1 ( 15-11-2015 22:54:26 змінене AppS )

Тема: FTDNA та приватність

З 2015 року FTDNA ввели нові правила приватності за замовчуванням. Тепер STR-маркери нових клієнтів лабораторії видні тільки учасникам груп, що унеможливлює публічний аналіз та обговорення результатів.

Щоб зробити їх видимими потрібно

залогінитись та зайти в персональний кабінет на FTDNA

далі по таким закладкам

-Manage Personal Information --
---Privacy & Sharing
------ Who can view my DNA results in group projects? 
змінити Make my mtDNA & Y-DNA data private. It will only be shown to people in my project.
на Make my mtDNA & Y-DNA data public.

Share

37

Re: FTDNA та приватність

notizia пише:

Пан Balymba, спитала у знайомій дівчинці, вони зразу три теста відправляла, каже, що по одному в акаунті були с зеленої картки дані.

Чи не могли б Ви спитати в знайомої, що написано в графі "Адреса 1" того кіта, де ФТДНА міняла дані з зеленої картки? Був би дуже вдячний.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

38

Re: FTDNA та приватність

Balymba, на жаль вона вже все змінила, та й каже адреса була у всіх однакова. Може Вам краще у службі підтримки спитати, чи у керівників проєктів. В нас же є Volodymyr Bodnar з Ukrainian DNA, та пан borisovichi

Thanks: Kora, Balymba2

Share

39

Re: FTDNA та приватність

notizia пише:

Balymba, на жаль вона вже все змінила, та й каже адреса була у всіх однакова. Може Вам краще у службі підтримки спитати, чи у керівників проєктів. В нас же є Volodymyr Bodnar з Ukrainian DNA, та пан borisovichi

Дякую! Спробую попитати пана borisovichi, бо пан Боднар давно не виходить на зв'язок, а з службою підтримки, без знання мови, сумніваюсь, що буде толк.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: notizia1

Share

40

Re: FTDNA та приватність

Доброго дня всім!
Якщо я правильно зрозумів запитання, то розповім про свій досвід

Ось буквально на днях
Я замовляв для учасників проекту два нових набори.
Відповідно при замовленні вони були оформлені на моє ім'я і мою адресу

При отриманні наборів я передав їх новим власникам разом з номером (логіном) і паролем
Вже нові власники в зелений папірець вписали ім'я протестованих

Коли лабораторія отримала набори, тоді FTDNA вписали ім'я протестованих з зеленого папірця
В комірку "Адрес 1" FTDNA вписало моє ім'я як замовника (c/o)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Thanks: notizia, Kora, Balymba3

Share

41

Re: FTDNA та приватність

Balymba пише:

Balymba, з досвіду, інформацію з зеленого папірця вносять (вносили), на молгені дехто навіть так перевіряв чи той кіт отримала FTDNA (тобто в профілі кіта залишався, умовно, Балимба, а вже в Х'юстоні з папірця змінювали на, умовно, Жолоба чи Дудку). Але так було раніше і немає підтверджень, що обов'язково.

Тобто в ФТДНА мали б поміняти основне ім'я в профілі? Підозра про помилку в мене виникла при отриманні результатів - справа в тому, що вносячи імена в профілі і зберігаючи паролі, я спочатку ввів кіт з прізвищем А, а потім через один - Б. Коли прийшли результати, то першим виявився кіт з прізвищем Б. Спочатку я подумав, що якийсь збій в системі доступу до ФТДНА. Але потім при замовленні апгрейдів разом з основним прізвищем А чи Б почало появлятися "с/о" з іншим прізвищем... Тепер б ще довідатися, що означає оте "с/о" в пункті "Адрес 1", може "через, чи за посередництвом?".

С/о, как мне помнится, обозначает владельца кита.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: Kora, Balymba2

Share

42

Re: FTDNA та приватність

Щодо зміни імені. Мені в наборі приходив не лише зелений папірець, але й білий - своєрідна анкета. Я її заповнював даними людини, яка тестувалась. І ім'я в профілі потім виставляли якраз з тієї анкети.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Kora, Balymba2

Share

43

Re: FTDNA та приватність

Balymba пише:
AppS пише:

Balymba, з досвіду, інформацію з зеленого папірця вносять (вносили), на молгені дехто навіть так перевіряв чи той кіт отримала FTDNA (тобто в профілі кіта залишався, умовно, Балимба, а вже в Х'юстоні з папірця змінювали на, умовно, Жолоба чи Дудку). Але так було раніше і немає підтверджень, що обов'язково.

Тобто в ФТДНА мали б поміняти основне ім'я в профілі? Підозра про помилку в мене виникла при отриманні результатів - справа в тому, що вносячи імена в профілі і зберігаючи паролі, я спочатку ввів кіт з прізвищем А, а потім через один - Б. Коли прийшли результати, то першим виявився кіт з прізвищем Б. Спочатку я подумав, що якийсь збій в системі доступу до ФТДНА. Але потім при замовленні апгрейдів разом з основним прізвищем А чи Б почало появлятися "с/о" з іншим прізвищем... Тепер б ще довідатися, що означає оте "с/о" в пункті "Адрес 1", може "через, чи за посередництвом?".

in c/o за посередництвом.
Тобто якщо кіт на Дудку, а відправив Балимба, то буде Dudka ...... in c/o Balymba

правити вони мали б багато чого, але, як писав, дуже важко 100% узагальнювати досвід спілкування з ними. Може бути так, а може і ні. То роблять, то ні.

Thanks: Kora, Balymba2

Share