351 (27-11-2020 21:21:11 отредактировано Sajuka)

Re: Требуется помощь

scottis, геть забула, що то закрита група. Або вступіть, або напишіть адміністратору, яка той пост опублікувала, може, вона вам і ще щось порадить як місцева і зацікавлена генеалогією.

Спасибо сказали: scottis1

Поделиться

352

Подскажите, будьте добры, если отец Макарія Савелій, то форма написания "...Макарій Савинъ..." соответствует только имени Савелий или возможны и другие имена отца?

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Поделиться

353

kuks70, только вариант Савва. А так всегда вроде Савелий. Мне других вариантов не встречалось.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл), Калинович (Хмельн., Винницк. обл)Овчинников (Курск. обл), Никольский (Вильнюс, Гомель), Решетников, Крутских (Оренбург. обл), Минаев (Курган. обл), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл) T004006
Спасибо сказали: kuks70, luvi2

Поделиться

354

Подскажите , пожалуйста, можно ли где-нибудь посмотреть информацию о метрических книгах Христорождественской Вотчинской церкви Вологодского уезда 1879-1880 годы. Нужна информация Баграков Иван Андреевич крестьянин деревни Палкино, Новленской волости Вологодской губернии

Спасибо сказали: nfs791

Поделиться

355

Спасибо, посмотрела, но нужной информации не нашла

Поделиться

356

Здравствуйте, Софья. Создал для вас фамильную тему "Баграков" http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=56257
Соберите туда всю имеющуюся у вас информацию - так будет проще вам помочь.

Спасибо сказали: luvi, Алёна, Софья, litar Л4

Поделиться

357

Ann, добрый день!

Думаю, в лучшем случае ксерокопия или скан.

Спасибо сказали: Ann1

Поделиться

358

Уважаемые коллеги!Ищу способных оказать возмездную помощь в Херсонском архиве.
Необходимо просмотреть РС последней ревизии по нескольким НП Херсонского уезда.
Подробности в личной переписке.

Поделиться

359

Zlatko пишет:

Необходимо просмотреть РС последней ревизии по нескольким НП Херсонского уезда.

Вы на сайте Херсонского Госархива смотрели наличные ревизии?

smileЗагляните:Школа генеалога; Харьковская губ.; репрессированные; оккупация 1941-1943
Проект:№1
Проект:№2
Героям-Слава!                          v Italy

Поделиться

360

Да, смотрел, поэтому прошу о помощи с уверенностью.

Поделиться

361

Вітаю! В мене є питання до людей з досвідом щодо розв"язування складних питань. Якщо ви мені раніше допомогли порадою, рахую, що досвіда у вас багато. Питання таке - сестра моєї бабусі працювала в 1953-1955 роках в міліції міста Мелітопіль. Можливо спочатку навчалася в школі міліції, а потім працювала. Яка імовірність знайти інформацію про неї і головне де шукати? В архіві м. Запоріжжя або архіві Міністерства внутрішніх справ? В кінцевому результаті мені потрібні дані про батьків моєї бабусі та її сестри. Заздалегідь буду вдячна за конструктивні поради.

Поделиться

362

Елена Коваленко,
спробуйте МВС по Запорізькій обл.
Здається на сайті є зразки запитів

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Поделиться

363 (20-07-2021 18:08:08 отредактировано Елена Коваленко)

litar Л пишет:

Елена Коваленко,
спробуйте МВС по Запорізькій обл.
Здається на сайті є зразки запитів

Дякую за відповідь. Тільки поки що немає відповіді з Запорізького архіву щодо дати та року народження сестри бабусі. Чекаю, але здається, що швидко це не буде. Родинні зв"язки треба підтверджувати, ви не в курсі?

Поделиться

364

якщо минуло 75 р., то підтвердження не потрібно

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Поделиться

365

litar Л пишет:

якщо минуло 75 р., то підтвердження не потрібно

Добрий день! Дякую. Так, 75 р. минуло. Але в мене немає достовірних даних про народження. Тільки припущення - роки народження 1936-1938. Я розумію, що відповіді на запит не буде, треба їхати в читальний зал і саморуч шукати в книгах запису про акт народження. Запит був надісланий ще в травні, але немає ніяких відповідей. Якщо це за платню, чого немає повідомлення що всі пошуки платні. Я мрійниця? Або знов потрібно відправляти запити через Міністерство юстиції, як я шукала акт запису про народження свого батька? Дякую за відповідь та розуміння в цьому питанні.

Поделиться

366

2 Елена Коваленко

Позвоните в приемную и спросите про состояние дел по своему запросу. Вероятнее всего, что он не дошел или составлен неверно, поэтому не может быть исполнен.

в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Куропаткин, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797
Спасибо сказали: litar Л, Balakyn2

Поделиться

367 (13-08-2021 12:14:27 отредактировано Vlad S.)

Шановні колеги! Підкажіть що такий запис, а саме останні два слова може означати (це справа з депутатського зібрання (поч. ХІХ ст.), переклад з польської, оригіналу немає):

"...Иоанна и Феофили с Козарских (це її призвіще) Костешов (герб Долинських) Долинских подстолѣхъ Галѣцкихъ"

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Поделиться

368

Vlad S. пишет:

Шановні колеги! Підкажіть що такий запис, а саме останні два слова може означати (це справа з депутатського зібрання (поч. ХІХ ст.), переклад з польської, оригіналу немає):

"...Иоанна и Феофили с Козарских (це її призвіще) Костешов (герб Долинських) Долинских подстолѣхъ Галѣцкихъ"

Возможно Podstoli:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Podstoli

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Спасибо сказали: Vlad S.1

Поделиться

369

Це, скоріше всього, значить, що Іоанн на час цього запису був підстолієм (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1 … 1%96%D0%B9) в Галичі. Або ж його батько займав цю посаду.

Спасибо сказали: kuks701

Поделиться