176

Re: Коронавирус-2020-2021

kbg_dnepr пише:

litar Л,

Вы правы - ни мы, ни наши родители не жили в ситуации биологической войны, когда любой контакт может быть опасен.

А що епідемія тифу в 1942-1943 Схід обминула?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

177

Re: Коронавирус-2020-2021

Зараз по новому пробую переосмислити давно відомі речі. І виглядає, що давні гуцульські традиції зустрічей і спілкування носять явно карантинний характер. Адже раніше було прийнято при зустрічі перше привітання-запитання "Єк дужі" (Чи здорові) задавати на відстані, на яку було чути голос людини. І тільки після обміну наступними привітаннями - "Дужі, єк ви?" і "Дєкувати Богу" люди поступово зближувалися.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

178 ( 28-03-2020 17:27:03 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

А висловлювання пані Супрун в контексті її інтерв'ю https://life.pravda.com.ua/health/2020/03/24/240337/ цілком слушне - вона ж каже: не треба скуповувати маски, вони потрібні лікарям. Тобто якби масок було достатньо для всіх (у першу чергу для лікарів, касирів супермаркетів, водіїв транспорту і т.п.), то нічого трагічного в тому, що людина вдягла маску в магазині, й не було б.

Тобто якщо чесно, то писати треба було б: не купуйте маски, їх не вистачає лікарям, а не просто розповідати, що вони нічого не дають.

І в цьому сенсі для мене головний злочинець - це доктор Комаровський, який три місяці розповідає, що маски не мають сенсу, замість того, щоб ще у жовтні (чи найпізніше у листопаді) кричати всюди, що до нас іде сезонний грип, цієї зими будуть активні штами H1N1 та H3N3 - обидва викликають подекуди важку вірусну пневмонію, при перших ознаках застуди слід залишитися вдома, а якщо вже конче треба кудись йти, то вдягати у громадському транспорті та магазині маску!! а краще всім вдягти маски, щоб ніхто не соромився показати, що він захворів!!!

І тоді суспільство, може, було б трошки краще підготовлене до нинішньої халепи...


А інтерв'ю мені сподобалося.

Ось ще теж дуже тверезо https://www.obozrevatel.com/society/kor … nvrach.htm

А це перспективи https://www.obozrevatel.com/russia/epid … lyudej.htm

https://www.obozrevatel.com/society/pik … irusom.htm

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: ArturVer, litar Л2

Share

179

Re: Коронавирус-2020-2021

kbg_dnepr,

ни мы, ни наши родители не жили в ситуации биологической войны

За родителей (1911 и 1917 г.р.) расписываться не буду. А я всегда в "боевой" готовности, в доме всегда есть небольшой стратегический запас.
     Всегда есть дезинфицирующие моющие средства, спирт, перекись, медицинские маски разных видов ("уплотнить" их не составит особого труда), марля, вата, ватные диски и т.п. Но прикупила в начале марта еще пару масок, уже не по 2 грн, а по 4, "Манорм" по 31, который через неделю был уже 65. И, естественно, пищевой запас.
     Врач дочери рекомендовал ставить в комнате блюдце с небольшим количеством воды, куда добавлять по несколько капель различных масел. В кухне блюдце с луком и чесноком big_smile
     Я не жду когда "вирусная нагрузка на окружающую среду" будет зашкаливать...

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

180

Re: Коронавирус-2020-2021

А чому, напраклад, епідеміолог Александрін про маски говорить таке:
https://www.facebook.com/islndtv/videos … 163002225/

І чому ролик, який Ви можете також подивитись ось тут:
https://www.bbc.com/news/av/health-5188 … ually-work

також дає інформацію про носіння масок, а точніше, про їх неносіння?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

181

Re: Коронавирус-2020-2021

Хотела бы обратить внимание на эту цитату

Еще одна особенность, которая формирует его пандемический потенциал и отличает от своих "собратьев" – это возможность бессимптомного носительства. Это когда человек полностью здоров, у него нет никаких симптомов болезни, но есть возбудитель, который он выделяет в окружающую среду и подвергает опасности других людей.

     То есть, никто не может быть на 100% уверен, что здоров. Именно поэтому нужно в общественных местах всем носить маски, чтоб не подвергать риску заражения других. А тем кто может, не шастать вне дома без надобности.
     И не надо валить с больной головы... Масок нет не потому, что их панически кто-то скупает, а потому что их тоннами вывезли и растащили те, у кого была такая возможность.

     Очень хотелось, чтоб форумчане поделились своими наблюдениями о ситуации в их регионах.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

182

Re: Коронавирус-2020-2021

Я повністю згодна з пані litar Л, і саме в цьому вбачаю хибність позиції пані Супрун, яка ходить без маски. Всі наші куршевельці теж були впевнені, що вони здорові, а потім раз - і виявилися хворими. А що було попередні 2 тижні?

Є 3 вирішальні моменти:

На Diamond Princess, де протестували всіх, виявилося, що майже 20% інфікованих взагалі не мали НІЯКИХ СИМПТОМІВ (але вірус поширювали, як Ви розумієте);

в коровіруса ДУЖЕ ДОВГИЙ ІНКУБАЦІЙНИЙ ПЕРІОД (до 12 і навіть більше днів) - тобто людина розповсюджує вірус 2 тижні, перш ніж в неї з'явиться кашель;

80% людей з коровірусом переносять захворювання легко, як звичайний грип (тобто якщо лцкувати, то тиждень, а якщо не лікувати, то 7 днів).

Тобто єдине, що може показати, чи я інфікована, чи ні, це ТЕСТ. І доки мені не зробили тесту, я не можу бути впевнена, що я не хвора, і не передам вірус приятелю, з яким просто поговорю.


Тому моє переконання - всі балачки про те, що маски не допомагають, це злочин сприяння поширенню вірусу.

Та кожен сам вибирає, до кого дослухатися.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л, kuks702

Share

183

Re: Коронавирус-2020-2021

kbg_dnepr пише:

Я повністю згодна з пані litar Л, і саме в цьому вбачаю хибність позиції пані Супрун, яка ходить без маски.

Чего Вы к Супрун пристали? Ведь это рекомендации ВООЗ. Или есть какой-то личный мотив травить?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kuks701

Share

184

Re: Коронавирус-2020-2021

ArturVer,
Досталось не только Супрун, Комаровский тоже получил lol
     А Супрун и ее команде я благодарна за то, что они сделали т.с. лично для меня. В нашей поликлинике записаться к эндокринологу было, мягко выражаясь, очень проблематично. Теперь свободно через интернет. А электронный рецепт вообще прелесть, особенно в теперешней ситуации.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

185 ( 29-03-2020 18:22:18 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

Так вона - авторитетна фігура, яка претендує на експертну позицію. А ще я до доктора Комаровського "пристаю", бо для багатьох він - абсолютний гуру.
А ВООЗ...
У лютому в англомовній Вікіпедії було написано:
Transmission can be limited by washing hands regularly, wearing surgical masks, and prompt diagnosis. Опасность заражения может быть снижена частым мытьем рук, ношением хирургической маски и быстрым диагнозом.

З того часу рекомендації ВООЗ змінилися - і з тієї самої причини, яку згадує пані Супрун у своєму інтерв'ю - масок не вистачає лікарям.

Ось що про це написано у німецькомовній Вікі:

Am 1. März 2020 gab die WHO eine Empfehlung für die Verwendung von persönlicher Schutzausrüstung heraus. Diese wurde durch die weltweite Knappheit an Schutzausrüstung motiviert, welche für Atemmasken bereits bestehe und für Kittel und Augenschutz absehbar sei. Darin wird empfohlen, pflegerische Tätigkeit mit Mund-Nasen-Schutz zu erledigen. FFP-2- und N95-Masken sollten länger und bei mehreren Patienten getragen werden, um Material zu sparen. Diese höherwertigen Masken sollten nur bei aerosolbildenden Eingriffen am Patienten zum Einsatz kommen. Der allgemeine Einsatz von Masken in der Bevölkerung wird nur für pflegende Angehörige und Personen mit Atemwegsbeschwerden empfohlen.[318]

Forscher aus Hongkong veröffentlichten in der Fachzeitschrift The Lancet am 3. März 2020 eine gegenteilige Empfehlung. Das chinesische Modell mit weitreichenden sozialen Distanzierungsmaßnahmen inklusive Maskengebot im öffentlichen Raum für alle sei dem Modell der alleinigen Kontaktverfolgung und Quarantäne überlegen. Letzteres wurde von den Autoren als gescheitert bewertet. Panikkäufe träten in Ländern mit und ohne Maskengebot auf, und im Mangelfall seien improvisierte Masken oder die längere Verwendung über die eigentliche Tragedauer empfehlenswert. Dies solle helfen, die Übertragung durch beschwerdefreie Infizierte zu reduzieren. Die Autoren empfahlen den Entscheidungsträgern in den Ländern ohne Maskengebot, ihre Politik zu überdenken.

Дослідники з Гонконгу рекомендують носіння масок і рекомендують політикам переглянути свої рекомендації щодо їх недоцільності.

Я не намагаюся нікого переконати, кожен сам вибирає, до кого дослухатися - до фахівців з Гонконгу чи до доктора Комаровського.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

186

Re: Коронавирус-2020-2021

s9.rimg.info/b4efaa3f4c33c4781b2b88c7d1de7577.gif

Post's attachments

вирус.jpg
вирус.jpg 51.37 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

187

Re: Коронавирус-2020-2021

В тій самій німецькомовній Вікі написано, що вірус ще називають boomer remover (знищувач бебі-бумерів) - і молоде покоління політиків (і не тільки політиків) свідомо чи несвідомо вбачать в ньому вирішення проблеми старіння суспільства.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

188

Re: Коронавирус-2020-2021

litar Л пише:

ArturVer,
Досталось не только Супрун, Комаровский тоже получил lol
    А Супрун и ее команде я благодарна за то, что они сделали т.с. лично для меня. В нашей поликлинике записаться к эндокринологу было, мягко выражаясь, очень проблематично. Теперь свободно через интернет. А электронный рецепт вообще прелесть, особенно в теперешней ситуации.

Я теж можу "подякувати" Супрун за її роботу, в результаті якої село із населенням понад 1700 чоловік залишилось без медичних працівників - місцевих звільнили, а міські "фіфи", яких призначили на їх місце, з початку карантину жодного разу в село не навідувались.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: kbg_dnepr1

Share

189

Re: Коронавирус-2020-2021

Що може нас чекати: https://pravda.if.ua/u-moz-povidomyly-l … -hvoriyut/

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

190 ( 29-03-2020 18:36:57 змінене ArturVer )

Re: Коронавирус-2020-2021

litar Л пише:

http://s9.rimg.info/b4efaa3f4c33c4781b2b88c7d1de7577.gif

а де саме ця картинка на сайті https://moz.gov.ua/ ?

(я про вік 31-40 років мав на увазі... щось не можу знайти першоджерела...)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

191 ( 29-03-2020 18:52:43 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

Balymba пише:

Що може нас чекати: https://pravda.if.ua/u-moz-povidomyly-l … -hvoriyut/

Жахлива історія :::(((

Але вибачатися повинна не жінка, а ті, хто чекав 2 місяці, щоб запровадити карантин. Якщо б уряд Гончарука із Скалецькою принаймні у лютому почали готувати країну до епідемії (а найпізніше під час історіх з Новими Санжарами), то та нещасна жіночка нікого б не інфікувала, а жінка з Радомишля не померла...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

192

Re: Коронавирус-2020-2021

ArturVer пише:

а де саме ця картинка на сайті https://moz.gov.ua/ ?
(я про вік 31-40 років мав на увазі... щось не можу знайти першоджерела...)

Це з їхньої сторінки у Фейсбуці https://www.facebook.com/moz.ukr/?__tn_ … FtVggJR7Og

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: litar Л, ArturVer2

Share

193

Re: Коронавирус-2020-2021

kbg_dnepr пише:

Жахлива історія :::(((

Але вибачатися повинна не жінка, а ті, хто чекав 2 місяці, щоб запровадити карантин. Якщо б уряд Гончарука із Скалецькою принаймні у лютому почали готувати країну до епідемії (а найпізніше під час історіх з Новими Санжарами), то та нещасна жіночка нікого б не інфікувала, а жінка з Радомишля не померла...

Дозвольте не погодитися. Знаю ситуацію з перших уст (згаданий сільський голова мій одногрупник по навчанню). Почитайте уважніше - жінка брала участь у мітингах, які підігрівала районна влада, бажаючи якнайшвидше створити ОТГ. А більшість місцевих депутатів проголосували, що створення ОТГ має відбуватися виключно за результатами місцевого референдуму. Такі активісти є повсюду, вони і розносять заразу, бо не можуть зупини свої амбіції навіть на час карантину.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: kbg_dnepr1

Share

194

Re: Коронавирус-2020-2021

Balymba,

міські "фіфи", яких призначили на їх місце, з початку карантину жодного разу в село не навідувались.

Вибачте, не знайома з місцевою ситуацією, але можливо більш винна місцева влада.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

195

Re: Коронавирус-2020-2021

Не знімаю вини з жінки, але

підігрівала районна влада

це щось нагадує оту невістку.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

196

Re: Коронавирус-2020-2021

litar Л пише:

Не знімаю вини з жінки, але

підігрівала районна влада

це щось нагадує оту невістку.

Точно. Років з 10 тому поширилася практика призначати в керівництво РДА "варягів". Цих людей нічого не пов'язує з районами, якими вони керують. То й керують вони за принципом: після нас хоч потоп.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

197

Re: Коронавирус-2020-2021

А тепер конкретний приклад. Минулого тижня одна жінка влаштувала поминки по чоловікові (роковини смерті). 90 % запрошених не прийшли. Тоді точно така активістка-"італійка" почала бігати по будинках відсутніх, агітуючи їх прийти на поминки. Дійшло і до комічного і до трагічного... Комічне - 90-річна жінка, пояснила свою відсутність на поминках -"Не можна. Я на обсерації (так і сказала)". Трагічне - цієї ночі господиню поминок забрала швидка із високою температурою і сильним кашлем. Тепер залишається тільки чекати результатів тестів.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

198

Re: Коронавирус-2020-2021

Не кидайте в меня камнями - опять про маски. Ссылки не даю, это 112.

+ Читати більше

Поскольку за минувший месяц число подтвержденных случаев заражения коронавирусной инфекцией резко выросло во всем мире, жители Европы и Северной Америки постарались обзавестись хирургическими масками, чтобы защитить себя.

Чиновники служб здравоохранения поспешили вмешаться и стали отговаривать людей, опасаясь, что ограниченных запасов таких масок может попросту не хватить медицинскому персоналу. "Серьезно, люди, прекратите покупать маски!" — этими словами начинался твит, опубликованный 29 февраля главным хирургом США Джеромом Адамсом.

Всемирная организация здравоохранения и центры по контролю и профилактике заболеваний США не раз заявляли о том, что маски должны носить только люди с симптомами Covid-19 и те, кто о них заботится.

Между тем некоторые эксперты, включая директора Китайского центра по контролю и профилактике заболеваний, полагают, что это ошибка. Службы здравоохранения в некоторых частях Азии призвали всех граждан надевать маски в общественных местах, чтобы предотвратить распространение коронавируса, — независимо от того, есть у них симптомы или нет.

А Чешская Республика на прошлой неделе пошла на беспрецедентный шаг, сделав ношение приспособлений, прикрывающих нос и рот, обязательным в общественных местах, что заставило многих самостоятельно делать себе маски из подручных материалов.

Даже те эксперты, которые выступают в поддержку всеобщего ношения масок, признают, что их воздействие на скорость распространения заболевания, вероятнее всего, будет весьма умеренным. Многие также боятся пропагандировать ношение масок, поскольку их может попросту не хватить работникам медицинских учреждений.

Однако по мере распространения пандемии некоторые эксперты в области здравоохранения считают, что правительствам, отговаривающим людей от ношения масок, стоит изменить их позицию.

"Это по-настоящему действенная мера, позволяющая защитить здоровье людей, — утверждает К. К. Чэн, эксперт в области общественного здравоохранения в университете Бирмингема. — Она нужна не только для того, чтобы защитить вас. Она нужна, чтобы защитить окружающих от попадания капель жидкости из ваших дыхательных путей".

Чэн и другие эксперты подчеркивают, что используя маски в общественных местах, люди все же должны в обязательном порядке соблюдать дистанцию и не выходить из дома без острой необходимости, чтобы предотвратить распространение нового коронавируса.

Когда люди выходят на улицу и общаются друг с другом, в воздух попадают частички слюны. "Не хочу вас пугать, но, когда люди говорят, дышат или поют (вам даже не нужно чихать или кашлять!), эти капельки попадают в воздух", — объяснил он.

Хотя сейчас есть некоторые данные о том, что тяжелый острый респираторный синдром Коронавирус-2 (SARS-CoV-2) может сохраняться в виде мельчайших частиц в воздухе, аэрозольная передача этого вируса маловероятна, как сказал Арнольд Монто, эпидемиолог из университета Мичигана.

Чаще всего он распространяется в более крупных каплях жидкости, "и нам известно, что ношение стандартной хирургической маски будет оказывать весьма умеренное воздействие в случае с этим видом передачи вируса". "Если вы сочетаете ношение масок с другими методами защиты, тогда они действительно могут иметь заметный эффект", — добавил он.

Рандомизированные контролируемые исследования, в центре которых были другие вирусы, не доказали, что ношение масок в общественных местах помогает бороться с распространением инфекций, хотя для этих исследований были характерны небольшие выборки, и многие участники этих исследований на самом деле не носили маски так, как им было сказано.

Несмотря на призывы некоторых чиновников организаций и служб здравоохранения, вполне вероятно, маска может помочь защитить здорового человека от заражения, как утверждает Бенджамин Коулинг, эпидемиолог из университета Гонконга.

Исследования показали, что обычные хирургические маски и респираторы N95 с более высоким уровнем защиты действительно помогают защитить медицинских работников от различных респираторных инфекций.

Сейчас идут споры о том, какой из этих двух видов масок является более действенным в случае с теми или иными респираторными инфекциями. "Это не очень логично — утверждать, что хирургические маски помогают медицинским работникам, но при этом совершенно бесполезны для обычных людей", — объяснил Коулинг.

По его словам, ношение масок приносит гораздо более заметные результаты в борьбе с распространением инфекций в условиях больниц, а не в случае с их ношением в общественных местах, во многом потому, что медицинских работников специально учат тому, как правильно носить маску, а также потому, что они принимают другие важные меры защиты, такие как тщательное мытье рук.

"Мне кажется, что маски помогут обычным людям снизить риск заражения в общественных местах, если их научить, как правильно носить эти маски".

Между тем, по словам Коулинга и других экспертов, наиболее заметная польза от всеобщего ношения масок возникает не потому, что здоровые люди прикрывают рты и носы, а потому, что маски прикрывают рты уже заболевших людей.

Люди, которые чувствуют недомогание, вообще не должны выходить из дома, однако, как показывают исследования, у некоторых заразившихся коронавирусной инфекцией может не быть никаких симптомов, однако они все равно являются переносчиками этого заболевания.

Согласно данным, полученным в процессе отслеживания контактов заболевших, когда эксперты следят за состоянием людей, имевших контакты с теми, у кого была подтверждена коронавирусная инфекция, — почти половина случаев передачи SARS-CoV-2 произошли еще до того момента, когда у людей появлялись первые симптомы.

А у некоторых людей это заболевание вообще может протекать бессимптомно. "Если бы я знал, что у кого-то болезнь течет бессимптомно или симптомы [Covid-19] еще не успели появиться, я бы немедленно заставил их надеть маски, — сказал Монто. — К сожалению, мы не знаем, кто эти люди".

Ключевой фактор, заставляющий власти отговаривать людей от ношения масок, — это ограниченные запасы этих самых масок, как объяснила Элейн Шуо Фэн, эпидемиолог из Оксфордского университета, чья команда на прошлой неделе опубликовала в журнале The Lancet статью, где сравнивались рекомендации касательно ношения масок, предложенные службами здравоохранения разных стран.

Марк Леб, микробиолог и врач-инфекционист в университете Макмастера, сказал: "Я не думаю, что это разумная политика в области общественного здравоохранения — призывать людей покупать медицинские маски и респираторы N95 и носить их на улице".

Нехватка масок заставила многих людей в самых разных странах самостоятельно шить себе маски из ткани. По мнению представителей центров по контролю и профилактике заболеваемости, это может оказаться последней надеждой для медицинских работников, у которых не будет других средств защиты.

Исследований, в которых сравнивалась бы эффективность масок из ткани и хирургических масок, а также исследований того, какие виды ткани лучше всего подходят для изготовления масок, пока нет.

Чэн ожидает, что маски приобретут большее значение в Соединенных Штатах и Европе как только пройдет пик заболеваемости Covid-19 и режим самоизоляции смягчится.

"Просто представьте, что вы спускаетесь в нью-йоркскую подземку утром рабочего дня. Если все люди там будут в масках, я уверен, что это поможет сократить масштабы передачи заболеваний, — сказал он. — Только не просите меня показать вам результаты клинических исследований, доказывающие, что это работает".

Келли Сервик

Оригинал https://www.sciencemag.org/news/2020/03 … w-pandemic

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

199 ( 30-03-2020 14:30:47 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

У нас есть надежда?! Вакцинация БЦЖ снижает смертность от коронавируса https://www.obozrevatel.com/abroad/vakt … virusa.htm

Нафиг карантин?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

200

Re: Коронавирус-2020-2021

https://www.facebook.com/egor.pshenichn … 947028681/
Українське TV про коронавірус

)

Share

201

Re: Коронавирус-2020-2021

Це чекає і на нас https://www.facenews.ua/news/2020/476921/ ?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

202 ( 01-04-2020 11:43:29 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

Очень трезво

Почему вирус поражает более молодых, насколько эффективны самодельные марлевые маски и правильно ли сделала Украина, установив жесткие меры по борьбе с эпидемией, в интервью OBOZREVATEL рассказал известный украинский ученый-биохимик, академик, директор Института биохимии им. Палладина Сергей Комиссаренко.

Там же чУдное фото эффективной ватно-марлевой повязки

https://www.obozrevatel.com/society/kor … arenko.htm

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

203 ( 01-04-2020 14:48:16 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

В ТАИЛАНДЕ НАЧНУТ САЖАТЬ В ТЮРЬМУ ЗА ШУТКИ О КОРОНАВИРУСЕ www.bagnet.org/news/world/422098 … ronaviruse - или это первоапрельская шутка?

https://shotam.info/karantyn-z-humorom- … ronavirus/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

204

Re: Коронавирус-2020-2021

Мирослав Гай:
Італійський сценарій в Україні: як себе поводити під час карантину

- Не виходьте з дому без потреби.

- Мийте руки після кожного контакту поза хати, використовуйте антисептики для рук за неможливості помити руки.

- Тримайте дистанцію з людьми в чергах.

- Носіть маску, шарф поза домом в місцях, де є інші люди, що контактують з зовнішнім середовищем.

- Підтримуйте імунітет вітамінами та здоровим харчуванням.

- Допомагайте людям похилого віку, які живуть у вашому домі з покупками для мінімілізації їх виходу з дому. Але і самі намагайтесь не контактувати з ними. Можно запитати через двері, що треба купити і залишити під дверима. Дзвоніть старим періодично, питайте, як себе почувають.

- Купіть набої, ой пробачте, не туди написав. Купіть настільні ігри для дітей чи родини. Можно замовити інтернетом. Але купуйте такі, щоб і вам було цікаво. Згадайте ігри дитинства. Попитайте ігри в знайомих. Не утикайтесь виключно в серіали, смартфон, або телевізор. Божевілля в ізоляції - це абсолютно реальна річ. Ізоляція - це завжди стрес, а довгий стрес знижує імунітет і загострює психічні стани. Тож треба шукати розваги. Благо, є ще інтернет. Люди , що тікали з концтаборів і місяцями блукали лісами, розповідали, що рятує розмова з деревами. Тож, якщо ви будете говорити з фікусом, то нормально. Головне, щоб він вам не відповідав. Але, коли є рідні, говоріть з ними, шукайте позитивної взаємодії. І не критикуйте один одного постійно. В закритих приміщеннях, спільнотах, саме зайва критика приводить до зайвих конфліктів, скандалів, чвар. Навчіться не критикувати зайвий раз близьких, особливо зараз, навіть коли вам дуже кортить. Ліпше обговоріть беземоційно ситуацію, ніж давайте імпульсивну оцінку. Це мій особистий досвід. Це складно, але можливо.

- Позвоніть домашньому лікарю зараз. Не чекайте поки захворієте. Запитайте, що робити, якщо захворієте. Щвидко позбавитесь ілюзій. Якщо не маєте такого, то запитайте в сусідів хто має, візьміть його телефон, позвоніть, та приязно, без паніки, поговоріть, а потім підпишіть договір. Якщо лікар добрий, то вам поталанило, якщо ні, то ви знайдете іншого, а цей буде вам просто направлення писати.

- З'ясуйте всі номери служб швидкого реагування. Запишіть їх для дому.

- Дізнайтеся, де найближча лікарня біля вас, що приймає хворих на ковід. Запитайте себе - як ви до неї дістанетесь в разі потреби, або доставите близьку людину?

- Допомагайте поліції. Зараз, можливо, зросте кількість грабежів. Бо люди без роботи, багатьох звільняють, відповідно криміногенна ситуація виросте. Об'єднуйтесь з сусідами для моніторингу ситуації у вашому подвір'ї, районі. Можливо це врятує життя та здоров'я і вам.

І найголовніше, в будь-якій ситуації, залишайтесь людьми, а це означає, попри індивідуальні чи стадні інстинкти, аналізуйте, думайте та об'єднуйтесь навіть віртуально заради порятунку всієї України.

https://www.obozrevatel.com/society/ita … antinu.htm

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Balakyn, litar Л2

Share

205

Re: Коронавирус-2020-2021

Мужчина из Китая жил в течение 49 дней с COVID-19 в организме, при этом у него почти не было симптомов https://censor.net.ua/news/3186358/mujc … _simptomov

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

206 ( 02-04-2020 20:19:24 змінене kuks70 )

Re: Коронавирус-2020-2021

kbg_dnepr пише:

Вакцинация БЦЖ "снижает" смертность от коронавируса 

Прошу Вас, будьте так добры и ответственны, не распространяйте этот "фейк". Нет никаких доказательств, что БЦЖ "массово" снижает что-либо в принципе, а уж о коронавирусе и речь быть не может. Никто не проводил и не проводит никаких массовых исследований на "эту тему" (о влиянии вакцины БЦЖ на смертность от коронавируса).

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.
Thanks: litar Л1

Share

207 ( 03-04-2020 04:40:08 змінене d_sergiy )

Re: Коронавирус-2020-2021

https://www.kinsahealth.co/tale-of-two- … ade-county
Історії двох графств - тенденції атипової хвороби в Санта Кларі та Маямі-Дейд
30 березня 2020 р. Kinsa Data Team

+ Читати більше

На прикладеному графіку показані частки населення (в %) що інфікувалася грипоподібними хворобами в графствах Санта-Клара (Каліфорнія) та Маямі-Дейд (Флорида).

Дані Kinsa показують, що значне зниження рівня захворюваності наступило після прийняття заходів соціального дистанціювання. Це вказує на те, що вжиті крайні заходи соціальної дистанції таки стримують поширення COVID-19. Однак, час введення політики дистанціювання мали суттєвий вплив на здоров'я громад. В юрисдикціях, де накази соціального дистанціювання встановлювалися з затримкою, заражалася більша кількість населення.

Ми порівняли рівні захворювань в графствах Санта-Клара в Каліфорнії та Маямі-Дейд у Флориді. На графіку видно, що ранні та агресивні накази соціального дистанціювання введені в Санта-Кларі змогли уповільнити поширення хвороби та зменшити захворюваність.  Обмеження в Санта-Кларі почалися з 10 лютого, а наказ «залишайся вдома» було введено 17 березня. Графство Маямі-Дейд зачекало до 12 березня, перш ніж ввести надзвичайний стан - 32 дні пізніше ніж Санта-Клара. Графік показує значну різницю в загальному рівні захворювань між двома графствами. Зниження загального рівня захворювань пов’язано, швидше за все, з більш раннім введенням у дію розпоряджень про соціальне дистанціювання в окрузі Санта-Клара.

Post's attachments

Santa-Clara-and-Miami-Dade-County-Share-of-Population-with-Flu-Like-Illness-1.png
Santa-Clara-and-Miami-Dade-County-Share-of-Population-with-Flu-Like-Illness-1.png 97.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Thanks: Balakyn, kbg_dnepr2

Share

208 ( 03-04-2020 17:49:07 змінене d_sergiy )

Re: Коронавирус-2020-2021

kuks70 пише:
kbg_dnepr пише:

Вакцинация БЦЖ "снижает" смертность от коронавируса 

... Никто не проводил и не проводит никаких массовых исследований на "эту тему" (о влиянии вакцины БЦЖ на смертность от коронавируса).

Я разделяю Ваш скепсис до некоторой степени - пока не опубликована статья на эту тему в журнале Nature, говорить об этом как об установленном факте рано.  Но...  Ваше утверждение не совсем аккуратно:

Recently, researchers from the Murdoch Children’s Research Institute in Australia (MCRI) began organizing a trial to investigate whether the tuberculosis (TB) vaccine known as the bacille Calmette-Guerin (BCG) might offer some protection against COVID-19.

One of the first to conduct the trial of BCG vaccine’s effectiveness against coronavirus is Mihai Netea, an infectious-disease expert at Radboud Universty Medical Center in the Netherlands. Netea’s team has already enrolled 400 health workers in the trial—200 got the BCG vaccine and 200 received a placebo.

In a 2015 meta-study, researchers analyzed hundreds of thousands of hospitalizations in Spain that occurred between 1992 and 2011 and found that 10- to 14-year-olds who had received the BCG vaccine at birth saw nearly 70 percent fewer hospital visits due to non-tuberculosis infections than those who had not. In 2018, a study of more than 3,000 hospitalized adults in New Zealand showed that having previously gotten the flu shot decreased the severity of illness and hospitalization time for people who ultimately contracted the flu—even for strains they hadn’t been protected against.

[url=https://asiatimes.com/2020/04/severity-of-disease-impact-linked-to-bcg-policies] Otazu, who is also a researcher in the new Center for Biomedical Innovation, completed the study with the assistance of NYITCOM students Aaron Miller, Mac Josh Reandelar, Kimberly Fasciglione, and Violeta Roumenova, along with Center technician Yan Li.
The team compared various nations’ BCG vaccination policies with their Covid-19 morbidity and mortality and found a significant positive correlation between the year when universal BCG vaccination policies were adopted and the country’s mortality rate, the report said.
In other words, the earlier a policy was established, the more likely that a significant portion of the population, especially the elderly, would be protected. [/url]

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Thanks: kbg_dnepr1

Share

209 ( 03-04-2020 07:03:10 змінене kuks70 )

Re: Коронавирус-2020-2021

d_sergiy пише:

Я разделяю Ваш скепсис до некоторой степени - пока не опубликована статья на эту тему в журнале Nature, говорить об этом как установленном факте рано.  Но...  Ваше утверждение не совсем аккуратно:

Благодарю за ссылку, но хотелось бы увидеть результаты исследования во всех подробностях, а такую статью и я написать могу. С уважением. Ждём публикации в Natute.

Вот если б МОЗ Украины включило в свою ежедневную статистику информацию (документально потвержденную) о том, кто из болеющих, выздоровевших и умерших от COVID-19 получал вакцину БЦЖ...

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.
Thanks: d_sergiy1

Share

210 ( 03-04-2020 11:33:59 змінене kbg_dnepr )

Re: Коронавирус-2020-2021

Пане Євгене,

я з Вами цілком згодна у вимозі дотримання інформаційної гігієни - завжди, а зараз особливо. Та я вважаю Андрія Ілларіонова якраз надійним і безпечним джерелом, тому й скопіювала його публікацію.

Що ж поробиш - хочеться трошки надії...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: kuks701

Share