246

Re: Пошук репресованих - загальні питання

Ann,
А откуда информация, что они были расстреляны?

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Поделиться

247

Во-первых, это мои прапрадеды, во-вторых, информацию сообщила их родная сестра своей внучке, а эта же внучка - моя бабушка.

Поделиться

248

"Писала" означає, що подавала запит в усі три вищезгадані вами інфраструктури.

Поделиться

249

Ann пишет:

Во-первых, это мои прапрадеды, во-вторых, информацию сообщила их родная сестра своей внучке, а эта же внучка - моя бабушка.

Это ни о чем.
     Я могу назвать кучу причин гибели в 20-30-х г.г. и это никак не будет связано с репрессиями, особенно в начале 20-х.
Не поленитесь и почитайте
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=24046
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=24144

Спасибо сказали: Ann1

Поделиться

250

То хоч би й так, мені все одно, прийму як є, мені конче знати саме чому? і за що?, і навіть якщо виявиться такий сценарій, на який ви навели мене, а не репресії. Але сестра їх говорила про політичний нахил розстрілу.

Поделиться

251

Ann пишет:

То хоч би й так, мені все одно...

?
На початку 20-х, коли влада постійно змінювалась, «політичний нахил» був у всіх. «Білі», «махновці», «більшовики» та інші могли розстріляти, як то кажуть, без суду і слідства. Треба знати трохи більше ніж те, що були розстріляні, хоч би рік.

Спасибо сказали: v_golub1

Поделиться

252

Геть недавно тільки дізналася їх імена, бо були невідомі їх імена, а рік як же дізнатися, добродію, якщо живих свідків немає. Не розпитувала б і не робила б здогадок, якщо мала б більше інформації.

Спасибо сказали: Xtravaganza1

Поделиться

253

Ann, моя бабуся назвала дівоче прізвище своєї матері, за яким я 13 років БЕЗРЕЗУЛЬТАТИВНО шукав... А її сестра чомусь назвала правильне, 13 років по тому... Але ви, звичайно, вірте wink
З власного досвіду: якщо немає в он-лайн базах значить нереабілітовані (справи "О"), або не проходили по справі (розстріляні без суду і слідства), або в архіві МВС. Може хтось доповнить ці варіанти?

Слава Україні!
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку; сотенні містечка Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, , Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Спасибо сказали: mike.kilo, litar Л, luvi, inna.khylchenko4

Поделиться

254

Прізвища, імена, по батькові підтвердилися метричними книгами всіх вищезгаданих мною осіб з родини, тоді яка тут може бути віра.

Поделиться