1

Тема: Онасенко

ОНАСЕНКО Йосип Гнатович, 1899 р., с. Маломихайлівка Васильківського р-ну Дніпропетровської обл., українець, селянин, позапартійний, освіта початкова, нормувальник Просянського каолін-комбінату. 25.04.1938 р. звинувачений у належності до к/рев. повстанської організації, розстріляний 16.05.1938    р. Реабілітований 04.12.1957 р.

Реабілітовані історією. Дніпропетровська область

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

2 ( 02-07-2020 12:47:41 змінене Arxivist )

Re: Онасенко

https://skylots.org/images/images/n/42/55424d644704f9385b2cd64aa65147f1.jpg

Удостоверение в/ч 61577 Онасенку Борису Порфирвевичу

Фирфир

Share

3

Arxivist, перепрошую. Пару років тому я теж так викладав фотки.
Мені вказали: "А де текст? В нас так не роблять..."
Чи це не для всіх?
Що це за документ, кому, і навіщо?
Дякую.
P.S. Щодо Онасенків - їх (дуже) багато в с. Білогорілка, Лохвицького повіту Полтавської губернії.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

4

Relic hunter пише:

Arxivist, перепрошую. Пару років тому я теж так викладав фотки.
Мені вказали: "А де текст? В нас так не роблять..."
Чи це не для всіх?
Що це за документ, кому, і навіщо?
Дякую.
P.S. Щодо Онасенків - їх (дуже) багато в с. Білогорілка, Лохвицького повіту Полтавської губернії.

Вітання! Внизу є підпис та ініціали. Розписувати весь документ поки не наважився.

Фирфир

Share