36

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L,

открыть для аудитории документ или заработать денег.

Це хороше філософське питання. Думаю, що для більшості - своєрідне самовираження.

Thanks: О.І.1

Share

37

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

своєрідне самовираження.

В чем? В писательстве "в стол"? Сомневаюсь.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

38

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

"Заработать денег" не вийде, це хибний шлях, може на цю вудку й попались автори серії. Як казав мій дядько, - поскільки я з практики знаю... А знаю, що один відомий автор і досі ходить пішки, все копить на авто, та відбивається від різного роду прохачів, які вважають його мільйонером! У іншого, не меш відомого, на першій сторінці книги-подяка, а значить без спонсорів не обходиться і він, хоча й успішний. Була й стаття авторів серії "Історія без цензури", як вони "заробили" на цьому виданні. Заробляють видавництва, маркетинг працює і затягує в свої тенета нових авторів, бажаючих заробити. Не тут і не в цей час.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

39

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:
AppS пише:

своєрідне самовираження.

В чем? В писательстве "в стол"? Сомневаюсь.

в публікації ж.
Бути причетним до видання хорошого з усіх боків продукту поч0тніше ніж бути автором поста зі списком на форумі.
Ви чомусь вибрали дві крайності і хочете до якоїсь прив'язати.


ГіП
Кеп.
Це все очевидні речі.

Thanks: О.І., ГіП2

Share

40

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS, речь идет о (минимум) двух уже готовых, со стороны авторов, книгах, которые не издаются годами по решению издателя. Чье самовыражение здесь реализуется?

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

41

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L, Публікація - це не натиснув кнопку і книжка вийшла і далі можна в лавровому вінку ходити. Це певні додаткові часоресурси по доведенню, узгодженню з типографіями, потім реалізації. ітп. Безліч дрібниць, на які треба час. Навіть після видання це продовжує тягнути ресурси - зараз у Metallist-а коробки з книгами минулих років займають місце, яке б він, впевнений, не проти використати з іншою користю.

Тобто ця публікація - це не вихід в нуль. Навіть за чужі гроші - це певний мінус. Але мова йде, не про чужі гроші, а про те, що це все треба ще збирати, потім відповідати перед "акціонерами" в разі невдачі ітп ітд. Бюджетний варіант з газетним папером і м'якими обкладинками, який Ви описали, - це теж не 1000 грн, бо ж мова не про брошури, а про книги в 400-600 сторінок. 

Публікація - купа зайвого клопоту, якого можна позбутись просто нічого не робивши. А зважившись на це, хочеться все таки щоб воно, принаймні, принесло якесь задоволення, яке перевищить витрати.

Якось так.

Share

42 ( 11-05-2020 17:15:34 змінене SVKM de L )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS, с "газетной бумагой" повеселили, смешно.
К сожалению, я очень хорошо разбираюсь в типографском деле, поскольку занимаюсь этим последние 5 лет в качестве автора, редактора и оформителя.
Книга 400 стр. А4 мягкий переплет, бумага 80г/м2, тираж 100 экз. = 185 грн./шт, 50 экз. = 190 грн., 20 экз. = 200 грн.
Плюс ISBN и обязательная рассылка около 500 грн./тираж.
Я не осуждаю желание заработать на книгах - я осуждаю лицемерие в отношении и читателей, и авторов.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

43 ( 11-05-2020 18:52:56 змінене О.І. )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L

Які у вас цікаві ціни ... 200 гр за 20 примірників  ... Це з готового макета? З вичитуванням, версткою, редактурою, ілюстраціями ?…..

Share

44 ( 11-05-2020 19:19:31 змінене SVKM de L )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

о и, это стоимость печати с готового макета. Это не "мои" цены, это цены типографии, услугами которой я пользовался и остался доволен. Цены за шт, а не за тираж.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

45

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

о и
Малось на увазі, що при тиражі в 20 екз ціна буде по 200 грн. Тобто загалом 4000 за друк (очевидно, що без макетування та ін).

SVKM de L

SVKM de L пише:

AppS, с "газетной бумагой" повеселили, смешно.
К сожалению, я очень хорошо разбираюсь в типографском деле, поскольку занимаюсь этим последние 5 лет в качестве автора, редактора и оформителя.
Книга 400 стр. А4 мягкий переплет, бумага 80г/м2, тираж 100 экз. = 185 грн./шт, 50 экз. = 190 грн., 20 экз. = 200 грн.
Плюс ISBN и обязательная рассылка около 500 грн./тираж.
Я не осуждаю желание заработать на книгах - я осуждаю лицемерие в отношении и читателей, и авторов.

ммм. так, а що Ви хочете цим сказати? ))))
Навіть, при заявленому Вами на 100 екз треба ~20 000 грн. А той же Гадяч 1718 не 400, а 670 стр, тобто вже ~30+ тис.
Думаю, як почнеться підрахунок, вийде ще +~3000-5000 грн за верстки та ін.невраховане.
Виходять все ті ж 30-40 тисяч.
Менше 100 друкувати немає смислу, бо з тиража до пари десятків книг йде по бібліотекам.

Навіть, якщо зробити зовсім бомж варіант на 50 екз, то все одно виходить до 20 тис за тираж.

Можливо, у Вас вийде щось краще, порахуйте предметно, дані ~

Гадяч 1718 року
~674 стр A4
обкладинка м'яка, кольорова.
папір найдешевший, хоч і умовно "газетний"
1 кольорова вкладка А3 з картою (потрібно її двічі зігнути)
макетування не проводилось, додайте верстку

тираж 50 або 100 екз.

і те саме спробуйте тільки на 350 стр 1713 року.

+ доставку тиража з Одеси в Чернігів за адресою.

Якщо у Вас вийдуть варіанти дешевші за 10 тис грн з інтересом послухаємо (принаймні, щодо 1713-го року).

P.S. Щодо лицемірства, то я Вас не дуже зрозумів, - хто саме і як хоче заробити? %) Видано п'ять книг і що це за заробіток всі приблизно уявляють і ілюзій не мають.

Thanks: О.І., Алена2

Share

46

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

~674 стр A4
макетування не проводилось, додайте верстку

Если макета нет, то про кол-во стр. говорить рано. 674 стр. могут превратиться в 500, 400 или 350 - все зависит от макета.
Библиотечные экземпляры закладываются в наценку. Если кол-во библиотек в разумных приделах - легко окупается за счет продажи 50%-60% тиража.
Верстка (в зависимости от сложности) - от 3 грн/стр. Элементарная верстка делается в типографии и входит в с/стоимость книги.

AppS пише:

1 кольорова вкладка А3 з картою (потрібно її двічі зігнути)

Из-за таких излишеств книги и не издаются годами. В типографском деле самое дорогое - не печатные работы, а ручные - обрезка, сборка, поклейка.
Карту можно разделить на фрагменты и разместить в цветной вставке, на форзацах или вообще распространять в эл. виде.

Если кто-то из авторов подобных изданий хочет издать документ, а не заработать на нем - я готов предметно обсудить это в ЛС.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

47 ( 12-05-2020 08:35:40 змінене О.І. )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Про яке «заробити»  може йти мова. Заплатити за сканування архівних документів в одному з архівів РФ, вичитати кілька сотень аркушів майже стертого тексту, упорядкувати, зробити макет.
Соромно за тих, хто звинувачує авторів у бажанні заробити....

В нашому регіоні   330 гр. за друк з готового макету  (470 сторінок).  При цьому пояснюють - за прошивку та склейку палітурник заробляє копійки

Thanks: Алена1

Share

48

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Я так і не зрозумів, що то за формати книги А4, вклейка А3? Це ж як дипломна робота!
Стандартна книга йде форматом А5.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

49

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:

...или вообще распространять в эл. виде.

якщо, немає підтримки держави чи якогось фонду, то самий ліпший варіант

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

50

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:

Если кто-то из авторов подобных изданий хочет издать документ, а не заработать на нем - я готов предметно обсудить это в ЛС.

Отлично! Это интересно. Я очень давно "вынашиваю" идею каким-то образом популяризировать генеалогию однодворческих родов Слободской Украйны. Собрал большой массив интереснейших сказок, разборных книг 1675, 1697, 1700 г.г. по многим городам (Салтов, Харьков, Краснополье, Суджа, Мирополье, Змиев, Олешня, Вольный и т.д.) Но пока это публикую лишь на платформах ВГД или ГЕНЕО в усеченном виде.

Share

51

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП,

Я так і не зрозумів, що то за формати книги А4, вклейка А3? Це ж як дипломна робота!
Стандартна книга йде форматом А5.

Видавничі стандарти дещо інші. Решта серії була формату 70*100/16 Це десь 80% від А4.

SVKM de L,

Если макета нет, то про кол-во стр. говорить рано. 674 стр. могут превратиться в 500, 400 или 350 - все зависит от макета.

так, тут Ви праві.

Из-за таких излишеств книги и не издаются годами. В типографском деле самое дорогое - не печатные работы, а ручные - обрезка, сборка, поклейка.

В минулих тиражах все це займало не більше 2-5% вартості. Мабуть, в Чернігові ручна праця дешевша за Одеську.

Если кто-то из авторов подобных изданий хочет издать документ, а не заработать на нем - я готов предметно обсудить это в ЛС.

Ви маєте на увазі пропозицію видавничих послуг чи також пропонуєте взяти участь грошима в згаданому бюджетному виданні?

Share

52

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Давно я не писав на форумі...
Панове, забудьте про слово заробити в цій темі, це волонтерські проекти.
1) Була людина, яка вкладала в це гроші, сподіваючись, що потім щось відіб"ється. В ідеалі - вийти в нуль, по факту так і не виходило, наскільки знаю (тут я сумно дивлюся на пакунки нерозпроданих книг під столом,  у шафах і т.д.). Повністю розійшовся тираж лише однієї. Тож заробити точно нічого не вийшло. Ідея була, щоб виручені кошти вкладати в наступні томи. Умовно кажучи: вклали 20 тисяч, продали тираж, повернули 20 тисяч і запустили їх в наступну книгу. Але по факту тираж продається повільно, і кожний раз треба чимало докладати. А ще повертається воно по 200-300 гривень, а вкладати треба тисячами...
1а) Ця людина була мотором, спонсором, координатором і натхненником проекту. На жаль, уже років 4-5 як людина пішла в політику і там "потонула". Казав, що політика сприятиме продажам і таке інше. Але по факту все навпаки. Мотора немає і спонсора немає.
1б) Саме та людина вважала,що потрібен не найдешевший варіант, а тверда обкладинка, нормальний папір, карти-вкладки, якісь ілюстрації - так воно і в руках краще тримати, і вигляд приємніший, і продавалося б краще. Ну й планувалося все як довгограюча серія, тож привабливий вигляд справді щось важив.
Тираж був 200 примірників, з них 50 - бібліотекам, авторам  і всім причетним до видання.

2) Моя функція - вичитка і набір текста, потім контактую з спіавтором, з яким правлю вичитку і набраний текст. За мною також покажчики (географічний і іменний). Також по мірі сил роблю верстку і контактую з видавництвом. А потім ще й займаюся розсилкою (це взагалі окрема пісня, особливо розсилка за кордон - ніколи навіть приблизно не вгадаєш, що там пошта нарахує за доставку), а також зберігаю тираж. Ніколи не претендував навіть на одну копійку за свою працю. Просто радів, що виходить книга. Бо вважав і вважаю, що видання дуже потрібні.
2а) Раніше мав багато вільного часу, тому все робилося з задоволенням. До моєї основної роботи це ніколи ніяк не стосувалося.
А з 2014-го робота в інституті нацпам"яті стала забирати весь вільний час  Дуже багато доводиться писати різних текстів, часто різні публічні виступи, лекції, коментарі на ТБ і в пресі - все це вимагає часу й підготовки, водночас висмоктує всі сили, на сторонню творчість майже нічого не залишається.
Ніколи й на форум заходити - як є вільний час, то хочеться просто відпочити. Я щотижня пишу звіти за зроблену роботу, і пишу я їх навіть під час відпустки. Як таких у мене їх не було з 2014-го. Зате країна змінюється і воно того варто. Але часу реально ні на що не залишається.
Тому й заглох практично весь проект.

3) Головна проблема з фінансами. Бо я, скажімо, катастрофічно не маю бізнесових талантів. І всі книжечки, що видавав останніми роками, то все було виключно за мій кошт. Хтось за відпускні мандрує світом, а хтось за відпускні видає книги... Так що у нас немає мотора й немає фінансових ресурсів. Тут пишуть цікаві речі про різні варіанти видання. Ну в мене на це точно немає часу, аби вникати і займатися. Все мрію, що буде колись купа вільного часу, от тоді... Ага, щас...

4) Якісь проекти майже готові. Ось хочемо видати Ревізію посполитих Чернігівського полку 1713 року, там уже 95% чи всі 99% готовності, на день-двафінальної роботи. Може самі якимось найдешевшим варіантом видамо найближчим часом. Інші проекти робили інші автори, за них не скажу.

Одним словом, щось би потроху якось би робили, але лідера немає, а самі по собі ми придавлені щоденною роботою і виявляти ініціативу майже не готові.
Ну якось так...
Дякую всім, хто пропонує якісь конкретні ідеї - може, щось і реалізуємо.
Але я вже боюсь хоч якоїсь конкретики щодо планів і термінів.
Підсумовуючи - все не безнадійно з проектом, але процес реально пробуксовує...

Share

53

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Грустная правда жизни. Жаль, что такие интересные и полезные книги не издаются по указанным причинам.

Thanks: О.І., Алена2

Share

54

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

о и пише:

Соромно за тих, хто звинувачує авторів у бажанні заробити....

Я внимательно перечитал дискуссию - пока что никто не обвинял авторов в желании заработать. Авторов вообще никто ни в чем не обвинял.

Когда я ставлю себя на место автора(поскольку тоже являюсь печатающимся автором), чья 100% готовая рукопись ждет обещанной публикации 2-3-4 года, мне становится очень обидно и горько за авторский труд.
Когда издатель дает обещание опубликовать книгу, и не выполняет его (по разным причинам) - он хотя бы должен разрешить автору забрать рукопись и обратиться к другим возможностям.
А если через год, 5, 10 лет эти документы окажутся в свободном доступе? Кто тогда купит такую книгу - 2-3 узкоспециализированных историка ради археографического предисловия?
Это - натуральное обесценивание трудозатрат автора, и на это очень больно смотреть.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)
Thanks: Ivan1

Share

55

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L, Ви, схоже, так і не зрозуміли, в нас на сьогодні немає видавця як такого. Власне в цьому і проблема.

Share

56 ( 13-05-2020 06:36:34 змінене О.І. )

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L пише:

[
Я не осуждаю желание заработать на книгах - я осуждаю лицемерие в отношении и читателей, и авторов.


Так, так,  ви не засуджували.

Share

57

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

SVKM de L, Ви, схоже, так і не зрозуміли, в нас на сьогодні немає видавця як такого. Власне в цьому і проблема.

Почему же Вы так активно отвергали все альтернативы, которые тут начали предлагать еще 2 года назад?
И, насколько мне известно, "у нас" - это не только Вы и Metallist, это еще и авторы, активно издающие свои труды и в других сериях. Кто несет ответственность за не-издание их книг?

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

58

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L, Ви прикалуєтесь? )))) Я лише намагався пояснити причини тим хто питав.

Приміром, я ніяк не можу заборонити ні Ivan, ні Metallist видавати свої книги як і вони мені. Хз про кого Ви ще, бо інших активних авторів тут більше і немає.
В нас щось типу конфедерації взагалі-то, де ніхто нікому не зобов'язаний, а просто є співпраця.

Share

59

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

По результату перегляду варіантів SVKM de L та ще кількох інших, прийшли з Metallist-ом до висновку, що, можливо, в економ-варіанті спробуємо видати Перепис посполитих Чернігівського полку 1713-го року.
Принаймні, на цю книгу є з сивих часів посполитий на обкладинку і текст і об'єм книги дозволяє вкластись в доступну нам суму при невеликому тиражі.
По результату цього видання будемо думати про інші.

Share

60

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

... спробуємо видати Перепис посполитих Чернігівського полку 1713-го року. ...

По результату цього видання будемо думати про інші.

Як кажуть-ця пісня добра почнемо спочатку. Мова зайшла за Лубенський полк, потім взагалі за серію і вийшли знову на "Чернігівщину", яку Metallist просунув років на 10 вперед, судячи з того, що ящики ще забиті.
Пробуйте!!!

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

61

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП, і Вам дякую за підтримку 8)
я про Лубенський взагалі нічого не говорив. Ним займались треті люди, який стан цих книг мені не відомий і як саме їх автори зараз планують видавати і чи планують взагалі також.
Я можу говорити тільки за ті, що анонсовані тут http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=109

Share

62

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS, я не понимаю Вашей логики.
Я не поленился и посчитал заявки в соответствующих темах:
КИЛК-?. Присяга 1654 г. Киев, Переяслав, Нежин - 52 заявки
том 1, ч.3 ПРИСЯГА ГАДЯЦЬКОГО ПОЛКУ 1718 РОКУ, рукопись готова - 20 заявок + 65 человек в группе на ФБ
И около 30 упоминаний по Лубенскому полку 1718 (рукопись готова?).

А Вы собираетесь издавать не анонсированный Чернигов-1713??? По которому, как уже заметили, больше всего источников; спрос на который (из-за отсутствия анонса) еще не известен?

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

63

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L,

я не понимаю Вашей логики.

З ввічливості спишу це на мої недостатні навички пояснювати.

КИЛК-?. Присяга 1654 г. Киев, Переяслав, Нежин - 52 заявки

Не вичитаний. З великою ймовірністю, про цю книгу можна вже забути.
Тим більше, що в чорновому варіанті її видавав Кривошея в якомусь збірнику.

том 1, ч.3 ПРИСЯГА ГАДЯЦЬКОГО ПОЛКУ 1718 РОКУ, рукопись готова - 20 заявок + 65 человек в группе на ФБ

Через великий обсяг книги поки немає можливості видати навіть бюджетно. Зараз розглядаємо варіанти "реструктуризаці". Побачимо, що вийде. Її видання курує Ivan, за ним вирішальне слово, на сьогодні.

И около 30 упоминаний по Лубенскому полку 1718 (рукопись готова?).

Уточнив. Рукопис повністю не готовий. Книга не вичитана.

А Вы собираетесь издавать не анонсированный Чернигов-1713??? По которому, как уже заметили, больше всего источников; спрос на который (из-за отсутствия анонса) еще не известен?

Ми ще нічого не збираємось. Тільки прицінюємось.
Якщо попиту не буде хоча б на 50 шт, звісно ніхто не буде нічого видавати.

Share

64

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

Через великий обсяг книги поки немає можливості видати навіть бюджетно. Зараз розглядаємо варіанти "реструктуризаці". Побачимо, що вийде. Її видання курує Ivan, за ним вирішальне слово, на сьогодні.

Вопрос с объемом открыт, об этом мы уже говорили. Она готова, на нее есть спрос. Если Ivan хочет ее издать, я готов ему с этим помочь (мы когда-то об этом уже говорили).

AppS пише:

И около 30 упоминаний по Лубенскому полку 1718 (рукопись готова?).

Уточнив. Рукопис повністю не готовий. Книга не вичитана.

Вычитка - это технический процесс, 5-10% от всего процесса издания. На эту книгу также есть спрос, полк один из самых больших, источников опубликовано крайне мало.

Поймите, что каждый год задержки с изданием - это минус 10-20 человек, уставших от ожидания книги и заказавших индивидуальный просмотр документа. Это явно не рациональный путь для сохранения фондов.

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

65

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L,

Вопрос с объемом открыт, об этом мы уже говорили. Она готова, на нее есть спрос. Если Ivan хочет ее издать, я готов ему с этим помочь (мы когда-то об этом уже говорили).

хай Ivan пише про Гадяцький, бо я вже втомився.

Вычитка - это технический процесс, 5-10% от всего процесса издания. На эту книгу также есть спрос, полк один из самых больших, источников опубликовано крайне мало.

5-10%? %)))
Хоча навіть якщо і 0,1%, то це дія, яку треба зробити і для цього потрібна мотивація. Очевидно, на даному етапі вона у автора відсутня. Ну або є якісь свої плани. Лубенський - це не до мене.

Thanks: Алена, О.І.2

Share

66

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

Подытоживая дискуссию, которая уже перешла в частную форму, самое большое открытие для меня - это преобладание, если можно так выразится, "пещерных" представлений об издательском деле.
Уважать труд печатников - это хорошо, но придавать ему сакраментальный "это-не-для-всех" характер в ХХІ веке - это излишне...

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

67

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

SVKM de L,

Подытоживая дискуссию, которая уже перешла в частную форму, самое большое открытие для меня - это преобладание, если можно так выразится, "пещерных" представлений об издательском деле.
Уважать труд печатников - это хорошо, но придавать ему сакраментальный "это-не-для-всех" характер в ХХІ веке - это излишне...

В мене враження, що Ви пости укр.мовою через гугл.перекладаєте і смисл Вами прочитаного втрачається.
Інакше я не можу пояснити нерозуміння Вами пояснень і такі дивні висновки, які явно засновані на глибинному незрозумінні мотивації учасників і якихось своїх проекціях.

Thanks: О.І., SVKM de L2

Share

68

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

SVKM de L,

Подытоживая дискуссию, которая уже перешла в частную форму, самое большое открытие для меня - это преобладание, если можно так выразится, "пещерных" представлений об издательском деле.
Уважать труд печатников - это хорошо, но придавать ему сакраментальный "это-не-для-всех" характер в ХХІ веке - это излишне...

В мене враження, що Ви пости укр.мовою через гугл.перекладаєте і смисл Вами прочитаного втрачається.
Інакше я не можу пояснити нерозуміння Вами пояснень і такі дивні висновки, які явно засновані на глибинному незрозумінні мотивації учасників і якихось своїх проекціях.

Вам хочуть нагадати про "мартишкін труд", яким являється вибраний шлях видання. 300 примірників для видання книжки через поліграфію це глибокий мінус, який ніколи не стане плюсом. Паперовий варіант економічно і практично вигідний від 1000 примірників. А так виходить, що вклали чималі гроші для видання, половина, якого під ліжком у ящику, частина пішла в бібліотеки і роздана кандидатам та членам у кандидати. Жменьку взяли дослідники, та ще ж стільки спекулянти для продажу інфи в роздріб. ВСЕ! Для чого все це збиралось розшифровувалось і збиралось до купи. Для того, щоб 50 чол. змогли прочитати Ваш труд?

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)
Thanks: SVKM de L1

Share

69

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

ГіП,

Вам хочуть нагадати про "мартишкін труд", яким являється вибраний шлях видання. 300 примірників для видання книжки через поліграфію це глибокий мінус, який ніколи не стане плюсом. Паперовий варіант економічно і практично вигідний від 1000 примірників. А так виходить, що вклали чималі гроші для видання, половина, якого під ліжком у ящику, частина пішла в бібліотеки і роздана кандидатам та членам у кандидати. Жменьку взяли дослідники, та ще ж стільки спекулянти для продажу інфи в роздріб. ВСЕ! Для чого все це збиралось розшифровувалось і збиралось до купи. Для того, щоб 50 чол. змогли прочитати Ваш труд?

Хороше філософське питання - навіщо видавати книги взагалі? Як Ви вважаєте?
Приміром, що могло б спонукати Вас витратити, скажімо, три-чотири повні робочі тижні на добування копій в архіві, набір тексту, його оформлення та публікацію (вільну від обмежень) в Інтернеті?

Мова про щось зв'язне і одночасне, а не серію несистемних постів на форумі.

Share

70

Re: КИЛК (Книги по истории Левобережного козачества)

AppS пише:

Хороше філософське питання - навіщо видавати книги взагалі? Як Ви вважаєте?
Приміром, що могло б спонукати Вас витратити, скажімо, три-чотири повні робочі тижні на добування копій в архіві, набір тексту, його оформлення та публікацію (вільну від обмежень) в Інтернеті?

Мова про щось зв'язне і одночасне, а не серію несистемних постів на форумі.

  Ви прямо шахтарі! Люди роками сидять у архівах і не набивають собі ціну нелегкою роботою з документами. А книги для того, щоб їх читали, а не ховали під подушку. В даному випадку Ви хороните свій труд, оскільки бібліотеки вже не ті, та й на коронавірус закриті. Я, наприклад, немаю можливості ні зберігати ні купувати паперові книги, бо їх потрібно під рукою мати сотні. У такому випадку електронна книга є ідеальним варіантом. Багато із нинішніх авторів свого часу   (можна покопати старі пости і привести цитати) качали на шару різні довідники, але коли мова заходить за їх труди, то тут АВТОРСТВО бере гору. Нічого не маю проти, у нас повна демократія.

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share