106

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Ось що видає, коли намагаюся загрузити at5

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Поделиться

107

Вийдіть  з програми і зайдіть заново. Спробуйте відкрити відразу at5. Таке повідомлення і в мене іноді з'являється я його спіймати не можу, щоб виправити

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Поделиться

108

Доброго дня. Прошу допомоги. Заповнюю дерево в Древо жизни, роблю експорт в файл Gedcom, переношу в GedcomReport, але при побудові діаграми з'ясовується, що згубились деякі родинні зв'язки, один раз виправила видаливши декілька поколінь і переписавши, на другій гілці те саме, не далі прапра видає. В чому може бути проблема?

Поделиться

109

Це та само проблема, про яку я писав на попередній сторінці в останньому повідомленні http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 07#p229907
Зараз раджу користуватися безпосередньо файлом at5, поки автор Дерева життя не виправить помилку у своїй програмі. Я про неї йому повідомляв і він обіцяв її виправити.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Спасибо сказали: gennadii5408, HannaP2

Сайт ww2

Поделиться