36 ( 03-10-2019 08:51:24 змінене kbg_dnepr )

Re: Родовідна книга

Добре, запитаю конкретніше:

якщо я хочу зробити щось таке (сторінка має бути трохи тонована "під старину"), в якій програмі це треба робити?

Зрозуміло, що фото спочатку треба відредагувати а Photoshop'i, але якщо я робитиму це у Word'i, то я підозрюю, що у видавництві мені скажуть: "А тепер принесіть ще всі фото окремо, підпишіть їх, де яке повинно бути" і т.п. А потім візьмуть з мене гроші за макет.

Ось я питалася в одному з наших видавництв, скільки коштуватиме така книжечка (формат А4+1 см зклейка, 17 аркушів разом з обкладинкою), папір десь 120 г, сторінки тоновані. Меня сказали 5-6 тис. гр., причому 3 тис. гр. макет.

То я повинна зробити все це у Word'i, а потім заплатити 3 тис. за макет?
Моє питання, власне, про те, що якщо я все одно маю якось уявити собі весь дизайн, то, може, краще все відразу робити у верстальній програмі? якій? Напевне існує багато спеціальних програм, чи є серед них щось таке, що варто (і не дуже важко) освоїти, наприклад, Adobe illustrator?

Post's attachments

20190707_162942.jpg
20190707_162942.jpg 56.15 kb, 4 downloads since 2019-10-03 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Алена1

Share

37

Re: Родовідна книга

Photoshop для тексту непридатний, наприклад, ось що вийшло у фотокнизі, яку я зробила до ювілею чоловіка:

Post's attachments

1909-09_SK60_.jpg
1909-09_SK60_.jpg 37.83 kb, 9 downloads since 2019-10-03 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

38

Re: Родовідна книга

kbg_dnepr пише:

То я повинна зробити все це у Word'i, а потім заплатити 3 тис. за макет?
Моє питання, власне, про те, що якщо я все одно маю якось уявити собі весь дизайн, то, може, краще все відразу робити у верстальній програмі? якій? Напевне існує багато спеціальних програм, чи є серед них щось таке, що варто (і не дуже важко) освоїти, наприклад, Adobe illustrator?


З власного досвіду.
Іноді те, що самостійно зроблено на компі, після друкування виглядає зовсім інакше. Особливо кольорові світлини. Тільки фахівець знає, як правильно їх редагувати і яку корекцію зробити.

Share

39

Re: Родовідна книга

Якщо хочете себе спробувати в ролі дизайнера, тоді треба освоїти QuarkXPress або Adobe InDesign
Також вже давно чув, що приймали макети у *.pdf

Кольорові картинки повинні бути у CMYK (щоб не було несподіванок з кольором) і не менше 300 dpi
Ну і взагалі то повторююсь, краще вимоги до макета запитати у видавництві де будуть друкувати

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

40

Re: Родовідна книга

Якось верстав книжку в Adobe InDesign. Проникся. Тим більше що на Ютубі є багато навчальних роликів.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Adobe_InDesign

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

41

Re: Родовідна книга

borisovichi пише:

Кольорові картинки повинні бути у CMYK (щоб не було несподіванок з кольором) і не менше 300 dpi

Всім дуже дякую за коментарі та ідеї.
Що ж до сканування фото, то я десь зустрічала, що чорно-білі треба сканувати в RGB та 1200 dpi, та й кольорові, мабуть, при 600  dpі вийдуть краще.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

42

Re: Родовідна книга

Як на мене, велике значення має папір. Якщо є світлини, то краще виглядає на крейдованому.  Може бути глянцевий чи матовий.

Share

43 ( 03-10-2019 21:58:33 змінене kuks70 )

Re: Родовідна книга

kbg_dnepr пише:

Шановні колеги, поділіться досвідом!

...

Питання: у якій програмі це треба робити? Чи краще все ж таки не ускладнювати собі життя і залишити макетування фахівцям???

Отвечаю Вам лично, и всем, кому интересно. Возможно кому-то достаточно текста в документе MS Word'а, кто-то вставляет туда графические объекты различных форматов, дело вкуса(ов). Для верстки существуют специальные издательские пакеты, лет 20 назад таких было всего три. Сейчас ими, насколько я знаю никто не пользуется, хотя один из них Adobe PageMaker, до сих пор очень классный именно для тех, кто хочет научиться самому процессу верстки. В данный момент один из популярных продуктов по верстке тоже компании Adobe - это InDesign, можете любую версию поставить, её хватит "с головой", чтоб сверстать любой буклет, любую брошюру или книгу. Остаётся только выбрать: разбираться в вёрстке самостоятельно, с помошником или смотреть, например, видеоуроки в сети. Есть люди, которые верстают, например, в Corel Draw. Много вариантов, но, по-моему, лучше верстать в специально придуманных для этого программах.   
Переводить цветные изображения в систему CMYK имеет смысл, если Вы точно знаете, что будете печатать своё творение в типографии, на технике, которая печатает именно в CMYK. А если Вы будете печатать на RGB-устройстве, а все изображения переведете в CMYK, то... и смысл перевода, и затраченного времени. Что касается разрешения для изображении: если не уверены в "достаточном качестве" фото- и прочих изображений и не знаете пока на чём будете печатать, то сканируйте всё в 600 dpi, меньше не стоит, а больше не имеет смысла, разницу между 600 и 1200 dpi Вы невооруженным глазом не увидите.

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

44

Re: Родовідна книга

о и пише:

З власного досвіду.
Іноді те, що самостійно зроблено на компі, після друкування виглядає зовсім інакше. Особливо кольорові світлини. Тільки фахівець знає, як правильно їх редагувати і яку корекцію зробити.

Даже если специалист готовил макет и всё сделал "как надо" - ещё не означает, что при печати Вы получите то, что ожидаете. Типографии и "спецы" в них тоже бывают разные: могут быть проблемы и с техникой, и с красками, и с руками у типографских спецов... поэтому, в идеале, нужно до начала печати всего "произведения" (особенного если не один экземпляр, а целый тираж) выбрать и распечатать в цвете самые важные или "проблемные" страницы, и если их вид (цветопередача) Вас полностью устраивает, попросить издателя поставить на всех них "согласовано", дату, подпись. Чтоб в случае несоответствия тиража этим распечаткам можно было разрешить спор в Вашу пользу (это, если совсем кратко).

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

45

Re: Родовідна книга

kuks70 пише:
о и пише:

З власного досвіду.
Іноді те, що самостійно зроблено на компі, після друкування виглядає зовсім інакше. Особливо кольорові світлини. Тільки фахівець знає, як правильно їх редагувати і яку корекцію зробити.

Даже если специалист готовил макет и всё сделал "как надо" - ещё не означает, что при печати Вы получите то, что ожидаете. Типографии и "спецы" в них тоже бывают разные: могут быть проблемы и с техникой, и с красками, и с руками у типографских спецов... поэтому, в идеале, нужно до начала печати всего "произведения" (особенного если не один экземпляр, а целый тираж) выбрать и распечатать в цвете самые важные или "проблемные" страницы, и если их вид (цветопередача) Вас полностью устраивает, попросить издателя поставить на всех них "согласовано", дату, подпись. Чтоб в случае несоответствия тиража этим распечаткам можно было разрешить спор в Вашу пользу (это, если совсем кратко).


Повністю згодна. Буває, що таке надрукують...  А потім пояснюють, що папір іншого виробника. Тому обговорювати треба все.

Share

46

Re: Родовідна книга

Тобто у типографіях саме з цих міркувань друкують сигнальний екземпляр, щоб зрозуміти, як все буде виглядати "в натурі"?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

47

Re: Родовідна книга

kbg_dnepr пише:

Тобто у типографіях саме з цих міркувань друкують сигнальний екземпляр, щоб зрозуміти, як все буде виглядати "в натурі"?

Саме так.

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.
Thanks: Алена1

Share

48

Re: Родовідна книга

Обратился к дизайнеру для верстки книги в индизайне, вот что получилось.
Но так как текст с тех пор уже вырос в два раза, а в программе индизайн я не очень ориентируюсь, то
в обычном ворде сделал похожий дизайн и редактирую по мере необходимости

Post's attachments

2.jpg
2.jpg 195.12 kb, 16 downloads since 2019-10-06 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

49

Re: Родовідна книга

Ирина Александровна Гудым
Вчора ·
 

Как подготовить рукопись к изданию.
10 шагов к книге.

Самоизоляция лучшее время для пробы пера. Cадитесь за воспоминания. О, сколько хранит память.
Если есть идея, пишите! Прозу, фентази, стихи. Иногда свои очерки показываете близким и слышите:
- Тебе пора издать книгу.
Дерзайте!

Итак:
1. Набирайте текст в программе Word. Не используйте пиратский софт.

2. Чаще сохраняйте. Делайте копии на дополнительный носитель информации, например, на флешку.

3. Правьте рукопись не только в текстовом редакторе. Используйте бесплатные программы с проверкой орфографии и стилистики. Вот несколько из них:
languagetool
text.ru
saippuakauppias.github.
www.corrector
ocomp.info
glvrd.ru

4. Попросите прочитать вашу рукопись знакомого. Найдите для этой цели Идеального читателя.
Обратитесь к влиятельным критикам.
В каждом городе есть союз писателей. Они прочитают и дадут дельные советы.
Это не значит, что в издательстве не будут вычитывать. Мы будем читать 3 раза. Но вы до прихода к нам уже будете себя увереннее чувствовать.

5. Дайте рукописи отлежаться. Взгляните на нее свежими глазами, как бы со стороны. Будьте к себе безжалостны. Удаляйте то, что вызывает сомнения.

6. Если по ходу пьесы нужны фотографии, не вставляйте их в текст. Это правильно сделают в издательстве. Фотографии соберите в отдельную папку и пронумеруйте 1.2.3… и тд.
В отдельном файле создайте список фото и иллюстраций. Напишите к ним подтекстовки. В тексте используйте ту же нумерацию 1.2.3.., расставляя там, где нужно.

7. Проверяйте имена, фамилии и географические названия на правильность написания.

8. Если вам нужен художник, наше издательство в этом легко поможет. Мы сотрудничаем с более 10 художниками и иллюстраторами вот уже 19 лет. Определитесь, в каком стиле хотите оформить книгу.

9. Создайте образ книги. Продумайте, что будет на обложке. К какой бумаге хочется прикасаться, какой переплет – мягкий или твердый.
Определитесь с содержанием книги:
+ Выделите разделы и, если нужно, подразделы.
+ Сноски.
+ Использованную литературу.
+ Составьте аннотацию - короткое содержание книги.
+ Используйте ключевые слова для поисковых запросов в нише, что бы помочь читателям найти вашу книгу в интернете.
Так выглядит подготовленная к печати книга.

Теперь можете с полной уверенностью идти в издательство. Если с чем-то из указанного не справились, мы поможем.

К выбору места, где родится ваша книга, отнеситесь серьезно.
Проверьте репутацию, сколько лет издательству, какие книги выпускает.
Предоставляет ли номер ISBN (без номера международной сертификации нельзя официально продавать книгу).
Будет ли помощь в рекламе и продвижении вашей книги.

В издательстве Ирины Гудым вы получите полный объем издательских услуг, доброжелательность и экспертность. Будем рады встрече .

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

Share

50

Re: Родовідна книга

К вопросу оформления Родоводной книги.

Post's attachments

Изготовление палитурки.pdf 677.02 kb, 72 downloads since 2020-08-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

51

Re: Родовідна книга

Olga Tis
Доброго дня. Хочу поділитися приємною для мене новиною - отримала з друку свій родовід. Після недавньої смерті мого дідуся, якому я так і не встигла показати свої результати дослідження, я вирішила терміново роздрукувати книгу. Зараз я віддала книгу родичам, для внесення коректив і просто ознайомлення. Зробила я її менше ніж за півдня в онлайн-редакторі на сайті друкарні, 62 сторінки тексту і фото обійшлися у 535 гривень.  Дослідження ще далеке до завершення, ще чекаю відповіді на запити з деяких архівів, але для мене важливо було побачити і фізично доторкнутися до наявних результатів.

http://images.vfl.ru/ii/1612800800/61e82f7e/33261705.jpg

http://images.vfl.ru/ii/1612800856/e32b3478/33261712.jpg

http://images.vfl.ru/ii/1612800943/649ee980/33261736.jpg

https://www.facebook.com/photo?fbid=282 … 2282542931

Share

52

Re: Родовідна книга

о и пише:

Olga Tis
Доброго дня. Хочу поділитися приємною для мене новиною - отримала з друку свій родовід. Після недавньої смерті мого дідуся, якому я так і не встигла показати свої результати дослідження, я вирішила терміново роздрукувати книгу. Зараз я віддала книгу родичам, для внесення коректив і просто ознайомлення. Зробила я її менше ніж за півдня в онлайн-редакторі на сайті друкарні, 62 сторінки тексту і фото обійшлися у 535 гривень.  Дослідження ще далеке до завершення, ще чекаю відповіді на запити з деяких архівів, але для мене важливо було побачити і фізично доторкнутися до наявних результатів.

http://images.vfl.ru/ii/1612800800/61e82f7e/33261705.jpg

http://images.vfl.ru/ii/1612800856/e32b3478/33261712.jpg

http://images.vfl.ru/ii/1612800943/649ee980/33261736.jpg

https://www.facebook.com/photo?fbid=282 … 2282542931

Ого!!!! Особливо вразила ціна... Я якось питався в одній друкарні, так ціну загнули майже в 20 разів вищу.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

53

Re: Родовідна книга

62 сторінки за 535 гр. !!! На мій погляд це дуже дорого. Тим паче, що макет робила сама авторка.

Share

54

Re: Родовідна книга

о и, это, очевидно, из-за малого тиража + много иллюстраций.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)
Thanks: О.І., Алена2

Share

55

Re: Родовідна книга

+ мелованная бумага и твердый ламинированный переплет

Цена да.... впечатляет sad

Thanks: SVKM de L1

Share

56

Re: Родовідна книга

о и пише:

62 сторінки за 535 гр. !!! На мій погляд це дуже дорого. Тим паче, що макет робила сама авторка.

Наклад також має значення - якщо це один примірник або кілька десятків, то собівартість за штуку значна. При 200 і вище звісно знижується. Єдине питання кому воно потрібно в таких накладах великих?

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

57

Re: Родовідна книга

о и пише:

62 сторінки за 535 гр. !!! На мій погляд це дуже дорого. Тим паче, що макет робила сама авторка.

Цена оформления семейной истории для семейного архива вполне разумная.
Если известны варианты,где можно сделать дешевле,сообщите...

Школа генеалога; Харківська губ.;
Проект:№1 v Italy
Слава Україні Героям-Слава! putin to the HAGUE!
СМЕРТЬ КЛЯТИМ ВОРОГАМ ТА ОКУПАНТАМ! Hands off UKRAINE! STOP putin now! STOP russian aggression! Ukrainian Victory is Freedom for all world!
Thanks: Алена1

Share

58 ( 10-02-2021 10:09:36 змінене О.І. )

Re: Родовідна книга

Vitaly

У кожному місті свої реалії. В нашому місті ціна на друк по одному макету  у деяких міні друкарнях відрізняється в рази. Від 400 до 1500 гр.

Share

59

Re: Родовідна книга

Vitaly пише:
о и пише:

62 сторінки за 535 гр. !!! На мій погляд це дуже дорого. Тим паче, що макет робила сама авторка.

Цена оформления семейной истории для семейного архива вполне разумная.
Если известны варианты,где можно сделать дешевле,сообщите...

В Дніпрі в друкарні "Ліра" в 2018 році книга на 342 сторінки, з них 133 з кольоровими фото, з м'якою обкладинкою обійшлася в 216 грн.

Share

60

Re: Родовідна книга

michayloarganov

Який був наклад?

Share

61

Re: Родовідна книга

http://images.vfl.ru/ii/1613638408/4bd2ca79/33378258.jpg

https://www.facebook.com/groups/1697148 … 2/?__cft__[0]=AZWgqNKpBG1IedgZCQyWrA_QZEAGAD2XhyOW_yX9iaACMr6vqvoynAdY7NjQnvKK5iVGeJZe-iHnXUAWLHMeYXkIVqDuLm6UQ4fqcm3jlnkBACyk-LEUt4MgnqUEgnT2Hj-hbFLeNQj_FHgyXEDlZV44pbB9Qj47K3OjidzbNlILv3o1Db_guCAUQm6NkSWJkTg&__tn__=%2CO%2CP-R

Share

62 ( 07-10-2021 12:25:42 змінене vikgeneo )

Re: Родовідна книга

Щодо наповнення родовідної книги.
Коли в історії родини назбиралося багато прізвищ, то буває важко зрозуміти до якої гілки належить те чи інше прізвище.
На допомогу може прийти "Лабіринт прізвищ".
Його можна вставити окремим папірцем у родовідну книгу.
Наприклад так, як це вийшло у мене.

Post's attachments

Прізвища.png
Прізвища.png 97.63 kb, 7 downloads since 2021-10-07 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

63

Re: Родовідна книга

kbg_dnepr пише:

Шановні колеги, поділіться досвідом!

Звісно, щоб написати родовідну книгу, спочатку треба зібрати матеріал - що ми тут всі і робимо.
Другий крок - це власне робота над книгою. Як на мене, то її варто було б починати одразу з першим кроком wink Бо, наприклад, я дуже швидко все забуваю, і потім все треба згадувати наново.

Але все ж таки, припустимо, я за 10 років щось назбирала і хочу все це якось оформити. І тут я бачу 2 можливості:
- я пишу свій текст у Word'i і віддаю його у видавництво на макетування;
- я відразу роблю це у верстальній програмі. Я думаю, що у видавництві потім все одно цей саморобний макет будуть доробляти, але припустимо.

Питання: у якій програмі це треба робити? Чи краще все ж таки не ускладнювати собі життя і залишити макетування фахівцям???

Доброго времени суток! Есть такой сервис, на котором можно бесплатно самому сделать книгу: https://ridero.ru/ И выложить ее в интернете, или заказать в типографии. Как автору будет угодно.

Thanks: Relic hunter1

Share

64

Re: Родовідна книга

Oleg Ogonovskyi поділився історією створення родової книги https://www.facebook.com/groups/UAGenea … 706971112/ та результатом https://drive.google.com/file/d/12uk9uh … FAlmxh0s-w

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

65

Re: Родовідна книга

Ткач Микола Михайлович.
«Родовід Михайла Поплавського, сина Михайла, внука Романового. Від джерел до джерел : [з 1730 р.]» — Ювіл. вид. — Київ : Макрос, 2009. — 322 с.

Post's attachments

Поплавський.jpg
Поплавський.jpg 93.89 kb, 29 downloads since 2022-05-26 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share