1

Тема: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Здравствуйте. Сведения на данный момент скудные... Можно ли что-то узнать?
Ищу сведения о Чернявский Борис Львович 1901 г.р. Уроженец г. Александрия (вероятно  Кировоградская область).
Спасибо.

Примечание модератора:

Государственный архив Кировоградской области:

25030, м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3 (корп.№ 1), ул. В.Черновола, 1-г (корп. № 2).
Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua

Бланки заявлений: dakiro.kr-admin.gov.ua/zap-ZrZ.php

Транспорт:
трол. № 1, № 9, № 10 (остановка “Крытый рынок”),
маршрутное такси № 6, № 108, № 112, № 150.

Режим работы:
Время работы     Ежедневно, кроме субботы и воскресенья
Понедельник-четверг с 9-00 до 18-15
Пятница с 9-00 до 17-00
Читальные залы     Ежедневно, кроме субботы и воскресенья
Понедельник-четверг с 10-00 до 17-00
Пятница с 10-00 до 13-00
Стол справок     Понедельник, среда с 9-00 до 18-15
Пятница с 9-00 до 17-00
Обеденный перерыв     с 13-00 до 14-00
Санитарные дни     Последняя пятница каждого месяца

До уваги громадян!
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" Інтернет-провайдерами України заблоковано доступ до всіх сервісів "Yandex.ru", "Yandex.ua" та "Mail.Ru".
У зв’язку з цим повідомляємо про неможливість поштовим сервером Державного архіву Кіровоградської області (public@dakiro.kr-admin.gov.ua, archive_kr@arch.gov.ua) приймати електронні звернення та відправляти відповіді на них громадянам, поштові скриньки яких знаходяться на поштових серверах "Yandex.ru", "Yandex.ua" та "Mail.Ru".

Ищу сведения о Чернявский Борис Львович 1901 г.р. Уроженец г. Александрия, Кировоградская область, Украина.
А также Усталая (Буйшас) Софья Львовна (урожденная Чернявская)...

Поделиться

247

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Відправив запит на копіювання справ 14 січня.
Отримав рахунок 13 лютого о 17:22. Чого так рано? Могли б почекати до 17:59, ну щоб вже точно точно один місяць минув.
Рівно один місяць вони просто рахували суму до сплати. Тепер кажуть, що копії треба чекати ще 40 календарних днів. Хоча б не робочих, і то вже добре. 

Безмежно люблю наші архіви за їх підхід, оперативність і клієнто-орієнтованість.

І за відгуками, це ж начебто один з найбільш прогресивних і людяних архів в Україні.

Спасибо сказали: Алёна, vladimir_r2

Сайт ktaras

Поделиться

248

Мені в січні прислали копії через 3 дні після оплати.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

249

У мене там досить велике замовлення, понад два десятки справ, і судячи з вартості - деякі з розшивкою. Тому я думаю, що вони квапитися не будуть smile

Просто якщо вони відповідають в останній день, то або в них справді якесь величезне навантаження, або вони просто зловживають цією нормою про 1 місяць на відповідь. Але це дивно, адже чим швидше я отримаю одні копії, тим швидше замовлю інші. А виглядає так, ніби їм гроші не дуже потрібні.

З іншого боку, вони прийняли моє замовлення на копіювання ще кількох десятків описів радянських фондів. За це їм дякую.

Спасибо сказали: notizia1

Сайт ktaras

Поделиться

250

Шановні колеги! В ДАКрО працюють люди і вони виконують замовлення. Кількість працюючих скоротили так, що ті хто залишився просто не встигає все робити за 2-х, а іноді за 3-х. Тому наберіться терпіння, бо в деяких інших архівах взагалі не роблять нічого

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Спасибо сказали: iromko, luvi, alexkr83

Поделиться

251

ktaras пишет:

Відправив запит на копіювання справ 14 січня.
Отримав рахунок 13 лютого

У мене, така ж історія! Відправив 11січня, отримав відповідь 10 лютого.Розмовляв по телефону з працівником архіву, говорить що з нового року велика кількість замовлень.
 А ще, як що справу потрібно розшивати, копіювати, а потім назад сшивати, то відповідно роботи їм додаеться. Вартість копіювання: 1 кадр(сторінка)=0,47грн; розшивка справи 1 аркуш=1,12грн.

Спасибо сказали: ktaras, gennadii5408, Expert, notizia, luvi5

Поделиться