1

Тема: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Общие вопросы по теме "Мормоны и их генеалогический сайт https://familysearch.org"

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Поделиться

982

Re: Общие вопросы по теме "Мормоны и их сайт familysearch.org"

Друзья! С Новым наступающим Годом! Хотя мне не нравится слово "наступающий", чтобы не наступил сильно на горло smile).Вопрос к аудитории: сайт мормонов не работает уже? Или праздники имеют значение? Выдает ошибку. Как у вас?

Поделиться

983

Друзья! С Новым наступающим Годом! Хотя мне не нравится слово "наступающий", чтобы не наступил сильно на горло smile).Вопрос к аудитории: сайт мормонов не работает уже? Или праздники имеют значение? Выдает ошибку. Как у вас?

Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

984

Valery.ua, все нормально, у них редко бывают проблемы, если есть какие то помехи, то это идет со стороны пользователя обычно. Ищите у себя, куки там всякие почистите, зайдите с главной страницы и т.д.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: gennadii5408, kbg_dnepr2

Поделиться

985

Шановні мормонознавці, на FS зараз є можливість створити дерево. А чи можна його експортувати у gedcom? або зберегти як зображення?

Якщо я зареєстрована у них, чи можу я подивитися чуже дерево, чи для цього потрібні якісь специфічні дії?

Моя проблема: на 23ендМі в мене знайшлася потенційна родичка, в неї є дерево на FS - як мені його подивитися?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

986

Подивитися можна. Просто шукаєте на FS потрібну людину, відкриваєте її профіль і там побачите кнопку "Переглянути дерево". Відкриваєте його і переглядаєте.

Ось, наприклад, дерево одного з моїх збіженців, нащадок емігрантів до США:

https://www.familysearch.org/tree/pedig … e/LFL6-67V

Опцію експорту гедком не знайшов, але просто роздрукувати можна.

Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Сайт ktaras

Поделиться

987

Державна архівна служба України
20 год ·
Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов зустрівся з керівником відділу в Family Search International, США Уейном Меткафом.

Під час зустрічі обговорено питання відновлення співробітництва Державної архівної служби України з корпорацією Family Search International, США у напрямку оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.

Учасники зустрічі узгодили основні положення Меморандуму про співробітництво, підписання якого планується у квітні 2020 року.

Участь у зустрічі взяли начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева та представник Family Search в Україні Олександр Січкаренко.

Поделиться