71

Re: MyHeritage DNA

До речі, може комусь буде корисне. MH окремо ставлять Балтію (як Східна Європа) і Фінляндію (відноситься там до Північної та Західної Європи). На FTDNA такого поняття, як Балтія не зустрічається.
І я, особисто, беру до уваги лише етнічні карти з FTDNA так як MH показує якусь "дічь"

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko, mike.kilo2

Share

72

Re: MyHeritage DNA

AleksML пише:

Шановні, а вони якось змінюють алгоритми із часом? Чи може етнічна мапа змінитись? У когось були такі випадки? Дякую.

в FTDNA за останні десять років двічі змінювали.

Thanks: AleksML1

Share

73

Re: MyHeritage DNA

MyHeritage обіцяв оновити оцінку етнічної приналежності "пізніше цього року". smile

Thanks: iromko, luvi, AleksML3

Share

74 ( 23-05-2019 14:23:52 змінене klymyshyn )

Re: MyHeritage DNA

В MyHeritage нова послуга визначення здоров'я за 120$. Знаю що таке ж є в FTDNA та 23andme за 100$. Хтось собі таке робив? В якій компанії це найкраще досліджувати і чому саме там?

Post's attachments

Screenshot_2..jpg 135.19 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

75

Re: MyHeritage DNA

klymyshyn пише:

В MyHeritage нова послуга визначення здоров'я за 120$. Знаю що таке ж є в FTDNA та 23andme за 100$. Хтось собі таке робив? В якій компанії це найкраще досліджувати і чому саме там?

FTDNA не пропонує звіти про здоров'я. Вони навіть на старому чіпі спеціально не включали тестування SNP, які могли б використовуватись у формуванні таких звітів. А оскільки MyHeritage користується результатами з того ж чіпу, звіти будуть так собі, якщо Ви тестувались до переходу на новий чіп.

Звіти ж від 23andMe є трохи обмеженими, але звичайні споживачі їх непогано беруть в супермаркетах. "In October 2015, 23andMe obtained permission to provide customers with some information, such as carrier status, for 36 genetic disorders." Дивіться більше у статті: https://dna-explained.com/2017/04/24/wh … t-is-best/

Судячи по описанню, нові звіти MyHeritage мають бути іншими. Але я поки що не бачив порівнянь по суті, вони ж зовсім недавно їх анонсували.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: klymyshyn1

Share

76

Re: MyHeritage DNA

iromko пише:

В MyHeritage нова послуга визначення здоров'я за 120$. Знаю що таке ж є в FTDNA та 23andme за 100$. Хтось собі таке робив? В якій компанії це найкраще досліджувати і чому саме там?

FTDNA не пропонує звіти про здоров'я. Вони навіть на старому чіпі спеціально не включали тестування SNP, які могли б використовуватись у формуванні таких звітів. А оскільки MyHeritage користується результатами з того ж чіпу, звіти будуть так собі, якщо Ви тестувались до переходу на новий чіп.

Звіти ж від 23andMe є трохи обмеженими, але звичайні споживачі їх непогано беруть в супермаркетах. "In October 2015, 23andMe obtained permission to provide customers with some information, such as carrier status, for 36 genetic disorders." Дивіться більше у статті: https://dna-explained.com/2017/04/24/wh … t-is-best/

Судячи по описанню, нові звіти MyHeritage мають бути іншими. Але я поки що не бачив порівнянь по суті, вони ж зовсім недавно їх анонсували.

Посилання дуже класне. Знайшов багато корисної інформації, яку я не розумів. Важливо що все в одному місці. Думаю що ще не раз буде вертатися на цей сайт і читати там, щоб більше розуміти суть днк генеалогії.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: iromko1

77

Re: MyHeritage DNA

Щодо звітів про здоров'я на сайті MyHeritage. Згідний з автором наведеної вище статті, що якщо є вже проведений тест днк, то краще і набагато дешевше визначити ризики здоров'я за допомогою сайту Promethease. За допомогою програми для ПК це можна зробити і безкоштовно. Але визначає ризики ця програма ДУЖЕ довго. На їхньому сайті зроблять аналіз швидше, але коштує це зараз 12$. Єдине Promethease не аналізує файли MyHeritage, зроблені у 2019 році на новому чіпі. Це можуть зробити користувачі, які тестувалися в FTDNA і інших компаніях. Думаю MyHeritage зробила це спеціально, щоб ті що тестувалися в них, купляли визначення медичних ризиків тільки в них.

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

78

Re: MyHeritage DNA

всім привіт. Ось і я тиждень тому надіслав у США матеріал для дослідження. З нетерпінням тепер чекаю. Тема для мене досить нова та дуже цікава. А сьогодні ось нагуглив цей форум.

Share

79

Re: MyHeritage DNA

Привіт всім. Сьогодні отримав результат, трохи менше двох місяців зайняло часу від замовлення набору і місяць від надсилання до США. Підкажіть, як опрацьовувати ДНК-збіги по спільній ДНК, спільним сегментам та найбільшому сегменту? Не судіть строго, я в цьому новачок, хочу розібратися. З повагою

Share

80

Re: MyHeritage DNA

І ще питання: хотів результати завантажити на familytreedna, вибрав необхідний тест, після підтвердження видається таке повідомлення: 

There was an error processing your Autosomal Transfer.
FamilyTreeDNA is only able to accept MyHeritage account transfers that contain DNA data created within the 6 months prior to the time of the transfer. We are sorry for any inconvenience this may cause


Share

81

Re: MyHeritage DNA

МХ випускає власний ДНК-тест медичних ризиків https://www.the-scientist.com/news-opin … bate-66115

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

82

Re: MyHeritage DNA

Новина, може комусь стане в нагоді!

myheritage вже почали підтримувати нові RAW-файли від FTDNA, які з квітня місяця 2019 року не завантажувались. Щойно файли трьох персон без проблем завантажив і вони стали в обробку smile  і написало, мов очікуйте результати через 5-7 днів:)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: iromko1

Share

83

Re: MyHeritage DNA

ArturVer пише:

Новина, може комусь стане в нагоді!

myheritage вже почали підтримувати нові RAW-файли від FTDNA, які з квітня місяця 2019 року не завантажувались. Щойно файли трьох персон без проблем завантажив і вони стали в обробку smile  і написало, мов очікуйте результати через 5-7 днів:)

Мої десь 3-4 неділі назад обробились і є результати.   Видно є якась черга обробки.

Thanks: ArturVer, luvi2

Share

84

Re: MyHeritage DNA

Хочу похвалити MyHeritage. smile  
Показують цілком реальні результати для моєї мами, лише з двома категоріями: 53,1% у Східній Європі та 46,9% з Балкан.
Її батьки були з Умані та півночі Одещини.

Share

85

Re: MyHeritage DNA

В мене питання до знавців MyHeritage та Family Tree Builder:  чи можна експортувати дані FTB у gedcom? як?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

86

Re: MyHeritage DNA

kbg_dnepr, в офлайн программе в меню Файл.
Онлайн: Древо - Управление -  Экспорт GEDCOM

Thanks: kbg_dnepr1

Share

87

Re: MyHeritage DNA

Пані Ірино, дуже дякую!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: notizia1

Share

88

Re: MyHeritage DNA

Пояснення як працює браузер хромосом. Давно шукав цю інформацію. Моживо комусь будет корисною:
https://blog.myheritage.com/2018/03/maj … a-matches/

Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a

89

Re: MyHeritage DNA

За останніми даними, в базі даних користувачів MyHeritage на кінець 2019 р. вже 3.77 мільйона результатів аутосомних тестів.

https://blog.myheritage.com/2019/12/wra … stic-2019/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

90

Re: MyHeritage DNA

І мій тест з FTDNA тепер в тому числі. Причому в цій базі у мене співпаденець на прізвище Яценко. Правда дуже далекий, але ж може вдасться через нього знайти звідки збіг мій далекий предок. Написав листа, чекаю відповіді.

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

91 ( 23-02-2020 15:15:15 змінене mike.kilo )

Re: MyHeritage DNA

Щось в них там з алгорітмами підрахунку співпадінь не те. Завантажив файл з FF FTDNA - на MyHeritage в ethnic map повна фігня (не збігається ні з ftdna, ні з гедматч) і в співпадінцях на першому місці якась французька бабця (150 shared, 50 longest block)

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

92

Re: MyHeritage DNA

Дивно, в мене поки 3 тести - усі більш-менш збігаються, хоча невеликі відмінності є (у межах 3-4%). А що саме у вас не збігається? По збіженцях - може та бабця нащадок якоїсь гілки, що емігрувала? Там є її дерево або спільні збіженці з України?

Thanks: DmitroR-21

93

Re: MyHeritage DNA

mike.kilo пише:

Щось в них там з алгорітмами підрахунку співпадінь не те. Завантажив файл з FF FTDNA - на MyHeritage в ethnic map повна фігня (не збігається ні з ftdna, ні з гедматч) і в співпадінцях на першому місці якась французька бабця (150 shared, 50 longest block)

Вы пишите этой "бабке", пока она ещё жива и узнавайте что к чему. Совпадение у Вас с ней хорошее и довольно близкое. Например у моего отца человек с примерно такими данными по результату оказался дочерью его троюродной сестры.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

94 ( 02-03-2020 01:51:06 змінене mike.kilo )

Re: MyHeritage DNA

Акаунт "бабці" ведуть нащадки, з ними теж є збіги, але звісно менше. Так що написати є кому.

МН каже таке:
Балтія 53,1% 487
Балкани 41,7% 619
Євреї Ашкеназі 2,8% 921
Центральна Азія 2,4% 15
Східна Європа 0% 819


FTDNA FF:
European 96%
- East Europe 74%
- Southeast Europe 12%
- Scandinavia 10%
East Asian 3%
- Northeast Asia 3%
Trace Results
- Siberia <1%


Gedmatch:
Eurogenes K13
#    Population    Percent
1    Baltic    39.68
2    North_Atlantic    20.87
3    West_Med    14.42
4    West_Asian    11.79
5    East_Med    5.98
6    Siberian    3.42
7    East_Asian    1.79
8    Red_Sea    1.47
9    Amerindian    0.57

Eurogenes K36 (відсортував по відсотках)
Population    
East_Central_Euro     19,37
Eastern_Euro     18,53
Fennoscandian     10,88
Italian     8,90
Central_Euro     7,48
West_Med     4,98
East_Balkan     3,82
North_Caucasian     3,38
French     3,22
North_Sea     2,76
West_Caucasian     2,73
Volga-Ural     2,64
North_Atlantic     2,50
South_Central_Asian     2,50
Armenian     2,06
Basque     1,73
Iberian     1,19
Siberian     0,99
Amerindian    0,28
Near_Eastern     0,07

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

95 ( 24-02-2020 10:35:21 змінене mike.kilo )

Re: MyHeritage DNA

ArturVer пише:

До речі, може комусь буде корисне. MH окремо ставлять Балтію (як Східна Європа) і Фінляндію (відноситься там до Північної та Західної Європи). На FTDNA такого поняття, як Балтія не зустрічається.
І я, особисто, беру до уваги лише етнічні карти з FTDNA так як MH показує якусь "дічь"

Не можу не погодитись про "дічь".

До речі, в мене є 5-рідний брат (?4th Cousin  по-їхньому) по документальній генеалогії - його взагалі в збіженцях нема.
Шлях від спільного предка:
- у нього: Н - Ч - Ж - Ч - Ж - він
- у мене: Н - Ч - Ж - Ч - Ч - я.
Тобто наші прабаби були двоюрідні сестри. В збігах нема (хоча звісно завжди хтось десь міг підгуляти...)

Може я на МН якійсь не той файл завантажив?
FTDNA видає 3 файли:
- 37_..._Chrom_Autoso_{date}.csv.gz
- {kit_number}_Autosomal_o37_Results_{date}.csv.gz
- {kit_number}_XChromosome_o37_Results_{date}.csv.gz
Я завантажив на МН перший з них.
Для перевірки можна спробувати завантажити другий (я так розумію 22 пари без Х хромосоми) і порівняти, яку "дічь" воно видасть наступного разу.

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

96

Re: MyHeritage DNA

mike.kilo пише:

Акаунт "бабці" ведуть нащадки, з ними теж є збіги, але звісно менше. Так що написати є кому. В них в дереві є якійсь Boris Zolotarevskiy 1892-1964 (за іншими даними *1897)

МН каже таке:
Балтія 53,1% 487
Балкани 41,7% 619
Східна Європа 0% 819


FTDNA FF:
European 96%
- East Europe 74%
- Southeast Europe 12%

Отаке поєднання результатів ФТДНА і МН характерне для підгірської Галичини.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

97

Re: MyHeritage DNA

Balymba пише:

Отаке поєднання результатів ФТДНА і МН характерне для підгірської Галичини.

хм, цікаво...

Цікавить: заселення Бахмута у XVIIІ ст.

Share

98

Re: MyHeritage DNA

Цікаво, у мене зворотна ситуація.

По двоюрідному дядьку FTDNA показує:
East Europe - 81%
Southeast Europe - 11%
British Isles - 6% (???)
Finland (Trace Results) < 2%

А MH показує типові і дуже звичні:
Східна Європа - 62,6%
Балтія - 32,1%
Балкани - 5,3%

Звідки FTDNA взяло аж 6% від британців - не розумію.

99

Re: MyHeritage DNA

ktaras пише:

Цікаво, у мене зворотна ситуація.

По двоюрідному дядьку FTDNA показує:
East Europe - 81%
Southeast Europe - 11%
British Isles - 6% (???)
Finland (Trace Results) < 2%

А MH показує типові і дуже звичні:
Східна Європа - 62,6%
Балтія - 32,1%
Балкани - 5,3%

Звідки FTDNA взяло аж 6% від британців - не розумію.

У мого батька Острови з 5% у ФТДНА виросли до 7.8 % на МН.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

100

Re: MyHeritage DNA

Компания MyHeritage рада внести свой вклад в поддержку сообщества любителей генеалогии и порадовать своих пользователей в это непростое время. Мы решили предоставить всем нашим пользователям бесплатный неограниченный доступ к инструменту MyHeritage In Color™ - нашей новой технологии автоматического раскрашивания черно-белых фотографий, на протяжении целого месяца. Обычно участники, у которых нет Полного абонемента, могут раскрашивать только 10 фотографий, но сейчас Вы можете раскрашивать сколько угодно фотографий бесплатно.

Кто-то пробовал?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

101

Re: MyHeritage DNA

Різні блогери вже пробували. Результатом всі залишились, як мінімум, задоволені. smilehttps://dna-explained.com/2020/02/12/my … y-gifting/


https://blog.myheritage.com/2020/03/the … -in-color/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

102

Re: MyHeritage DNA

Сьогодні (і може кілька днів ще) аутосомні тести MyHeritage по 9 (дев'ять) дол (при замовленні від 2-х)
https://www.myheritage.com/dna

вибрати валюту долари (в євро інша ціна)
вибрати кількість 2 і більше
ввести купон DNAGEDCOM

Доставка безкоштовна.

Thanks: litar Л, Kora2

Share

103

Re: MyHeritage DNA

AppS пише:

Сьогодні (і може кілька днів ще) аутосомні тести MyHeritage по 9 (дев'ять) дол (при замовленні від 2-х)
https://www.myheritage.com/dna

вибрати валюту долари (в євро інша ціна)
вибрати кількість 2 і більше
ввести купон DNAGEDCOM

Доставка безкоштовна.

В мене пише "недійсний код купона"...

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

104

Re: MyHeritage DNA

Balymba, так, пишуть, що вже не працює. ... sad

Thanks: Balymba1

Share

105 ( 26-06-2020 15:01:22 змінене AleksML )

Re: MyHeritage DNA

Мені показувало... не встиг картку поповнити... sad

Post's attachments

MYHERITAGE.JPG
MYHERITAGE.JPG 45.55 kb, 1 downloads since 2020-06-26 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: iromko, luvi2