71

Re: Коммунистическая партия Советского Союза (КПСС)

LuckyLuke пишет:

Якби Ви хоч трохи описали біографію розшукуваної особи, я би відповів конкретніше. Але думаю, що це не оптимальний варінат. РГАНИ має зберігати лише квитки зразка 1973 р.

Ця особа - рядовий членів КП РС із 1953 року, що вказано в парт квитку, який було видано в 1974 році. Житель Полтавскої області.

Поделиться

72

Тоді так:

1. інфорація з партквитка зразка 1954 ркоку Вам нічого крім фото не принесе

2. вам відомі час та партійна органіація де він вступив до партії. У РГАСПИ є списки виданих партквитквитків по парторганізаціях (є і списки погашень). Тобто архів за цією інформацією може знайти номер партквитка а за ним і реєстраційну картку.

Сайт LuckyLuke

Поделиться

73

LuckyLuke,
А ДАПО хіба не може допомогти?

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Поделиться

74

Дякую всім за відповіді. Тепер підсумую.  В РГАСПИ я подавав запит, який нічого не приніс, в ДАПО звертався, у них є інформація лише по номенклатурі, а по рядових членах немає. Стосовно людини, про яку я шукаю, інформації в мене більш ніж достатньо, мене більше цікавить його батько, а ще більше - дід. Я гадав, що можливо через анкету члена партії щось знайду..... В Полтаві пошуки безрезультатні тому що даних по цікавому мені селі обмаль.... ось, якось так!

Спасибо сказали: LuckyLuke1

Поделиться

75

Oleksandrmivita пишет:

мене більше цікавить його батько, а ще більше - дід. Я гадав, що можливо через анкету члена партії щось знайду.....

Тоді Вам треба шукати не партійну анкету, а особову справу (про батьків писали у автобіографії) чи отаку анкету за місцем роботи.

Спасибо сказали: Oleksandrmivita1

Сайт LuckyLuke

Поделиться

76

Oleksandrmivita,
В ДАПО повинна зберігатися особова справа того, хто вступає в партію, а в ній має бути автобіографія з відомостими про батьків. А може і не бути.

Спасибо сказали: Oleksandrmivita1

Поделиться

77

litar Л пишет:

Oleksandrmivita,
В ДАПО повинна зберігатися особова справа того, хто вступає в партію, а в ній має бути автобіографія з відомостими про батьків. А може і не бути.

В ДАПО немає, я особисто їздив і запитував... Там тільки на представників партійної номенклатури.

Поделиться

78 (01-09-2019 13:13:15 отредактировано litar Л)

Oleksandrmivita,
А як це?!
В ДАЗО дивилася кілька таких справ.
Це не особова справа, там заява, автобіографія, рішення нізової парторганізації, приізвища тих хто рекомендував.

Поделиться

79 (14-10-2019 17:23:39 отредактировано mike.kilo)

Підкажіть будь ласка, як правильно скласти запит в РГАСПИ і чи не замало вхідних даних для пошуку там:
- ПІБ, дата та місце народження
- в партії був з 1919 по 1922, в справі репресованого в 1938 р. написано "исключен механически"
- місце прийому в партію відомо дуже приблизно (або Бахмут/Артемівськ, або Юзівка(Донецьк) - тут може бути місце роботи/парторганізації - Юзівський металургійний завод)
- номер партквитка невідомий

Є шанси щось знайти і пошук яких саме документів (по яким фондам) треба замовляти в запиті?

Бахмутські/артемівські Кіхтенко/Кіктенко/Кикот(ь)

Цікавить інформація:
переселення з Полтавської губ. в Бахмут і Бахмутський повіт Катеринославської губ. в кінці XVIIІ - 1-й пол. XIX ст.

Поделиться

80

номер партквитка невідомий пишет:

Є шанси щось знайти і пошук яких саме документів (по яким фондам) треба замовляти в запиті?

Без номера партійного билета навряд чи вдасться щось знайти.... Але спробувати варто.

Поделиться

81

mike.kilo пишет:

Підкажіть будь ласка, як правильно скласти запит в РГАСПИ і чи не замало вхідних даних для пошуку там:
- ПІБ, дата та місце народження
- в партії був з 1919 по 1922, в справі репресованого в 1938 р. написано "исключен механически"
- місце прийому в партію відомо дуже приблизно (або Бахмут/Артемівськ, або Юзівка(Донецьк) - тут може бути місце роботи/парторганізації - Юзівський металургійний завод)
- номер партквитка невідомий

Безумовно! У РГАСПИ є матеріали партійного перепису 1922 року. Якщо його не встигли виключити до проведення перепису, мають занйти анкету. Перепис складається зі списків членів по партосередків та анкет.

Спасибо сказали: Алёна, mike.kilo2

Сайт LuckyLuke

Поделиться

82 (15-10-2019 10:36:26 отредактировано mike.kilo)

LuckyLuke пишет:

Безумовно! У РГАСПИ є матеріали партійного перепису 1922 року. Якщо його не встигли виключити до проведення перепису, мають занйти анкету. Перепис складається зі списків членів по партосередків та анкет.

Дякую, а не підкажете структуру партперепису 1922 р., за географічним принципом первинних парторганізацій, чи як?

Бо я не знаю, де людина була в 1919-22 рр., вихожу з припущення - народився в Бахмуті, в 1932 присланий з Донецька(Сталіно) в Магнітогорськ одразу на посаду нач. цеху, значить до того мав неабиякий досвід роботи в металургії. Тобто (в порядку зменшення вірогідності) працював на одному з мет.заводів Донбасу: Юзівський або Макіївський або Єнакієвський або Краматорський.
Хоча, знайшов дещо: його страшого брата (і повного тезки, до речі) 2 дітей хрещені в Краматорську та Дружківці, а ще 1 чи 2 дальні родичі працювали на Краматорському металургійному...

Цікавить інформація:
переселення з Полтавської губ. в Бахмут і Бахмутський повіт Катеринославської губ. в кінці XVIIІ - 1-й пол. XIX ст.

Поделиться

83

На жаль, точно нічого не знаю. Знаю що є списки членів партосередків та анкети. При цьому, на жаль, РГАСПИ попереджає: "Обращаем Ваше внимание, что на хранении в РГАСПИ находятся не все материалы партийной переписи 1922 г.: документы по целому ряду регионов и населённых пунктов могут отсутствовать в этом документальном комплексе."

Спасибо сказали: mike.kilo1

Сайт LuckyLuke

Поделиться

84 (14-10-2019 22:34:56 отредактировано mike.kilo)

А що це значить фраза "из партии исключен механически", комусь траплялось таке?

Updated
Пишуть, що це значить кандидат не вступив в партію.
https://forum.vgd.ru/post/517/10550/p26 … #pp2661106
Буде щось в РГАСПИ в такому випадку?

Цікавить інформація:

Поделиться

85

mike.kilo пишет:

А що це значить фраза "из партии исключен механически", комусь траплялось таке?

Updated
Пишуть, що це значить кандидат не вступив в партію.
https://forum.vgd.ru/post/517/10550/p26 … #pp2661106
Буде щось в РГАСПИ в такому випадку?

Шановний, Ви панікер :)  За посиланням написано про КАНДИДАТА, а не про члена партії.

У мого прадіда було те саме: у 1920х вибув з партії "по болезни". Думаю, хворів і не ходив на партзібрання, тому й вибув.

Сайт LuckyLuke

Поделиться

86

LuckyLuke пишет:

Шановний, Ви панікер :)  За посиланням написано про КАНДИДАТА, а не про члена партії.

У мого прадіда було те саме: у 1920х вибув з партії "по болезни". Думаю, хворів і не ходив на партзібрання, тому й вибув.

"а вот щас абідна било" big_smile

Дякую, написав запит в архів, мінімум за місяць матиму відповідь.

Цікавить інформація:

Поделиться

87

из партии исключен механически

Т.е. не платил взносы и не ходил на собрания.
Писали что-то типа: длительное время не принимал участия в жизни организации

Поделиться

88 (26-11-2019 13:53:16 отредактировано mike.kilo)

LuckyLuke,
прийшла відповідь з РГАСПИ:

поиск учетно-партийных документов для лиц, вступивших в партию и выбывших из нее до 1926 г., не представляется возможным

Ще написали, що до першого партперепису 1926-27 рр. облік вівся тільки на місцях.

Цікавить інформація:
Спасибо сказали: LuckyLuke1

Поделиться