36

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Доброго дня!

Як розбити корректно файл Gedcom на частини для завантаження на Geni. Експортую з оффлайн програми "Древо Жизни" цей файл, але він мені ліпить всі 1083 особи в один файл і на Geni мене, як основного не знаходить при імпорті, а тільки жінок з минулого сторіча. Тобто я не можу вибрати себе і почати коректний імпорт

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

37 ( 20-10-2019 16:33:20 змінене ArturVer )

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Доброго дня!

Як розбити корректно файл Gedcom на частини для завантаження на Geni. Експортую з оффлайн програми "Древо Жизни" цей файл, але він мені ліпить всі 1083 особи в один файл і на Geni мене, як основного не знаходить при імпорті, а тільки жінок з минулого століття. Тобто я не можу вибрати себе і почати коректний імпорт

UPD: Розібрався сам. Просто включив інакше сортування в таблиці в программі "Древо Жизни" і воно по інакшому вже файл експортувало.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

38 ( 20-07-2020 07:23:30 змінене Balakyn )

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко пише:

Я набираю дерево декількох сіл Київщини (Будаївка, Глеваха, Боярка) інколи є перетини з іншими селами через браки.  

Пане Олеже, а ви ведете дерева цих сіл на familysearch в одному профілі (хіба це можливо)?
Чи створюєте окремі профілі для кожного села?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: luvi, kbg_dnepr2

Share

39

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Що маєте на увазі профіль.  Все роблю під одним логіном.

На сьогодні заніс в систему 27108 людей.  Підключив 57308 джерел  і записав  572 воспоминания. 

Крім того веду копію в RootsMagisc і там же роблю графіки дерев.

Share

40

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко, а як ви створюєте нову гілку, не прив'язану до попередньої? Бо у мене є три гілки Мельників з одного села, але спорідненість між ними поки встановити не вдається. Хотів би створити три окремих гілки в надії, що з часом вони "зростуться".

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

41

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

І в мене є такі невеликі гілки.  

"Семейное дерево" - "Недавнее" внизу "Добавить человека не присоединеного к дереву"  
Добавляю одну людину а до неї її родичів.  З часом знаходяться перетини.

Share

42

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

ЗНАЙШОВ! Щиро вдячний. Може, скоро і моя гілка до вашого дерева приросте (маю Лисенків серед наречених).

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

43

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко, приєдную до подяки, чомусь навіть не думала на ФС шукати таку опцію і вигадувала, як через тридесяті шлюби приєднати. Хоча воно все одно з часом так і вийде, але хочеться пошвидше внести, що вже напрацьовано.

Share

44

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Balakyn пише:

ЗНАЙШОВ! Щиро вдячний. Може, скоро і моя гілка до вашого дерева приросте (маю Лисенків серед наречених).

Мої Лисенки тільки з Будаївки.

Thanks: Balakyn, kbg_dnepr2

Share

45

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Щиро дякую всім дописувачам за цікаву інформацію.
Може, використати новітні технології для поширення досвіду?
Нам в Дніпрі вдалося провести засідання в ZOOMi - може ми й тут зробимо щось подібне? В них же є безкоштовна опція на 40 хвилин чи щось таке.
Може, хтось готовий проводити міні-лекції?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

46

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко пише:

На сьогодні заніс в систему 27108 людей. 

Оце так приріст бази! Приєднуюсь до подяк від інших дослідників smile

Питання маю таке - чи не думали Ви також завантажити це дерево чи якусь його частину також і на Geni, щоб і там знаходити співпадіння (ну і щоб Ваших односельчан знаходили)?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Balakyn1

Share

47

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

kbg_dnepr пише:

Може, хтось готовий проводити міні-лекції?

Якщо мова про FamilySearch, то у них є непоганий довідник (ще 2013 року, але російською, тому для ознайомлення і початку роботи саме те, що потрібно): broadcast.lds.org/eLearning/fhd/ … idelds.pdf

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

48

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

iromko пише:

На сьогодні заніс в систему 27108 людей. 

Оце так приріст бази! Приєднуюсь до подяк від інших дослідників smile

Питання маю таке - чи не думали Ви також завантажити це дерево чи якусь його частину також і на Geni, щоб і там знаходити співпадіння (ну і щоб Ваших односельчан знаходили)?

Так і на familisearch є пошук і співпадіння, інколи бувають цікаві знахідки і співпадіння.  Але чесно кажучи він в них не дуже гарний, але є можливість пошуку через Myheritage в дереві familisearch.  

Також в мене є велике дерево на Myheritage але значно меньше, і частину я загрузив якраз з familisearch

На GENI пробував, нажаль якось не пішло, хоча невелике деревце в мене там є.  Але і пошук і об'єднання там якось дуже складно проходять.  Хоча в мене є як мінімум один перетин з іншим деревом.

Thanks: kuks701

Share

49

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

На сьогодні заніс в систему 27108 людей. 

Оце так приріст бази! Приєднуюсь до подяк від інших дослідників smile

Питання маю таке - чи не думали Ви також завантажити це дерево чи якусь його частину також і на Geni, щоб і там знаходити співпадіння (ну і щоб Ваших односельчан знаходили)?

Так і на familisearch є пошук і співпадіння, інколи бувають цікаві знахідки і співпадіння.  Але чесно кажучи він в них не дуже гарний, але є можливість пошуку через Myheritage в дереві familisearch.  

Також в мене є велике дерево на Myheritage але значно меньше, і частину я загрузив якраз з familisearch

На GENI пробував, нажаль якось не пішло, хоча невелике деревце в мене там є.  Але і пошук і об'єднання там якось дуже складно проходять.  Хоча в мене є як мінімум один перетин з іншим деревом.

Thanks: iromko, Balakyn2

Share

50

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Пане Олеже, користуючись нагодою - це одне запитання про familisearch: а система якось повідомлятиме мене про появу нових записів (наприклад, коли проіндексується метрична книга, у якій згадуються мої пращури)?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

51

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко пише:

Також в мене є велике дерево на Myheritage але значно меньше, і частину я загрузив якраз з familisearch

На GENI пробував, нажаль якось не пішло, хоча невелике деревце в мене там є.  Але і пошук і об'єднання там якось дуже складно проходять.  Хоча в мене є як мінімум один перетин з іншим деревом.

Я помітив, що при покупці платного акаунту з'являється значно більше прав по редагуванню публічних записів і їхньому злиттю. Вони цього явно не вказують в перевагах платного акаунту, але по факту дають більше прав.

Я після переходу на платний акаунт об'єднав кілька профілів у дереві Лесі Українки, яке завела 8 років одна модераторка, з іншим деревом, яке містило тих самих людей (плюс деяких інших, тут https://www.geni.com/people/Ольга-Криви … 86882873). Хоча з людьми в третьому дереві не вдалося ще об'єднати, там завели виключно російською імена, і система чекає на підтвердження від авторки того дерева (внучки племінника Л.У. в Росії), можливо існує поріг подібності, за яким потрібно підтвердження обох сторін. 


В якомусь сенсі, це й добре, що хто завгодно не може об'єднувати профілі.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

52

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Balakyn пише:

Пане Олеже, користуючись нагодою - це одне запитання про familisearch: а система якось повідомлятиме мене про появу нових записів (наприклад, коли проіндексується метрична книга, у якій згадуються мої пращури)?

Частково. Інколи система показує нові спів падіння, просто список видає в розділі "Рекомендує Сделать".  Але коли заходиш в конкретну персону вона показує як дублі для цієї персони (інколи дуже неправильні) так і нові проіндексовані записи.  Але нажаль не завжди все правильно. Треба ручками і глазками продивитись.

Thanks: Balakyn, kuks702

Share

53 ( 24-07-2020 09:19:28 змінене Олег Лисенко )

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Лайфак як працювати з familisearch та Myheritage

Конкретний приклад. Треба в familisearch знайти Ищенко в селі Крушинка.  Пошук на familisearch не дає результатів, куча записів але з інших сіл. Але точно знаю що вони там є.

Захожу в пошук на Myheritage  задаю ті же параметри пошуку Ищенко і Крушинка і о чудо система знаходить мені потрібні записи на familisearch через записи в Myheritage

Share

54

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Олег Лисенко пише:

Лайфак як працювати з familisearch та Myheritage

Конкретний приклад. Треба в familisearch знайти Ищенко в селі Крушинка.  Пошук на familisearch не дає результатів, куча записів але з інших сіл. Але точно знаю що вони там є.

Захожу в пошук на Myheritage  задаю ті же параметри пошуку Ищенко і Крушинка і о чудо система знаходить мені потрібні записи на familisearch через записи в Myheritage

Я з подібних причин втратив інтерес до розміщення свого дерева на різних ресурсах і зосередився тільки на MyHeritage.
Він чудово шукає і на familisearch і на Geni і в історичних записах.
Більше того, раніше розміщені на familisearch і на Geni мої ж дерева тепер мені заважають. Тому що періодично йде інформація, що буцімто для мене знайдено нові дані. Які виявляються моїми ж даними з інших ресурсів.
Тому сенсу користуватися всіма ними особливо не бачу. На додачу, це полегшує синхронізацію свого дерева, яку потрібно виконувати всього з одним ресурсом.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

55

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

ww2 пише:

Тому сенсу користуватися всіма ними особливо не бачу. На додачу, це полегшує синхронізацію свого дерева, яку потрібно виконувати всього з одним ресурсом.

Тут же справа не тільки в розміщенні дерева.

Сайти для розміщення дерева (MyHeritage, Ancestry, FindMyPast) дають змогу розмістити своє приватне дерево і приватно ж над ним працювати (хоча і з'являються певні елементи спільної роботи кількох родичів над одним деревом, бачив у MyHeritage).

А от системи "єдиного дерева" дають змогу необмежено об'єднувати дерева і спільно працювати над ними не тільки родичам, але й незнайомим людям. Моя ціль - приєднати своє дерево до світового дерева Geni.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ww2, kbg_dnepr, Balakyn3

Share

56

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

iromko пише:
ww2 пише:

Тому сенсу користуватися всіма ними особливо не бачу. На додачу, це полегшує синхронізацію свого дерева, яку потрібно виконувати всього з одним ресурсом.

Тут же справа не тільки в розміщенні дерева.

Сайти для розміщення дерева (MyHeritage, Ancestry, FindMyPast) дають змогу розмістити своє приватне дерево і приватно ж над ним працювати (хоча і з'являються певні елементи спільної роботи кількох родичів над одним деревом, бачив у MyHeritage).

А от системи "єдиного дерева" дають змогу необмежено об'єднувати дерева і спільно працювати над ними не тільки родичам, але й незнайомим людям. Моя ціль - приєднати своє дерево до світового дерева Geni.

Я є прихильником користування офлайновими програмами для внесення даних до свого дерева. Як правило, вони зручніші, оперативніші і база знаходиться на комп'ютері, а не десь у хмарі.
Це додає мені впевненності, що з даними все буде гаразд за будь-яких обставин.
А "хмари" використовую лише як зайва копія даних і засіб знайти співпадіння у інших джерелах. Більше того, коли вони знаходяться, я не під'єдную знайдені гілки, к пропонує мені MH. Я просто їх додаю у своїй "майстер-системі", яка має бути одна, ретельно їх вивіривши перед цим.
При такому підході необхідність у кількох он-лайн ресурсах для мене виявилась зайвою.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: kbg_dnepr, Balakyn2

Сайт ww2

Share

57

Re: Онлайнові генеалогічні системи типу "Єдине світове дерево"

Geni оголосили, що спільними зусиллями користувачів вдалося довести розмір найбільшого (Світового) дерева на їхньому сайті до 150 міліонів профілів.

https://www.geni.com/blog/150-million-p … 06835.html

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr1

Share