141 ( 30-10-2020 20:21:03 змінене luvi )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

Колеги, чи є в кого контакти в США, щоб замовити тести? Якщо хтось може допомогти, пишіть у ПП. Мабуть, на чорну п'ятницю якісь знижки мають бути? або на Різдво?

Теж цікаво. І тут головна проблема - не замовити (замовлю і я без проблем), а, власне, хто б ії за цих умов "усі сидять вдома" перевіз туди і назад.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

142

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Шановне товариство,

чи можна подивитися у 23ендМі всіх збіженців на якійсь хромосомі або її конкретному місці?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: luvi1

Share

143

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

luvi пише:

І тут головна проблема - не замовити (замовлю і я без проблем), а, власне, хто б ії за цих умов "усі сидять вдома" перевіз туди і назад.

ось це якраз не проблема - людина отримує набори поштою, пересилає на Shipito (Ви маєте створити там скриньку), вони пересилають Вам, а потім Ви пересилаєте людині в Америці, а вона кидає у поштову скриньку.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: luvi1

Share

144

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

ось це якраз не проблема - людина отримує набори поштою, пересилає на Shipito (Ви маєте створити там скриньку), вони пересилають Вам, а потім Ви пересилаєте людині в Америці, а вона кидає у поштову скриньку.

А як вони пересилають, якщо там рідина? Мені оце не зрозуміло. Хіба з України є відправка морем невеликих посилок?

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

145

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Your DNA Relatives list shows individuals who share either 1 segment of at least 9cM or share 2 or more segments each at least 5cM with you. The Relatives in Common list you see is generated by looking at your list of DNA Relatives and calculating which of those matches share at least 1 5cM segment with the relative you are comparing with. The list of Relatives in Common that your relatives see is determined by the DNA Relatives that they have and whether any of those individuals share 1 5 cM segment or more with you.

https://customercare.23andme.com/hc/en- … /221689668

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

146

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

luvi,

Про море нічого не знаю, тут треба розуміти логістику. Вантажі до США можуть відправляти залізницею до якого-небуть Гамбургу або Амстердаму, а вже звідти морем.

А зрозуміти логістику було б цікаво... Це, мабуть, можливо за допомогою трекінгу? чи хтось пробував?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

147

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

А зрозуміти логістику було б цікаво... Це, мабуть, можливо за допомогою трекінгу? чи хтось пробував?

Я знаю тільки про авіапошту. І воно по трекінгу не покаже точний шлях. Там щось накшалт "відправлено у транзит", потім якийсь час (до кількох місяців зараз) там бултихається, і після того трекається вже після митниці у країні призначення. І якщо з США до України є послуга про "доставка морем" у того ж Міста, то про зворотню, з України до США не чула

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share