736

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn
dlebed

Спасибо, у меня все получилось
Я пока активировала один полученный и уже  использованный набор, поэтому  его можно отправлять в лабораторию.
Другой набор не активировала, т.к. еще не получила согласия планируемого донора.

Share

737

Re: Розпродаж генетичних тестів

Transfer your AncestryDNA™, 23andMe© or MyHeritage™ autosomal DNA data to FamilyTreeDNA and discover new matches for FREE.

https://www.familytreedna.com/autosomal … 9J7IDzU3GM

Share

738

Re: Розпродаж генетичних тестів

FTDNA знижує ціни на свої тести на постійній основі завдяки оптимізації і покращенню своїх процесів:

https://gallery.mailchimp.com/390d5a162ff8d6f1abfee7834/images/47d45798-8a4d-40e9-9c85-d7c64e38c78c.jpg

739 ( 15-01-2020 08:57:30 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

FTDNA знижує ціни на свої тести на постійній основі завдяки оптимізації і покращенню своїх процесів:

https://gallery.mailchimp.com/390d5a162ff8d6f1abfee7834/images/47d45798-8a4d-40e9-9c85-d7c64e38c78c.jpg

Гарні новини...
1,5-2 роки тому мені мій перший BIG-Y обійшовся частинами 688 $ (По акціям все було так: Y67 - 240$ , upgrade до Y-111 - 99$, upgrade до BIG Y-500 з бам-файлом - 349$).

А зараз реально, такі ціни вже смішні. Прям зі старта можна Y-111 всього лише за 249$ зробити

P.s.: можна, звичайно, чекати ще пару років, і ФТДНА ще скинуть ціни, але багато родичів - носіїв цінної інформації може померти. І навіть якщо ДНК-зразки родичів будуть в лабораторії, то вони можуть теоретично (і практично з власного досвіду) виявитися неякісними і новий тест може просто не відбутися з якісним результатом.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-21

Share

740 ( 15-01-2020 09:42:38 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

FTDNA знижує ціни на свої тести на постійній основі завдяки оптимізації і покращенню своїх процесів:

https://gallery.mailchimp.com/390d5a162ff8d6f1abfee7834/images/47d45798-8a4d-40e9-9c85-d7c64e38c78c.jpg

Гарні новини...
1,5-2 роки тому мені мій перший BIG-Y обійшовся частинами 688 $ (По акціям все було так: Y67 - 240$ , upgrade до Y-111 - 99$, upgrade до BIG Y-500 з бам-файлом - 349$).

А зараз реально, такі ціни вже смішні. Прям зі старта можна Y-111 всього лише за 249$ зробити

P.s.: можна, звичайно, чекати ще пару років, і ФТДНА ще скинуть ціни, але багато родичів - носіїв цінної інформації може померти. І навіть якщо ДНК-зразки родичів будуть в лабораторії, то вони можуть теоретично (і практично з власного досвіду) виявитися неякісними і новий тест може просто не відбутися з якісним результатом.

Цены ещё, конечно, довольно "кусачие", особенно для жителей республик бывшего СССР. Стандартная/скидочная цена на Y-37 должна быть в районе аналогичных цен на аутосомный ФФ. Тогда Y-база начнёт быстро пополняться. Радует то, что ФТДНК идёт верной дорогой к тому, чтобы Y-тесты становились более массовым продуктом. Что до остального, то конечно нужно делать тесты/апгрейды пожилым родичам или последним представителям Y-линий любого возраста сейчас, а не через год-два-три. Потом такая "экономия" может выйти боком, так как образцы ДНК нередко становятся негодного качества уже через несколько лет, а новый образец часто просто неоткуда взять. Особенно привередлив к качеству образцов БИГ.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ArturVer1

Share

741

Re: Розпродаж генетичних тестів

Але наскільки я розумію, зараз прогрес в цьому питанні рухається дуже швидко, і за рік чи кілька років буде вже новий Big, з 1000, 1200 або 1500 маркерами... А років за 5 - ще більше. І теперешні Big'и стануть не настыльки актуальні і повні як зараз. Так що старожилів і носіїв ДНК все одно варто берегти smile

742 ( 15-01-2020 12:24:58 змінене iromko )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Але наскільки я розумію, зараз прогрес в цьому питанні рухається дуже швидко, і за рік чи кілька років буде вже новий Big, з 1000, 1200 або 1500 маркерами... А років за 5 - ще більше. І теперешні Big'и стануть не настыльки актуальні і повні як зараз. Так що старожилів і носіїв ДНК все одно варто берегти smile

Не зовсім так. Прогрес вже зайшов досить далеко. Нові маркери (понад класичних 111) практично ніяк себе не проявили і нікому (наскільки я знаю), користі не принесли. Що стосується тестування SNP, Big-Y 700 вже зараз покриває значну частину Y-хромосоми, принаймні тих її частин, які підходять для філогенетичного аналізу. Ще більше покриття у тестів від Dante Labs, ще й за меншу ціну. 

Тобто подальший прогрес можливий лише в плані зниження ціни і збільшення пропускної здатності лабораторії для зпрацювання більшої кількості тестів.

Але щоб ці тестери прийшли, треба придумати якусь привабливу маркетингову фішку, бо більшість ентузіастів генеалогії уже Big-Y зробили й так, а от для залучення широких мас треба щось дохідливе типу "з'ясуй, хто ти", як це робиться в рекламі аутосомних тестів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

743 ( 16-01-2020 09:08:55 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

... конечно нужно делать тесты/апгрейды пожилым родичам или последним представителям Y-линий любого возраста сейчас, а не через год-два-три. Потом такая "экономия" может выйти боком, так как образцы ДНК нередко становятся негодного качества уже через несколько лет, а новый образец часто просто неоткуда взять. Особенно привередлив к качеству образцов БИГ.

я так еле-еле успел последнему известному мне представителю одной из мужских линий сделать BIG-Y. Сильно переживал, или смогут сделать вообще этот тест, т.к. один раз уже ФФ не смогли сделать (мол плохое качество образца) и пришлось заново оплачивать новый тест ФФ 3rd attempt, пересылка и снова... ожидание... (тестируемый уже старенький и кто знает, когда образцов больше неоткуда брать будет)

Реально, когда узнал, что биг удачно удался, аж камень с плеч упал...

+ Читати більше

вот проблемы у нас, увлекающихся генеалогией:) а кто-то даже и не парится по этому поводу вообще никак)))

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko, DmitroR-2, luvi3

Share

744

Re: Розпродаж генетичних тестів

Якщо хтось користується Монобанком, у них майже щомісяця є кешбек в категорії "Аптеки" або "Краса та медицина", зазвичай 3-4% з лімітом 500 грн на місяць. FTDNA і YFull підпадають під ці категорії. Можна просто так зекономити кілька сотень грн.

745 ( 17-04-2020 08:29:35 змінене ktaras )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Розпочалися знижки до дня ДНК, які триватимуть до 26 квітня.

Y-37 - $99
Save $20 (was $119)

Y-111 - $199
Save $50 (was $249)

Big Y-700 - $379
Save $70 (was $449)

mtDNA - $139 (було $159)

FF - $49

746

Re: Розпродаж генетичних тестів

Хто знає, 23andme планує робити знижки цього року на день днк? Коли як правило в них знижки протягом року?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: kbg_dnepr1

747

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Розпочалися знижки до дня ДНК, які триватимуть до 26 квітня.

Y-37 - $99
Save $20 (was $119)

Y-111 - $199
Save $50 (was $249)

Big Y-700 - $379
Save $70 (was $449)

mtDNA - $139 (було $159)

FF - $49

Якісь несерйозні у них знижки по У-тестам. Ех. Чекатимемо ще.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

748

Re: Розпродаж генетичних тестів

luvi, мабуть доведеться чекати наступної чорної п’ятниці, і то не факт, що буде значно більша знижка.

Минулого року на чорну п’ятницю на Y були знижки по ~40% (але ввели додаткову плату $100 за завантаження BAM-файлу). А для порівняння на минулий день ДНК і день батька було ~23%.

Зараз на день ДНК вони скинули ~15% (і це зважаючи на кризу - я сподівався, що знову буде 20-25%, щоб стимулювати попит, коли в людей різко зменшилося грошей).

Думаю, цього року на чорну п’ятницю не варто чекати знижок більше за 30%.

Особисто я вирішив не чекати півроку і замовив ще 2 Big Y.

749 ( 19-04-2020 21:48:21 змінене DmitroR-2 )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

luvi, мабуть доведеться чекати наступної чорної п’ятниці, і то не факт, що буде значно більша знижка.

Минулого року на чорну п’ятницю на Y були знижки по ~40% (але ввели додаткову плату $100 за завантаження BAM-файлу). А для порівняння на минулий день ДНК і день батька було ~23%.

Зараз на день ДНК вони скинули ~15% (і це зважаючи на кризу - я сподівався, що знову буде 20-25%, щоб стимулювати попит, коли в людей різко зменшилося грошей).

Думаю, цього року на чорну п’ятницю не варто чекати знижок більше за 30%.

Особисто я вирішив не чекати півроку і замовив ще 2 Big Y.

На первый взгляд сейчас такие же цены, что были на Чёрную Пятницу 2019г. Может быть на Чёрную Пятницу 2020 цены из-за экономического спада будут и меньше чем сейчас, но и что в это время будет твориться в твоём личном "кармане" большой вопрос, так как сколько продлится карантин остаётся только гадать. И что будет с экономикой, зарплатами и трудоустройством в тот момент тоже большой вопрос. Поэтому если есть возможность заказать тесты сейчас, то конечно лучше заказывать прямо сейчас, а не откладывать этот момент до наступления "светлого будущего".

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: ochkas, kbg_dnepr2

Share

750

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

luvi, мабуть доведеться чекати наступної чорної п’ятниці, і то не факт, що буде значно більша знижка.

Минулого року на чорну п’ятницю на Y були знижки по ~40% (але ввели додаткову плату $100 за завантаження BAM-файлу). А для порівняння на минулий день ДНК і день батька було ~23%.

Зараз на день ДНК вони скинули ~15% (і це зважаючи на кризу - я сподівався, що знову буде 20-25%, щоб стимулювати попит, коли в людей різко зменшилося грошей).

Думаю, цього року на чорну п’ятницю не варто чекати знижок більше за 30%.

Особисто я вирішив не чекати півроку і замовив ще 2 Big Y.

Цікавий мені апдейт аж на 20 доларів "подешевшав". При ціні за 300 це якось ну зовсім не економія. Може за місяць-два ще щось зроблять.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

751

Re: Розпродаж генетичних тестів

Существенные скидки должны быть на праздник в США - День Благодарения. В мае на день матери (или отца, не помню точно когда-что у них) и прочие даты - будут примерно такие же размеры скидок, как сейчас.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797
Thanks: kbg_dnepr1

Share

752

Re: Розпродаж генетичних тестів

Сьогодні 1.05 на день матері ff по 59 долларів.
Хто знає це на до якіх дати знижка? Не бачу на сайті до коли діє знижка?

Свиридовы-Свириды(Незнаново, Гроденская обл). Земы, Шапкины, Панасенковы(Скарговка, Голубовка, Луганская обл). Фартушные, Мандебура(Липянка, Черкасская обл). Чумаченко, Краснощек (Гладковка, Херсонская обл). Колесники (Казачьи Лагеря, Херсонская обл)
Thanks: kbg_dnepr1

Share

753

Re: Розпродаж генетичних тестів

svichuko пише:

Сьогодні 1.05 на день матері ff по 59 долларів.
Хто знає це на до якіх дати знижка? Не бачу на сайті до коли діє знижка?

Our Mother's Day Sale starts today and will run through May 10th! 

До 10.05.2020

Share

754 ( 29-06-2020 00:45:18 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Аукцион невиданной щедрости на МН по промокод+снижение цен был внезапный и быстрый((((  Всего 9$ за FF-тест! Есть даж подозрения, что это был баг какой-то, а не промо-акция  yikes

Сейчас там стандартные 49$ за этот тест, рабочих промо-кодов нет.

ИМХО эта же стандартная цена будет на FTDNA 04.07.2020 - День Независимости США.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

755

Re: Розпродаж генетичних тестів

Kora пише:

Аукцион невиданной щедрости на МН по промокод+снижение цен был внезапный и быстрый((((  Всего 9$ за FF-тест! Есть даж подозрения, что это был баг какой-то, а не промо-акция  yikes

Сейчас там стандартные 49$ за этот тест, рабочих промо-кодов нет.

ИМХО эта же стандартная цена будет на FTDNA 04.07.2020 - День Независимости США.

Інформація невірна,  на День незалежності США не було знижок на ФФ тести в ФТДНА. Сам на них чекаю там.
А на рахунок акції в МН 9$, офіційно це тільки для США, всім іншим кошти повернули. Хоча читав що і для жителів США знижка не була нижча ніж 39$.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

756

Re: Розпродаж генетичних тестів

На День Незалежності знижок на ДНК-тести не пам'ятаю.
FTDNA, як правило, робить знижки в серпні, Summer Sale, чи щось таке. Але зважаючи на ситуацію в Хьюстоні зараз, я б на це сильно не сподівався. Їм там не до знижок  sad

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

757

Re: Розпродаж генетичних тестів

2 klymyshyn

Информация на момент написания моего сообщения была очень даже верная. Попробуйте обращать внимание на датировку и смысл текста. Например, явно не в курсе значения абрревиатуры:

ИМХО — акроним от английской аббревиатуры IMHO, которая расшифровывается как In My Humble/Honest/Heartfelt Opinion, что в переводе означает «по моему скромному мнению». Слово используется для указания на то, что высказывание автора не является общепризнанным фактом, а всего лишь выражает его личную точку зрения, которую он никому не навязывает.

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

758

Re: Розпродаж генетичних тестів

сегодня стартовала распродажа на https://www.familytreedna.com, скидки будут доступны до 31.08.20

Post's attachments

Screenshot_2.jpg 36.69 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

759

Re: Розпродаж генетичних тестів

Kora пише:

сегодня стартовала распродажа на https://www.familytreedna.com, скидки будут доступны до 31.08.20

Найкращі знижки в чорну п'ятницю, і одразу після неї - було по 39+10 доставка. Але напевне сказати що такі ціни будуть в цьому році звісно не можу.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

760 ( 09-11-2020 19:55:52 змінене Kora )

Re: Розпродаж генетичних тестів

03.11.2020 стартовали скидки на FTDNA. Окончание  - 24.11.2020.
Сейчас прайс выглядит так:


FF - 59$

mtDNA - 139$

Y-DNA 37 - 99$
Y-DNA 111 - 199$
Big Y-DNA 700 - 379$

FF+Y-DNA 37 - 149$
FF+mtDNA - 189$
FF+Y-DNA 111+mtDNA - 379$

Tovana Health Report + Family Finder - 899$


Ожидала более приятных цифр... уж не знаю даже, сейчас покупать или подождать еще.

Post's attachments

Screenshot_33333333.jpg 169.71 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

761

Re: Розпродаж генетичних тестів

Минулого року на Чорну П’ятницю були ще більші знижки порівняно з тими, які були протягом усього листопада, тому можна ще почекати.

762 ( 05-11-2020 10:30:39 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Минулого року на Чорну П’ятницю були ще більші знижки порівняно з тими, які були протягом усього листопада, тому можна ще почекати.

Хіба? Наведіть будь-ласка докази своїм словам!

+ Читати більше

Я весь листопад минулого року чекав чорної п'ятниці, щоб апгрейднути до БІГ-Y одного свого родича, але так і не дочекався. ЗНИЖОК НЕ БУЛО!!! Довелося купувати тест за тією ціною, який міг купити ще 1-го листопада 2019

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

763

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Минулого року на Чорну П’ятницю були ще більші знижки порівняно з тими, які були протягом усього листопада, тому можна ще почекати.

49 дол. за FF з безкоштовною доставкою тоді на чорну п'ятницю було.

А решта тестів продавались за такою ж ціною, як і протягом всього листопаду.
http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 29#p225029

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

764

Re: Розпродаж генетичних тестів

2018 року були дійсно гарні знижки по всім видам тестів на чорну п'ятницю (навіть FF по 39 долларів, і я тоді декілька придбав, до речі).
а 2019 року вони зробили своїм "конем" розподіл тесту BIG Y на сам тест і його інформація в .BAM-файлі
Не факт, що щось буде цього року цікавеньке на чорну п'ятницю, але поживемо-побачимо.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: luvi, iromko, kbg_dnepr3

Share

765

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Хіба? Наведіть будь-ласка докази своїм словам!

Спеціально перевірив свою пошту - протягом листопада з $79 за FF скидували $20 і пропонували за $59. 29 листопада скинули $30 + безкоштовна доставка. Щодо апгрейдів - не певен, мабуть Ви маєте рацію.
Але якщо хтось тільки починає тестування з FF, то їм можна ще трохи почекати і зекономити зайвих $10-20.

766

Re: Розпродаж генетичних тестів

Спасибо всем ответившим! Мне сейчас разумнее всего приобрести как можно больше FF, а чем больше скидка - тем больше количество за те же деньги)))

Keep calm and carry on
в разной степени ищу-исследую инфо по фамилиям: Ангелов, Вервейко, Давыдов, Киселёв, Панна, Переверзев и пр.
GEDmatch XB3628797

Share

767

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

Спеціально перевірив свою пошту - протягом листопада з $79 за FF скидували $20 і пропонували за $59. 29 листопада скинули $30 + безкоштовна доставка. Щодо апгрейдів - не певен, мабуть Ви маєте рацію.
Але якщо хтось тільки починає тестування з FF, то їм можна ще трохи почекати і зекономити зайвих $10-20.

а... Вам персонально щось на пошту присилали... тоді зрозуміло. Вони можуть і так залучати своїх майбутніх клієнтів)) Персональною розсилкою

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

768

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer, та ні, це була загальна розсилка, кількома коментами вище iromko теж підтвердив. Просто Ви мабуть тоді не звернули на це увагу, бо чекали знижки лише на апгрейди.

Thanks: luvi, DmitroR-22

769

Re: Розпродаж генетичних тестів

ktaras пише:

ArturVer, та ні, це була загальна розсилка, кількома коментами вище iromko теж підтвердив. Просто Ви мабуть тоді не звернули на це увагу, бо чекали знижки лише на апгрейди.

погоджуюсь. В кожного з нас в мозку працює своя АРС (Активна Ретикулярна Система мозку, "окуляри сприйняття", так би мовити). Тому може і не моніторив ФФ тести

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

770 ( 26-11-2020 20:45:52 змінене ktaras )

Re: Розпродаж генетичних тестів

Family Finder за $49 до 1 грудня.

Безкоштовна доставка лише при замовленні від $99 (тобто це мінімум 3 FF, або FF + якісь додаткові тести), промокод FREESHIP.

А на MyHeritage по $48, безкоштовна доставка від 2 наборів.