1

Тема: Родовідна книга

Чудовий приклад www.prozhoga.ru/portfolio/familybook/index.php

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

2 ( 30-01-2015 10:04:14 змінене vikgeneo )

Re: Родовідна книга

Действительно, красиво получилось! А я еще добавляю некоторую личную (физиологическую информацию) и получается вот так, как во вложенном файле

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

3

Re: Родовідна книга

Що можете сказати за це? www.bookclub.ua/catalog/books/en … l?id=32255
http://www.bookclub.ua/images/db/goods/k/32255_47808_k.jpg

Фирфир

Share

4 ( 12-01-2015 21:43:52 змінене Мариненко )

Re: Родовідна книга

от якби побачити що всередині, тоді можно щось і сказати smile

Share

5

Re: Родовідна книга

Мариненко пише:

от якби побачити що всередині, тоді можно щось і сказати smile

www.labirint.ru/books/455274/?ref=pic

Щось тут є. Чесно очікував більшого. smile

Фирфир

Share

6

Re: Родовідна книга

на мою думку, більшість заготовок родовідних книг - це або дійсно корисні розвиваючі для дітей, або красива палітурка для любителів понтів.

Share

7

Re: Родовідна книга

AppS пише:

на мою думку, більшість заготовок родовідних книг - це або дійсно корисні розвиваючі для дітей, або красива палітурка для любителів понтів.

Альтернатива - власне оформлення?
Я от думаю над цим, роздивляюсь варіанти... Все дуже гарно і дуже хочеться робити. Проте чи потрібна структура, що саме писати, як писати і т.д?

Фирфир

Share

8

Re: Родовідна книга

vikgeneo пише:

...так, как во вложенном файле

Во вложенном файле упоминается село Конные Раздоры на левом берегу Днепра.  Может быть речь идет о Конских Раздорах Запорожской области?

Анцестори: Преображенка- Денисенко Панченко Баран Скляр Сиротенко Скидан Чехов Педан Монець Шкитько Проскура Тряпишка Терлецький Писаренко Невінчаний Ткаченко; Токмачка- Глухий Астіон Мельник Пінчук Коноваленко; Омельник- Петрашка Моргун; Олександрівка- Понедільний
Thanks: vikgeneo1

Share

9

Re: Родовідна книга

Альтернатива - власне оформлення?
Я от думаю над цим, роздивляюсь варіанти... Все дуже гарно і дуже хочеться робити. Проте чи потрібна структура, що саме писати, як писати і т.д?

На це немає відповіді. Найкраще почати з малого, наприклад, коротенької статті, а потім подивитись куди виведе.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

10

Re: Родовідна книга

d_sergiy пише:
vikgeneo пише:

...так, как во вложенном файле

Во вложенном файле упоминается село Конные Раздоры на левом берегу Днепра.  Может быть речь идет о Конских Раздорах Запорожской области?

Я смотрел карту окрестностей Киева и не нашел такого населенного пункта. Возможно, что это действительно была Запорожская область. Жаль, что уже уточнить не у кого. Да и письмо не сохранилось.

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко
Thanks: d_sergiy1

Share

11 ( 28-08-2015 08:40:19 змінене vikgeneo )

Re: Родовідна книга

И еще об оформлении Родословной. Все знают, что при ее написании остается "за бортом" большое количество информации о двоюродных и других родственниках. Эти данные я оформил в отдельную книжечку и назвал ее
" Краткая энциклопедия семьи". Привожу пример одной из страниц такой энциклопедии. Она очень удобна для быстрого поиска такой информации как День рождения, телефоны, электронные адреса,...  Стоит у меня на полке как обычный справочник. Может кому-нибудь пригодится мой опыт....

Post's attachments

страничка.bmp 1.44 mb, 139 downloads since 2015-08-28 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

12

Re: Родовідна книга

Может кому пригодится такая идея.... В родословную книгу вставил схему миграции предков. Получилось наглядно и познавательно.

Post's attachments

миграция предков.PNG
миграция предков.PNG 170.05 kb, 98 downloads since 2015-08-28 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

13

Re: Родовідна книга

Чудова ідея! Дуже дякую!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: vikgeneo1

Share

14 ( 28-08-2015 08:13:52 змінене kuks70 )

Re: Родовідна книга

интересные варианты оформления, о такой схеме пока мечтаю... Как по мне, так нет ничего трудного, например, чтоб сделать "книгу", как в первом примере... Вопрос только в материале и желании, сиди и составляй страницы в том же фотошопе (оригинал в *.psd, готовый вариант в *.pdf), хоть в цвете, хоть в ч/б и потом печатай где угодно, копируй родственникам и т.д. Я до такого оформления пока не добрался, но понимая, что когда-то будет нужно это делать, собираю фото, документы, прошу всех родственников (любого "уровня" родства) хотя бы в нескольких предложениях рассказать о каждом родственнике, чтоб было потом, что компоновать. Пока самое основное пишу под древом, остальное на бумажных распечатках и рукописное... есть немного в электронном виде - отец написал "воспоминания" о своей жизни и своих ближайших родственниках... надеюсь, до оформления этого материала тоже дойдёт очередь и потомки продолжат... Есть идея создания небольшой комнаты в доме (идеальный вариант, как я его называю), в которой будет древо на стенах, фотографии, альбомы, документы, личные (самые "дорогие") и ценные вещи предков...

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

15

Re: Родовідна книга

d_sergiy пише:

...так, как во вложенном файле

Во вложенном файле упоминается село Конные Раздоры на левом берегу Днепра.  Может быть речь идет о Конских Раздорах Запорожской области?

а можете подсказать, что за вложение было "про Конные Раздоры"? я его не вижу в сообщении...

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.

Share

16 ( 28-08-2015 08:30:02 змінене vikgeneo )

Re: Родовідна книга

Вот эта страничка

Post's attachments

Скляров Василий Арестович.doc 1.49 mb, 78 downloads since 2015-08-28 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

17

Re: Родовідна книга

vikgeneo пише:

Вот эта страничка

благодарю! интересная. подумал, может будет какая-то ниточка к родным из Конских Раздоров... но нет.

Поиск предков в Херсонской губ.: Лапа, Лаппа, Кривошея, Бабенко, Стародуб, Твердоступ, Дубровинский; в Екатеринославской губ.: Белемеря (Беломеря), Дядькин, Балдинов, Вергелес, Вегеря, Магдычавский, Бабич, Милюк, Коваленко, Бойе, Бабаенко, Акольцев; в Волынской губ., с. Авратын: Шлапак, Переймибіда, Порохончук; в городах Пенза и Харьков, на Дальнем Востоке: Мутилин.
Thanks: vikgeneo1

Share

18

Re: Родовідна книга

Стос. книги по історії родів своїх батьків, я особисто вважаю, що чи не найціннішим будуть розповіді дідів, бабусь, батька та мами, їх братів та сестер.
Я планую структуру родової книги книги так:

- походження прізвища
- коротка історія нас. пунктів, де той чи інший рід проживав
- історія роду по сімейно, наприклад, по родині батька - все цікаве про нього і маму, в т ч світлини, документи, нагороди, листи, палі руки його криз чи стор. рукопису тощо, коротко про дітей і онуків; далі теж саме про родину діда, прадіда тощо.
- додатки - найцікавіші загальні джерельні матеріали або світлини, наприклад, перша сторінка першої МК, найцікавіша стор. зі справи про будівництво церкви тощо

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

19 ( 21-02-2022 10:14:32 змінене vikgeneo )

Re: Родовідна книга

Так, i в мене така структура. Ще можна вставити календар родини, де по мiсяцям розписані точнi дати. Ось приклад.

Post's attachments

календарь.JPG
календарь.JPG 55.38 kb, 26 downloads since 2015-08-28 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко

Share

20

Re: Родовідна книга

vikgeneo, огромная Вам благодарность за то, что делитесь своим творчеством и изобретениями, за ценные советы!!!

Vlad S. и kuks70, благодарю за ценные советы!

Thanks: vikgeneo, kuks702

Share

21

Re: Родовідна книга

Drawing of family tree with 1300 ancestors - with places & dates of birth, marriage, death.
First ancestor was born around the year 1550.
Size: 2100 mm x 1350 mm


https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/v/t1.0-9/10882189_10203150684756685_3242855464073993553_n.jpg?oh=ab832c7650d8438df68207f90d2fc334&oe=5728754A

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

22

Re: Родовідна книга

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/13010763_1045572078825632_3583683725982787705_n.jpg?oh=ab7b61a41926a2d6827210bd7b326c7f&oe=57AB483A

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

23

Re: Родовідна книга

Власне ідея користувача kbg_dnepr, що народилася на передодні в одному з обговорень.
Зібрати в одному місці дані про розокремлені родові книги. Інколи буває, що хтось із наших предків проводив генеалогічні та навкологенеалогічні дослідження і залишив у спадок книгу спогадів. Окрім того, що це результат багаторічної праці, це ще і унікальне джерело з історії не тільки одного/кількох родів, а й з історії оточуючих людей, міст, сіл, подій та процесів. Інколи, такі джерела навіть опубліковані, самвидавом або якимось видавництвом. І лежить собі ця праця на антресолі забута всіма...
Отже, не соромимося, викладаємо хоча б відомості про наявність таких Родових книг.

Post's attachments

_.jpg
_.jpg 20.84 kb, 7 downloads since 2017-02-11 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

24 ( 11-02-2017 15:56:14 змінене Relic hunter )

Re: Родовідна книга

Почну з себе.
Мій дідусь маючи історичну освіту, на схилі літ все таки зібрався і зібрав до купи спогади свого життя. У 2000 р. він закінчив машинопис "Калашники. Бачене, почуте, пережите", а у 2005 р. все це було відредаговане та переплетене у двох екземплярах - для кожного з дітей. Власне окрім історії роду ця книга містить короткі відомості з історії багатьох сіл та містечок Полтавщини та Сумщини, особисту оцінку подіям - колективізації, розкуркуленню, війні тощо, а доволі критичний (як на голову сільради) погляд на радянські будні взагалі для мене був відкриттям)) Більше того деякі відомості зі спогадів дозволяють реконструювати події місцевого значення. Про громадські музеї в Біликах (із посиланням на мемуари та фото з сімейного архіву) є тут: Калашник Є.С. Роль особи в громадському музейництві 1970 – 1980-х рр.: нотатки до біографії О.Ф. Калашника // П’яті Зарембівські читання: Зб. наук. пр. – Київ. – С. 176 – 183.
Дід вже пішов, а до цих нотаток я і досі звертаюсь у генеалогічному пошуці. Хвала йому і шана.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

25 ( 11-02-2017 22:21:56 змінене Relic hunter )

Re: Родовідна книга

Як ми знаємо від пана Коров'єва: "...вопросы крови – самые сложные вопросы в мире!". Не оминули вони і книжок Ордена Трудового Красного Знамени Военного издательства МО СССР. Мій двоюрідний прадід, генерал-майор та командир 203-ї СД, цікавився родоводом та працював у білоруських архівах. Його доробок включено у згаданий вище самвидав. Однак його власна книга спогадів, видана небаченим на сьогодні тиражем 65 000 прим., також містить відомості генеалогічного характеру -у роздумах до яких прадід вдається в госпіталі, після важкого поранення в бою за Дністер. Звісно такі видання - це джек-пот у фамільних пошуках.
Зданович Г.С. Идем в наступление. - М: Воениздат, 1980. - с. 172-173.

Post's attachments

001.jpg
001.jpg 305.31 kb, 6 downloads since 2017-02-11 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

26

Re: Родовідна книга

Шановні колеги, поділіться досвідом!

Звісно, щоб написати родовідну книгу, спочатку треба зібрати матеріал - що ми тут всі і робимо.
Другий крок - це власне робота над книгою. Як на мене, то її варто було б починати одразу з першим кроком wink Бо, наприклад, я дуже швидко все забуваю, і потім все треба згадувати наново.

Але все ж таки, припустимо, я за 10 років щось назбирала і хочу все це якось оформити. І тут я бачу 2 можливості:
- я пишу свій текст у Word'i і віддаю його у видавництво на макетування;
- я відразу роблю це у верстальній програмі. Я думаю, що у видавництві потім все одно цей саморобний макет будуть доробляти, але припустимо.

Питання: у якій програмі це треба робити? Чи краще все ж таки не ускладнювати собі життя і залишити макетування фахівцям???

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

27

Re: Родовідна книга

Якщо Ви самі набрали текст, вставили в нього фото та схеми, то навіщо віддавати у видавництво? Роздрукуйте та віддайте на зшивку...

Проценко, Нисиненко, Дорошенко, Коваленко,Копильченко, Мовчан, Чорнозубенко, Крищенко, Скляров, Ковальський, Калашник, Ващенко, Адаменко, Бондар, Гавриченко, Кузнецов, Ільїн, Нитаров, Банников, Маличенко, Кононенко, Слизченко, Водолазький, Голубенко, Шульженко, Мирошниченко, Рудоманенко, Салогубенко, Єгоров, Смоляренко, Зайченко, Бидарев, Сороксобак, Нищенко, Щербина, Бегуненко, Хоруженко (Полежай), Бабій (Костюченко), Татаренко, Грубниченко
Thanks: kbg_dnepr1

Share

28

Re: Родовідна книга

О, це дуже велика різниця! Я сво\му чоловікові на 60-річчя зробила фотокнигу (власне, робила не я, а дизайнерка, але в моїй присутності), вона мені дуже подобається - вірніше, подобалася. Коли я дивлюся на неї в 3-5-10 раз, я бачу, що багато речей треба було б зробити краще - всю книгу варто було б віддати їм на доробку, тоді це виглядало б значно краще.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

29

Re: Родовідна книга

Смотря какие специалисты! Если они имеют опыт оформления таких книг, можно чтобы и они оформили. Обычно предложат несколько вариантов на утверждение. Но в любом случае нужен вордовский текст.

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)
Thanks: kbg_dnepr1

Share

30

Re: Родовідна книга

Колись давно відео московського генеалога дивився (той, що проти майдану і подій в сучасній Україні і мов українці - відписуйтесь) - "Виталий Семенов"
Він там книжки замовляв в якійсь гарній іноземній друкарні...
Ось, по-моєму, те відео

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

31

Re: Родовідна книга

Вот еще один пример оформления:
cbs-kharovsk.vlg.muzkult.ru/medi … ovnaya.pdf

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

32

Re: Родовідна книга

Вот нечто подобное сделал и я. Только иллюстрации из метрических книг, фотографии, карты, документы я прямо по тексту привожу. Плюс ссылки на архивные дела, литературу, примечания, по чьим воспоминаниям, фрагменты генеалогических древ. Мне кажется, что это наиболее наглядный способ представления материала.

Share

33

Re: Родовідна книга

Питання: у якій програмі це треба робити? Чи краще все ж таки не ускладнювати собі життя і залишити макетування фахівцям???

А друкувати як будете? Проблема макетування другорядна після дизайну.

Share

34

Re: Родовідна книга

kbg_dnepr пише:

Але все ж таки, припустимо, я за 10 років щось назбирала і хочу все це якось оформити. І тут я бачу 2 можливості:
- я пишу свій текст у Word'i і віддаю його у видавництво на макетування;
- я відразу роблю це у верстальній програмі. Я думаю, що у видавництві потім все одно цей саморобний макет будуть доробляти, але припустимо.

Питання: у якій програмі це треба робити? Чи краще все ж таки не ускладнювати собі життя і залишити макетування фахівцям???

У якому форматі подавати матеріали у видавництво  - краще запитати в самому видавництві
Я бачив авторські макети вже надрукованих книжок які були зроблені у MS Word, правда там майже небуло картинок

Є певні вимоги до файлів ілюстрацій, але в наш час багато хто ними нехтує, страждає якість, але і так зійде…

– – – – – – – – – – – – – – – – – – -
ХЛѢБЪСОЛЬѢШЬ ДАПРАВДУРѢЖЬ
– – – – – – – – – – – – – – – – – – -

Share

35

Re: Родовідна книга

Во многих издательствах достаточно файла в pdf. Для этого удобно самому сделать книгу в Word и перегнать ее в pdf.

Share