1

Тема: Український мартиролог ХХ ст.

https://archives.gov.ua/um.php

«Український мартиролог ХХ ст.» – це  інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

Станом на 17.03.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 62 976 репресованих осіб.

Спасибо сказали: kuks70, sumchanka, ГіП, Ann, Алёна5

Поделиться

2

Re: Український мартиролог ХХ ст.

дана база ще буде доповнюватись?

шукаю Позняк/Поздняк, Хахалєв Глухівський повіт

Поделиться

3

sumchanka, так, анонсувалося принаймні 100 тисяч до кінця 2021 року.

Спасибо сказали: Balakyn1

Поделиться

4

це чудово! буду чекати, можли когось зі своїх знайду

Поделиться

5 (27-03-2021 12:16:27 отредактировано Vitaly)

sumchanka пишет:

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их,новых не будет.

smileЗагляните:Школа генеалога; Харьковская губ.; репрессированные; оккупация 1941-1943
Проект:№1
Проект:№2
Героям-Слава!                          v Italy

Поделиться

6

Vitaly пишет:

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их, новых не будет.

Ви помиляєтесь. Я знаю принаймі трьох репресованих жителів Дзержинського р-ну Сталінської області, дані на яких не внесені до книг.

Спасибо сказали: Balakyn, Алёна2

Поделиться

7

Vitaly пишет:

я не порівнювала, але маю надію що мої всетаки зявляться в цій базі, бо в книгах памяті їх немає

Поделиться

8 (01-04-2021 12:10:56 отредактировано Balakyn)

Від сьогодні додано картки ще про 960 жертв політичних репресій в Україні.

Базу даних поповнено інформацією Державного архіву Полтавської області.

Станом на 30.03.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 63 936 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Спасибо сказали: kuks70, litar Л, Ann, Алёна4

Поделиться

9 (02-04-2021 07:57:47 отредактировано jjakajj)

я не порівнювала, але маю надію що мої всетаки зявляться в цій базі, бо в книгах памяті їх немає

и правильно делаете. Вставлю свои пять копеек. Дело в том, что на "Украинском мартирологе" я находил репрессированных, которых нет в книгах "Реабилитированные историей" (нет в книгах и на сайте "Национальный банк репрессированных"). Когда зашел на сайт архива, то там фамилия есть (не на всех архивных сайтах есть списки репрессированных да еще с номерами дел). Кроме того на "Украинском мартирологе" работает выборка по населенным пунктам (на сайте "Национальный банк репрессированных" не работает из-за отключенного Flash) и есть номера дел.

Спасибо сказали: Balakyn, borisovichi, kuks70, sumchanka, v_golub, Алёна6

Поделиться