141

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

Померлі під час Голодомору (список далеко не повний) - victimsholodomor.org.ua/kirovohr … s-new.html

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: kuks70, Алена2

Share

142 ( 09-07-2021 14:24:11 змінене Vlad S. )

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

Після років очікування в найгіршому на сьогодні архіві країни ДАОО таки вдалося видряпати дві МК 1867 і 1868 років, відповидно до записів в 1867 році в с. Бокова народилося 199 осіб, вінчалися 62 особи, померло 238, з яких діти до 5 років - 192 особи...

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: kuks70, Алена2

Share

143 ( 13-07-2021 14:33:35 змінене Vlad S. )

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

МК 1868 р

07/12 Народився Яків у священика Федора Георгійовича Ногачевського і його жінки Марії Іванівни, хрестив о. Семен Вещещацький хрещені - о. Григорій Леонтійович Алексєєв (Братолюбівка) і жінка штабс-капітана Олександра Іса (евича?) Олена

21/10 померла дворянина Михайла Хрипунова донька Євгенія 1 р.

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: Алена1

Share

144

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

МК 1947 рік - народилось 85 хл., 90 дів., вінчалося 58 пар, померло 92 особи, в т.ч. 43 дитини віком до 5 років

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

145

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

Добрый день! Спасибо этому порталу за информацию и отдельно Vlad S.!Ищу информацию о Довгалях и Витряках из с. Боковое. Собственно в этот раздел меня привело упоминание о Моисее Довгаль, который переселился в с. Боковое в 1806 году. Но сопоставив информацию понимаю, что это судя по годам это были разные люди. Помогите, пожалуйста, узнать какую-то инфо по тем сведеньям что у меня есть:

Довгаль Михаил Антонович, 1908, мой прадед. 
Его папа: Довгаль Антон Моисеевич. 
Его мама: Довгаль Анастасия Кадимовна (?) неразборчиво написано отчество. 


Витрякова Парасковия Артемовна, 1909, моя прабабушка. 
Ее папа: Витряк Артемий Никитович.
Ее мама: Витрякова Епистина Сергеевна.

Thanks: Ann, kuks702

Share

146

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

pathfinder пише:

Довгаль Михаил Антонович, 1908, мой прадед. 
Его папа: Довгаль Антон Моисеевич. 
Его мама: Довгаль Анастасия Кадимовна (?) неразборчиво написано отчество. 

Витрякова Парасковия Артемовна, 1909, моя прабабушка. 
Ее папа: Витряк Артемий Никитович.
Ее мама: Витрякова Епистина Сергеевна.

Я не зовсім зрозумів питання - Ви не впевнені що Ваші Довгалі і Вітряки з Бокової? А якщо з Бокової, то що саме Вас цікавить?

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

147 ( 19-09-2021 07:28:19 змінене pathfinder )

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

Гарне питання smile Досі був впевнений на 100%, а може й більше  big_smile А зараз спіймав себе на думці, що маю інформацію лише за прадіда і його родину, коли вони вже жили у Боковій. Але звідки сам його батько та дід не знаю. Більш того, я був на місці де була його садиба у селі, нині там город вже інших людей і нічого не лишилося від обійстя. За прабабцю так само, родичі в селі казали, що всі із Бокової, але де народилися її батьки не відомо. А свідоцтво про народження, які в мене є стосуються лише прадіда і прабаби, вони видані сільскою радою с.Бокове.

Мета, знайти свій родовід якомога далі, не обмежуючись лише тими данними, що в мене є.

Thanks: Ann, kuks70, Алена3

Share

148

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

pathfinder пише:

Гарне питання smile Досі був впевнений на 100%, а може й більше  big_smile А зараз спіймав себе на думці, що маю інформацію лише за прадіда і його родину, коли вони вже жили у Боковій. Але звідки сам його батько та дід не знаю. Більш того, я був на місці де була його садиба у селі, нині там город вже інших людей і нічого не лишилося від обійстя. За прабабцю так само, родичі в селі казали, що всі із Бокової, але де народилися її батьки не відомо. А свідоцтво про народження, які в мене є стосуються лише прадіда і прабаби, вони видані сільскою радою с.Бокове.

Мета, знайти свій родовід якомога далі, не обмежуючись лише тими данними, що в мене є.

Тепер все зрозуміло. Значить боковчани. Я можу Вам допомогти, у мене є метрики і надіюсь, що родовід складеться. За це я гроші не беру, але прошу людей співробітничати - вислати мені скан-копії всіх старих (до 1980-х рр) фото з родинного зібрання з Бокової і краю, документи, спогади, переповідки тощо. Якщо таке підходить, давайте перейдемо до спілкування в ел. пошті. Пишіть мені на uas.vlad@gmail.com

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

149

Re: Бокова, Олександрійський пов., Херсонська губ., 1780

Дякую! Написав на пошту.

Share