н., їхні батьки: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова, селяни із с. Яново, Глинська вол., запис про народження Афанасьєва Афанасія Євдокимовича ~1888-90 рр. і шлюб його батька і матері в ~1880-1884 роках: Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною.
Спасибо сказали: Balakyn1

Поделиться