Іспитовий список
учням ІІІ групи І кляса Білицької 2хклясової б. міністерської школи
при складанні в ній курса першого кляса в травні 5-11 1918 року
1. Бабенко Петро Якович, син козака м.Біликів, 23 червня 1904 р.н.
2. Малина Іван Васильович, син козака м.Біликів, 18 квітня 1906 р.н.
3. Іванченко Микола (без очества), син козачки м.Біликів, 14 жовтня 1906 р.н.
4. Михедько Петро Михайлович, син козака м.Біликів, 20 грудня 19066 р.н.
5. Логвин Іван Арсентійович, син козака м.Біликів, 28 серпня 1904 р.н.
6. Тупиця Тихін Андрійович, син козака м.Біликів, 17 червня 1904 р.н.
7. Боцман Андрій Лукич, син козака Новосанжарської волості, 28 листопада 1905 р.н.
8. Шум Павло Климентійович, син козака м.Біликів, 14 січня 1907 р.н.
9. Кацай Олександр Васильович, син козака м.Біликів, 1 липня 1907 р.н.
10. Рибка Євдоким Сергійович, син козака м.Біликів, 29 липня 1905 р.н.
11. Ревека Дмитро Артемович, син козака м.Біликів, 25 жовтня 1905 р.н.
12. Голотник Олекцій Іванович, син козака м.Біликів, 19 травня 1903 р.н.
13. Ігнатенко Архип Павлович, син козака м.Біликів, 19 лютого 1903 р.н.
14. Киричко Микола Денисович, син козака м.Біликів, 5 грудня 1905 р.н.
15. Гринь Федір Сильвестрович, син козака м.Біликів, 15 травня 1903 р.н.
16. Гринь Василь Сильвестрович, син козака м.Біликів, 9 серпня 1906 р.н.
17. Гринь Василь Фомич, син козака м.Біликів, 4 серпня 1904 р.н.
18. Бендус Григорій Євменович, син козака м.Біликів, 20 січня 1904 р.н.
19. Бабенко Андрій Володимирович, син козака м.Біликів, 2 липня 1904 р.н.
20. Стичинський Сергій Петрович, син міщанина Сувалківської губернії Хвастовського повіту, 6 жовтня 1907 р.н.
21. Стрюк Олександр Самійлович, син козака м.Біликів, 12 травня 1904 р.н.
22. Горгола Олександр Андрійович, син козака м.Біликів, 10 грудня 1903 р.н.
23. Шевченко Трифін Єфимович, син козака м.Біликів, 1 лютого 1904 р.н.
24. Костенко Григорій Іванович, син козака м.Біликів, 25 січня 1905 р.н.
25. Тацький Григорій Федорович, син козака м.Біликів, 17 листопада 1905 р.н.
26. Піддубний Олексій Оксентійович, син козака м.Біликів, 14 лютого 1905 р.н.
27. Комліков Григорій Сергійович, син селянина Калузької губ., Людоярівського повіту, 19 листопада 1905 р.н.
28. Галь Григорій Панасович, син козака м.Біликів, 8 квітня 1907 р.н.
29. Курінний Пимін Федосійович, син селянина Олександрівського товариства Бреусівської волості, 27 серпня 1902 р.н.
30. Сулима Володимир Климентійович, син козака м.Біликів, 15 липня 1904 р.н.
31. Гавриш Андрій Каленикович, син козака м.Біликів, 30 листопада 1904 р.н.
32. Дяченко Андрій Герасимович, син козака м.Біликів, 16 жовтня 1906 р.н.
33. Кинько Ларіон Семенович, син козака м.Біликів, 6 червня 1905 р.н.
34. Кузьменко Іван Харитонович, син козака м.Біликів, 3 лютого 1902 р.н.
35. Гармаш Григорій Іванович, син козака Білицької волості, 24 січня 1906 р.н.
36. Кусайко Микита Йосипович, син козака м.Біликів, 2 квітня 1905 р.н.
37. Рибалка Панас Романович, син козака м.Біликів, 18 січня 1905 р.н.
38. Рибалка Меркурій Степанович, син козака м.Біликів, 24 листопада 1904 р.н.
39. Чухрай Іван Григорович, син козака м.Біликів, 14 вересня 1906 р.н.
40. Шапка Іван Степанович, син козака м.Біликів, 21 лютого 1904 р.н.
41. Тесленко Митрофан Петрович, син козака м.Біликів, 23 листопада 1905 р.н.
42. Дунайов Іван Федоович, син козака м.Біликів, ...
43. Головко Семен Павлович, син козака м.Біликів, ...
44. Габеда Олена Фомична, дочка козака м.Біликів, 6 травня 1907 р.н.
45. Гапон Оксана Мосійовна, дочка козака м.Біликів, 19 січня 1906 р.н.
46. Кущ-Жирко Марія Митрофанівна, дочка козака м.Біликів, 27 вересня 1906 р.н.
47. Кирдан Домникія Мефодіївна, дочка козака м.Біликів, 2 січня 1907 р.н.
48. Касяненко Мотрона Іванівна, дочка козака м.Біликів,12 листопада 1906 р.н.
49. Замковая Горпина Іванівна, дочка козака м.Біликів, 4 липня 1905 р.н.
50. Постіл Евдокия Захарівна, дочка козака м.Біликів, 4 липня 1905 р.н.
51. Дубовик Настасія Карпівна, дочка козака м.Біликів, 14 квітня 1903 р.н.
52. Сліпцова Віра Макарівна, дочка козака м.Біликів,14 листопада 1905 р.н.
Книга для записи постановлений (протоколов) педагогичаеского совета Беликского двухкласного сельского Министерства Народного Просвещения училища // Кобеляцький музей літератури і мистецтва ім. О.Кулика.
Post's attachments1918.jpg
1918.jpg 358.67 kb, file has never been downloaded.
You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.)
, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.)
, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.)
, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).