1

Тема: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

Ситуація наступна:
1) є дерево в форматі GEDCOM (експорт з Gramps), в ньому N записів
2) імпортую його на сайті FTDNA
3) пропонує вибрати базову особу в файлі (себе, в даному випадку), вибираю
4) на відображенні дерева крім мене нікого немає
5) на вкладці Tree Management в описі дерева: записів N+1, осіб 0 осіб, прізвищ 0

Що я роблю не так?
Імена-прізвища записані кирилицею звісно, воно не розуміє?

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

2

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

mike.kilo, в мене теж кирилицею, все добре. Може справа в налаштуваннях при експорті GEDCOM?

Thanks: mike.kilo1

Share

3 ( 06-02-2020 12:42:46 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

notizia,
я експортую не всю базу - тільки осіб зі спільними предками.
Як повідключати експорт приміток, медіа-файлів (фото) і т.д. - не знаю, в налаштуваннях нема.
А видаляти вручну ці рядки з експортованого файлу - можна ж замахатися (300+ файлів, примітки не рахував).

UPD: видалив примітки і медіа-файли, результат той самий (хіба що стало швидше імпортуватися на сайт):
521 Individuals, 1 Linked Matches, 0 Surnames, 0 Photos, 0 Notes

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

4

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

mike.kilo, як зрозуміла, на ФТДНА показує тільки прямих предків.
Може є конфлікт з GEDCOM цієї програми.

Share

5 ( 06-02-2020 12:58:58 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

notizia,
так FTDNA взагалі крім мене нікого не показує в дереві після імпорту

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

6

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

mike.kilo, а спробуйте імпортувати той згенерований GEDCOM ще кудись - або просто як нове дерево назад в Gramps, або, наприклад, на MyHeritage (Вам воно все одно знадобиться, бо потім можна буде взяти результати ДНК-тесту, завантажити їх на MyHeritage і знайти ще більше збігів).Можливо це просто якийсь баг у експорті з Gramps і воно генерує битий файл. Якщо ж на MyHeritage з імпортом все буде ок, тоді дивно.

notizia, на FTDNA є 2 режими перегляду - один показує все дерево, а інший лише прямих предків. Так що можна завантажити дерево будь-якого розміру і "ширини".

Thanks: mike.kilo1

7 ( 06-02-2020 13:10:17 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

ktaras,
імпортував в онлайн-валідатор (Topola - https://pewu.github.io/topola-viewer/) - все чітко показує, включно з примітками.
В Gramps після експорту імпортував назад як нове дерево - все норм.
На MyHeritage я видалився, бо вони грошей хотіли - заведу новий акаунт та спробую.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

8 ( 07-02-2020 14:18:14 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

ktaras,
на MyHeritage імпортується без проблем.
FTDNA так само не показує нікого крім мене і в даті та місці народження суцільні "???"

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

9

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

Дивно, можливо це баг FTDNA. Я часто бачу людей, у яких начебто є дерево, але його відкриваєш, а там одна людина - може це воно і є.

Спробуйте написати в підтримку, десь викласти сам GEDCOM файл і дати посилання на нього, щоб вони змогли його завантажити і перевірити.

10 ( 07-02-2020 15:25:19 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

ktaras,
це баг рівня critical – коли софтом неможливо користуватися, написав їм в сапорт.

Спробував створити дерево з 3-х людей на самому сайті FTDNA і експортувати його для порівняння – щось я був кращої думки про них))) В експортованому файлі немає даних, які я вводив в їхньому ж редакторі при створенні осіб (місця народження, дівоче прізвище та ін.)

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

11

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

mike.kilo пише:

Ситуація наступна:
1) є дерево в форматі GEDCOM (експорт з Gramps), в ньому N записів
2) імпортую його на сайті FTDNA
3) пропонує вибрати базову особу в файлі (себе, в даному випадку), вибираю
4) на відображенні дерева крім мене нікого немає
5) на вкладці Tree Management в описі дерева: записів N+1, осіб 0 осіб, прізвищ 0

Що я роблю не так?
Імена-прізвища записані кирилицею звісно, воно не розуміє?


На вкладці Tree Management натисніть на посилання Change Home Person і введіть дані про базову особу в форматі Ім'я По батькові Прізвище. Мені це допомогло.

Share

12 ( 08-02-2020 11:21:44 змінене mike.kilo )

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

SergeyBondarev,
спрацювало, дуже дякую! smile

Зробив так (може кому теж допоможе):
1) В Tree Mgmt клацнув на Change Home Person
2) Ввів своє ім'я (так, як написано в файлі, а не в профілі FTDNA)
3) У випадаючому списку пролистав до свого запису в дереві - він відобразився в форматі Ім'я По-батькові Прізвище (дата народження) і вибрав
4) Спрацювало, дерево відображається, мій запис відображається з П.І.Б. вказаним в профілі FTDNA

Але:
1) в Tree Mgmt, Summary: 0 surnames
2) у всіх осіб в дереві: ancestral surnames все одно "???"

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

13

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

Прізвища мають з'явитися через 48 годин:
https://forums.familytreedna.com/forum/ … it?t=34341

Thanks: mike.kilo1

Share

14

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

SergeyBondarev,
прізвища не з'явилися

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

15

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

Доброго дня,
Підкажіть, будь ласка, порадою – які best practices станом на 2023 рік (ну, або зкорегуйте, якщо моє розуміння неправильне).

1) Зроблені аутосомні тести доступних найстарших родичів. Оскільки користь від генетичних тестів не існує окремо від документальної генеалогії, постала задача додавання дерева на FamilyTreeDNA.
2) Дерево зібрано у графічному редакторі, який мене повністю влаштовує. Проте, існує проблема – завантажити дерево на FamilyTreeDNA можна у форматі GEDCOM. В свою чергу, це значить, що дерево треба або вручну збирати у інтерфейсі самого FamilyTreeDNA, або збирати в якомусь окремому редакторі, який здатний експортувати відповідний формат (ну і потім вантажити на FTDNA).
То ж питання – з точки зору зручності створення / оновлення та стабільності самої системи (типу, що програма припинить існування, а можливість редагувати файл зникне), яким шляхом ви би порекомендували піти?

Дякую.

*якщо це десктоп додаток, то цікавить тільки Mac OS.
**програми з російськими
засновниками / "корнями"  – не розглядаються.

Share

16

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

Підкажіть будь ласка.
Не можу перенести дерево з FamilySearch на  FTDNA,не загружається.  Може программа GedcomReport не підходе, вже 3 поміняла, все одно не можу нічого зробити.

Авраменко (Вересочь), Безверхій (Пологи-Чобітки), Бережний ( ? ), Булат (Потоки), Гвоздецький (Медвеже), Глушко (Решетіловка), Кучеренко ( ? ), Костюк (Сміле), Крапівко ( ? ), Кочубей ( ? ), Мельник (Ковалі), Наріжний ( ? ),Олейник ( ? ) , Рябоштан (Галки), Суліма (Ольшаное), Тесленко ( ? ), Харченко ( ? ), Хрістіч (Белікі).

Share

17

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

larisa, в мене з МН теж не загружається.

Thanks: larisa1

Share

18

Re: Імпорт GEDCOM на сайті FTDNA

А з чого ж тоді вигружати ?

Авраменко (Вересочь), Безверхій (Пологи-Чобітки), Бережний ( ? ), Булат (Потоки), Гвоздецький (Медвеже), Глушко (Решетіловка), Кучеренко ( ? ), Костюк (Сміле), Крапівко ( ? ), Кочубей ( ? ), Мельник (Ковалі), Наріжний ( ? ),Олейник ( ? ) , Рябоштан (Галки), Суліма (Ольшаное), Тесленко ( ? ), Харченко ( ? ), Хрістіч (Белікі).

Share