36

Re: Авчинніков / Авчинников

Ось сімейне дерево мого дідуся, яке я надрукував, на відміну від попередньої версії, це на одній сторінці

Post's attachments

ДеревоВолодимир.pdf 483.1 kb, 9 downloads since 2021-04-12 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

37

Re: Авчинніков / Авчинников

Привіт, я пишу сімейну книгу мого діда, і мені потрібна допомога в розумінні речення, написаного моїм дідом в адміністративному документі в 1937 році (див. Зображення нижче), що додається).  У французькій мові слово "зник" має подвійне значення: мертвий або без новин.  Як ви думаєте, що таке переклад цього речення?  Дякую, бо якщо вона пропала, це може означати страту, депортацію, жертву голоду, ...

Post's attachments

96443969-52A0-41E6-958F-A4AAD22A1273.jpeg 229.41 kb, 6 downloads since 2021-04-14 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

38

Re: Авчинніков / Авчинников

Тобто автор не знає куди та при яких обставинах вона зникла...

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

39

Re: Авчинніков / Авчинников

Дякую, це також моє тлумачення: природна причина, депортований, страчений або жертва голодомору між 1931 і 1933 роками.

Share

40

Re: Авчинніков / Авчинников

Шановний пане Дельбо,

я думаю, що фото Вашого прадіда можуть мати наші історики пан проф. В.М. Заруба або пан М.П. Чабан.
Можливо, воно є в нашому Історичному музеї - я спробую спитати при нагоді.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л, kuks702

Share

41 ( 30-04-2021 07:33:03 змінене kbg_dnepr )

Re: Авчинніков / Авчинников

Вчора, 29 квітня 2021 р. відбулося засідання Дніпровського генеалогічного товариства, в якому взяв участь пан Дельбо. Було дуже цікаво почути його розповідь про нелегкий пошук інформації про діда Володимира Олександровича Авчиннікова. Нажаль, до нас не зміг приєднатися відомий дніпровський історик, завідувач відділом нашого Історичного музею пан М.Е. Кавун. Декілька років тому він публікував в "Моєму Придніпров'ї" (видання, що, безсумнівно, було натхнене саме доробком О.Г. Авчиннікова) велику статтю про цю цікаву постать Катеринославщини:
Кавун М. Олександр Авчинников: катеринославський краєзнавець, публіцист, редактор і видавець
https://www.old.libr.dp.ua/collection/? … t:void(0);
Нажаль, текст недоступний, але, можливо, пан Дельбо зможе отримати його у безпосередньому спілкуванні з паном Кавуном.

А тут https://www.dnipro.libr.dp.ua/Shorichnyk_Katerinoslav його ж публікація про щорічник О.Г. Авчиннікова.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

42

Re: Авчинніков / Авчинников

Це родинне дерево Володимира Олександровича Авчинникова.  Я також згрупував у "Сімейній книзі Володимира" всі документи, знайдені за останні сім років.  У мене було надруковано кілька примірників для моєї родини, я надіслав їх у ДОУИБ (див. Сторінку на facebook).  Книга французькою мовою, але вона містить документи російською мовою.  Враховуючи розмір файлу PDF, я не можу вкласти його як вкладення, але можу надіслати його разом із Wetransfer зацікавленим сторонам.  Зв'яжіться зі мною.

Post's attachments

ArbreVladimir.pdf 483.1 kb, 3 downloads since 2021-06-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Ann, notizia, kuks703

Share

43

Re: Авчинніков / Авчинников

Обкладинка книги

Post's attachments

3503FAD1-7930-463F-B886-E7A100F5CA2F.jpeg 106.58 kb, 9 downloads since 2021-06-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Ann, notizia2

Share

44

Re: Авчинніков / Авчинников

Здравствуйте,


 Я подав запит на пошук в архіві ФСБ моєї прабабусі Ніни Осипівни Авчиннікової.
 Я отримав відповідь, що додається.
 Оскільки я не розмовляю російською мовою, я скористався програмою перекладача і не можу зрозуміти виділене речення.  Якщо це місце народження, то це Полтава, якщо це місце проживання на момент його зникнення, то це Дніпро.
 Можеш мені допомогти ?
 Я не можу подати заяву до PCU, тому що я ніколи не надсилаю свої посвідчення особи через Інтернет або поштою.

Post's attachments

ArchivesFSB.jpg 694.2 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

45

Re: Авчинніков / Авчинников

Я опублікував мінімальну книгу в бібліотеці свого принтера, вона доступна для вільного читання: 

https://www.coollibri.com/bibliotheque- … eur_223260


Сторінки книги:

Post's attachments

Книжкові сторінки.pdf 437.42 kb, 2 downloads since 2021-10-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Balakyn, Ann2

Share

46

Re: Авчинніков / Авчинников

Нурія Бусігіна надіслала мені фотографію мого діда Володимира Олександровича з 1914 року, коли він був учнем Катеринославського гірничого училища.

Post's attachments

34F64F2B-4448-44D1-AC4E-17BF0502D853.jpeg 1.35 mb, 6 downloads since 2021-10-12 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Ann, kuks702

Share

47

Re: Авчинніков / Авчинников

Нурія Бусигіна знайшла партитуру, присвячену Олександру Григоровичу.

Post's attachments

PartitionAlexandreGrigoriévitchAvtchinnikoff.pdf 480.61 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

48

Re: Авчинніков / Авчинников

Дякую, якщо ви можете надіслати мені інформацію про автора ноти.

Share

49

Re: Авчинніков / Авчинников

Bonjour, je veux reconnaître les médailles sur ma photo de mon arrière-grand-père Oleksandr Grigorovich Avchinnikov.  


Merci de votre aide.

Post's attachments

9542E324-7397-4000-B9E5-8AE42AF1864D.jpeg 572.84 kb, 3 downloads since 2022-12-03 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Ann1

Share

50

Re: Авчинніков / Авчинников

Ось медалі зліва направо на фото:
 - Орден Святого Станіслава 3 ступеня (1905),
 - Медаль «На згадку Вітчизняної війни 1812 року» (медаль успадкована від його батька),
 - Медаль "На згадку царювання імператора Олександра III" (1896),
 - Медаль "На згадку коронації Імператора Миколи II" (1896),
 - Медаль "За труди по першій загальної перепису населення" (1897),
 - Знак Святої Ніни.

Share