71 ( 13-05-2020 15:37:43 змінене LuckyLuke )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Додам, що я теж за електронні книги. В них, крім інших вигод, і шукати в рази легше.

72

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП пише:
AppS пише:

Хороше філософське питання - навіщо видавати книги взагалі? Як Ви вважаєте?
Приміром, що могло б спонукати Вас витратити, скажімо, три-чотири повні робочі тижні на добування копій в архіві, набір тексту, його оформлення та публікацію (вільну від обмежень) в Інтернеті?

Мова про щось зв'язне і одночасне, а не серію несистемних постів на форумі.

  Ви прямо шахтарі! Люди роками сидять у архівах і не набивають собі ціну нелегкою роботою з документами. А книги для того, щоб їх читали, а не ховали під подушку. В даному випадку Ви хороните свій труд, оскільки бібліотеки вже не ті, та й на коронавірус закриті. Я, наприклад, немаю можливості ні зберігати ні купувати паперові книги, бо їх потрібно під рукою мати сотні. У такому випадку електронна книга є ідеальним варіантом. Багато із нинішніх авторів свого часу   (можна покопати старі пости і привести цитати) качали на шару різні довідники, але коли мова заходить за їх труди, то тут АВТОРСТВО бере гору. Нічого не маю проти, у нас повна демократія.

Шкода, що Ви не відповіли на питання. В ньому відповідь на оці Ваші побажання.

Share

73

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

LuckyLuke пише:

Додам, що я теж за електронні книги. В них, крім інших вигод, і шукати в рази легше.

Так. Я теж за електронні книги. Дуже шкодую, що в Україні ніхто не хоче набирати і викладати в Інтернет списки по 18 століттю. Hugin і той москвич.

Share

74

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS, да, Вы совершенно правы. Все имеет свою цену и за все нужно платить. Как замечательно, что Вы давно уяснили для себя эту истину, и не делаете ровным счетом ничего без выгоды для себя. И как жаль, что я до сих пор этого не понял, и стараюсь предложить свою помощь безвозмездно при каждом удобном случае.
Желаю Вам удачи в Вашем бизнесе! Он успешно начался, и принесет еще больше доходов в будущем.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

75 ( 14-05-2020 10:01:38 змінене SVKM de L )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

о и, Вам тоже выражаю благодарность за Ваш патриотизм по отношению к родному краю, где все самое лучшее. "Хуторская философия" Кулиша живет, и это не может не радовать.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

76

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:

AppS, ........ и не делаете ровным счетом ничего без выгоды для себя.


SVKM de L пише:

Я внимательно перечитал дискуссию - пока что никто не обвинял авторов в желании заработать. Авторов вообще никто ни в чем не обвинял.


Сумно це все.....

Share

77

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:

AppS, да, Вы совершенно правы. Все имеет свою цену и за все нужно платить. Как замечательно, что Вы давно уяснили для себя эту истину, и не делаете ровным счетом ничего без выгоды для себя. И как жаль, что я до сих пор этого не понял, и стараюсь предложить свою помощь безвозмездно при каждом удобном случае.
Желаю Вам удачи в Вашем бизнесе! Он успешно начался, и принесет еще больше доходов в будущем.

В якому бізнесі? Книговиданні в Україні?
Навіщо Ви все це пишете?
На рівному місці мене звинувачуєте в тому, що я не контролюю, а то і відношення не маю.

Ще раз.
Керівник, спонсор ітп проекту його фактично залишив.
Проекту по факту вже не існує.
Я не керівник проекту

про всяк випадок
Руководитель, спонсор итд проекта его фактически оставил
Проекта фактически не существует
Я не руководитель проекта

На сьогодні всі автори і я в тому числі діють лише відповідно до власних зобов'язань перед керівником проекту в силу власних про них уявлень (які визвані, в першу чергу тим, що той оплатив більшу частину копій з РГАДА), хоча з огляду на попередні пункти ці зобов'язання вже відносні.

Весь проект від самого початку це набір людей, з абсолютно різними мотиваціями, які скріплювались ентузіазмом, адміністрування і фінансами на видання Віталія. Хтось хотів стати автором паперової публікації, бо це добре для захисту чи ще якооїсь академічно-наукової діяльності, яка добряче заформалізована, хтось хотів уславити предків і рідний край, хтось хотів просто себе самого уславити, комусь було просто цікаво ітд ітп. 
А у Вас все зводиться до заробити чи оприлюднити. Наче в нас тут якийсь СРСР і біполярний світ развєдчіков і шпіонов, де є тільки злобні бариги і щирі людинолюби без жодних кроків в бік і вся мотивація може бути або тільки грошова, або якась 100% філантропська.

Я ставив питання ГіП -у про мотивацію, яке він, на жаль, так само зрозумів як і Ви в грошовому вимірі, перевівши відразу на закиди. Хоча питання було не зовсім про те.
Так от в мене є свій мікропроект краєзнавчих брошур про села, де жили мої предки, які я зразу викладаю в Інтернет і публікую на папері лише тому що в селі не всі Інетом користуються до цих пір.
І мені точно цікавіше набрати і викласти зайву клірову по Куликівському району чи спогади партизан Ніжинського району в такому ж форматі чим витратити час, намагаючись переконати тих, хто ще залишився, щоб вони доробили свої рукописи і це все в якомусь вигляді з'явилось, не кажучи про інші функції, якими в цьому проекті я ніколи не займався.

Share

78

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

Я ставив питання ГіП -у про мотивацію, яке він, на жаль, так само зрозумів як і Ви в грошовому вимірі, перевівши відразу на закиди. Хоча питання було не зовсім про те.

Про те кожний(чи майже кожний) добре знає і так, тому й не відповів.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)
Thanks: SVKM de L1

Share

79

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП,
тоді може Ви знаєте відповідь на таке питання

в нас є 10 Лівобережних полків.
При цьому десятки "Генеалогічний центрів" ітд, саморекламою яких завалений весь Facebook і чимало одноосібних дослідників.
Сотні сільських і міських краєзнавців, які тексту видають не так і мало.

Що по-Вашому всім цим людям заважає набрати і надрукувати/викласти ревізію/присягу одного з цих полків?
Чому на сьогодні є публікації лише по чотирьом?

Share

80

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

ГіП,
тоді може Ви знаєте відповідь на таке питання

в нас є 10 Лівобережних полків.
При цьому десятки "Генеалогічний центрів" ітд, саморекламою яких завалений весь Facebook і чимало одноосібних дослідників.
Сотні сільських і міських краєзнавців, які тексту видають не так і мало.

Що по-Вашому всім цим людям заважає набрати і надрукувати/викласти ревізію/присягу одного з цих полків?
Чому на сьогодні є публікації лише по чотирьом?

Вам, як відповідальному відповідати за безвідповідальних, скажу, що на це питання у мене відповіді немає.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)
Thanks: SVKM de L1

Share

81

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

На рівному місці мене звинувачуєте в тому, що я не контролюю, а то і відношення не маю.

Ще раз.
Я не керівник проекту
про всяк випадок
Я не руководитель проекта

Почему тогда Вы отвечаете за весь проект?

Вы имеете наглость прямо оскорблять меня не только в ЛС, но и публично - и это при том, что я потратил уйму времени на выполнение Ваших просьб, терпел Вашу хамскую манеру общения, и не услышал ни одного слова благодарности.
Но зато находите время выдумывать тысячи отговорок, отвергать все реалистичные варианты, лишь бы и дальше держать под подушкой собранные материалы.
Мотивы такого поведения, как правильно сказал ГіП, все более-менее опытные люди прекрасно понимают.
Для этого и нужны бесконечные анонсы в стиле "вот-вот уже почти напечатаем! а, нет, опять откладывается на 100500 лет".

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

82

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L,

Почему тогда Вы отвечаете за весь проект?

Я не відповідаю за весь проект!

Якщо Ви про мої коментарі тут, то це спроба хоч якось пояснити стан проекта причини його зупинки за відсутності коментарів керівника проекту. Я вже це кілька разів повторював.
Зрештою, я маю право коментувати як учасник форуму і як один з учасників проекту.
І мені прикро, що за ці мої спроби, весь негатив від зупинки серії отримав я.
 

и это при том, что я потратил уйму времени на выполнение Ваших просьб, терпел Вашу хамскую манеру общения, и не услышал ни одного слова благодарности.

За Вашу допомогу (з гербами сіл) я Вам вдячний.

Але, що коли на тебе публічно вішають чужих собак, то спілкування стає не дуже дружелюбним, про що теж шкода.

Share

83

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Я вважаю, що моє ворчання(мабуть вже старчєске) та інші компліменти варто перенести до загальної теми http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=264
або ж видалити, як спам, який забив повідомлення про повторний тираж тому.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)
Thanks: strunkingleb1

Share

84

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП пише:

Я вважаю, що моє ворчання(мабуть вже старчєске) та інші компліменти варто перенести до загальної теми http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=264
або ж видалити, як спам, який забив повідомлення про повторний тираж тому.

слушна пропозиція.
переніс все, що напряму не стосувалось Чернігова 1718

Thanks: ГіП1

Share

85

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

Додам, що я теж за електронні книги. В них, крім інших вигод, і шукати в рази легше.

Так. Я теж за електронні книги. Дуже шкодую, що в Україні ніхто не хоче набирати і викладати в Інтернет списки по 18 століттю. Hugin і той москвич.

Я кажу не про безкоштовні книги, а про платні, щоби автори мали мотивацію та фінанси досліджувати.


Крім електронних книг можу собі представити і платні бази даних, тощо.

Thanks: strunkingleb1

86

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

LuckyLuke,

Я кажу не про безкоштовні книги, а про платні, щоби автори мали мотивацію та фінанси досліджувати.

Крім електронних книг можу собі представити і платні бази даних, тощо.

а
Платні бази я можу собі уявити, а платні електронні книги, які б продавались тиражами, що давали б якусь там мотивацію не дуже. Як на мене, то простіше відразу викладати безплатно - і уславлення, і повага широких верств населення ітп. 

Можливо інші можуть їх уявити.

Share

87

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

https://bookclub.ua/ru/catalog/e-books/

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

88

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП,

За прошлый год на продаже электронного контента компания заработала примерно 60 тысяч гривен. От общего дохода - это менее процента. Но прекращать выпуск книг в электронном виде бизнесмены пока не собираются. Говорят: хочется идти в ногу со временем.

Це 2012-й рік, з інтерв'ю Олега Шпільмана (директор КСД, на сайт якого Ви дали посилання)


Кроме того, с 2009-го компания развивает магазин электронных книг, вложив в него около полумиллиона гривен. Правда, инвестиции до сих пор не окупились и Олег Шпильман считает проект больше имиджевым, чем коммерческим. Книги в нем появляются не раньше, чем через 9 месяцев после выпуска, когда заканчивается цикл продаж бумажной версии. И большинство книг сразу же появляется на пиратских сайтах. Так что основным каналом заказов для издательства остается каталог.

це 2013-й рік, інтерв'ю з ним же.

На сьогодні частина ел.книг там, мабуть, більша - відсотків до 5. Принаймні, такі пропорції реалізації (1:20) я чув від одного автора худ.літ в цьому році.

Мій улюблений приклад як "Наш формат" спочатку давав радісні інтерв'ю як вони зараз навипускають перекладів світових бестселерів і на папері, і в ел.книгу, і аудіо, а потім за якийсь час жалілись, що з'явились телеграм канали, де люди складаються по 2 грн, купують 1 ел.книгу і поширюють її через цей канал.

Чому я й кажу, що якщо поширювати електронно книгою, то краще відразу безплатно. Хоча б лайки та вдячні коменти на ФБ/форумах будуть тобі, а не тому персонажу, що їх качне і поширить.


Це моя особиста думка, на основі власних спостережень і читань інтерв'ю видавців та авторів худ.літ. З інтересом прочитав би історію рентабельного видання в Україні спеціалізованої літератури винятково в ел.вигляді (випадки, коли таким чином викладачі вузів приховано збирають хабарі зі студентів за свої методички-підручники не беремо).


P.S.
Цікаво, скільки Ви особисто готові заплатити за ел.версію книги подібної до ревізії Чернігівського полку 1732 року по якомусь іншому потрібному Вам полку?

Share

89 ( 19-05-2020 12:19:38 змінене strunkingleb )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

P.S.
Цікаво, скільки Ви особисто готові заплатити за ел.версію книги подібної до ревізії Чернігівського полку 1732 року по якомусь іншому потрібному Вам полку?

Лично я готов платить 200грн без всяких обсуждений - сразу с обязательством не распространять ее. Причем готов выкупить все книги, вышедшие в данной серии. БОльшая цена - тоже приемлема, просто обсуждается и в этом случае покупал бы только интересующие. Для меня электронная книга большой плюс: не нужен шкаф для ее хранения, удобный поиск, всегда под рукой и т.д.

Недавно покупал на литресе книгу по электротехнике за 550грн (в эквиваленте).

Share

90

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

ГіП,


P.S.
Цікаво, скільки Ви особисто готові заплатити за ел.версію книги подібної до ревізії Чернігівського полку 1732 року по якомусь іншому потрібному Вам полку?

100 грн., це в 100 раз більше ніж даром

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

91

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Нуль, на скільки не множте, все одно залишиться нулем smile

Share

92

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

strunkingleb, ГіП,
Чудово! Отже такі люди є, залишилось дочекатись їх критичної маси і бажаючих зайнятись ел.книговиданням.


Недавно покупал на литресе книгу по электротехнике за 550грн (в эквиваленте).

До речі, я зразу не зауважив, але Літрес в Україні офіційно заблокований.

Share

93

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Цікаво, скільки Ви особисто готові заплатити за ел.версію книги подібної до ревізії Чернігівського полку 1732 року по якомусь іншому потрібному Вам полку?


Если мне нужна книга, я ее куплю в любом виде. В данный момент приоритет в электронном виде, т.к пересылка выходит дороже, чем сама книга. Некоторые книги на historybooks.com.ua выписывала на украинский адрес друзей (нет эл.версий, в Россию не отправляли), так я уже забыла, какие книги купила и до следующего года их точно не смогу увидеть.

Share

94

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Dobrovolsky пише:

Нуль, на скільки не множте, все одно залишиться нулем smile

у згадуваному вище Книжковому Клубі є така примітка
*) під ПОДАРУНКОМ мається на увазі покупка товару  за 1 грн. wink

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

95

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Я 350 грн. за Лубенский полк! Кто больше?

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Share

96

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Поддерживаю!

Гринько, Черкащів (с.Юсківці Сенчанські та Лохвицький повіт - с.Збур'ївка, Дніпровський повіт)
Власенко (с.Кардашинка, Дніпровський повіт)
Ткаченко, Кушнір  (с.Кізий Мис - острів Бакай, Херсонський повіт)
Рудий, Химич, Черватюк (с.Жван, Могилівський повіт)

Share