1 ( 10-03-2021 20:38:15 змінене tangerina )

Тема: Гермазинський

Шукаю коріння по лінії Гермазинських. На жаль, в живих вже не залишилось нікого з близьких, хто володів би інформацією. Сама я проживаю у Португалії, тому змоги дістатись до архівів або поїхати до Пирятина не маю. Спробую поки що на форумі.

Мій прадід Гермазинський Фелікс Йосипович проживав у м.Пирятині разом з дружиною Параскою Григорівною (Григоричною) Гермазинською (дівоче прізвище - Бабакова). У них було двоє доньок - Марія (мати моєї мами) та Олена. Моя мати згадувала, що чула, що у Фелікса було двоє братів - Емерих та іншого імені не знаємо. На просторах інтернету знайшла дані, що Фелікс був репресований (дані наводжу нижче). Також на сайті пошуку героїв ВВВ знайшла нагороду такого собі Гермазинського Николая Емериковича (дані наведу нижче), що теоретично може бути сином брата Фелікса. Дуже б хотілося дізнатися, яка доля спіткала братів Фелікса, та хто був їхніми батьками, чи прийшли вони з Польщі. Також немає жодних даних, де помер сам  Фелікс - з ув'язнення він так і не повернувся.


Гермазинський Фелікс Йосипович.Дата народження: 1883 р.
Місце народження: с. Мощеноє Дзержинського району Мінської області. (Білорусь)
Національність: поляк.
Соціальне положення: із селян.
Освіта: початкова.
Професія: Робітник місцевої організації.
Місце проживання: Полтавська обл., м.Пирятин.
Заарештований: 25 листопала 1937 р. Засуджений Особливою нарадою при НКВС СРСР 16 грудня 1937 року за ст.54-10 ч.1 КК УРСР до 10 років позбавлення волі.
Дата реабілітації: 1964 р. Реабілітований Полтавським обласним судом 17 жовтня 1964.




Гермазинский Николай Эмерикович.
Год рождения: 1912
Место рождения: УРСР, Сумская область, Кролевецкий район, с. Яровое.
№ наградного документа: 79
Дата наградного документа: 06.04.1985
Орден Отечественной войны ІІ степени.

Також знайшовся атестат Фелікса Гермазинського, що містить наступну інформацію:
"Предъявитель сего Феликсъ Іосифович Гермазинскій, синъ отставного солдата, Р.Католическаго вѢроисповѢданія, родившийся февраля 13 дня 1883 года, обучался съ 1895 года и по 1899 годъ, окончилъ полный курсъ ученія въ Минскомъ 4-хъ классномъ городскомъ училище."

Thanks: kuks70, Алена2

Share

2

Re: Гермазинський

Здравствуйте. Моя свекровь является правнучкой Эмерика Гермазинского.  Эмерик Иосифович Гермазинский проживал в Сумской области  Украина. У него было две дочери и один сын. Дочери Мария, Леонильда, сын Николай. Мария проживала в городе  Белгород-Днестровский, у нее было два сына Константин и Вадим, фамилию  по мужу Марии мы не помним . Леонильда, бабушка моей свекрови  проживала в городе  Корсунь-Шевченковский и была она под фамилией мужа Цукровская у нее было двое детей: сын Василий Цукровский и Елена Лысенко( Цукровская).  Моя свекровь Ларисса Николаевна Гофрат(Лысенко), является дочерью Елены Лысенко(Цукровской) и внучкой Леонильды Эмериковны Цукровской. У Василия Цукровского двое детей Наталья и Леонид они проживают в Гомеле Беларусь, у Елены Лысенко(Цукровская) двое детей Виктор и Ларисса. Про Николая Емериковича Гермазинского известно очень мало. Знаем, что в 70-80 годах он сосвоей семьей проживал в  города Бердичев.  Известно, что Эмерик Иосифович  работал на железной дороге, имел свои вагоны. Вот что только нам известно. Конечно хотелось бы узнать по больше, постараемся найти ветку  третьего брата Феликса и Емерика Гермазинских.

Я вижу у вас много ответов на ваши поиски. Если, вы что-то большее узнали, будьте добры поделитесь пожалуйста с нами информацией. Хотелось бы передать своим детям о своих предках. Заранее благодарю.

Share