911

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

ArturVer пише:

Например, по материнской линии на FTDNA у меня гаплогруппа просто H, а Yfull прочитал ее еще более детально, как H-c1h1c40. К тому же и совпаденцев с БОП в 700 лет нашло. Что скажете, может такое быть по mtDNA тестам?

Так, це можливо. В принципі, на FTDNA в проектах адміни теж можуть подібні речі робити, якщо їх спитати чи попросити (це якщо гаплогрупний проект живий і є активні адміни). Але там притримуються стандартів йменування гаплогруп, які досить повільно міняються, і на кілька років відстають від картини (детального дерева гаплогруп), яку можна створити за наявними даними тестів. Тому YFull цим і зайнялися, мабуть, щоб не чекати по кілька років на оновлення дерева.

(ну, чи щоб зібрати зразки fasta файлів на халяву для своїх хазяїв з Луб'янки  yikes  )

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer1

Share

912

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Кстати, только что новый Кит попал в обработку в Батч № 1000 на ФТДНА

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

913

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Британські неврологи показали, що у лівшів є кілька мутацій в ДНК, які впливають на перевагу тієї чи іншої руки.

Команда з Оксфордського університету каже, що ці мутації у лівшів можуть впливати на вербальні навички, повідомляє BBC.

Дослідницька група звернулася до британського Біобанку — дослідження, в якому взяли участь близько 400000 чоловік, у яких була записана повна послідовність їх генетичного коду, їх ДНК. Трохи більше 38000 були лівшами. У дослідженні, опублікованому в журналі Brain, було виявлено чотири «гарячі точки».

«Це вперше говорить нам про те, що у переваги лівої чи правої руки є генетичний компонент», — сказала одна з дослідників, професор Гвеналль Дуо.

https://nv.ua/ukr/health/medicine/zvidk … 41092.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

914

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

[]

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

915

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Навіть нащадків відомих рабінів буває нелегко переконати зробити ДНК-тест

Challenges Involved in Conducting DNA Tests of PedigreedDescendants of Rabbinical Lineages

https://www.academia.edu/29834540/Chall … o=download

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

916

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

автореферат, де можна прочитати про Генеалогічні дослідження українського етносу. Цікаво:
https://drive.google.com/file/d/0B1bUIW … NjUU0/view

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

917

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Докторская диссертация генетика Ольги Утевской (2017) nrcrm.gov.ua/science/councils/dissertation/
Ищите в колонке справа такой текст:
1. Назва: “Генофонд українців за різними системами генетичних маркерів: походження і місце на європейському генетичному просторі”

Автор: Утєвська Ольга Михайлівна
(на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

918

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Наткнулся на интересный справочный англоязычный ресурс по ДНК:

(можно пользоваться автопереводчиком страниц в браузере, например, в гугл хроме -> правая клавиша мышки -> перевести страницу на ... язык)

Там много информации и по митохондриальным и по Y гаплогруппам и много всего:

https://www.eupedia.com/europe/dna_project_faq.shtml

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

919

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Хто підкаже як можна об'єднати дублі людей в ged файлі. В програмі "Дерево життя" об'єднав два файли ged, получилося багато дублів людей Як об'єднати двох людей через події в цій програмі я знаю. Але об'єднувати багато людей по одному не зручно. Може хто знає інші варіанти як це зробити?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

920

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

Хто підкаже як можна об'єднати дублі людей в ged файлі. В програмі "Дерево життя" об'єднав два файли ged, получилося багато дублів людей Як об'єднати двох людей через події в цій програмі я знаю. Але об'єднувати багато людей по одному не зручно. Може хто знає інші варіанти як це зробити?

З таким не стикався, але, якщо ніхто не підкаже, то раджу одразу це питання адресувати на службу підтримки самої программи по ел. пошті. Вони відповідають.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: klymyshyn1

Share

921 ( 24-11-2019 11:12:35 змінене mavra3 )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

В моем семейном древе четверо протестированных родственников являются представителями гаплогруппы  I2 - P37, их известные ранние предки проживали в разных регионах: Болгария, Украина, Курск,  Кунгур (Пермская губерния).
Присоединила результаты всех четырех к группе I2a Y-Haplogroup на FTDNA.

Дальше продублирую свое сообщение с "Форума уральской генеалогии" (моя мама рОдом из тех краев):
"Недавно прочитала сообщение одного из участников  группы I2a Y-Haplogroup , проживающего в Финляндии:
ibn.im/FX9baTP.

Гугл -перевод этого текста:

Я хотел бы поделиться своей историей. Я из Финляндии (Ира Вихреалехто), и я также управляю комплектом моего отца (Раймо Каутиайнен). Мои поиски дедушки начались 5 лет назад. Тогда у меня была семейная тайна, некоторые фотографии альбома моей бабушки и список имен военнопленных Красной Армии, которым летом 1943 года было приказано работать на месте работы моей бабушки. Моя бабушка никогда не говорила отцу, кем был его отец, и она умерла уже в 1960-х годах. Чем старше становился мой папа, тем больше секрет беспокоил его. Ему только сказали, что отец был «русским военнопленным». Поэтому я решил обыскать всех 15 человек в списке, который я получил из Финского военного архива, и провести ДНК-тест возможных кандидатов. Следующие годы я провел в архивах, русских мемориальных страницах и социальных сетях как в Финляндии, так и в России. Я закончил тем, что написал две книги о своем поиске, создал страницы для других детей военнопленных, я был в средствах массовой информации (телевидение, радио, печать), я делал блоги, организовывал встречи и открыл страницу в Facebook для всех людей, которые ищут свои неизвестные биологические материалы. члены семьи (в Финляндии). Мы также начали получать результаты, и многие люди нашли своих потерянных родственников. Я чувствовал себя прекрасно (и немного завидую). Лас-мая меня пригласили на презентацию в Петрозаводск, Карельский национальный архив, и они сделали там телевизионную программу обо мне. Одна женщина увидела это и предложила ей помощь. Тогда я нашел 5/15 мужчин из списка, поэтому я сказал: «Попробуй найти этот Анашкин для меня». Она сделала. Он был человеком на фотографии моей бабушки. У него был еще брат, 88 лет. Родственники сказали, что помогут с тестом. Мы заказали Family Finder и ждали с нетерпением много недель. Тест подтвердил, что Николай Анашкин был дядей моего отца (1920/168), поэтому его брат должен был быть моим дедом! В это воскресенье мы празднуем день отца в Финляндии, и мой папа, 75 лет, впервые в жизни смог пойти на кладбище и зажечь свечу для своего отца. Мы планируем посетить наших новых родственников и в России. Невозможное просто занимает немного больше времени. Если вы ищете, не сдавайтесь!

Прочитав "Николай Анашкин" вспомнила, что встречала это имя среди совпаденцев у кого-то из протестированных родственников...и нашла его у мамы
При этом, у мамы и Николая Анашкина имеется 89 общих совпаденцев, подавляющее большинство - из Финляндии."

Share

922

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

in 2018 more people took a DNA test than had done so in all previous years combined; the surge in numbers of ordinary people wanting to find out more about their health, ancestry and the secrets of their DNA shows no signs of abating.

https://www.techradar.com/best/its-all- … na-testing

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

923

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Хороший инструмент для анализа возможных родственных связей по аутосомным тестам и кускам общих сантиморганов.

https://dnapainter.com/tools/sharedcmv4

Можно из таблицы узнать, как общую информацию, так и подставить свои данные в поле и узнать о возможных вариантах предполагаемого родства

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

924

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

З 9 грудня 2019 року GEDmatch керує Verogen, Inc. ("Verogen") після придбання Verogen веб-сайту GEDmatch.
Я не особливо читав попередні правила конфіденційності. З якими зараз просять погодитися знову. Вони були такими ж?
Доступ до даних мають працівники фірми, включаючи волонтерів. Дані зливають поліції при першому ж проханню.
Дані можуть бути використані як і коли їм заманеться. Хто що про це думає?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: kbg_dnepr1

925

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

З 9 грудня 2019 року GEDmatch керує Verogen, Inc. ("Verogen") після придбання Verogen веб-сайту GEDmatch.
Я не особливо читав попередні правила конфіденційності. З якими зараз просять погодитися знову. Вони були такими ж?
Доступ до даних мають працівники фірми, включаючи волонтерів. Дані зливають поліції при першому ж проханню.
Дані можуть бути використані як і коли їм заманеться. Хто що про це думає?

Я особисто не надаю великого значення цим всім перипетіям, оскільки:
1. Не відчуваю потреби ховатись за вчинення якогось таємного злочину.
2. Не вважаю себе наскільки важливою персоною, щоб дані ДНК моїх родичів (мертвих чи живих) були використані для якихось таємних досліджень які могли б мені чи родичам нашкодити.
3. Якщо на основі даних досліджень справді буде розкрито якийсь таємний злочин, то я не буду відчувати якогось занепокоєння з приводу даного факту, бо вважаю, що якщо у людини є вагомі підстави для порушення закону, то вона має робити це відкрито, а не ховатися.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

926 ( 17-12-2019 10:57:15 змінене ArturVer )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

З 9 грудня 2019 року GEDmatch керує Verogen, Inc. ("Verogen") після придбання Verogen веб-сайту GEDmatch.
Я не особливо читав попередні правила конфіденційності. З якими зараз просять погодитися знову. Вони були такими ж?
Доступ до даних мають працівники фірми, включаючи волонтерів. Дані зливають поліції при першому ж проханню.
Дані можуть бути використані як і коли їм заманеться. Хто що про це думає?

Я читав минулі зміни правил (тоді, як з'являвся значок POLICE і потрібно було кожному зразкові або давати дозвіл на доступ до поліції, або відмовитись, але не показувало б тобі збіженців). А ще тоді говорилося про їх міссію і розумність допомогти поліції розкривати глухі злочини, такі, як наприклад, заради втіхи старої жіночки в церкві, яка грала на оргАні. (Просто вбивство заради розваги і воно просто не мало будь-якого мотиву). Я теж підтримую, що якщо зразок допоможе віднайти якогось психа-чикатилу, то це користь для суспільства і для маленьких діток. В принципі, поліція може і просто завантажити фальшивий аккаунт ДНК-родича, (а насправді, умовного Чікатило), і шукати спільних предків.
Це по-перше.

По-друге. Всі ми смертні, і в мене друг дитинства раптово помер у віці 33 років. І, чисто випадково може не стати нас, просто бац... і усе... Хтозна, чи не повикидають нащадкі всі наші напрацювання, ДНК-паролі... тощо. А так хоч в якихось загальних ДНК-базах будуть ДНК-наших предків. Може хтось потім з родичів-нащадків років через 100 ними скористається і відновить дерево.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

927 ( 17-12-2019 14:07:42 змінене kbg_dnepr )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Із смертністю нічого не поробиш, вона навіть на Інтернет-сайти та ДНК-бази розповсюджується, як і на цивілізації та людство в цілому (і навіть на галактики і Всесвіт) sad

Але доки ми живі, треба жити, саджати дерева (в тому числі генеалогічні) і будувати дома (в тому числі віртуальні типу ГЕНЕО) - через 3 місяці нам виповниться 5 років! smile

То сподіваймося, що ще на кільканадцять років нас вистачить (тьху, тьху, тьху!)... А осьо вже ось-ось і всі протестуються, і буде нам щастя wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

928

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Питання від моєї збіженки, ніби це так називається. Я на нього відповіді не знаю, бо з таким не стикався.
Вона зробила тест на Ансестрі, завантажила його на Херітадж, там в неї є збіг з певним далеким родичем.
Обидва завантажили ров файли на ФТДНА, там в них співпадінь немає. Чому так?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

929

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

Питання від моєї збіженки, ніби це так називається. Я на нього відповіді не знаю, бо з таким не стикався.
Вона зробила тест на Ансестрі, завантажила його на Херітадж, там в неї є збіг з певним далеким родичем.
Обидва завантажили ров файли на ФТДНА, там в них співпадінь немає. Чому так?

Маю схожий варіант, коли ФТДНА показує 2-4 кузен, а МН - нічого. І таких два випадки.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: gennadii54081

Share

930

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Balymba пише:
klymyshyn пише:

Питання від моєї збіженки, ніби це так називається. Я на нього відповіді не знаю, бо з таким не стикався.
Вона зробила тест на Ансестрі, завантажила його на Херітадж, там в неї є збіг з певним далеким родичем.
Обидва завантажили ров файли на ФТДНА, там в них співпадінь немає. Чому так?

Маю схожий варіант, коли ФТДНА показує 2-4 кузен, а МН - нічого. І таких два випадки.

А де робилися тести? ФТДНА і Херітедж чи інші компанії, а потім дані заливалися?

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

931

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

Питання від моєї збіженки, ніби це так називається. Я на нього відповіді не знаю, бо з таким не стикався.
Вона зробила тест на Ансестрі, завантажила його на Херітадж, там в неї є збіг з певним далеким родичем.
Обидва завантажили ров файли на ФТДНА, там в них співпадінь немає. Чому так?

Маю схожий варіант, коли ФТДНА показує 2-4 кузен, а МН - нічого. І таких два випадки.

А де робилися тести? ФТДНА і Херітедж чи інші компанії, а потім дані заливалися?

Тести робились в ФТДНА.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: klymyshyn1

Share

932

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn пише:

Питання від моєї збіженки, ніби це так називається. Я на нього відповіді не знаю, бо з таким не стикався.
Вона зробила тест на Ансестрі, завантажила його на Херітадж, там в неї є збіг з певним далеким родичем.
Обидва завантажили ров файли на ФТДНА, там в них співпадінь немає. Чому так?

Різні алгоритми порівняння даних. Плюс мало спільних сніпів в результатах - тести мабуть проводились в різний час різними технологіями. Зараз хіба що перетестуватись тому родичу прямо в FTDNA. Але чи варто заради далекого збігу - йому вирішувати. Реально, краще б Y-DNA тест замовив...

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

933 ( 23-12-2019 14:01:23 змінене kbg_dnepr )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

спеціальна тема для каліграфів у нас є, вона знаходиться у чи не передостанньому розділі практичних питань, між Некрополістикою та Етнографією: http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=238

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: klymyshyn1

Share

934

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

klymyshyn
В якому стовбчику слово - в п'ятому, чи в причині смерті?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: klymyshyn1

Share

935

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Перепрошую, з повагою до вас, але можете цю тему обговорювати за тим посиланням, що дала шановна пані адміністратор з Дніпра?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: gennadii54081

Share

936

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

ArturVer пише:

Перепрошую, з повагою до вас, але можете цю тему обговорювати за тим посиланням, що дала шановна пані адміністратор з Дніпра?

Без проблем.
Питання переніс в цю тему:
http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 74#p226674

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: ArturVer1

937

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

17 !!! найкращих !! сайтів для додаткового аналізу геному https://blog.genomelink.io/posts/the-17 … MsLIvWnmwE

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: klymyshyn1

Share

938

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

ДНК нет, но все равно интересно, если не туда, перенесите пожалуйста.

Royal & aristocratic families are known for their fondness of marrying within their own clique

www.datasketch.es/october/code/nadieh/

Share

939

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

питання по FTDNA - якщо є Family Finder, на Y-тести треба буде наново здавати, чи зроблять на тому ж матеріалі?

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

940

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Спробують зробити на "тому ж матеріалі"

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

941

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Давно известно, что значительную часть геномов эукариот составляют последовательности, которые не кодируют ничего полезного для клетки. Существенную долю из них составляют транспозоны, которые получили репутацию «эгоистичных элементов», — считается, что они паразитируют на аппарате транскрипции и репликации клеток, размножаясь, но не выполняя каких-либо функций. Благодаря последним исследованиям стало ясно, что эти элементы — важные участники адаптивной реакции клеток на стресс. Работа американских ученых проливает свет на новые детали пускового механизма этой реакции, включающего в себя саморасщепление SINE-элементов при участии вспомогательного белка EZH2.

https://elementy.ru/novosti_nauki/43359 … f_Rvz1z6bU

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

942 ( 19-01-2020 18:04:31 змінене kbg_dnepr )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Американська телевізійна передача "Знайти своє коріння" (Finding your roots)

Henry Louis Gates, Jr. on the Importance of Genealogy

https://www.pbs.org/wnet/amanpour-and-c … genealogy/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: gennadii54081

Share

943

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Как менялось население Земли
https://www.youtube.com/watch?v=PUwmA3Q0_OE

в 1000 г. нашей эры всего 256 млн было, а 10000 г до н.э. население планеты составляло менее 1 млн человек.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

944 ( 08-02-2020 18:49:32 змінене Yulita )

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Вихвалюся ще одним генетичним родичем smile
Цього разу бавилася з новою функцією 23andMe - Your Family Tree, вони намагаються на підставі генетичних збігів будувати родинне дерево. Функція ще в режимі тестування. Вони постійно допилюють різні можливості.
Щойно виявила, що можна вносити в дерево непротестованих предків, щоб співпаденці могли бачити можливі лінії споріднення, трохи пізніше обіцяють зробити можливим коригування зв'язків, наприклад, якщо племінника на дереві показує як зведеного брата.
У дідуся давно "висів" доволі близький (як для слов'янського сегмента) співпаденець (0,7% і 5 УПСов, по предиктору Third to Fourth Cousin).
Все, що "родич" знав про предків, це те, що дідусь та бабуся познайомилися й одружилися в Китаї, потім у 1940-х перебралися до Филиппин, а вже на початку 1950-х - до США.
Дід Тешин був родом з Сибіру, а бабуся Малиновська - з Приморського краю, та мала московське коріння.
Пішла шарудіти по базах МН і знайшла запис про смерть Миколи Тешина. В черговий раз подякувала бюрократичним формам, що заведені у США, які вимагають для чоловіків вказувати дівоче прізвище матері (навіщо воно потрібне для реєстрації смерті не знаю, але не втомлююся радіти, що воно є). І тут маємо 100% збіг - у його матері було прізвище Дзюман! Таке ж саме прізвище було у моєї прапрабабусі.
З огляду на те, що прізвище рідкісне, то на 100% це повинна була б бути якась її родичка.
Незабаром отримала копії реєстраційних карт на Миколу Тешина та його мати з Шанхаю.
Я очікувала родичку, але навіть не припускала, що це виявиться рідна молодша сестра моєї прапрабабусі Ганни - Наталя Никонівна Дзюман!
Коли моя Ганна одружилася та вирушила з чоловіком на Далекий схід, Наталі було всього 4 роки й вона залишалася з батьками в Київській губернії. Подальша її доля була невідома.
Тепер виходить, що на 1898 рік вона ще була в Київській губернії
В 1916 в Іркутську в неї народжується син Микола.
В 1938 вона вже була вдовою й отримувала разом з Миколою візу в Харбіні, на 1942 вони вже були в Шанхаї.
З Филиппин Микола емігрував до США без матері, тільки з дружиною та дітьми.
Чи то Наталя померла до того часу, чи то одружилася вдруге та залишилася у Китаї. Але перший варіант більш вірогідніший.
Тепер буду чекати відповідь з Хабаровського і Іркутського архівів, хочу, якщо вийде,  простежити долю Наталі.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

945

Re: ДНК-теревені / ДНК-посиделки

Пані Юліто, вітаю з успіхом!
Мені теж ДНК-лихоманка принесла збіженку, з якою наче є шанс відстежити загального предка десь у середині Х1Х ст. - в молодої дівчини з Москви співпадають з моєю мамою 0,56%, а її мама розповіла, що предки з того самого села у Симбірській губ., з якого й мамини Алькіни.
Як би тепер не налякати дівчину своїм ентузіазмом і взнати більше про її Галкіних???

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: gennadii54081

Share