386

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Колеги, а по містечку Карлівка Костянтиноградського повіту в Полтаві точно нічого нема? Бо я знайшов кілька старих сповідалок у Києві та й по всьому.Хоча б за 1920-1930 роки?

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко

Share

387

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Dr Livsi,  лише народження за 1935-1938 рр. (ф.9126, оп.30, спр.1).

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

388 ( 04-12-2020 12:00:55 змінене AleksML )

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Вітаю. На РГД знайшов наступну інформацію:

Генеалогiчнi матерiали у фондi К.М.Скаржинської
(ф.222: ревізькі реєстри, подвірні описи, списки мешканців).

Справа 674. Ревiзький реєстр мiстечка Опiшня Зiнькiвського повiту, 1835-1838 рр.

Я правильно розумію що цей реєстр зберігається в ДАПО (https://archives.gov.ua/wp-content/uploads/07-14.pdf)? Чи можна запитати архівну виписку із реєстру для певних прізвищ? Дякую.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

389

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Добрый день! Интересует история села Гонцы Лубенского уезда. Последняя доступная метрическая книга 1796 года. С 1796 по 1870 - пропасть (( фамилия Сметанко (Сметанка)
Пожалуйста, подскажите где и как продолжить поиски? 
Где найти доступ к фондам 1011 и 986 по Лубненскому уезду? Может быть ещё есть какие-то документы где я могу поискать? Все-таки были войны в это время, а мои предки числились военными в ведомостЯх.
Спасибо большое заранее! Я реально в тупике(

Thanks: kbg_dnepr1

Share

390

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Smjenny пише:

Добрый день! Интересует история села Гонцы Лубенского уезда. Последняя доступная метрическая книга 1796 года. С 1796 по 1870 - пропасть (( фамилия Сметанко (Сметанка)
Пожалуйста, подскажите где и как продолжить поиски? 
Где найти доступ к фондам 1011 и 986 по Лубненскому уезду? Может быть ещё есть какие-то документы где я могу поискать? Все-таки были войны в это время, а мои предки числились военными в ведомостЯх.
Спасибо большое заранее! Я реально в тупике(

Вказаний Вами період - реально провалля. 2 світові війни + громадянська дались взнаки. Я маю надію знайти по своїм щось у фонді Скаржинської. Вам можу лише побажати удачі - по Лубенському повіту нічого не знаю...

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: Smjenny, luvi2

391

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Підкажіть, будь ласка, до якого приходу відносилося село Чечелево (зараз Кременчуцький район)?

Share

392

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Lbcasa пише:

Підкажіть, будь ласка, до якого приходу відносилося село Чечелево (зараз Кременчуцький район)?

Станом на 1902 рік до Покровської церкви Посада Крюкова.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0 … %96%D0%B2)

Thanks: kuks701

Share

393

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Smjenny пише:

Добрый день! Интересует история села Гонцы Лубенского уезда. Последняя доступная метрическая книга 1796 года. С 1796 по 1870 - пропасть (( фамилия Сметанко (Сметанка)
Пожалуйста, подскажите где и как продолжить поиски? 
Где найти доступ к фондам 1011 и 986 по Лубненскому уезду? Может быть ещё есть какие-то документы где я могу поискать? Все-таки были войны в это время, а мои предки числились военными в ведомостЯх.
Спасибо большое заранее! Я реально в тупике(

По опису по селу Гільці вказано також наявність метричних книг за період  1856-1869 рр., також раджу поглянути справи фонду 986 - Лубенське рекрутське присутствіє. Якщо були військові щось можна знайти...Удачі в пошуках)))  

Thanks: kuks70, litar Л2

Share

394

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Добрий день! Шукаю МК по с. Каплинці, Пирятинський р-н. 
Дякую 

Share

395

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

lugoldfinch пише:

Добрий день! Шукаю МК по с. Каплинці, Пирятинський р-н. 
Дякую 

В Полтаві непогана збереженість по цьому селу. З кінця 18 по початок 20 століття. Для Полтавщини одна з найкращих баз...

Share

396

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Фонд 828?

Share

397 ( 11-03-2021 09:39:40 змінене Oleksandrmivita )

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

lugoldfinch пише:

Фонд 828?

Ні, фонд 801 більш ранні метричні книги та сповідні відомості та фонд 1011 друга половина ХІХ- початок ХХ століть.

Thanks: lugoldfinch1

Share

398 ( 11-03-2021 13:27:49 змінене Oleksandrmivita )

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

lugoldfinch пише:

Де можна скачати описи фондів 801 і 1011?Дякую за допомогу!

Скачати можна на сайті архіву. По Вашому селу подивіться скріншот, прикріплений до цього повідомлення.

Post's attachments

Screenshot_20210311-093758_EBookDroid.jpg 487.9 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

399

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Дякую! Знайшла, скачала опис

Share

400

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

А мормони по Пирятинському повіту тільки Чернігівський архів оціфрували?

Share

401

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Да.

Шукаю  :   Тіль - Катеринослав, Пологи - Запоріжжя, Щербинівка - Бахмутський повіт.
                 Дергачови, Фоменко  - Новий Буг, Костянтинівка Донецкої області.
                 Писанка, Козенко, Терещенко,Сербиненко - с.Корніївка, Убіжище , с.Наталівка,
                 с. Олексіївка Пирятинського повіту.

Share

402

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Всем привет! Подскажите начинающему, где искать списки оцифрованных дел в ГАПО. Сайт какой-то пустой.

Хочу найти ф. 801, оп. 1 по селу Лемешовка.
Заранее спасибо!

Share

403

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

tinabo191 пише:

Всем привет! Подскажите начинающему, где искать списки оцифрованных дел в ГАПО. Сайт какой-то пустой.

Хочу найти ф. 801, оп. 1 по селу Лемешовка.
Заранее спасибо!

В архіві. Полтавський архів не цифрувався і відкритих джерел з нього надто мало. В тому числі і вказаний Вами фонд.

Thanks: tinabo1911

Share

404

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Знаходьте реквізити потрібної Вам справи і робіть заявку в архів на оцифрування. За 3-4 тижні Вам надійде посилання на закачування цієї справи. І що важливо, все безкоштовно. Перевірено! Я так отримав дві справи середини 18 століття.  Дуже доброзичливий архів.

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

405

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Oleksandrmivita пише:

Всем привет! Подскажите начинающему, где искать списки оцифрованных дел в ГАПО. Сайт какой-то пустой.

Хочу найти ф. 801, оп. 1 по селу Лемешовка.
Заранее спасибо!

В архіві. Полтавський архів не цифрувався і відкритих джерел з нього надто мало. В тому числі і вказаний Вами фонд.

ах, как жаль. меня разбаловал Черниговский архив, там есть где разгуляться

Share

406

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

vikgeneo пише:

Знаходьте реквізити потрібної Вам справи і робіть заявку в архів на оцифрування. За 3-4 тижні Вам надійде посилання на закачування цієї справи. І що важливо, все безкоштовно. Перевірено! Я так отримав дві справи середини 18 століття.  Дуже доброзичливий архів.


Большое спасибо! Попробую

Thanks: kuks701

Share

407 ( 26-04-2021 07:49:50 змінене SergeyBondarev )

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

vikgeneo пише:

Знаходьте реквізити потрібної Вам справи і робіть заявку в архів на оцифрування. За 3-4 тижні Вам надійде посилання на закачування цієї справи. І що важливо, все безкоштовно. Перевірено! Я так отримав дві справи середини 18 століття.  Дуже доброзичливий архів.

6 квітня я замовив копіювання 3 справ. 19 квітня отримав відповідь, з трьох справ була оцифрована лише одна. Копії різної якості, 4 сторінки документу взагалі не вдалося прочитати.

Share

408

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Мабудь і таке буває... Мені пощастило з якістю ...

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

409

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

В Ревизской сказке 1811г с. Семеновка (ныне - округа Краматорска Донецкой области), по интересуещей меня фамилииуказано "все крестьяне этой деревни с 1 по 86 семью куплены в 1808 году у Надворного Советника Семёна Прокофьевича МАСЮКОВА в Гадячском уезде Полтавской губернии.". Может кто-то подсказать, какими селами владел этот помещик и что можно просмотреть, что бы найти своих по фамилии Киросиренко до 1808 года?

Share

410

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Оскільки Полтавський архів згорів у другу світову, то там взагалі мало що збереглося за ці роки. Думаю, по Гадяцькому повіту більше документів збереглося в Києві за другу половину 18 століття. Але нічого кращого, як перевіряти усі сповідалки по повіту, я придумати поки що не можу. Хіба спробуйте дослідити дворян Масюкових. А раптом десь проскочить інформація, що це нащадки козацької старшини по жіночій лінії і місце їх проживання?

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко
Thanks: kuks701

Share

411

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Шановні генеологи, прошу Вашої допомоги знайти інформацію про Миколу Автономовича Роменського 1866 р.н., його долю під час Другої світової війни. Народився у с.Коробівка Золотоноського повіту. До війни мешкав в м.Кременчук. Помер після війни в м. Кременчуці. Якщо звернулася не за адресою, перенаправте, будь ласка. Заздалегідь дякую.

Share

412

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

с.Коробівка Золотоноського повіту https://www.familysearch.org/search/cat … ,673292-50

Розшукуються в Олександрійському повіті, Херсон. губ.:
МЗН Самойленко Григорія 1885 р. н., батьки його: Самойленко Філіпп Макарович і Матрона Кодратова із с. Яново, Глинська вол.;
вінчання Афанасьєва Євдокима Івановича з Софією Гордіївною в 1880-1885 роках, МЗН їх доньки Олександри в 1909-11 рр.;
вінчання Афанасьєва Микити Івановича з Афанасією Дорофєєвою/Арєфьєвою, МЗН їх дітей: Михайло в 1885-1887 рр. і Наталі?
Thanks: kuks70, Алена2

Share

413

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Помогите пожалуйста найти метрики, ревизские сказки или любую другую информацию по селам Маячка, Ливенское, Губаревка (в списке населенных пунктов волости такого нет, дед называл село "Подмаячка") Маячанской волости.

Thanks: borisovichi1

Share

414

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Pavel Brovko, генеалогічні джерела з цих сіл фізично не збереглися. Можу порадити сайт https://www.ukrainianline.info/ Але там зробили платний контент. Також додаткові джерела - справи репресованих, фонди установ тощо.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

415

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Подскажите, пожалуйста. Ищу МК или ревизские сказки по ЧУтово и Лозоватке. СОхранились ли?

Share

416

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

А де зберігаються архіви за час коли Полтавщина входила до Харківський області?

Share

417

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Petosiris, які саме фонди вас цікавлять? Можливо, відповідь знайдете тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 … 1%82%D1%96

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

418

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Balakyn пише:

Petosiris, які саме фонди вас цікавлять? Можливо, відповідь знайдете тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 … 1%82%D1%96

Я хочу знайти ім'я мого пра-прадіда. Мій прадід ще точно жив у 30-х роках у Решетілівському райні, на Славських хуторах. Тобто десь повинен бути запис в РАГСі, де є його по-батькові.

Share

419

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Можна звернутись у службу юстиції Полтавської області чи є у них за ці роки інформація про народження і дата смерті. Я зверталась за 1945-1950 ті роки. Відповідь прийшла, за що я їм дуже вдячна.

Share

420

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Колеги, у кого є оцифровані метрики Полтави?За щасливого збігу обставин потрібен 1912 рік, майже єдиний, який зберігся.
Одне народження треба знайти.

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко

Share