1

Тема: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

Мені здається, що наша спільнота повинна дбати, в тому числі, про якість генеалогічних послуг та інформувати початківців про можливі ризики генеалогічних послуг.

Адже люди здебільшого звертаються до професійних дослідників там, куди не можуть дістатися самостіно. І дуже часто не знають про дослідника нічого крім того, що той сам розповідає про себе на своєму сайті або в телефонній розмові / електронному листі.

Ми всі люди - хворіємо, забуваємо, маємо багато справ і т.п., але якщо беремо гроші за роботу, то гроші треба відробляти або інформувати замовника про всі перешкоди та затримки.

Я переконана, що про всі непорозуміння з виконавцем і незадоволення його працею треба говорити публічно - тільки так професійна генеалогія зможе стати дійсно професійною.

Так, замовники теж бувають не дуже зручні - що ж, і про це теж треба писати, щоб вберегти колег від спілкування з небезпечною людиною.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

2 ( 19-10-2019 15:30:26 змінене kbg_dnepr )

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

Це була передмова, пов'язана з тим, що я побачила на ВГД ось такі повідомлення:

2017 p. trianglum:
Заказала генеалогическое исследование на Украине Сергею Бурлачко. Оплатила работу еще в начале мая 2014 г.. Прошло 3 года... Ни отчетов, ни результатов, НИЧЕГО!!!!!
На письма не отвечает, к телефону не подходит!
Не обращайтесь к Сергею Бурлачко - он XXXXX!
forum.vgd.ru/index.php?...p;u=786177
Его сайт: www.genealogy-ua.com
Почта: tpkservice@gmail.com
info@genealogy-ua.com

2019 р., idylle

Мне он деньги вернул в свое время после долгих битв.
Потом, кстати, совершенно забыв, видимо, о конфликте (что тоже его характеризует не с лучшей стороны)), писал мне снова и снова, предлагая услуги в разных архивах, когда я искала исследователей в разных темах здесь, на форуме. Я его просто игнорировала уже. Сейчас включила в черный список.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

3 ( 19-10-2019 19:13:55 змінене kbg_dnepr )

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

Колега написав приватне повідомлення, що згадана на ВГД ситуація неоднозначна, замовниця теж була не янгол.

Я схильна все ж залишити те, що скопіювала з ВГД.

Я думаю, що і про мене хтось може багато чого цікавого написати - я схильна всім все обіцяти, а потім робити це впродовж 3 років. Мене треба постійно штовхати, щоб я зробила те, що обіцяла.

І 2014-2017 були дуже складні часи у нас в країні (вони й зараз подекуди не набагато легші), але взяти гроші і не відповідати в телефон - не добре. Таке буває, це не перший випадок, про який я чую. Це значить, що замовнику варто бути обережним з виконавцем, якого він не знає - не платити все авансом, домовлятися про поетапне виконання і поетапну оплату і т.п.

Я думаю, що якщо виконавець буде знати, що про такий випадок напишуть на форумі, то він трохи уважніше ставитиметься до замовника, щоб не псувати собі карму і не створювати погану рекламу.

Так, і все це погано й для інших, хто сумлінно виконує свої зобов'язання. Але, панове, я думаю, що недалекі ті часи, коли замовники будуть скаржитися не на форумах, а в суді, і це буде набагато дорожче. То я пропоную вже зараз тренувати прозорість.

Чи будемо робити вигляд, що все добре і всі ми біленькі й пухнасті, а тему видалити?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

4

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

Как по мне, то тема нужная. Удалять её не недо!

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)
Thanks: tanya_hurt, luvi2

Share

5

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

kbg_dnepr пише:

Колега написав приватне повідомлення, що згадана на ВГД ситуація неоднозначна, замовниця теж була не янгол.

Сложно судить, не зная сути проблемы. Лично для меня ключевой момент здесь тот, что подрядчик не выходил на связь. Бывают разные ситуации и трудности, но всегда можно найти время и слова, чтобы объясниться с заказчиком...

Хотіли розстріляти цей народ? / Не вийшло – хочете його ділити?
Хоч прикладіть усіх своїх щедрот, / Не вийде – ми ж Господні діти...
Кочан (Кочановский, Кочаненко)
Шолудько (Шолудченко, Жолудко)

Share

6

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

kbg_dnepr пише:

Я думаю, що і про мене хтось може багато чого цікавого написати - я схильна всім все обіцяти, а потім робити це впродовж 3 років. Мене треба постійно штовхати, щоб я зробила те, що обіцяла.


Коли щось комусь обіцяєш, то людина покладає надію на цю допомогу, розраховує, що її питання вирішиться. Особливо, коли обставини складні.
Треба мати почуття відповідальності. Тим паче тим, хто бере гроші.

Share

7

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

Сразу хочу предупредить что информация даннорго форума не касается. 
просто хочу информаировать людей дабы не попали в просак


Здравствуйте ув. пользователи ресурса.
хочу Вас предостеречь от жулика, мошенника, некомпетентного специалиста,
хама и негодяя Vikarii ( Валерий Каминский), Израиль.. Отец Пользователя Бибигон..

На  форуме нашла, судя по отзывам, самого компетентного и профессионального человека, занимающегося поиском родственных связей.
Схема работы следующая: человек просит перевести предоплату для, как было озвучено,
« для начального поиска».
Сам персонаж находится в Израиле, а так называемые «исполнители» в иных странах.
(А может быть , их не существует вовсе.)
Ввиду отсутствия у Валерия связей и контактов в архивах, загсах и других структурах, сроки запросов ещё дольше чем бы это делалось самостоятельно.
При этом персонаж, находящийся в Израиле, сам принимает решение каким именно путём он будет вести поиск. При этом методы и пути не подлежат никакой логике.
Далее мне было сказано чтобы я ждала полтора месяца одного запроса в архив. Один запрос при этом стоит 60 евро.
Каждый последующий шаг или слово разъяснения стоит дополнительных денег.
При этом гарантий что за эти деньги будет получена хоть какая то информация не даётся.
Ещё один интересный момент - сразу после перевода денег, персонаж Валерий стал общаться очень резко и практически по хамски, называя моего дедушку - героем, и отказывался что либо объяснять. негативные отзывы у себя на аккаунте удаляет. 

Итог: к сотрудничеству категорически не рекомендую. Очень надменный, непрофессиональный, некомпетентный и безосновательно дорого предоставляющий услуги рядовой человек. Плюс Хам.

Share

8

Re: Не раджу звертатися! / Не советую обращаться!

татьянахутова пише:

Сразу хочу предупредить что информация даннорго форума не касается. 
просто хочу информаировать людей дабы не попали в просак


Здравствуйте ув. пользователи ресурса.
хочу Вас предостеречь от жулика, мошенника, некомпетентного специалиста,
хама и негодяя Vikarii ( Валерий Каминский), Израиль.. Отец Пользователя Бибигон..

На  форуме нашла, судя по отзывам, самого компетентного и профессионального человека, занимающегося поиском родственных связей.
Схема работы следующая: человек просит перевести предоплату для, как было озвучено,
« для начального поиска».
Сам персонаж находится в Израиле, а так называемые «исполнители» в иных странах.
(А может быть , их не существует вовсе.)
Ввиду отсутствия у Валерия связей и контактов в архивах, загсах и других структурах, сроки запросов ещё дольше чем бы это делалось самостоятельно.
При этом персонаж, находящийся в Израиле, сам принимает решение каким именно путём он будет вести поиск. При этом методы и пути не подлежат никакой логике.
Далее мне было сказано чтобы я ждала полтора месяца одного запроса в архив. Один запрос при этом стоит 60 евро.
Каждый последующий шаг или слово разъяснения стоит дополнительных денег.
При этом гарантий что за эти деньги будет получена хоть какая то информация не даётся.
Ещё один интересный момент - сразу после перевода денег, персонаж Валерий стал общаться очень резко и практически по хамски, называя моего дедушку - героем, и отказывался что либо объяснять. негативные отзывы у себя на аккаунте удаляет. 

Итог: к сотрудничеству категорически не рекомендую. Очень надменный, непрофессиональный, некомпетентный и безосновательно дорого предоставляющий услуги рядовой человек. Плюс Хам.

Він мені запропонував допомогу на ВГД, у досить своєрідній манері - запропонував спочатку оплатити те, що він мені написав як відповідь в темі (з цієї відповіді я не отримав НІЧОГО нового) - 100 євро. А потім продовжити розмову. Я прочитав його пропозицію, але був в дорозі і одразу не відповів. То ж він, побачивши що я прочитав і не відповів пожалівся що й так мені зробив знижку на "консультацію" в темі, написав що зрозумів - я платити не буду, й побажав всього найкращого.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин