1

Тема: Ніхто не забутий, ніщо не забуте! / Никто не забыт, ничто не забыто!

Вікіпедія:

День па́м'яті та прими́рення (па́м'яті жертв Другої світової війни, та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни) — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію прийнято розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму»

Як на мене, то в цьому тексті не вистачає "... і більшовизму".

Шановне товариство,

я перепрошую, якщо це тут недоречно. Але я дуже переймаюся якоюсь невизначеністю та млявістю позиції свідомої спільноти. Звісно, що за 5 років традиції не створюються, але ж вже 5 років! а мені все ще не вистачає переконливості та всенародної підтримки у заклику "Ніколи знову!"

Як я як пересічний генеалог маю святкувати день перемоги над нацизмом? і чим я можу захопити співвітчизників з цього приводу? або дитину?

Чи є в ГЕНЕО якісь ідеї з цього приводу? мабуть, моє питання дуже запізніле, про це треба було думати місяць або навіть два тому... Ну, хоч зараз подумаймо.

Я, насправді, хіилююся про те, що ми можемо протиставити російській істериці з цього приводу. Чи треба щось протиставляти? - я переконана, що треба.

Що?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share