771

Re: Розпродаж генетичних тестів

І технічне питання: а хіба в них можливо замовити одним замовленням кілька FF?

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

772

Re: Розпродаж генетичних тестів

Так, звісно:

https://www.familytreedna.com/cart

Можете натискати "Create a new kit" і додавати стільки FF, скільки захочете.

Просто потім для кожного кіта надійте окремий email з логіном/паролем. Але самі кіти будуть в одному пакеті. Я так раніше по 2 шт. замовляв.

773 ( 26-11-2020 05:57:55 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Зафиксирую для истории цены на черную пятницу в FTDNA (собственно, по сравнению с прошлым периодом распродажи - изменение только в FF и комплектах плюс бесплатная доставка от суммы заказа 99$), срок действия с 25.11.20 по 01.12.2020.
Сейчас прайс выглядит так:

FF - 49$

mtDNA - 139$

Y-DNA 37 - 99$
Y-DNA 111 - 199$
Big Y-DNA 700 - 379$

FF+Y-DNA 37 - 139$
FF+mtDNA - 179$
FF+Y-DNA 111+mtDNA - 363$

Tovana Health Report + Family Finder - 899$

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

774

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Просто потім для кожного кіта надійте окремий email з логіном/паролем. Але самі кіти будуть в одному пакеті. Я так раніше по 2 шт. замовляв.

Може це зараз по іншому, але коли я три роки тому замовляв 3 FF одним пакетом, то вони всі записались на одне ім'я і один мейл. Логіни і паролі вони теж всі вислали на цей мейл. Єдине, що в пакунок поклали аркуш з анкетою, де можна було вказати дані про особу, яка тестується. І за цією анкетою, коли я її повернув, вони й заповнили дані про особу в профілі.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

775

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Може це зараз по іншому, але коли я три роки тому замовляв 3 FF одним пакетом, то вони всі записались на одне ім'я і один мейл. Логіни і паролі вони теж всі вислали на цей мейл. Єдине, що в пакунок поклали аркуш з анкетою, де можна було вказати дані про особу, яка тестується. І за цією анкетою, коли я її повернув, вони й заповнили дані про особу в профілі.

А, ні, так все правильно - всі на один і той же мейл. Просто для кожного кіта надійте окремий логін/пароль, я це мав на увазі. А потім, якщо треба, мейл можна змінити в налаштуваннях профілю.

776

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

А, ні, так все правильно - всі на один і той же мейл. Просто для кожного кіта надійте окремий логін/пароль, я це мав на увазі. А потім, якщо треба, мейл можна змінити в налаштуваннях профілю.

Купила несколько наборов и на почту сразу пришло письмо с указанием индивидуальных логин/пасс к каждому.

В общем-то затруднение вызвало только поиск места, куда вбивать купонный текст на бесплатную доставку))) как-то он не сразу высветился.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

777

Re: Розпродаж генетичних тестів

Може хтось знає, чи ціна за доставку двох тестів  разом така ж як для двох окремих, чи інша?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

778

Re: Розпродаж генетичних тестів

Balymba пише:

Може хтось знає, чи ціна за доставку двох тестів  разом така ж як для двох окремих, чи інша?

На FTDNA доставка одного - $9.95. Двох - $14.90. Трьох (без промокоду) - $19.85.

Thanks: Balymba, DmitroR-22

779 ( 27-11-2020 10:08:01 змінене notizia )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Balymba, и Free shipping on orders of $99 or more with code FREESHIP - безкоштовно від 99 дол з кодом FREESHIP до 1 грудня

Share

780

Re: Розпродаж генетичних тестів

Dante Labs на чорну п'ятницю пропонує тест всієї ДНК всього за 149 дол./євро (в залежності від регіону).

https://www.prnewswire.com/news-release … 80056.html


Ціна чудова, звісно, навіть якщо врахувати, що потім доведеться платити за інтерпретацію (напр. $49 за аналіз в YFull).


Правда, багато людей розповідали, що чекали і 6, і 10 місяців на результат. Цього року компанія значною мірою переключилася на тестування зразків COVID-19. Але, можливо, зараз в них знову буде час і на генетичні тести людей.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Kora, luvi2

Share

781

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Dante Labs на чорну п'ятницю пропонує тест всієї ДНК всього за 149 дол./євро (в залежності від регіону).

Тобто це еквівалентно Family Finder + Big Y + mtDNA Full Sequence?

Thanks: iromko1

782

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Dante Labs на чорну п'ятницю пропонує тест всієї ДНК всього за 149 дол./євро (в залежності від регіону).

Тобто це еквівалентно Family Finder + Big Y + mtDNA Full Sequence?

За покриттям ДНК - так, це покриває все згадане, плюс все інше, що є в геномі.

Але з інтерпретації результатів там повний нуль. Навіть немає інструментів, щоб виділити всі ті SNP, які є у Family Finder, і завантажити до баз FTDNA, MyHeritage чи GedMatch (принаймні, я про такі не знаю; з часом могли б і з'явитись, звісно).

І по mtDNA та Y-DNA в них ніякого аналізу чи збігів немає (сила Big-Y саме в тому, що вам за ту ціну визначають і термінальну SNP, і приватні варіанти, і збіги, і продовжують їх уточнювати по мірі появи нових тестів в базі). Але принаймні цю частину можна вирішити завантаженням до YFull.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

783

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Правда, багато людей розповідали, що чекали і 6, і 10 місяців на результат. Цього року компанія значною мірою переключилася на тестування зразків COVID-19. Але, можливо, зараз в них знову буде час і на генетичні тести людей.

Я чекав 9 місяців на BigY. Однак я думаю що FTDNA найкращі. Вони також мають більше дерево для R1a, ніж Yfull, оскільки багато зразків з FTDNA не завантажуються на Yfull.

Share

784

Re: Розпродаж генетичних тестів

Щойно придбав 3 тести FF із безкоштовною доставкою за промокодом FREESHIP - хто хоче - ще теж може встигнути.

З моїх спостережень - найнижча ціна. Якось були тести по 39 доларів, але із доставкою 9,95 тобто фактично ті самі 49. Єдине що - задля безкоштовної доставки треба купувати мінімум 3 шт.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

785

Re: Розпродаж генетичних тестів

Акція на FTDNA триває. Наступні два дні буде доступна безкоштовна доставка з промокодом FREESHIP, незалежно від суми замовлення.
Ціна FamilyFinder - 59$, решта цін - незмінні з листопадового розпродажу.

https://ci3.googleusercontent.com/proxy/zSAVuZScaPnTBwoc_SJSbYZWgR-mLn4idtNE4iJ3A198dM7Y7SDS3SQPXHzqhw3kobJ1Hi8k4k6QU7a5BjdTU3AypKJZbtjcu_F9xJuGTrpmVE0CfX3t3preUmcRwyuuMLUjMSutH9QtIW1EXQZua7OIyIOFaw=s0-d-e1-ft#https://mcusercontent.com/390d5a162ff8d6f1abfee7834/images/4faa20b2-573b-4d14-ab7b-2651cc3d1ebd.jpg

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: DmitroR-2, luvi, Kora3

Share

786 ( 24-02-2021 21:23:11 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

На FTDNA скидка в 30 долларов при использовании купона RTCTFF при заказе теста Family Finder (c) KHAN

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

787

Re: Розпродаж генетичних тестів

Kora пише:

На FTDNA скидка в 30 долларов при использовании купона RTCTFF при заказе теста Family Finder (c) KHAN

Как ни странно, но эта хрень работает-только что проверил. На днях где-то на Фэйсбуке видел целую табличку с такими кодами на разные продукты ФТДНК, но как я понял они работают только для какой-то закрытой группы лиц (члены чего-то там, чего уже и не помню).

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: luvi, Kora, borisovichi3

Share

788

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

На FTDNA скидка в 30 долларов при использовании купона RTCTFF при заказе теста Family Finder (c) KHAN

Как ни странно, но эта хрень работает-только что проверил. На днях где-то на Фэйсбуке видел целую табличку с такими кодами на разные продукты ФТДНК, но как я понял они работают только для какой-то закрытой группы лиц (члены чего-то там, чего уже и не помню).

826x960

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

789

Re: Розпродаж генетичних тестів

п.с. Пишут что большинство кодов срабатывает. Коды вроде может использовать любой.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

790

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

п.с. Пишут что большинство кодов срабатывает. Коды вроде может использовать любой.

Я так розумію, то знижки для учасників конференції RootsTech, але їх "злили" в публічний доступ: https://dna-explained.com/2021/02/24/ro … avigation/

При тому, що конференція віртуальна, я не знаю, як вони збиралися визначати, хто учасник, а хто ні. Тому не дивно, що доступ працює для всіх. Знижки, як на Різдво smile

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

791

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2, дякую,

Якщо кому цікаво, - оплатив FF, код спрацював.

Думаю, що це традиційний псевдовитік кодів від FTDNA.

Share

792

Re: Розпродаж генетичних тестів

Похоже какие-то проблемы с "картинкой" со скидками на фотохостинге. Перезалил туда же.826x960

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

793

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA: if you’ve tested elsewhere and then unlock using code RTCAU10.
Розблокування браузера хромосом, етнічності на ФТДНА.
- 10$
19$-10$=9$
Код робочий, перевірив.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

794

Re: Розпродаж генетичних тестів

Спрацювало і в мене, дякую.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: DmitroR-2, Kora2

Share

795 ( 09-03-2021 21:29:11 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA С 09.3.21 по 17.03.21 сидка на день св.Патрика минус 20$ на Family Finder. Сейчас цена 59$.

Опубликованный выше код на FF срабатывает, если покупка более одного теста. Пример калькуляции на 2 шт.FF:

Subtotal $158.00
Discounts - $40.00
Coupon: RTCTFF - $30.00

Total $88.00

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

796

Re: Розпродаж генетичних тестів

Kora пише:

FTDNA С 09.3.21 по 17.03.21 сидка на день св.Патрика минус 20$ на Family Finder. Сейчас цена 59$.

Опубликованный выше код на FF срабатывает, если покупка более одного теста. Пример калькуляции на 2 шт.FF:

Subtotal $158.00
Discounts - $40.00
Coupon: RTCTFF - $30.00

Total $88.00

Працює, дякую. І за доставку другого кіта нарахували 4,95. Тобто 102,90, якщо два нових FF замовляти.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

797 ( 18-04-2021 21:10:05 змінене lowczy )

Re: Розпродаж генетичних тестів

З 18 квітня (за часом тихоокеанського узбережжя США), з нагоди Дня ДНК, FTDNA оголошує знижки на свої продукти до $ 70. Акція діє до 26 числа.

Lubię słuchać zakłamanie, patrząc do oczu... zwłaszcza kiedy znam prawdę...

Share

798

Re: Розпродаж генетичних тестів

В групі I2a на FTDNA побачив, можливо комусь буде корисно:

If someone wants to upload BAM file to Yfull, this is a coupon code to reduce the price of downloading a BAM file from FTDNA to $20.  80offykt00220

799

Re: Розпродаж генетичних тестів

Нові знижки від ФТДНА до дня ДНК в 2021 р СТАРТУВАЛИ!!!

Post's attachments

DNA day April 2021.jpg
DNA day April 2021.jpg 141.46 kb, 1 downloads since 2021-04-19 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

800

Re: Розпродаж генетичних тестів

Попробовала с уже зарегистрированного аккаунта ввести купонный код с оранжевой картинки выше по Y-111 и он не сработал, написало "This coupon has expired", хотя на картинке конечная дата 23.04.21.
По ценам - полный аналог распродажи на черную пятницу.

На 19.04.21 прайс выглядит так:

FF - 49$

mtDNA - 139$

Y-DNA 12 - 59$ (для не зарегистрированного пользователя его не видно)
Y-DNA 37 - 99$
Y-DNA 111 - 199$
Big Y-DNA 700 - 379$

FF+Y-DNA 37 - 139$
FF+mtDNA - 179$
FF+Y-DNA 111+mtDNA - 363$

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797
Thanks: DmitroR-21

Share

801

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Якщо хтось користується Монобанком, у них майже щомісяця є кешбек в категорії "Аптеки" або "Краса та медицина", зазвичай 3-4% з лімітом 500 грн на місяць. FTDNA і YFull підпадають під ці категорії. Можна просто так зекономити кілька сотень грн.

Ех, де ж ви були 5 хвилин тому...

Share

802 ( 30-04-2021 22:46:28 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

На FTDNA стартовали скидки к Дню Матери с 30.04.21 по 09.05.21, прайс выглядит так:

FF - 59$

mtDNA - 139$

FF+Y-DNA 37 - 169$
FF+mtDNA - 189$
FF+Y-DNA 111+mtDNA - 429$

все остальное - скидок нет:

Y-DNA 12 - 59$ (для не зарегистрированного пользователя его не видно)
Y-DNA 37 - 119$
Y-DNA 111 - 249$
Big Y-DNA 700 - 449$

Tovana Health Report + Family Finder - 899$

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

803

Re: Розпродаж генетичних тестів

Свежие коды купонов на скидки для ДНК-тестов от ФТДНА до 31 мая 2021:

Post's attachments

BIG-Y sales.jpg 158.86 kb, 1 downloads since 2021-05-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

804

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer, хороші знижки, на перший погляд такі ж, як на DNA-day

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

805

Re: Розпродаж генетичних тестів

mike.kilo пише:

ArturVer, хороші знижки, на перший погляд такі ж, як на DNA-day

Так, погоджуюсь.
За моїми спостереженнями, це найнижчі ціни від ФТДНА, принаймні на Y та mtFull DNA тести, які в них бувають, і були, навіть на "чорну п'ятницю". Дешевше мабуть і немає.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share