701

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

зразу переходить на європейський сайт, де ціна вже 99 €!

Замовте через VPN
Тільки не обирайте проксі з UK, а то ціна буде взагалі у фунтах   smile

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
Thanks: ArturVer1

Share

702

Re: Розпродаж генетичних тестів

якийсь дивний 2019 рік. Вже 25-го листопада і до чорної п'ятниці 4 дні, а вони як зробили знижки 1-го листопада, так і тримають... Минулого року так і засипали новими знижками поступово в три стадії.

Маю надію, що сьогодні-завтра якісь колосальні чорноп'ятничні знижки викинуть на ринок.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

703

Re: Розпродаж генетичних тестів

Так ті знижки, які з 1 листопада, й так дуже непогані. Так що хіба що безпосередньо в четвер ще скинуть пару доларів на аутосомні тести, але й те залежить скоріше від рівня додаткових знижок на Ancestry (зараз там знижка з $99 до $59 і тільки в Штатах). А інакше - навіщо, з точки зору компанії? Лабораторію забезпечить роботою і MyHeritage.

MyHeritage, до речі, сьогодні оголосили про додаткові небувалі знижки smile

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

704

Re: Розпродаж генетичних тестів

borisovichi пише:
iromko пише:

зразу переходить на європейський сайт, де ціна вже 99 €!

Замовте через VPN
Тільки не обирайте проксі з UK, а то ціна буде взагалі у фунтах   smile

Краще вже ціна в фунтах з знижкою, ніж в євро без знижки :-)

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

705

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Так ті знижки, які з 1 листопада, й так дуже непогані. Так що хіба що безпосередньо в четвер ще скинуть пару доларів на аутосомні тести, але й те залежить скоріше від рівня додаткових знижок на Ancestry (зараз там знижка з $99 до $59 і тільки в Штатах). А інакше - навіщо, з точки зору компанії? Лабораторію забезпечить роботою і MyHeritage.

MyHeritage, до речі, сьогодні оголосили про додаткові небувалі знижки smile

Не тільки в США, в Великобританії також діють ці знижки.
Знижка на МХ на здоров'я 50 євро дійсно хороша. Нижче за 60 євро в них не було на цей тест.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

706

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Так ті знижки, які з 1 листопада, й так дуже непогані. Так що хіба що безпосередньо в четвер ще скинуть пару доларів на аутосомні тести, але й те залежить скоріше від рівня додаткових знижок на Ancestry (зараз там знижка з $99 до $59 і тільки в Штатах). А інакше - навіщо, з точки зору компанії? Лабораторію забезпечить роботою і MyHeritage.

MyHeritage, до речі, сьогодні оголосили про додаткові небувалі знижки smile

Не тільки в США, в Великобританії також діють ці знижки.
Знижка на МХ на здоров'я 50 євро дійсно хороша. Нижче за 60 євро в них не було на цей тест.

Чому ж, я два роки тому купував 2 набори MyHeritage за ціною 49 доларів кожен, і з безкоштовною доставкою зі Штатів. Зараз вони просять 49 євро, що таки трохи більше, з доставкою з Нідерландів. При цьому в Штатах вони по 39 долаоів продають набір, ціна діє до завтра.

При цьому знижки від Ancestry для Європи я таки знайшов, на Амазоні: https://www.amazon.de/s?me=A5ORGVBQK03W … 6795UKMFR9

Ще учора там була ціна 69 євро, а вже сьогодні - 49 євро з безкоштовною доставкою!

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer, luvi2

Share

707

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:
klymyshyn пише:

Так ті знижки, які з 1 листопада, й так дуже непогані. Так що хіба що безпосередньо в четвер ще скинуть пару доларів на аутосомні тести, але й те залежить скоріше від рівня додаткових знижок на Ancestry (зараз там знижка з $99 до $59 і тільки в Штатах). А інакше - навіщо, з точки зору компанії? Лабораторію забезпечить роботою і MyHeritage.

MyHeritage, до речі, сьогодні оголосили про додаткові небувалі знижки smile

Не тільки в США, в Великобританії також діють ці знижки.
Знижка на МХ на здоров'я 50 євро дійсно хороша. Нижче за 60 євро в них не було на цей тест.

Чому ж, я два роки тому купував 2 набори MyHeritage за ціною 49 доларів кожен, і з безкоштовною доставкою зі Штатів. Зараз вони просять 49 євро, що таки трохи більше, з доставкою з Нідерландів. При цьому в Штатах вони по 39 долаоів продають набір, ціна діє до завтра.

При цьому знижки від Ancestry для Європи я таки знайшов, на Амазоні: https://www.amazon.de/s?me=A5ORGVBQK03W … 6795UKMFR9

Ще учора там була ціна 69 євро, а вже сьогодні - 49 євро з безкоштовною доставкою!

Так, знижки на Ancestry на 10$ зараз вони 49$ до 02.12.2019.
Очікуєм знижки на FTDNA, думаю завтра, на чорну п'ятницю мали би трохи скинути. Не даремно ж вони писали що знижки 40% будуть до 28.11.2019р. :-)

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: ArturVer1

708

Re: Розпродаж генетичних тестів

Щодо знижок на MH, я також купляв два набори по 49$ кожний з безкоштовною доставкою. Думаю ціна 49 євро не суттєво відрізняється. Але нові тести я роблю вже в FTDNA. На MH думаю хіба що замовити здоров'я, ціна в 50євро дуже приваблива після 120 євро :-)

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: ArturVer1

709

Re: Розпродаж генетичних тестів

Скидки на Чёрную Пятницу(продлятся с 29 ноября по 3 декабря).Фэмили Фаундер по 49$ и бесплатная доставка китов!
1261x563

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

710

Re: Розпродаж генетичних тестів

1145x879

1258x729

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: kuks701

Share

711 ( 29-11-2019 12:10:47 змінене ArturVer )

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Скидки на Чёрную Пятницу(продлятся с 29 ноября по 3 декабря).Фэмили Фаундер по 49$ и бесплатная доставка китов!

вот они хитрули.
Мне нужно было один кит Y-ковый апгрейднуть еще и ФФ к нему. Расчитывал на 39 дол. США, как было в прошлом году, а они взяли и влепили 49 долл. на черную пятницу, что просто для апгрейда ФФ, что для нового кита - 49$.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: luvi1

Share

712

Re: Розпродаж генетичних тестів

DmitroR-2 пише:

Скидки на Чёрную Пятницу(продлятся с 29 ноября по 3 декабря).Фэмили Фаундер по 49$ и бесплатная доставка китов!
1261x563

Саме це я і чекав :-) знижки на ФФ до 49$ На безкоштовну доставку навіть не сподівався.
Хороший сюрприз. Надіюсь безкоштовна доставка не тільки по території США

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

713

Re: Розпродаж генетичних тестів

ай.. щось в цьому році FTDNA на чорну п'ятницю не дуже порадували.
Нічого взагалі не скинули на апгрейди на BIG-Y з 1-го листопада. Думав, хоч долларів 20 ще скинуть, але ж ні... прийшлось апгрейд з Y-37 до BIG Y-700 брати за 319 $. А міг би не чекати до 29-го листопада і взяти 1-го листопада.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-2, luvi2

Share

714

Re: Розпродаж генетичних тестів

Побачивши, що МН знизило ціну до 39 доларів, було зрозуміло, що ФТДНА "скидає" аутосомні тести на "прокладку", тим самим позбуваючись потреби зберігати зразки 25 років.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

715

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

ай.. щось в цьому році FTDNA на чорну п'ятницю не дуже порадували.
Нічого взагалі не скинули на апгрейди на BIG-Y з 1-го листопада. Думав, хоч долларів 20 ще скинуть, але ж ні... прийшлось апгрейд з Y-37 до BIG Y-700 брати за 319 $. А міг би не чекати до 29-го листопада і взяти 1-го листопада.

Так Dante Labs відкрило карти і зробило велику знижку ще місяць тому, а інших конкурентів у них немає, то який сенс було далі скидати ціну? smile

А щодо аутосомних тестів, то теж правда - якщо в клієнтів (MyHeritage) і так добре получається продавати їх, то навіщо ще й собі виставляти екстремальні знижки і втрачати прибутки. Тим більше, що при цінах в 39-49-59 доларів, тест вибирають не за ціною. Якщо всі родичі тестувались в Ancestry, то людина купить там, де брали її родичі. Знижка 10 доларів не суттєва, це - ціна трьох склянок латте.

https://www.worldfirst.com/us/blog/your … ks-prices/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kuks701

Share

716

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

Так Dante Labs відкрило карти і зробило велику знижку ще місяць...

як на мене, то до того Dante Labs зможе дійти тільки дуже забезпечена людина і точно - не початківець в ДНК-тестуванні.
Для новачка та середнячка, то ду-уже складно

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

717

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

Так Dante Labs відкрило карти і зробило велику знижку ще місяць...

як на мене, то до того Dante Labs зможе дійти тільки дуже забезпечена людина і точно - не початківець в ДНК-тестуванні.
Для новачка та середнячка, то ду-уже складно

Згоден, що то складно для новачка.Але щодо забезпеченості - навпаки. Тест від Dante Labs пропонувався за 189 доларів (з безкоштовним .BAM для клієнтів YFull). Це взагалі смішно, якщо порівнювати з ціною FTDNA ($399 Big-Y 700 + $100 .BAM файл).

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

718

Re: Розпродаж генетичних тестів

iromko пише:

...Тест від Dante Labs пропонувався за 189 доларів (з безкоштовним .BAM для клієнтів YFull). Це взагалі смішно, якщо порівнювати з ціною FTDNA ($399 Big-Y 700 + $100 .BAM файл).

навіть якщо це і так, то результати тесту, принаймні перші 12 маркерів, треба перевірити ще в іншій лабораторії + аутосоми. А то можна буде дуже довго і цікаво гратись з СНІПАМИ поштаря чи якоїсь іншої сторонньої людини.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: DmitroR-21

Share

719

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:

ай.. щось в цьому році FTDNA на чорну п'ятницю не дуже порадували.
Нічого взагалі не скинули на апгрейди на BIG-Y з 1-го листопада. Думав, хоч долларів 20 ще скинуть, але ж ні... прийшлось апгрейд з Y-37 до BIG Y-700 брати за 319 $. А міг би не чекати до 29-го листопада і взяти 1-го листопада.

зато взяли по курсу 24 smile

Thanks: iromko1

Share

720

Re: Розпродаж генетичних тестів

подскажите мне , я имею аккаунт на FTDNA и у меня сделан тест Family Finder.  Сейчас я хочу приобрести два теста FF для своих близких.  - мне для этого нужно для каждого создавать новый аккаунт и через него заказывать?

Поиск предков: Полтава:(Пискун); Бабайковка:(Пискун); Кубань:(Пискун, Чернуха, Зализняк, Королевский); Ользон:(Серебренников); Усолье-Сибирское:(Серебренников);  Харьков:(Ткаченко); Орел:(Черенов, Титков); Каракан:(Зайцев); Могилевская губ.:(Зайцев, Довбенько); Грушеваха:(Гончар, Долженков); Константиновка:(Ефименко, Безуглый, Ракло, Бережной, Киценко, Харьковский); Бекетовка:(Яковлев); х.Кислый:(Кислый); Ворожба:(Кислый, Логвин, Крамар, Курило)

Сайт rim

Share

721

Re: Розпродаж генетичних тестів

rim пише:

подскажите мне , я имею аккаунт на FTDNA и у меня сделан тест Family Finder.  Сейчас я хочу приобрести два теста FF для своих близких.  - мне для этого нужно для каждого создавать новый аккаунт и через него заказывать?

нет, не нужно создавать аккаунты. Они создадутся автоматом.
Просто заходите в основной свой аккаунт, и покупайте два набора... затем Вам придут письма с новыми логинами и паролями под новые наборы (людей)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: rim, DmitroR-22

Share

722

Re: Розпродаж генетичних тестів

rim пише:

подскажите мне , я имею аккаунт на FTDNA и у меня сделан тест Family Finder.  Сейчас я хочу приобрести два теста FF для своих близких.  - мне для этого нужно для каждого создавать новый аккаунт и через него заказывать?

Просто зайти на сайт без логіна, і замовити тест. Це буде два різних замовлення, але електронну пошту кожного разу можете вказувати одну й ту ж саму. Після замовлення Вам прийде на е-мейл логін-пароль для нових акаунтів, у кожного протестованого він свій. Керувати усіма можете Ви за потреби.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

723

Re: Розпродаж генетичних тестів

ArturVer пише:
rim пише:

подскажите мне , я имею аккаунт на FTDNA и у меня сделан тест Family Finder.  Сейчас я хочу приобрести два теста FF для своих близких.  - мне для этого нужно для каждого создавать новый аккаунт и через него заказывать?

нет, не нужно создавать аккаунты. Они создадутся автоматом.
Просто заходите в основной свой аккаунт, и покупайте два набора... затем Вам придут письма с новыми логинами и паролями под новые наборы (людей)

под своим аккаунтом не дает выбрать два теста FF, потому как у меня он есть. Значит только для нового покупателя.

Поиск предков: Полтава:(Пискун); Бабайковка:(Пискун); Кубань:(Пискун, Чернуха, Зализняк, Королевский); Ользон:(Серебренников); Усолье-Сибирское:(Серебренников);  Харьков:(Ткаченко); Орел:(Черенов, Титков); Каракан:(Зайцев); Могилевская губ.:(Зайцев, Довбенько); Грушеваха:(Гончар, Долженков); Константиновка:(Ефименко, Безуглый, Ракло, Бережной, Киценко, Харьковский); Бекетовка:(Яковлев); х.Кислый:(Кислый); Ворожба:(Кислый, Логвин, Крамар, Курило)

Сайт rim

Share

724

Re: Розпродаж генетичних тестів

rim пише:

под своим аккаунтом не дает выбрать два теста FF, потому как у меня он есть. Значит только для нового покупателя.

Заходите на корзину (правый верхний угол, если смотрите на ПК) и там ищите + Add an additional kit

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

725 ( 30-11-2019 09:36:11 змінене klymyshyn )

Re: Розпродаж генетичних тестів

luvi пише:
rim пише:

подскажите мне , я имею аккаунт на FTDNA и у меня сделан тест Family Finder.  Сейчас я хочу приобрести два теста FF для своих близких.  - мне для этого нужно для каждого создавать новый аккаунт и через него заказывать?

Просто зайти на сайт без логіна, і замовити тест. Це буде два різних замовлення, але електронну пошту кожного разу можете вказувати одну й ту ж саму. Після замовлення Вам прийде на е-мейл логін-пароль для нових акаунтів, у кожного протестованого він свій. Керувати усіма можете Ви за потреби.

Не знав що для різних людей можна використовувати один ємейл. Я вже їх штук 5 створив щоб зареєструвати всіх родичів в FTDNA. Те що кожний може заходити тільки під своїм логіном і паролем це було зрозуміло одразу. Ну це дуже незручно. Краще би FTDNA зробив можливість переключатися між родичами, як це зробив MH.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

726

Re: Розпродаж генетичних тестів

Точно можна, у мене майже всі мої так заведені.
Можливо й зроблять колись. А може й ні, їм би з усім іншим порозбиратися.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: ArturVer1

Share

727

Re: Розпродаж генетичних тестів

Хто замовляв тести на чорну пятницю, кіти вже відправляють чи ні? Є з цього приводу якась інформація?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

728

Re: Розпродаж генетичних тестів

Так, вчора (понеділок) почали відправляти
Your order has been shipped. Below are your shipment details.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

729

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Хто замовляв тести на чорну пятницю, кіти вже відправляють чи ні? Є з цього приводу якась інформація?

знайшов відповідь на своє запитання:
Я щойно оформив замовлення. Скільки часу знадобиться комплект, щоб дістатися до мене?
Після того, як ви замовили, ми, як правило, наступного робочого дня набираємо поштові набори першого класу з нашого офісу в Х'юстоні, Техас. Для замовлень у США час транзиту DHL зазвичай становить від 2 до 8 робочих днів. Однак, залежно від вашого місцезнаходження, це може бути цілих 10 робочих днів. Міжнародні замовлення можуть зайняти кілька тижнів.

Важливо: Через велику кількість замовлень у сезони розпродажів та свят, час доставки може бути більшим, ніж зазвичай, внаслідок внутрішніх затримок та затримок із DHL. Будь ласка, вимагайте прискореної доставки, якщо вам потрібно замовлення, доставлене до свята. Зауважте, що за пришвидшене відправлення стягуються додаткові збори. Щоб замовити швидку доставку, зверніться до служби підтримки клієнтів за телефоном (713) 868-1438 у понеділок до п’ятниці 9 ранку до 17 вечора CT.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

730

Re: Розпродаж генетичних тестів

borisovichi пише:

Так, вчора (понеділок) почали відправляти
Your order has been shipped. Below are your shipment details.

Мій відправили сьогодні, після того як я написав повідолення на форумі і до них в підтримку з цим питанням :-)

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

731

Re: Розпродаж генетичних тестів

Получила  впервые заказанные у MyHeritage наборы для тестирования (ранее  наборы заказывала в FTDNA). Поэтому возникли вопросы, требующие уточнения:
- в карточке DNA Kit Activation Reminder в строке Name of person указываем имя персоны из своего Дерева на MyHeritagе?
Подпись и согласие этой персоны не требуется?
- биоматериал в лабораторию отсылать в полученных вместе с набором  белых пузырчатых конвертах с адресом получателя? Эти конверты размером меньше конвертов от ФТДНА, поэтому карточка DNA Kit Activation Reminder в конверт не помещается. Её можно обрезать?

Share

732

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3 пише:

Получила  впервые заказанные у MyHeritage наборы для тестирования (ранее  наборы заказывала в FTDNA). Поэтому возникли вопросы, требующие уточнения:
- в карточке DNA Kit Activation Reminder в строке Name of person указываем имя персоны из своего Дерева на MyHeritagе?
Подпись и согласие этой персоны не требуется?
- биоматериал в лабораторию отсылать в полученных вместе с набором  белых пузырчатых конвертах с адресом получателя? Эти конверты размером меньше конвертов от ФТДНА, поэтому карточка DNA Kit Activation Reminder в конверт не помещается. Её можно обрезать?

Я давно надсилав в Херітадж, так що точно вже не пригадаю що там і як.
Активація на особу, яка здала зразок, це зрозуміло. Не обов'язково щоб вона була в дереві.
Згода наскільки пригадую письмово в Херітадж не потрібна як в ФТДНА.
Так, біоматеріал надсилати в конверті який додається, там вже є адреса надрукована.
Навіщо надсилати корточку активації назад я не розумію. Активуєте її на сайті та й все. Для Херітадж
важливий сам зразок, номера там є здається на тубах, ви зєднуєте ці номера з людьми в профілі.
Ніби все так. Якщо хто знає краще, поправте мене.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

733

Re: Розпродаж генетичних тестів

klymyshyn пише:

Активація на особу, яка здала зразок, це зрозуміло. Не обов'язково щоб вона була в дереві.

Навіщо надсилати корточку активації назад я не розумію. Активуєте її на сайті та й все.  номера там є здається на тубах, ви зєднуєте ці номера з людьми в профілі.

Спасибо.
Как сделать "Активація на особу",  "Активуєте її (карточку) на сайті" и "зєднуєте ці номера з людьми в профілі."?

Share

734 ( 21-12-2019 23:32:15 змінене klymyshyn )

Re: Розпродаж генетичних тестів

На упаковці ззаді і на тубах є код активації.
Виглядає він MHxxxxxx. Заходите в свій профіль, в мене тут:
https://www.myheritage.com/dna/activate?lang=RU
І активуєте, тобто вводите цей код.
Я тільки не пригадую чи відразу треба вибрати на кого активувати чи пізніше. Загалом там все просто.
З набором мала би бути інструкція.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: mavra31

735

Re: Розпродаж генетичних тестів

mavra3 пише:

Получила  впервые заказанные у MyHeritage наборы для тестирования (ранее  наборы заказывала в FTDNA). Поэтому возникли вопросы, требующие уточнения:
- в карточке DNA Kit Activation Reminder в строке Name of person указываем имя персоны из своего Дерева на MyHeritagе?
Подпись и согласие этой персоны не требуется?
- биоматериал в лабораторию отсылать в полученных вместе с набором  белых пузырчатых конвертах с адресом получателя? Эти конверты размером меньше конвертов от ФТДНА, поэтому карточка DNA Kit Activation Reminder в конверт не помещается. Её можно обрезать?

Коли ви активуєте набір (це треба зробити перед відправкою назад) для іншої особи, у вас буде "галочка" з підтвердженням, що ви отримали згоду цієї особи. Ви її маєте відмітити разом підтвержденням ознайомлення з правилами і інформованою згодою на тестування.
На картці  DNA Kit Activation Reminder написано "Do not return this card to MyHeritage. Keep it for your record", тобто "Не повертайте цю картку MyHeritage, залиште її для власних записів". Картка зручна для тих, хто тестує багатьох родичів, щоб пам'ятати, який набір для кого. MyHeriatage не потрібна картка з іменем, вони зв'язують набір з особою під час активації.

Share