1

Тема: Український мартиролог ХХ ст.

https://archives.gov.ua/um.php

«Український мартиролог ХХ ст.» – це  інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

Станом на 17.03.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 62 976 репресованих осіб.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

2

Re: Український мартиролог ХХ ст.

дана база ще буде доповнюватись?

шукаю Позняк/Поздняк, Хахалєв Глухівський повіт

Share

3

Re: Український мартиролог ХХ ст.

sumchanka, так, анонсувалося принаймні 100 тисяч до кінця 2021 року.

Thanks: Balakyn1

Share

4

Re: Український мартиролог ХХ ст.

це чудово! буду чекати, можли когось зі своїх знайду

шукаю Позняк/Поздняк, Хахалєв Глухівський повіт

Share

5 ( 27-03-2021 12:16:27 змінене Vitaly )

Re: Український мартиролог ХХ ст.

sumchanka пише:

це чудово! буду чекати, можли когось зі своїх знайду

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их,новых не будет.

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!

Share

6

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Vitaly пише:

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их, новых не будет.

Ви помиляєтесь. Я знаю принаймі трьох репресованих жителів Дзержинського р-ну Сталінської області, дані на яких не внесені до книг.

Share

7

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Vitaly пише:

це чудово! буду чекати, можли когось зі своїх знайду

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их,новых не будет.

я не порівнювала, але маю надію що мої всетаки зявляться в цій базі, бо в книгах памяті їх немає

шукаю Позняк/Поздняк, Хахалєв Глухівський повіт

Share

8 ( 01-04-2021 12:10:56 змінене Balakyn )

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Від сьогодні додано картки ще про 960 жертв політичних репресій в Україні.

Базу даних поповнено інформацією Державного архіву Полтавської області.

Станом на 30.03.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 63 936 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

9 ( 02-04-2021 07:57:47 змінене jjakajj )

Re: Український мартиролог ХХ ст.

це чудово! буду чекати, можли когось зі своїх знайду

Все эти фамилии уже внесены в Книги Памяти из серии "Реабилитированные историей"
Смотрите их,новых не будет.

я не порівнювала, але маю надію що мої всетаки зявляться в цій базі, бо в книгах памяті їх немає

и правильно делаете. Вставлю свои пять копеек. Дело в том, что на "Украинском мартирологе" я находил репрессированных, которых нет в книгах "Реабилитированные историей" (нет в книгах и на сайте "Национальный банк репрессированных"). Когда зашел на сайт архива, то там фамилия есть (не на всех архивных сайтах есть списки репрессированных да еще с номерами дел). Кроме того на "Украинском мартирологе" работает выборка по населенным пунктам (на сайте "Национальный банк репрессированных" не работает из-за отключенного Flash) и есть номера дел.

Share

10 ( 06-05-2021 09:01:33 змінене Balakyn )

Re: Український мартиролог ХХ ст.

З урахуванням останніх надходжень документів державних архівів Івано-Франківської, Миколаївської та Чернівецької областей, опрацьованих Центральним державним електронним архівом України, станом на 16 квітня 2021 року у зазначеній базі даних доступна інформація про 66769 жертв політичних репресій в Україні.

Раніше ми повідомляли про поповнення Українського мартиролога документальними відомостями, що надійшли від державних архівів Львівської та Чернігівської областей (загалом про 2139 репресованих осіб).

Від сьогодні додано картки ще про 651 жертву політичних репресій в Україні, зокрема:

  • Державним архівом Закарпатської області (про 51 постраждалу особу, у тому числі 52 фото);

  • Державним архівом Миколаївської області (про 200 постраждалих осіб);

  • Державним архівом Кіровоградської області (про 200 постраждалих осіб, у тому числі 23 фото);

  • Державним архівом Чернівецької області (про 200 постраждалих осіб).

Надану інформацію було опрацьовано Центральним державним електронним архівом України, і станом на 30.04.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 67 925 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

11

Re: Український мартиролог ХХ ст.

База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 1093 жертву політичних репресій в Україні у тому числі 25 фотодокументів, зокрема включено інформацію з фондів:

* Державним архівом Дніпропетровської області (300 постраждалих осіб, у тому числі 8 фото);
* Державним архівом Полтавської області (320 постраждалих осіб);
* Державним архівом Миколаївської області (200 постраждалих осіб, у тому числі 10 фото);
* Державним архівом Кіровоградської області (200 постраждалих осіб, у тому числі 7 фото);
* Державним архівом Чернігівської області (50 постраждалих осіб);
* Центральним державним архівом – музеєм літератури і мистецтва України (15 постраждалих осіб);
* Центральним державним архівом зарубіжної україніки (8 постраждалих осіб).

Надану інформацію було опрацьовано Центральним державним електронним архівом України, і станом на 04.06.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 68 718 репресованих осіб.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

12

Re: Український мартиролог ХХ ст.

База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися і від сьогодні додано картки ще про 696 жертв політичних репресій в Україні, надані Державним архівом Волинської області.

Станом на 09.07.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 69 394 репресовані особи.

https://archives.gov.ua/um.php?fbclid=I … 5TEfeeDDOs

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

13

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» додано картки ще про 2091 жертву репресій в Україні, у тому числі 271 фотодокумент.

Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державними архівами Дніпропетровської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської областей та Центральним державним архів-музеєм літератури і мистецтва України.

Станом на 04.08.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 71 485 жертв репресій в Україні.

https://archives.gov.ua/ua/%d1%83%d0%ba … e%d0%b2-5/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

14

Re: Український мартиролог ХХ ст.

База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 310 жертв репресій в Україні, у тому числі 27 фотодокументів.

Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державного архіву Кіровоградської та Львівської областей.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

15

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» додано картки ще про 1730 жертв репресій в Україні, у тому числі 231 фотодокумент.

Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державних архівів Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької, Харківської областей та Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.

На 09.09.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 73 525 репресованих осіб.
https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

16

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» додано картки ще про 1470 жертв репресій в Україні, у тому числі 11 фотодокументів.

Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державними архівами Дніпропетровської, Полтавської, Сумської, Чернігівської областей та Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.

Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 22.09.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 74 995 репресованих осіб.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

17

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» додано картки ще про 541 жертву репресій в Україні, у тому числі 12 фотодокументів.

Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за інформацією Державних архівів Харківської та Дніпропетровської областей.

Станом на 07.10.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 75 536 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

18

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» додано картки ще про 626 жертв репресій в Україні, у тому числі 187 фотодокументів.

Базу даних зазначеного ресурсу поповнено інформацією Центрального державного архіву громадських об’єднань України, державних архівів Кіровоградської та Чернівецької областей і опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

Отож, станом на 23 жовтня 2021 року в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 76 162 репресовані особи.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

19

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Відсьогодні додано картки ще про 1172 жертви політичних репресій в Україні, у тому числі 56 фотодокументів.

Базу даних зазначеного ресурсу поповнено інформацією державних архівів Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської та Харківської областей, яка  опрацьована фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

Отож, станом на 02 грудня 2021 року в базі даних «Український мартиролог  ХХ ст.» доступна інформація про 77 334 репресовані особи.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

20

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Відсьогодні додано картки ще про 1400 жертв репресій в Україні, у тому числі 164 фотодокументи.

Базу даних зазначеного ресурсу поповнено інформацією державних архівів Львівської, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Волинської та Одеської областей, яка опрацьована фахівцями Центрального державного електронного архіву України.

До речі, Державний архів Волинської області завершив роботу з наповнення цього ресурсу інформацією з архівно-слідчих справ.

Отож, станом на 30 грудня 2021 року в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 78 734 репресовані особи.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

21

Re: Український мартиролог ХХ ст.

За останній тиждень додано картки ще про 1321 постраждалу особу, в тому числі 69 фотодокументів.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, державних архівів Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Отож, станом на 28 січня 2022 року на зазначеному ресурсі доступна інформація про 80 055 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: litar Л, v_golub2

Share

22

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Проблема с релевантностью выдачи - никогда и никак не будет решено?

https://prnt.sc/26lf34s
https://prnt.sc/26lf3zm

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

23

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Kora, і справді трохи дивно.

Можливо, з часом з'являться якісь додаткові пошукові оператори, як в Гуглі.

Можете підказати їм цю ідею вже зараз: "Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилати на tsdea@arch.gov.ua"

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

24

Re: Український мартиролог ХХ ст.

З початку лютого 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 845 постраждалих осіб, у тому числі 85 фотодокументами.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Закарпатської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 80 900 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/um.php

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

25

Re: Український мартиролог ХХ ст.

23 березня

У березні 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 501 постраждалу особу, у тому числі 56 фотодокументами.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію надану Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України та Державним архівом Івано-Франківської області й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 81401 репресовану особу.
Ознайомитися з даними  https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Thanks: Ann, v_golub2

Share

26

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Державна архівна служба України
15 квітня о 10:04 

У квітні 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 1250 постраждалих осіб, у тому числі 59 фотодокументами.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію надану Державним архівом Івано-Франківської області й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 82 651 репресовану особу.

Ознайомитися з даними  https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.
Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Share

27

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Державна архівна служба України
19 квітня о 13:25 

У квітні 2022 року  базу даних «Український мартиролог XX ст.» поповнено новою інформацією двічі.  У досить короткий термін до бази даних додано картки про ще 1455 постраждалих осіб, у тому числі 157 фотодокументів.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію надану Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України та державними архівами Закарпатської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 84 106 репресованих осіб.
Ознайомитися з даними  https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.
Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Thanks: litar Л, v_golub2

Share

28

Re: Український мартиролог ХХ ст.

27 квітня о 10:30 

Цього місяця оновлення інформації бази даних «Український мартиролог XX ст.» відбувається втретє і відтепер для користувачів доступна інформація про 85 326 жертв політичних репресій в Україні. До бази даних додано картки про ще 1220 постраждалих осіб.

Central State Electronic Archives of Ukraine опрацював інформацію надану Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний архів громадських об'єднань України, Державний архів Полтавської області  та успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Ознайомитися з даними  https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.
Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Thanks: litar Л1

Share

29

Re: Український мартиролог ХХ ст.

12 год 

Базу даних «Український мартиролог XX ст.» поповнено новою інформацією і відтепер для користувачів доступна інформація про 87211 жертв політичних репресій в Україні.
До бази даних додано картки про ще 1885 постраждалих осіб, у тому числі 216 фотодокументів.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію надану Центральним державним архівом громадських об’єднань України, державними архівами Дніпропетровської, Івано-Франківської та Львівської областей та успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

Ознайомитися з даними можна за посиланням:   https://archives.gov.ua/um.php

Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.

Share

30

Re: Український мартиролог ХХ ст.

Базу даних «Український мартиролог XX ст.»  https://archives.gov.ua/um.php поповнено картками ще про 2735 постраждалих осіб, у тому числі 279 фотодокументами.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію, надану державними архівами Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Станом на 16 червня 2022 року у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 89936 репресованих осіб.

https://archives.gov.ua/ua/%d0%b1%d0%b0 … -%d1%81-2/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

31

Re: Український мартиролог ХХ ст.

З початку липня 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» https://archives.gov.ua/um.php поповнилася  картками ще про 1105 постраждалих осіб.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Полтавської, Сумської та Хмельницької областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 91 051 репресовану особу.

https://archives.gov.ua/ua/%d1%83-%d0%b … 0%b3-xx-4/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

32

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У серпні 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» https://archives.gov.ua/um.php поповнилася  картками ще про 1785  постраждалих осіб, у тому числі 170 фотодокументів.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань України.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 92 836 репресовану особу.

https://archives.gov.ua/ua/%d0%b1%d0%b0 … -%d1%81-3/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

33

Re: Український мартиролог ХХ ст.

На початок вересня 2022 року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 639 постраждалих осіб, у тому числі 103 фотодокумента.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Дніпропетровської, Сумської та Одеської областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 93 475 репресовану особу.

Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php

https://archives.gov.ua/ua/2022/09/06/% … 0%b3-xx-5/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

34 ( 04-10-2022 17:56:24 змінене Balakyn )

Re: Український мартиролог ХХ ст.

На початок жовтня 2022 року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 648 постраждалих осіб, у тому числі 198 фотодокументів.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Івано-Франківської, Кіровоградської та Житомирської областей. Відтепер у зазначеній базі даних доступна інформація для користувачів про 94 123 жертв політичних репресій в Україні.

Ознайомитися з даними: https://archives.gov.ua/um.php

https://archives.gov.ua/ua/2022/10/03/% … %bf%d0%be/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

35

Re: Український мартиролог ХХ ст.

У жовтні 2022 року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1160 постраждалих осіб у тому числі 22 фотодокументи.

Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Державних архівів Одеської, Житомирської, Дніпропетровської, Чернівецької областей.

Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 95 283 репресовану особу.

Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php


https://archives.gov.ua/ua/2022/10/17/% … -%d1%81-4/

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share